Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Οποιος δεν έχει γράψει ούτε μια γραμμή κώδικα μηχανής ή basic, δεν έχει φορτώσει πρόγραμμα με το... κασσετόφωνο, δεν έχει ακούσει το σφύριγμα του modem στα 300 bps, μετα στα 1200, μετα στα 2400, μετα στα 4800 και λιγο αργοτερα στα 9600 (ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ μπορούσαν να διαθέσουν τα χρόνια εκείνα 300.000 δρχ για ένα τέτοιο εξάρτημα...) ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΟΧΗ...

και για να προσθέσω τα δικά μου .. όποιος δεν έχει τρυπήσει κάρτα . .όποιος δεν έχει γράψει assebly δεν ξέρει τι σημαίνει πληροφορική...
 

moltianni

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
και απλα να προσθεσω παιδια πως ειχα φαει και πολλες φολες ειδικα στην αρχη.μετα σχεδον καμια.απλα πριν συναντηθεις πρεπει με καποιο τροπο να καταλαβεις περιπου τι παιζει.Εκανα τις σωστες ερωτησεις τον καταλληλο χρονο κια γιαυτο μειωθηκαν οι φολες..και μια μικρη παρενθεση.εδω και λιγες μερες γαμαω απο το myspace μια παραγωγο τηλερασης γνωστου καναλιου..πηρε κανα μηνα περιπου..χαλαρα...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
και για να προσθέσω τα δικά μου .. όποιος δεν έχει τρυπήσει κάρτα . .όποιος δεν έχει γράψει assebly δεν ξέρει τι σημαίνει πληροφορική...

χαχαχα τι μου θύμισες τώρα... εποχές UNIVAC, IBM 36, COBOL... να πούμε στους νεότερους, ότι τα πρώτα computers που δουλεύαμε ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝ ΟΘΟΝΗ... (πολύ αργότερα αποκτήσαμε τα πρώτα μονόχρωμα... πράσινα στην αρχή κι εν συνεχεία πορτοκαλί-amper),  ενώ η εισαγωγή - εξαγωγή των δεδομενων - προγραμματισμός, γινόταν μέσω χάρτινων, διάτρητων καρτών και οι εγκαταστάσεις (Hardware) καταλάμβαναν ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΔΩΜΑΤΙΑ...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ολόκληρο όροφο στην ΦΜΣ του ΑΠΘ (UNIVAC 1102) ο μεγαλύτερος Η/Υ των βαλκανίων με μνήμα 128Κ της εποχής .. πέτυχα την αλλαγή από μαγνητικούς δακτυλίους σε τρανσίστορ και μετά σε τσίπ...

ακόμη έχω κάρτες (διάτρητες και παρθένες) 20Ε το τεμάχιο
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
και θυμάμαι τις πρώτες οθόνες (τις πράσινες μπαουλοειδών προδιαγραφών) που για να βλέπεις τα γράμματα σταθερά κουνιόσουν πέρα δώθε..

και τον πρώτο μου φορητό.. 16,5 κιλά (για μποντυμπιλντεράδες.. από κεί μου μείναν τα μπράτσα)
256Κ και δύο φλόπυ των 360Κ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μαγκες οι εποχες εχουν αλλαξει και πλεον ειναι απολυτως νορμαλ να γνωριζεις γκομενες στο νετ μεσο τσατ η οτιδηποτε αλλο.εχο τεραστια εμπειρια στο θεμα γνωριμιων με σω ιντερνετ.

ΕΤΣΙ είναι... απλά πλέον ο αριθμός των χρηστών έχει αυξηθεί... παλίοτερα είμασταν λιγότεροι κ ήταν ποιό εύκολο (α ρε εποχές Dating Club...) !!!
Και τώρα όμως, αν έχεις ένα καλό προφίλ, φωτογραφίες κ χειρίζεσαι τον γραπτό λόγο με άνεση... περνάς καυλά... ;)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ΕΤΣΙ είναι... απλά πλέον ο αριθμός των χρηστών έχει αυξηθεί... παλίοτερα είμασταν λιγότεροι κ ήταν ποιό εύκολο (α ρε εποχές Dating Club...) !!!
Και τώρα όμως, αν έχεις ένα καλό προφίλ, φωτογραφίες κ χειρίζεσαι τον γραπτό λόγο με άνεση... περνάς καυλά... ;)

παρόλο που δεν πολυμπαίνω πολύ σε τσάτ.. όλο και κάτι έχω κάνει στην ζωή μου μέσω αυτών.. βέβαια δεν περιμένω να βρώ την θεά.. εξάλλου το παρατσούκλι μου είναι (πέρα από τέρας) "τράτα"
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
και απλα να προσθεσω παιδια πως ειχα φαει και πολλες φολες ειδικα στην αρχη. μετα σχεδον καμια. απλα πριν συναντηθεις πρεπει με καποιο τροπο να καταλαβεις περιπου τι παιζει. Εκανα τις σωστες ερωτησεις τον καταλληλο χρονο κια γιαυτο μειωθηκαν οι φολες..

ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ: Αναγνώριση του "στόχου" κ ανταλλαγή πρώτων μηνυμάτων μέσω προφίλ στο site γνωριμιών. Επικοινωνία μέσω MSN. Ανταλλαγή ΠΟΛΛΩΝ φωτογραφιών (ΠΡΟΣΟΧΗ σε όσες λένε ότι ΔΕΝ έχουν, ή έχουν μόνον μια κλπ... μπορεί να είναι κλεμμένη από κάποιο περιοδικό κλπ). Ανταλλαγή κινητών κ τηλεφωνική επικοινωνία... ή αν υπάρχει webcam απευθείας live chat... μετά από μερικές μέρες ραντεβού για καφεδάκι κ συνάντηση γνωριμίας... κι εφ' όσον υπάρχει αμοιβαίο ενδιαφέρον... η υπόθεση κλείνει επιτυχώς... και ΠΑΜΕ ΓΙ' ΑΛΛΑ !!!  :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
Παντως εγω παιδια εχω 5 μηνες στο site και εχω γνωριση και
δυο φιλαρακια και γαμω τα παιδια και με τον εναν ημαστε και κολητοι
και γαμαμε και μαζι.
Το site για εμενα ειναι μια χαλαρωση και εαν βλεπης και το υλικο
του πλεζσουρα περνας καλα..................
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
οι σοβαρες γκομενες δεν κανουν chat, οι περισσοτερες ειναι για τα μπαζα(βαρεμενες,απογοητευμενες, και καραπουτανα..)
 

johnyhandsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
οι σοβαρες γκομενες δεν κανουν chat, οι περισσοτερες ειναι για τα μπαζα(βαρεμενες,απογοητευμενες, και καραπουτανα..)



  για τα πολυ μπαζα ομως


  καλα ειμαστε σοβαροι? τι αναγκη εχει μια εμφανισιμη κοπελα να μπει σε dating site? μια βολτα να κανει εξω της τη πεφτουν μια ντουζινα.

  να μου πεις αν καποιοι δεν εχουν δει ποτε γυναικα στη ζωη τους, οτι εχουν δει απο μπουρδελα και περιοδικα, το καταλαβαινω,αυτοι ναι, μπορει να μπουν στο ζοο για chat.

  αν ειναι για ξεκαβλωμα παντως, καλυτερα να παει κανεις σε κανα μπουρδελο-στουντιο, παρα να καιει τις ωριτσες και τα ευρουλακια τους κανωντας chat, με τα πληρωμενα πορνιδια που ειναι και καραμπαζα.

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Παντως εγω παιδια εχω 5 μηνες στο site και εχω γνωριση και
δυο φιλαρακια και γαμω τα παιδια και με τον εναν ημαστε και κολητοι
και γαμαμε και μαζι.
Το site για εμενα ειναι μια χαλαρωση και εαν βλεπης και το υλικο
του πλεζσουρα περνας καλα..................

Σωστόςςςςςς!!!!!
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
400
Κριτικές
121
Like
5.741
Πόντοι
29.900
Εγώ τον τελευταίο ένα χρόνο είμαι στο adult.gr μέλος.Έχοντας στείλει πολλά μηνύματα σε cpls και μόνες γυναίκες, τελικά έχω βγει με 3 cpls, με τα οποία πέρασα πολύ καλά,παρτουζώνοντας τη σύζυγο με τον άντρα.Απλά τα περισσότερα profiles των cpls είναι μούφα εκεί και θέλει πολύ υπομονή...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
καλα ειμαστε σοβαροι? τι αναγκη εχει μια εμφανισιμη κοπελα να μπει σε dating site? μια βολτα να κανει εξω της τη πεφτουν μια ντουζινα.

Παιδιά, ΔΕΝ έχετε δίκιο. Τα πρωϊνά μπαίνουν ένα σωρό κοπελίτσες από τα γραφεία που κωλοβαράνε...
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικα παιδες το μονο site απο οπου εχω βγαλει γκομενα..ειναι το sxeseis.gr
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ακόμη έχω κάρτες (διάτρητες και παρθένες) 20Ε το τεμάχιο

Eγώ έχω κάτι δίσκους 16 ΜB kai 80 Mb, που μπορείς να τους κάνεις ζάντες σήμερα, με λίγη προσπάθεια...  Αλουμίνιο είναι!

Από εποχή 1982-84
PR1ME
Ανταγωνιστής των WANG, και άλλων τέτοιων mini...
Τους θυμάται κανείς?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Eγώ έχω κάτι δίσκους 16 ΜB kai 80 Mb, που μπορείς να τους κάνεις ζάντες σήμερα, με λίγη προσπάθεια...   Αλουμίνιο είναι!

Από εποχή 1982-84
PR1ME
Ανταγωνιστής των WANG, και άλλων τέτοιων mini...
Τους θυμάται κανείς?

Κι εγώ έχω κρατήσει ενθύμιο έναν τέτοιον, αλλά είναι 5 ή 10 ΜΒ, δεν θυμάμαι! Με πλαστικό κάλλυμα που έβγαινε για να μπει στο drive που είχε διαστάσεις μικρού γραφείου... (ολόκληρος ο υπολογιστής, ΙΒΜ 36, καταλάμβανε χώρο ενός δωματίου) !!!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
facebook = myspace (= όσα άλλα έχουν τον ίδιο σκοπό, τάχα μου socialization α συγγνώμη, επιτρέψτε μου και μία διόρθωση : PR εννοούσα) = [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΝΥΦΟΠΑΖΑΡΑ[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

Ας πούμε, αυτές οι φωτός είναι από εμαιλ που κυκλοφόρησε ευρέως (κάποιος "friend" του ανυποψίαστου "θύματος" την έφτιαξε καλά τη δουλειά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)



 

zaxarenios

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
102
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
εφτιαξα ενα group στο facebook "bourdela"

Μπειτε ολοι μεσα να γινει το καλητερο.....


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom