Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Εγω μπαινω στο zoo.gr και εκει εχει τυχει να γνωρισω γυναικες απο κοντα.Εχω παρα πολλα τηλεφωνα απο κοπελες αλλα τις περισσοτερες δεν εχω μπει στον κοπο να κανονισω ενα ραντεβου και δεν ξερω καν πως ειναι εμφανισιακα.Υπαρχουν καλα κομματια αλλα πρεπει να εισαι λιγο τυχερος να τα βρεις στην καταλληλη φαση..δλδ παιζει μεγαλο ρολο σε τι ψυχολογια θα την βρεις την κοπελα εκεινη την ωρα.Η μαλακια ειναι χαλας τρελο χρονο απο την ζωη σου για αυτο το κυνηγι. :jerking:
 

questo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και απο μενα ....ρε παιδια εχει γαμησει κανενας απο τετοια site-forum????
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Στο adultfriendfinder ξερει κανεις τι παιζει?

Μούφα. Κάποιες επαγγελματίες τις βρίσκεις και στο athens elite χωρίς συνδρομή. Όσο για τις ανεξάρτητες, υπάρχουν περισσότερες σε άλλο πιό αθώα sites. Για άλλη περίπτωση (γνωριμία και πήδημα), ούτε που το συζητώ. ΜΟύφα η υπόθεση.
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
Μούφα. Κάποιες επαγγελματίες τις βρίσκεις και στο athens elite χωρίς συνδρομή. Όσο για τις ανεξάρτητες, υπάρχουν περισσότερες σε άλλο πιό αθώα sites. Για άλλη περίπτωση (γνωριμία και πήδημα), ούτε που το συζητώ. ΜΟύφα η υπόθεση.

Παρακολουθώ αυτο το θέμα απο την αρχή του. Θα θελα να πώ πολλά και να καταθέσω κι εγώ τις εμπειρίες μου σε σχέση με την όλη φάση, αλλά πιστεύω πως τα περισσότερα που έχουν γραφτεί πριγράφουν πολύ καλά την όλη κατάσταση που επικρατεί. Τώρα το AFF είναι πράγματι μια μούφα όπως είπες. Είμαι gold member και ακόμα ρίχνω φάσκελα στον εαυτό μου για τα λεφτά που χάλασα. :headbang:
Πλέον πιστεύω πως οι γνωριμίες και οτιδήποτε άλλο έχει σχέση με τα sites αυτά είναι καθαρά θέμα συγκυριών, χρόνου και τύχης.
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
.....ρε παιδια ...ειμαι στο AFF απο το 2005-06 και δεν ειδα αυτο που χαρακτηριζεται "μουφα" δηλαδη τη θελετε καθε θυλικο που ειναι εκει να σας δωση και το κλειδη του σπιτιου τις και να σας αγοραση και καποτες με αρωμα φραουλα? ....οπως σε καθε site/chat η ακομα και εξω σε ενα μπαρ/καφε ετσι και εκει αν πας σε μια τυπισα και τις πεις"μαναρη μου τη κολαρα ειναι αυτη να στην κανω λιμανι να βυθισω το υποβρυχειο που εχω στο βρακη μου?" .. 110% θα φας πορτα δηλαδη μονο εδω που δεν εχουμε διαλογο μπορειτε να μιλισετε λογικα και εκει που εχει το ζωντανο chat στα rooms δεν σας βγαινει? πας γραφεσαι μπαινεις στα chat rooms τους μαθενεις σε μαθενουν και κανεις παιχνιδι  ναι οκ υπαρχουν και οι επαγκελματιες αλλα αμα μεσα απο net chat σας φανε λεφτα ε τοτε οκ εισαται αξιοι της τυχης σας
Τη να πω απορω .....
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
515
Like
1.910
Πόντοι
206
.....ρε παιδια ...ειμαι στο AFF απο το 2005-06 και δεν ειδα αυτο που χαρακτηριζεται "μουφα" δηλαδη τη θελετε καθε θυλικο που ειναι εκει να σας δωση και το κλειδη του σπιτιου τις και να σας αγοραση και καποτες με αρωμα φραουλα? ....οπως σε καθε site/chat η ακομα και εξω σε ενα μπαρ/καφε ετσι και εκει αν πας σε μια τυπισα και τις πεις"μαναρη μου τη κολαρα ειναι αυτη να στην κανω λιμανι να βυθισω το υποβρυχειο που εχω στο βρακη μου?" .. 110% θα φας πορτα δηλαδη μονο εδω που δεν εχουμε διαλογο μπορειτε να μιλισετε λογικα και εκει που εχει το ζωντανο chat στα rooms δεν σας βγαινει? πας γραφεσαι μπαινεις στα chat rooms τους μαθενεις σε μαθενουν και κανεις παιχνιδι  ναι οκ υπαρχουν και οι επαγκελματιες αλλα αμα μεσα απο net chat σας φανε λεφτα ε τοτε οκ εισαται αξιοι της τυχης σας
Τη να πω απορω .....

Σεβαστή η γνώμη σου και δεν θα διαφωνήσω μαζί σου.
Εξ' άλλου ο καθένας γράφει εδω για τις δικές του εμπειρίες και όπως είπε ο ElftexTP  η απάντηση βρίσκεται στις προηγούμενες σελίδες. :sunglasses:
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
λοιπον παιδες,γνωρισα μια απο το zoo .Μου λεει παμε msn.Ηταν στο προσωπο οχι καλη αλλα σωμα αστερι!Μου βαζει καμερα και αρχιζει να μου δειχνει βυζια μουνι κωλο,τα παντα και κατευθειαν.Μου λεει θελω να συναντηθουμε χωρις χρηματα εννοειται αλλα μονο σπιτι σου,και βραδυ!Η ιδια ειναι και στο Facebook.Σημερα παλι τα ιδια ,μου δειχνει τα βυζια της αλλα ειχε περιοδο καιδεν πηγε παρακατω!Με παραξενεψε οτι επεμενε σπιτι μου και βραδυ.Την εκανα φιλη στο Facebook αλλα μου εγραψε σε μια φωτογραφια οτι αυτη ειναι πιο καυλα απο μια φιλη μου,και αμεσως τη διεγραψα και αρων αρων εβγαλα το σχολιο και φυσικα αρκεστηκα στο οφθαλμολουτρο!Τι παιζει αραγε ρε παιδια?εχει κατι αναλογο κανεις?καποια κομπινα μου μυριζει γιαυτο προσοχη!!!!!!
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
λοιπον παιδες,γνωρισα μια απο το zoo .Μου λεει παμε msn.Ηταν στο προσωπο οχι καλη αλλα σωμα αστερι!Μου βαζει καμερα και αρχιζει να μου δειχνει βυζια μουνι κωλο,τα παντα και κατευθειαν.Μου λεει θελω να συναντηθουμε χωρις χρηματα εννοειται αλλα μονο σπιτι σου,και βραδυ!Η ιδια ειναι και στο Facebook.Σημερα παλι τα ιδια ,μου δειχνει τα βυζια της αλλα ειχε περιοδο καιδεν πηγε παρακατω!Με παραξενεψε οτι επεμενε σπιτι μου και βραδυ.Την εκανα φιλη στο Facebook αλλα μου εγραψε σε μια φωτογραφια οτι αυτη ειναι πιο καυλα απο μια φιλη μου,και αμεσως τη διεγραψα και αρων αρων εβγαλα το σχολιο και φυσικα αρκεστηκα στο οφθαλμολουτρο!Τι παιζει αραγε ρε παιδια?εχει κατι αναλογο κανεις?καποια κομπινα μου μυριζει γιαυτο προσοχη!!!!!!

Για πες όνομα στο F/B!! ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ !!
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Στα γνωστά sites realdate, singles  και μονο σε αυτά υπήρχαν μέχρι πέρισυ κάποιες που ήταν ανεξάρτητες και έβγαζαν τα έξοδά τους. Κοινό χαρακτηριστικό ελληνίδες 25-37 μέτριες εμφανίσεις, καλά προγράμματα. Τώρα ξέρετε αν υπάρχουν άλλες κοπέλες? 
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
λοιπον παιδες,γνωρισα μια απο το zoo .Μου λεει παμε msn.Ηταν στο προσωπο οχι καλη αλλα σωμα αστερι!Μου βαζει καμερα και αρχιζει να μου δειχνει βυζια μουνι κωλο,τα παντα και κατευθειαν.Μου λεει θελω να συναντηθουμε χωρις χρηματα εννοειται αλλα μονο σπιτι σου,και βραδυ!Η ιδια ειναι και στο Facebook.Σημερα παλι τα ιδια ,μου δειχνει τα βυζια της αλλα ειχε περιοδο καιδεν πηγε παρακατω!Με παραξενεψε οτι επεμενε σπιτι μου και βραδυ.Την εκανα φιλη στο Facebook αλλα μου εγραψε σε μια φωτογραφια οτι αυτη ειναι πιο καυλα απο μια φιλη μου,και αμεσως τη διεγραψα και αρων αρων εβγαλα το σχολιο και φυσικα αρκεστηκα στο οφθαλμολουτρο!Τι παιζει αραγε ρε παιδια?εχει κατι αναλογο κανεις?καποια κομπινα μου μυριζει γιαυτο προσοχη!!!!!!

Τί να παίζει ρε φίλε....τρελλή και...αγάμητη μάλλον..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Μηπωσ γνωριζει κανεισ τι παιζει μ'αυτο το side??? :think:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Για το side δεν ξέρω να σου πω, το site πάντως δεν είναι σόι.
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
πρεπει να τα χωσεις για να το γουσταρεις. Αλλα μπορεις να κανεις την δουλεια αυτη και τσαμπα. Βλ facebook και skype
 

Επισκέπτης
Μηπωσ γνωριζει κανεισ τι παιζει μ'αυτο το side??? :think:
αν περιμενεις να βρεις γκομενα για να γαμησεις απο το AFF μαλλον θες γιατρο..
αν θελεις να περνας την ωρα σου με φαντασιωσεις καλα ειναι γιατι εχει 25-30 εκατομμυρια μελη..
οπως & να εχει μην πληρωσεις για να γινεις μελος(καλυτερα να τα φας στο μεταξι)..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom