Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ας πούμε, αυτές οι φωτός είναι από εμαιλ που κυκλοφόρησε ευρέως (κάποιος "friend" του ανυποψίαστου "θύματος" την έφτιαξε καλά τη δουλειά)

Oxia,

Πάντως απ' ότι είδα, σε μια φωτογραφία του "ανυποψίαστου θύματος" όπως το λες, την είχε χύσει στη μάπα προηγουμένως.

Οπότε συνάγω ότι αφού κάθησε να τη χύσει (τίποτα κακό σ' αυτό), και μετά κάθησε να τη βγάλει και φωτογραφία (επίσης τίποτα κακό και σε αυτό), μάλλον πήρε τα ρίσκα της στο ότι κάποτε μπορεί αυτή (και οι υπόλοιπες) φωτογραφίες να "βγούν" στο internet.

Θέλω να πω δηλαδή ότι το κοριτσάκι δεν είναι απλά και μόνο "θύμα" κάποιου κακόπιστου.  Ίσως είναι και λίγο "αυτόχειρ".

Κακώς αυτός που ανέβασε τις φωτο τις ανέβασε, αλλά κατα κάποιο τρόπο "πήρε" την έγκρισή της προηγουμένως.  Με το που τον άφησε να τις τραβήξει.
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6

Αυτή εδώ είναι ερασιτέχνιδα πορνοστάρ wannabe και έχει βγάλει στη φόρα κι ένα ερασιτεχνικό βιντεάκι σε γνωστό πολυπληθές international πορν φόρουμ. (Δεν επιτρέπεται να αναφερθώ).
Οπότε μάπα το καρπόυζι
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Oxia,

Πάντως απ' ότι είδα, σε μια φωτογραφία του "ανυποψίαστου θύματος" όπως το λες, την είχε χύσει στη μάπα προηγουμένως.

Οπότε συνάγω ότι αφού κάθησε να τη χύσει (τίποτα κακό σ' αυτό), και μετά κάθησε να τη βγάλει και φωτογραφία (επίσης τίποτα κακό και σε αυτό), μάλλον πήρε τα ρίσκα της στο ότι κάποτε μπορεί αυτή (και οι υπόλοιπες) φωτογραφίες να "βγούν" στο internet.

Θέλω να πω δηλαδή ότι το κοριτσάκι δεν είναι απλά και μόνο "θύμα" κάποιου κακόπιστου.  Ίσως είναι και λίγο "αυτόχειρ".

Κακώς αυτός που ανέβασε τις φωτο τις ανέβασε, αλλά κατα κάποιο τρόπο "πήρε" την έγκρισή της προηγουμένως.  Με το που τον άφησε να τις τραβήξει.
:grin:
Σταύρε, το ποστ μου έχει μπόλικη ειρωνεία.
Τίποτα κακό στο χύσιμο.
Το κακό ξεκινά από το ότι ανέβασε αυτή τη φωτογραφία από μόνη της και την έβαλε στο facebook να τη βλέπουν οι friends της.
Άρα = αυτό θέλει, να ψαρέψει υποψήφιο διακορευτή (ας είμαι ευγενική).
Τώρα κάποιος αποφάσισε να το κυκλοφορήσει στο νετ, ας πρόσεχε η κοπελίτσα, αν και δεν είμαι σίγουρη ότι τη νοιάζει και πολύ.
Πάντως αφού το έλαβα με εμαιλ.... φαντάσου πόσο θα έχει κυκλοφορήσει εώς τώρα :2funny:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Αυτή εδώ είναι ερασιτέχνιδα πορνοστάρ wannabe και έχει βγάλει στη φόρα κι ένα ερασιτεχνικό βιντεάκι σε γνωστό πολυπληθές international πορν φόρουμ. (Δεν επιτρέπεται να αναφερθώ).
Οπότε μάπα το καρπόυζι

Έπρεπε νατο φανταστώ να απευθυνθώ στον Κλουζώ εξαρχής :2funny:
Δεν το ήξερα - και πώς άλλωστε; - αλλά δε μου κάνει εντύπωση.
Τύφλα να'χουν οι κανονικές πορνοστάρ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μάπα το καρπούζι ούτως ή άλλως - κατά την ταπεινή μου γνώμη..... :uglystupid:
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Οδηγεί στη μαλακισμένη αθανασία της μαλακίας

(Σε κάλυψα παναγέα;)
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Είχα γνωρίσει πέρυσι μια δημοσιγράφο και καλά από εκεί μέσα η οποία μου έλεγε ότι το θεωρεί φανταστικό εργαλείο προώθησης και ενασχόλησης σε επαγγελματικό επίπεδο.
Για ρίξτε κριτική.
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Είχα γνωρίσει πέρυσι μια δημοσιγράφο και καλά από εκεί μέσα η οποία μου έλεγε ότι το θεωρεί φανταστικό εργαλείο προώθησης και ενασχόλησης σε επαγγελματικό επίπεδο.
Για ρίξτε κριτική.
Εξαρτάται σε ποιο τομέα θεωρεί φανταστικό εργαλείο το facebook η πουτανιτσα αυτή :2funny:
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
δεν διευκρίνησε ποτέ...δούλευε όμως πολύ καλά το τρομπονι.
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
δεν διευκρίνησε ποτέ...δούλευε όμως πολύ καλά το τρομπονι.
Μια τέτοια πουτανιτσα με έψησε και τις έδειχνα τι πούτσα μου στο web .Παραλίγο να με πιάσει η γυναικα μου με τι πούτσα μπροστά στη camera :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μια τέτοια πουτανιτσα με έψησε και τις έδειχνα τι πούτσα μου στο web .Παραλίγο να με πιάσει η γυναικα μου με τι πούτσα μπροστά στη camera :2funny:

Ηταν ΣΙΓΟΥΡΑ πουτανίτσα ??? :boobies:



ΠΡΟΣΟΧΗ με το MSN... :uglystupid: :headbang:

 

johnyhandsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, ΔΕΝ έχετε δίκιο. Τα πρωϊνά μπαίνουν ένα σωρό κοπελίτσες από τα γραφεία που κωλοβαράνε...



ναι φιλε μου, καταλαβαινω αυτο που λες,

αλλα κι αυτο που σου λεω εγω, το'χω διασταυρωσει με παρα πολλους ανδρες που μπαιναν μεσα καιρο...ΑΠΛΑ ΔΕΝ παιζει εμφανισιμες κοπελες στο νετ, ( δε μιλαμε για τις πληρωμενες)

εχω κανα λογω εγω να πω ψεματα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom