Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
ε πεστο ρε τυπε
καλα καταλαβα οτι ειναι ολλανδεζες
φιλε μονο αυτες γαμιουνται
δεν πιστευω νασαι νταλικιερης ομως? :think:

Νταλικιέρης  :2funny: :2funny: :2funny: (αν και δεν έχω πρόβλημα με τους νταλικιέρηδες)
Καμία μα καμία σχέση.
Και οι Μεξικανές ήταν πολύ πρόθυμες...Αλλά μακριά ρε συ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Νταλικιέρης  :2funny: :2funny: :2funny: (αν και δεν έχω πρόβλημα με τους νταλικιέρηδες)
Καμία μα καμία σχέση.
Και οι Μεξικανές ήταν πολύ πρόθυμες...Αλλά μακριά ρε συ...

ελεγα μηπως
γιατι αν ησουν δεν θα σε πιστευα,θα ελεγες ψεματα
οπως ειναι γνωστο στην ολλανδια δεν υπαρχουν νταλικιεριδες
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
ελεγα μηπως
γιατι αν ησουν δεν θα σε πιστευα,θα ελεγες ψεματα
οπως ειναι γνωστο στην ολλανδια δεν υπαρχουν νταλικιεριδες

Δεν υπάρχουν;  :think: :think: :think:
Αυτό δεν το ήξερα για να πω την αλήθεια.
Αυτό που είπα στο πρώτο μου μήνυμα είναι πως λόγο της δουλειάς μου, που με καθηλώνει στην Αθήνα, είναι δύσκολο να πάω διακοπές και μάλιστα έξω για να βρω εγώ τις γκόμενες που μίλησα. Και ειδικά με τα οικονομικά μου, που τους τελευταίους μήνες δεν πάνε καλά. Προτάσεις έκανα μήπως και έρθουν αυτές εδώ...Προς το παρόν καμία ανταπόκριση. Η αλήθειαν είναι πως το τελευταίο τρίμηνο έχω πάψει να το...κυνηγάω μέσω chat και δεν πολυασχολούμε.





 

tamtiriri

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχετε βρει τιποτα "κοριτσια" απο Hi5 or facebook που να ερχονται σπιτι??αν ναι πληροφοριες..!!! :dancing:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλό θέμα μιας και υπάρχει πολύς πληθυσμός σε αυτά τα site αλλα χρειάζεσαι καλό ανιχνευτή για να πιάσεις έστω και τα γνωστά.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πολλές μούφες κυκλοφορούν στο FB
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Mόνο και μόνο επειδή έχει ξαναμπεί εδώ. Τιμής ένεκεν
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Αυτο το Facebook ειναι πολυ μαλακια.Εντομεταξυ το καθε τσοκαρο που εχει Facebook αναθεμα κι'αν εχει ενα ενδιαφερον στην ζωη της.Και καλα νομιζει οτι ειναι το επικεντρο του ενδιαφεροντος.Οτι ο κοσμος περιστρεφεται γυρω απο αυτες.

Οσο γι'αυτους που λενε οτι γνωριζεις και τετοια μουνια.Αρχιδια.Η φαση ξεκιναει απο το απλο Add μετα πεταει κανεις κανα comment και ξερεις αυτη στη μουνα της.Ειναι αλλοι 65749 φιλοι να την χαλβαδιαζουν και να τη μιλανε.Αρα χαμενος χρονος.

Εκει που εχει πολλαπλασιες ελπιδες κανεις ειναι να γνωρισει κοπελες στο Νορμαλ σε κλαμπ,παρεες κτλ.

Πχ.Ειχα παει σε ενα κλαμπ με μια παρεα και ηταν και αρκετα κοριτσια.Εντωμεταξυ ηταν ενα θεομουνο με τον νεοαποκτηθεντα γκομενο της(ψιλογυφτος αλλα και καλα τρεντυ) και με το που καθισαμε εβγαλε μπορει και 100 φωτογραφιες με γκριματσες και δεν συμμαζεβεται.Το φλας πηγαινε συνεφο.Και ολα αυτα για να τα βαλει την επομενη μερα στο Facebook και να πει ''Κοιτα εγω,φιλους,διασκεδαση κακο''.

Τελος παντων ρωταω καποιον φιλο και μου λεει ειναι πολυ δημοφιλης στο Facebook(πολλους φιλους κι'ετσι) κι'ομως μια τετοια γκομεναρα προσπαθουσε να μου μιλησει και εγω την ψιλοεκλανα.Και γενικοτερα μου εδειχνε καταφωρο ενδιαφερον σε αποσταση πολλες φορες και 30 εκατοστων απο τον φιλο της.Παρολα αυτα ηταν ο μαλακας διπλα και σπαστικα αλλιως....Χαχα ;) ;)

Μεσω Facebook θα μου εδινε καθολου σημασια?Μαλλον οχι μωρε :-



 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο το Facebook ειναι πολυ μαλακια.Εντομεταξυ το καθε τσοκαρο που εχει Facebook αναθεμα κι'αν εχει ενα ενδιαφερον στην ζωη της.Και καλα νομιζει οτι ειναι το επικεντρο του ενδιαφεροντος.Οτι ο κοσμος περιστρεφεται γυρω απο αυτες.

Οσο γι'αυτους που λενε οτι γνωριζεις και τετοια μουνια.Αρχιδια.Η φαση ξεκιναει απο το απλο Add μετα πεταει κανεις κανα comment και ξερεις αυτη στη μουνα της.Ειναι αλλοι 65749 φιλοι να την χαλβαδιαζουν και να τη μιλανε.Αρα χαμενος χρονος.

Εκει που εχει πολλαπλασιες ελπιδες κανεις ειναι να γνωρισει κοπελες στο Νορμαλ σε κλαμπ,παρεες κτλ.

Πχ.Ειχα παει σε ενα κλαμπ με μια παρεα και ηταν και αρκετα κοριτσια.Εντωμεταξυ ηταν ενα θεομουνο με τον νεοαποκτηθεντα γκομενο της(ψιλογυφτος αλλα και καλα τρεντυ) και με το που καθισαμε εβγαλε μπορει και 100 φωτογραφιες με γκριματσες και δεν συμμαζεβεται.Το φλας πηγαινε συνεφο.Και ολα αυτα για να τα βαλει την επομενη μερα στο Facebook και να πει ''Κοιτα εγω,φιλους,διασκεδαση κακο''.

Τελος παντων ρωταω καποιον φιλο και μου λεει ειναι πολυ δημοφιλης στο Facebook(πολλους φιλους κι'ετσι) κι'ομως μια τετοια γκομεναρα προσπαθουσε να μου μιλησει και εγω την ψιλοεκλανα.Και γενικοτερα μου εδειχνε καταφωρο ενδιαφερον σε αποσταση πολλες φορες και 30 εκατοστων απο τον φιλο της.Παρολα αυτα ηταν ο μαλακας διπλα και σπαστικα αλλιως....Χαχα ;) ;)

Μεσω Facebook θα μου εδινε καθολου σημασια?Μαλλον οχι μωρε :-
καλα εκανες, αφου συνοδευονταν η κοπελα, ασχετως αν ο αλλος ηταν τρεντουλας
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μπα,αν σε χαλβαδιαζε οντως,επρεπε να "μπεις" !!!!
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Μπα,αυτη αλλαζει συχνα ''επιδοξους καβαλιερους'' φιλοδοξω να ειμαι απο τους επομενους της στην αλλαγη της βαρδιας ;) :2funny:
αμα ειναι ετσι ενταξει.. ειναι μεχρι να βρει τον καλυτερο γ@μι@..
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
κι εγω δεν εδινα καθοόυ σημασια στο φμπ.Γραφτηκα μπας και πηδηξω καμμια ολλανδεζα εδω που μενω
αλλα
αντι αυτου με γνωρισε
μου την επεσε
στελνει 20 σμσ την ημερα
1-2 κλησεις την ημερα
αυτη 20χρ     εγω 37......
με εχει καραγκαβλωσει
και σημερα τραβηξα μια μαλ...κια
τι να κανω .....δεν αντεξα.......
σαν ροζ τηλεφωνο....θελω να στον ρουφηξω......να τα νοιωσω στο στομα....και μαλλον το μωρο χαιδευτηκε επισης
και τωρα που γραφω ,μιλαμε,....
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
κι εγω δεν εδινα καθοόυ σημασια στο φμπ.Γραφτηκα μπας και πηδηξω καμμια ολλανδεζα εδω που μενω
αλλα
αντι αυτου με γνωρισε
μου την επεσε
στελνει 20 σμσ την ημερα
1-2 κλησεις την ημερα
αυτη 20χρ     εγω 37......
με εχει καραγκαβλωσει
και σημερα τραβηξα μια μαλ...κια
τι να κανω .....δεν αντεξα.......
σαν ροζ τηλεφωνο....θελω να στον ρουφηξω......να τα νοιωσω στο στομα....και μαλλον το μωρο χαιδευτηκε επισης
και τωρα που γραφω ,μιλαμε,....

Μηπως ειναι Cyber φαση? :o :grin:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
οχι ρε σαλονικια πιτσιρικα,παει στο πανεπιστημιο μακεδονια
δεν ειναι σαιμπερ......ολο ποτε θα βρεθουμε και ποτε θα βρεθουμε  κτλ
ρε.....εγω με τοση εμπειρια και εχω καραγκαβλωσει.....
ετσι μου ρχεται να παρω τηλ απτην σημαια  κ να κατεβω για σαβκυριακο......(ειμαι κ παντρεμενος.......)


              δειγμα
Skepsou oti twra kaneis mpanio k egw sou pairnw pipa...k se roufaw olo kai pio polu wspou na arxizeis na fwnazeis...manari mou...sarese?

εγω στο ντουζ ορθιος και εσυ στα γονατα.....να τον ρουφας, και με τα χερια σου να παιζεις με τα μονο βυζια σου......
......αφου γονατισμενη με κοιταζεις ΜΟΝΟ μεσα στα ματια ..........κι αφου με βλεπεις οτι κοντευω να χυσω μου λες < δωστα μου οοοολλααα μαναρι μου......>
περνοντας τον οσο πιο βαθια μπορεις......κοιταζοντας στα ματια ......
και βγαζοντας τον εξω μονο οταν νοιωσεις οτι μαλακωνει και αφου σιγουρευτεις οτι τον εχεις καθαρισει σωστα.........


Wraio...alla dn tha paizw mono me ta vizia...alla k me tin kleitorida...kalutero?pws eisai?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κι εγω δεν εδινα καθοόυ σημασια στο φμπ.Γραφτηκα μπας και πηδηξω καμμια ολλανδεζα εδω που μενω
αλλα
αντι αυτου με γνωρισε
μου την επεσε
στελνει 20 σμσ την ημερα
1-2 κλησεις την ημερα
αυτη 20χρ     εγω 37......
με εχει καραγκαβλωσει
και σημερα τραβηξα μια μαλ...κια
τι να κανω .....δεν αντεξα.......
σαν ροζ τηλεφωνο....θελω να στον ρουφηξω......να τα νοιωσω στο στομα....και μαλλον το μωρο χαιδευτηκε επισης
και τωρα που γραφω ,μιλαμε,....


μυριστηκα οτι λετε για ολλανδεζες και πεταγομαι σαν τσουτσουνα :2funny:
φιλε μαλλον λες ψεματα
γιατι γραφεις συγκεκριμενα για ολλανδεζα,οποτε ολοι καταλαβαμε οτι εισαι εσυ στην ολλανδια
παρακαλω δωσε πληροφ γιατι το θεμα ειναι πολυ σοβαρο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι ρε σαλονικια πιτσιρικα,παει στο πανεπιστημιο μακεδονια
δεν ειναι σαιμπερ......ολο ποτε θα βρεθουμε και ποτε θα βρεθουμε   κτλ
ρε.....εγω με τοση εμπειρια και εχω καραγκαβλωσει.....
ετσι μου ρχεται να παρω τηλ απτην σημαια  κ να κατεβω για σαβκυριακο......(ειμαι κ παντρεμενος.......)


               δειγμα
Skepsou oti twra kaneis mpanio k egw sou pairnw pipa...k se roufaw olo kai pio polu wspou na arxizeis na fwnazeis...manari mou...sarese?

εγω στο ντουζ ορθιος και εσυ στα γονατα.....να τον ρουφας, και με τα χερια σου να παιζεις με τα μονο βυζια σου......
......αφου γονατισμενη με κοιταζεις ΜΟΝΟ μεσα στα ματια ..........κι αφου με βλεπεις οτι κοντευω να χυσω μου λες < δωστα μου οοοολλααα μαναρι μου......>
περνοντας τον οσο πιο βαθια μπορεις......κοιταζοντας στα ματια ......
και βγαζοντας τον εξω μονο οταν νοιωσεις οτι μαλακωνει και αφου σιγουρευτεις οτι τον εχεις καθαρισει σωστα.........


Wraio...alla dn tha paizw mono me ta vizia...alla k me tin kleitorida...kalutero?pws eisai?

α κατι εγραψες
η ολλανδεζα που κολλαγε δικε μου? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom