Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SG_mns

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε άρχοντες, να θιξω ένα θέμα προς αναζήτηση και διελεύκανση. Να με συγχωρείτε αν υπάρχει κάτι ανάλογο αλλά ομολογώ ότι η απορία μου είναι πολύ έντονη και πρέπει να εκφραστεί άμεσα!
Δεν ξέρω πόσοι απο εσάς είστε "ευτυχισμένοι" χρήστες του Facebook αλλά εγώ είμαι ένας απο αυτούς...
Έχουν δημιουργηθεί στο εν λόγω site διαφόρων ειδών Group, καθώς και λογαριασμοί χρηστών, θηλυκού γένους, που ουσιαστικά διαφημίζουν τον εαυτό τους με άκρως ακατάλληλες φωτογραφίες καθώς και συμμετέχουν στα διάφορα προκλητικά group, σεξουαλικών υπονοούμενων. π.χ. group για γνωριμίες με σκοπό το σέξ.
Επειδή λοιπόν το πεός κοντεύει να εκραγεί βλέποντας εκείνες τις φωτό, ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται κάτι παραπάνω. Υπάρχουν κορασίδες που, ουσιαστικά εκδίδοντε εμέσως πλην σαφώς;!
Αν ναι, θα επιθυμούσα μια ενημέρωση.
Εύχομαι οι απαντήσεις σας να είναι έγκυρες και ουχί προς εμπαιγμό...
Άντε και καλό σας υπόλοιπο συναθλητές.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παραβίαση πνευματικής ιδιοκτησίας!!! Σβήσε το "Μουνίτσες" πριν το δει κι έχεις μπλεξίματα!!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Ένα ζευγάρι που είχε (δεν ξέρω αν το έχει ακόμα) profile στο facebook, Evi-George ή κάπως έτσι,με πολλές φωτογραφίες απο τρίο το γνωρίζει κανείς? Έκανα μια κουβέντα μαζί τους στο msn, 150 για 2 ώρες ζητάνε και η κοπέλα είναι σκέτη καυλα. Έχει δοκιμάσει κανείς γιατι το σκέφτομαι πολύ σοβαρά.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εχει καποιος συναγωνιστης εμπειρια απο γνωριμια με κοπελα του ανατολικου μπλοκ μεσα απο σαιτ γνωριμιων ?
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
τα περισοτερρα προφιλ στα σαιτ αυτα ειναι μουφες, ακομα και στα γυναικεια, παιζει πολυ παραμυθι! ασε που οι περισοτερρες θελουν αντρα πολυ κουλ, με 25 ποντους με χωρο δικο του με φωτο, με κοιλιακους σαν φετες τοστ....! :jerking:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
σας το μεταφερω "αυτουσια" οπως το ειδα σε προφιλ απο σαιτ γνωριμιων...... :uglystupid: :uglystupid:

1-eimai pisth eimai wraia eimai tryferh eimai polla polla polla  akomh kai bi

2-na pandreytw kapoion kai na mh doylevw na eimai kalh gynaika kai mama. o andras moy na dexetai opws eimai kai na me afhmei na exw mia gynaika gia sex

3-omorfos, oikonomika kala, panw apo 1,80 !!!!!!!!!!!!!!  spoydagmenos, xwris moysi xwris gyallia, mono me fwtografeia sto profil kai camera sto messenger, megalyteros moy na einai


μιλαμε τις "συγχρονες - μοντερνες - καρριερίστριες" γυναικες τις εχει βαρεσει η αγαμια στο κεφαλι.....

ουτε ξερουν και αυτες τι ζητανε....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Γειά σας μάγκες,Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά.Διαπίστωσα σήμερα μπαίνοντας στο facebook πως δε μπορώ να ανεβάσω τραγούδια-βίντεο απο το youtube..και μου βγάζει κάτι βλακείες.Το ίδιο απ ότι παρατήρησα συμβάινει και σε άλλους που προσπαθούν να ανεβάσουν βίντεο.Τι γίνεται??Ξέρει κανείς? :helpplea:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Γειά σας μάγκες,Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά.Διαπίστωσα σήμερα μπαίνοντας στο facebook πως δε μπορώ να ανεβάσω τραγούδια-βίντεο απο το youtube..και μου βγάζει κάτι βλακείες.Το ίδιο απ ότι παρατήρησα συμβάινει και σε άλλους που προσπαθούν να ανεβάσουν βίντεο.Τι γίνεται??Ξέρει κανείς? :helpplea:
τπτ μερεμετια θα κανουν...
για προσπαθησε κι αργοτερα...
 

Επισκέπτης
Δεν έχω FB... πρόκειται για την μεγαλύτερη ρουφιάνα του Internet!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Γειά σας μάγκες,Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά.Διαπίστωσα σήμερα μπαίνοντας στο facebook πως δε μπορώ να ανεβάσω τραγούδια-βίντεο απο το youtube..και μου βγάζει κάτι βλακείες.Το ίδιο απ ότι παρατήρησα συμβάινει και σε άλλους που προσπαθούν να ανεβάσουν βίντεο.Τι γίνεται??Ξέρει κανείς? :helpplea:

κανενα προβλημα για μενα ...
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
μηπως εχει προβλημα ο λογαριασμος σου???

αν λες για το λογαριασμό του face δε νομίζω γιατί εκτός του ότι όλα τα άλλα δουλεύουν ρολόϊ, το ίδιο πρόβλημα το βγάζειμ και σ'άλλους,όπως βλέπω στο wall μου.
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
μακρια απ τη μαλακια αυτη μαγκες!!!πεφτει full παρακολουθηση!!!!μετα κλαιγομαστε για τις καμερες στην αθηνα.....οξω ρε!!! :birdman: :birdman: :rockon: :rockon:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχω FB... πρόκειται για την μεγαλύτερη ρουφιάνα του Internet!



σωστος.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ουτε κ γω εχω κ δεν προκειται να κανω......ειναι μοδα που θα περασει κ δεν τα πολυγουσταρω αυτα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μακρια απο το Facebook.

Ουτε εγω μπορω να ανβεασω! Δεν ξερω γιατι!  :grin:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Εγώ πάντως μάγκες χάρη σ'αυτή τη μαλακία ξαναέπιασα επαφή με φίλους τους οποίους είχα χάσει εδώ και χρόνια. :rockon:
Aυτο ειναι αληθεια και το μοναδικο καλο του FB,εγω βρηκα φιλους που ειχα να δω 12 χρονια απο τοτε που πηγαινα δημοτικο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom