Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγω ομολογω εντυποσιαστηκα απο τις γνωσεις ολων περι chatting. Εγω το κανω εντελως ερασιτεχνικα και για να περνα η ωρα και ομολογω (ω της ασχετιλας μου το ερεβος :( )Οτι δεν μπορω να ξεχωρισω κατα ποσο μιλαω με λεσβια η αντρα , ουτε αν ειναι ομορφος η μπαζο. Τελικα ειμαι και χαζη :2funny:
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως μάγκες χάρη σ'αυτή τη μαλακία ξαναέπιασα επαφή με φίλους τους οποίους είχα χάσει εδώ και χρόνια. :rockon:

Εγώ πάλι, με όσους φίλους έχασα επαφή, υπήρχε κάποιος λόγος. Και εννοείται πως δεν θέλω να την ξαναποκτήσω.
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
και εμεισ που το παιζουμε εμπειρει ασε...εγς πριν καμια εβδομαδα ειχα ραντεβου με μια τοσο παραμυθι εχς να φαω απο δεν ξερω και εγω απο ποτε...εχετε δει ποτε φαλαινα εκτος νερου??εννος στην στερια??με μινι φουστα??ε εγω το ειδα...θυμηθηκα αυτο που μασ μαθαιναν στο στρατο καλυψη- αποκρυψη!!! :S
 

POLEMARXOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
εχετε δει ποτε φαλαινα εκτος νερου??

   απο dating sites

   εχω δει κι εγω φαλαινα εκτος νερου, και ιπποποταμο, στρουθοκαμηλο, γουρουνα, κι αλλα περιεργα ζωα.

   αλλη φορα να ξερεις αν δεν την εχεις δει σε καμερα, να κρυβεσαι στην απεναντι γωνια πριν το ραντεβου

   γιατι το ρομαντικο ραντεβουδακι μπορει να γινει νυχτα τρομου :2funny:



edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Και φυσικά να ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ την ασφάλειά σας κ την σωματική σας ακεραιότητα! Υπενθυμίζω την σχετική πρόσφατη είδηση...

Στον εισαγγελέα θα οδηγηθεί σήμερα ο Χριστόδουλος Καράβολας, μπασκετμπολίστας και πρώην παίκτης (φόργουορντ 1,98m) ομάδων της Α1, ο οποίος τη Μεγάλη Πέμπτη έπεσε στα χέρια της αστυνομίας κατηγορούμενος πως έβρισκε ερωτικούς συντρόφους μέσω ιστοσελίδας και στη συνέχεια τους λήστευε!
Σε απολογία θα κληθεί και ο συνεργός τού Χριστόδουλου Καράβολα, ο 30χρονος Γιώργος Σιγάλας (πρόκειται περί συνωνυμίας με τον γνωστό αθλητή).

]
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
μαγκες καλησπερα.εγω θα πω 3 εμπειριες μου.η πρωτη ηταν το 98 και ημουν 18 χρονων.αρχες εποχης κινητων. οχι σε τσατ ουτε ιντερνετ.τοτε ηταν αλλα πραγματα.γνωρισα μια απο το ατλαντις το ραδιο.την εφερα απο το γαλατσι στην αργυρουπολη.της ειχα δωσει ραντεβου σε ενα σινεμα απεξω.φτανω απεναντι απο το πεζοδρομιο και βλεπω ενα μεταλλο.με στενα τζιν και ολομαυρα ρουχα.της κανω αναπαντητη και βλεπω οτι ειναι αυτη.πηγα να τη κανω αλλα τη λυπηθηκα επειδη την ειχα φερει απο μακρια.ετσι παω κοντα .πηγαμε για καφε.εγω καφε εκεινη τζονι σκετο.οπα λεω.να μη τα πολυλογω της εδωσα μια πιπα και δεν την ξαναειδα.2ον μεμια καλαματιανη που τη γνωρισα απο τελετεξτ καλη ηταν τη πηδαγα συνεχεια και κουλουρι αλλα ειχε ενα μειονεκτημα  μας ρουφαγε ολη τη φουφουκα τη σουταρα και τελος παλι απο τελετεξτ του σταρ μια πειραιωτισσα που ειχε μια κολαρα τεραστια :headbang:
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
[/font
μαγκες ειναι μουφα η φαση, αν πας να γαμησεις απο τετοια σαιτ...
ασε που πιο πολλοι γκει σου ειναι μεσα παρα γυναικες. :rockon:
εκτος αν το πας για την πλακα, οποτε οκ, το διασκεδαζεις...
το αληθινο σεξ κυκλοφορει γυρω μας και εκει που δεν φανταζομαστε.
αυτα τα σαιτ ειναι... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
[/font
μαγκες ειναι μουφα η φαση, αν πας να γαμησεις απο τετοια σαιτ...
ασε που πιο πολλοι γκει σου ειναι μεσα παρα γυναικες. :rockon:
εκτος αν το πας για την πλακα, οποτε οκ, το διασκεδαζεις...
το αληθινο σεξ κυκλοφορει γυρω μας και εκει που δεν φανταζομαστε.
αυτα τα σαιτ ειναι... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Μούφα δεν είναι η φάση αλλά θέλει επιμονή και υπομονή. Μπορεί να σου κάτσει στο πεντάλεπτο  αλλά μπορεί να ψάχνεσαι και μερόνυχτα στα chat.
Μπορεί να μιλάς όλη νύχτα και ξαφνικά  "Ο χρήστης έφυγε από το chat"
Έτσι είναι το παιχνίδι.
Το αρνητικό είναι ότι οι γυναίκες είναι λιγότερες. Όλα αυτά είναι συγκοινωνούντα δοχεία. Chat, teletext και παλαιότερα 090. Σίγουρα παίζουν πολλά αδελφάτα αλλά και μοναχικές, παντρεμένες, χωρισμένες, όμορφες προβληματικές, χοντρές ακόμα και επώνυμες που δεν το φανταζόμαστε. Από την άλλη το ίδιο ισχύει από την πλευρά των ανδρών καραφλοί υπέρβαροι κτλ. Τά εχουμε ξαναπεί αυτά.

:jerking:

 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
φιλαρακι εν μερει συμφωνω, εχω κανει 2 καταστασεις απο τετοια σαιτ, αλλα πολυ αδελφατο αδερφε!!! τωρα για τις καταστασεις, κοιτα το παρατραβανε κιολας στις περιγραφες, των προφιλ. παντως η γνωμη μου ειναι, οτι αν ενταξει, παιξει λιγο μια επικοινωνια, κανε μια συναντηση, πιες ενα καφε, και αν ξενερωσεις αντε γεια... :sunglasses:
αν κολλησει οκ. αλλα αν δεν κανεις μια επαφη πως ξερεις αν αξιζει το κοπο?
για να ειμαστε και ειλικρινεις, απο συζητησεις με γνωστες μου, μου λενε οτι οι περισσοτεροι αντρες δεν ξερουν να γαμανε..! δεν καθονται να τις φτιαξουν να γινει κανα προκαταρτικο...
αυτο ειναι καταντια!! 
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
απο συζητησεις με γνωστες μου, μου λενε οτι οι περισσοτεροι αντρες δεν ξερουν να γαμανε.. δεν καθονται να τις φτιαξουν, να γινει κανα προκαταρτικο...

Ωστε έτσι ε... :grin:
Για πες λοιπόν σ' αυτές τις απελευθερωμένες γνωστές σου να γίνουν μέλη εδώ για να τις περιποιηθούμε... ;)
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
φιλαρακι αυτο το εχω ακουσει και απο αλλες. τωρα η αυτες εχουν ανωμαλεψει, η οντως η νεα γενια, δεν ξερει να το δουλευει... :dancing:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
φιλαρακι αυτο το εχω ακουσει και απο αλλες. τωρα η αυτες εχουν ανωμαλεψει, η οντως η νεα γενια, δεν ξερει να το δουλευει... :dancing:

Δεν διαφωνώ Συναγωνιστή... γι' αυτό σου λέω, την επόμενη φορά που θ' ακούσεις κάποια τέτοια "απελευθερωμένη" να παραπονεθεί... πες της να γίνει μέλος εδώ για να την περιποιηθούμε καυλά την γυναίκα ;) :grin:

(εκ πείρας... 99% είναι μόνο λόγια... αλλά στην πράξη, αν τις προκαλέσεις... ΚΟΤΕΣ) :2funny:
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
ηρθες τωρα στο θεμα... απο τη μια παραπονιουνται, και απο την αλλη μολις τις πλησιασει κανα οριτζιναλ αρσενικο τις πιανουν τα κουλα, και στο τελος μενουν αγαμητες, η συμβιβαζονται με τα φλωρια! :jerking:
αν δε στη περιπτωση που τις γαμησει το οριτζιναλ, και δουν χαρα στα σκελια τους τρωνε τετοιο κολλημα, που δεν βγαζεις ακρη! πανε περιπατο και οι θεωριες και ολα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ηρθες τωρα στο θεμα... απο τη μια παραπονιουνται, και απο την αλλη μολις τις πλησιασει κανα οριτζιναλ αρσενικο τις πιανουν τα κουλα, και στο τελος μενουν αγαμητες, η συμβιβαζονται με τα φλωρια! :jerking:
αν δε στη περιπτωση που τις γαμησει το οριτζιναλ, και δουν χαρα στα σκελια τους τρωνε τετοιο κολλημα, που δεν βγαζεις ακρη! πανε περιπατο και οι θεωριες και ολα!

Για αυτό καυλιάρη λέμε... πουτάνα κ ξανά πουτάνα! Την γαμάς όσο θες, όπου θες, όπως θες κ όποτε θες... χωρίς μετά να σου ζαλίζει τ' αρχίδια (άσε που τελικά η όλη ιστορία σου έρχετε φθηνότερα από τις περισσότερες γκόμενες, που απότερω σκοπό έχουν να φάνε όχι την πούτσα, αλλά την περιουσία μας)...
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
δεν εχεις αδικο. εγω εχω ομως και την ιδιοτροπια μου, μ'αρεσουν παντρεμενες απο 35+ και μικρες απο 18-22. παω λιγο στα ακρα... η καλυτερη μου μαμα με κορη! το εχω δοκιμασει παλιοτερα και ηταν απαιχτο! τα λογια δεν μπορουν να το περιγραψουν!! η μαμα 39 και η κορη 19... :boobies: :helpplea:
 

ilias1981

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εχω κανει αρκετες γνωριμιες και σχεδον ολες απο το ζοο.απο οτι εχω καταλαβει οσο πιο ειναι η γυναικατοσοπιοαπελευθερωμνη στο θεμα σεξ.απο 30 και πανω το ψυριζουν πολυ το θεμα και κοιτανε πολυ την αποκατασταση.δηλαδη χωρις σρωμμενη δουλεια και εκπληρωμενες σταριωτιωτικες υποχρεωσεις σεξ δεν εχει.απο 19 μεχρι τα 25 σεξ σχεδον απο το πρωτο ραντεβου αρκει να μην κανεις σαν λιγουρης οπως εκανα εγω στην αρχη που δεν ειχα εμπειρια.τωρα απο τις 15 που γνωρισα οι 3 μονο δεν βλεποταν.οι 2 παχουλουλες αλλα καλες και οι υπολοιπες αρκετα καλες.παντως οσες απο τη συζητηση μεσω νετ ειναι απελευθερομενες στη συζητηση πανω στο σεξ(με ωραιο τροπο παντα) αυτες θα σου κατσουν σιγουρα και αβιαστα.οσες το παιζουν  παρθενοπιπιτσες και μεσω νετ η θα κωλοσουν βγουν η θα σου βγαλουν την πιστη μεχρι να σου κατσουν.
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αν και πολύ καιρό είχα στο μυαλό μου να το θίξω αυτό το θέμα , ε σήμερα  έφτασα στα όρια μου . Έκανα add μια παλιά γνωστή , καλή κοπέλα αλλά μπάζο απίστευτο , και είχε κάτι φώτο παραπλανητικές στο προφίλ που την έβλεπες και έλεγες τι γκαυλίτσα είναι αυτή . Το είδα γέλασα λίγο , σκεφτόμενος ότι τελικά όλες οι γκόμενες είναι ψώνια, και είδα λίγο τα σχόλια , όπου τσουπ τσουπ να σου οι σαλιάρηδες να γράφουν τι μανάρι είσαι , και τι ωραία φώτο και τις γνωστες κολακίες. Τι να πω  ,ε, μα τι να πω πια για αυτούς τους μαλάκες . Είναι οι ίδιοι που ότι και να κάνει μια γκόμενα , ποστάρει κανένα σχόλιο , κανένα τραγούδι ή ότι άλλα σκατά μπορείς να κάνεις στο FaceBook, να σου και αυτοί από πίσω να την εκθιάζουν . Γλύφτες πραγματικοί. Αυτή την μίζερη συνήθεια μιας μεγάλης μερίδας Ελλήνων δεν την καταλαβαίνω . Και μετά παραπονιούνται ότι και καλά οι Ελληνίδες την έχουν δει και είναι ψηλομήτες . Ναι ρε σκατογλυφτράκια , κάντε  θεα και την τελευταία πορδαλού και ούτε οι πουτάνες δεν θα σας κάθονται . Η Γυναίκα πρέπει να τροφοδοτήται με ανασφάλεια για να λειτουργήσει σωστά . Πάντως σημειώστε το και δείτε το . Η μέση γκόμενα έχει τους διπλάσιους τουλάχιστον φίλους από τον μέσο άντρα . Σας λέει αυτό κάτι?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ρε φίλε με το συμπάθειο κιόλας.
είναι άξιο συζήτησης αυτό το θέμα;
να το απαντήσουμε δε λέω αλλά μήπως να το προχωρήσουμε προς την πραγματικότητα λίγο.
στον κυβερνοχώρο πολλά γίνονται.
μία με τα photoshop μία με τις *καλές* γωνίες λήψης των φωτογραφιών
μία με φακούς που δεν πιάνουν τις φακίδες-σπυράκια.
τα κανονικά ψάρια πιάνονται εκτός διαδυκτίου
έχουμε καταντήσει να ψάχνουμε την κοινωνικοποίηση στο ίντερνετ
με αντικοινωνικούς τρόπους και δίνουμε στη ώθηση στη νεολαία να γνωρίζει κόσμο μέσω μιας οθόνης.
άκουσον άκουσον.

δεν βγάζεις άκρη με το facebook. έχει χαθεί η έννοια του φίλου. οι φίλοι δεν γίνονται με ένα *add* ούτε μπορείς να τους διώξεις με ένα *delete*.
η επικοινωνία δεν είναι με τα κινητά τα chat και τις άλλες μαλακίες.
δεν υπάρχει facebook , απλά ένας προγραμματιστής που εκμεταλεύεται τους άλλους για να βγάλει φράγκα.
δεν υπάρχει facebook παρά μόνο face-to-face.
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Οι σαλιάρηδες φίλε είναι παντού γύρω μας, δεν ειναι μονο Online, το ίδιο και τα πατσαβουράκια (κάθε ηλικίας!).
Διαχρονικά πράγματα είναι αυτά που αναφέρεις. Της ρίχνεις μια ματιά, ή εν προκειμένω της γράφεις ένα καλό σχόλιο και έχει φύγει καβάλα στη μαγική σκούπα και το παίζει και γκόμενα καμπόση!...  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom