Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

powtoc

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τι εννοεις  "εχουν παιχτει αγριες μαλακιες"?
 

rakos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
3 φιλοι μ κανονισαν να βρεθουν με 3 κοπελες μεσω chat για να γνωριστουν...στο σημειο συναντησης περα απο τις κοπελες ηταν κ 6 ντερεκια που τους τν πεσαν κατευθειαν για ξυλο(χωρις να πουν κουβεντα,κατευθειαν ντου).Ευτυχως ειχαν συννενοηθει με τν παρεα τουσ κ δωσαν σημα οτι τα πραγματα πανε στραβα κ οι φιλοι τουσ φωναξαν το 100 κ τουσ γλυτωσε.Παντως αρπαξαν αρκετες..Ειναι μαλακιστιρια μερικοι που θα στν πεσουν η να για να γελασουν που θα σε δειρουν η να σ κλεψουν...
Για αυτο προσοχη
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
3 φιλοι μ κανονισαν να βρεθουν με 3 κοπελες μεσω chat για να γνωριστουν...στο σημειο συναντησης περα απο τις κοπελες ηταν κ 6 ντερεκια που τους τν πεσαν κατευθειαν για ξυλο(χωρις να πουν κουβεντα,κατευθειαν ντου).Ευτυχως ειχαν συννενοηθει με τν παρεα τουσ κ δωσαν σημα οτι τα πραγματα πανε στραβα κ οι φιλοι τουσ φωναξαν το 100 κ τουσ γλυτωσε.Παντως αρπαξαν αρκετες..Ειναι μαλακιστιρια μερικοι που θα στν πεσουν η να για να γελασουν που θα σε δειρουν η να σ κλεψουν...
Για αυτο προσοχη

25 χρόνια ασχολούμαι με computers... ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ! :uglystupid:

Πότε/που έγινε η φάση? Τι ηλικίας ήταν οι συμμετέχοντες? Κι από ποιό chat είχαν επικοινωνήσει? Τις κοπέλες ΠΩΣ τις έλεγαν? Χαρακτηριστικά τους?

Το θέμα είναι ΣΟΒΑΡΟ και ο σκοπός είναι να προστατευτούν και άλλοι Συναγωνιστές, αν τυχόν πρόκειται για κάποια σπείρα με σκοπό τις ληστείες κλπ...  :tickedoff: :headbang:
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
να σασ πο και εγο μια μαλακια που πεχτικε με εναν δικο μου φιλο...γνορισε μια γκομενα σε ενα τσατ γνοριστικανε αλλακσανε μσν και μιλαγανε λιγο καιρο ι γκομενα του εδειχνε βυζια και αλλα τετοια...ο φιλοσ ειχε βαλει φοτο την μηχανι του ενα 1000 χοντα...σαν προφιλ..του ελεγε ι γκομενα να συναντιθουμε να με πασ βολτα και με την μηχανι και αλλα πολλα...ο μαλακασ ο φιλοσ μου κατι ψιλιαστικε αλλα δεν ειπε σε κανεναν απο εμασ να παμε μαζι του για παρεα...πιγε μονοσ λιγα λεπτα πιο νορισ απο οτι ειχε κανονισει για να κοζαρι τι γινετε...εχει τσακοσει μια πετρα στο χερι..αρκετα μεγαλι και περιμενει σκαει που λετε ενα αμακσι με τον που τον βλεπουν με 2-3 ατομα μεσα και πανε κατευθειαν επανο του να τον πατισουν..ηθελαν να τον ρικσουν κατο και να του παρουν τιν μιχανι...παλι καλα ριχνει τιν πετρα πανο στο τζαμι του αυτοκινιτου και βαζει ταχητιτα και φευγει...φανταστιτε να μιν ιτανε πανο στιν μιχανι και να περιμενε ορτηιοσ ι καπου αλλου....θα του περνανε τιν μιχανι...10 χιλιαρικα θα τα εκλεγε..θα ετρογε και ξιλο σιγουρα....και δεν ξερο και εγο τι αλλο θα παθενε...γιαυτο μαγκεσ προσοχι με τα ψολακια γιατι δεν ξερουμε τι γινετε και για ενα γαμισει θα βγουμε δαρμενι και ξυρισμενι....αυτα....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
να σασ πο και εγο μια μαλακια που πεχτικε με εναν δικο μου φιλο...γνορισε μια γκομενα σε ενα τσατ γνοριστικανε αλλακσανε μσν

Πάλι καλά που γλύτωσε ο φίλος σου... τα'χουμε ξαναπεί πολλές φορές και σε άλλα threads... θελουν ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ...

Για να προστατευτούν όμως και οι υπόλοιποι συναγωνιστές, γράψε κάποια στοιχεία της κοπέλας, με ποιό όνομα του συστήθηκε, σε ποιά περιοχή έμενε, πως ήταν εμφανησιακά κλπ... :helpplea:
 

kavlas3902

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
εσύ φίλε ντουρασελ γνώρισες τίποτα?
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
...εγω παντως εχω γνωριση κοπελες-κυριες-γυναικες απο site.. οκ δεν τις πιδιξα ολες αλλα εχει γινει παιχνιδι και με πολες γιναμε και φιλαρακια για καφε μπυριτσα χαβαλε ...οκ μου τυχαν και 2-3 στραβες με κατι απαισιες που ουτε φανταρος κλεισμενος 2 μηνες σε φυλακιο του εβρου δεν τις πιδαει αλλα οκ ειναι μεσα στο παιχνιδι και αυτο
 

johnyhandsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλως σας βρηκα!ειμαι νεο μελος, ειδα το τοπικ και τσιμπισα!

Λοιπον εχω πολλες εμπειριες απο dating sites, και θα θελα να σας πω μερικες

Η αληθεια ειναι οτι το chat - dating , εχει τελειωσει βασικα

Εχω πιασει τη φαση hol-dating club και τοτε οντως ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ειχα ραντεβου - σεξ, αλλα μετριες κοπελες...

εδω και μερικους μηνες ειμαι μελος στο ζοο- ΜΟΥΦΑ ! χαχαχαχαχα
Μπαινω chat με προφιλ-κελεπουρι, μετα απο μιση ωρα αρχιζουν και μου κανουν πριβε 19χρονα κοριτσακια-ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟ, κι απο κατι ΑΓΝΩΣΤΑ ΧΩΡΙΑ , αλλα μιλαμε για πολλες μαζι χαχαχαχαχα!

συμπτωση? δε θα το λεγα...χαχαχα
αλλα...και σε μερες και ωρες αιχμης, μου κανουν πριβε με φωτο(σπανια), ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
και ειναι τα στημενα μπαζακια του ζοο!χαχαχαχαχα ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ, ειναι θεοχοντρες κι εχουν και κατι φωτο σκοτεινες, τραβηγμενες απο κατι παραξενες γωνιες για να μη φαινονται τα χαλια τους!!!χαχαχαχα για κλαμματα ειναι, λυπαμαι τα παιδια που καιγονται εκει μεσα

μερικα καλα προφιλ που εχει μεσα μη τα παιρνετε στα σοβαρα...χαχαχα

επειδη ειμαι πολυ εμφανισιμος, και ειχα αρκετες σχεσεις με πολυ ωραια κοριτσια, το κατεχω το σπορ, και τα πραγματα προχωρουν τακα-τακα, εχω τις τεχνικες, και καταλαβαινω γρηγορα τη μουφα και το στημενο

καποιες τις εκανα να μου στειλουν φωτο μεσ το σαιτ(πρεπει να εισαι πολυ εμπειρος για να τις φτασεις εκει) μετα ...τηλεφωνο...κανω μια μικρη συνομιλια, καταλαβαινω οτι ειναι "εν υπηρεσια" και δε προχωρω, δεν αξιζει αλλωστε. ΚΑΨΙΜΟ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΨΙΜΟ!ΧΑΧΑΧΑ

θα μπορουσα να γραψω πολλεεες...σελιδες με συγκεκριμενες εμπειριες, αλλα σιγα-σιγα!
αμα θελετε ρωτηστε οτι γουσταρετε, για να εχουμε μια χαβαλετζιδικη κουβεντουλα περι μουφο-dating sites....xaxaxaxa....τα λεμε...





                                θα συμφωνησω, απατη το zoo, μακρια...
 

Aspros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
25 χρόνια ασχολούμαι με computers... ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ! :uglystupid:

Πότε/που έγινε η φάση? Τι ηλικίας ήταν οι συμμετέχοντες? Κι από ποιό chat είχαν επικοινωνήσει? Τις κοπέλες ΠΩΣ τις έλεγαν? Χαρακτηριστικά τους?

Το θέμα είναι ΣΟΒΑΡΟ και ο σκοπός είναι να προστατευτούν και άλλοι Συναγωνιστές, αν τυχόν πρόκειται για κάποια σπείρα με σκοπό τις ληστείες κλπ...  :tickedoff: :headbang:

25 χρόνια αποκλείεται να ασχολισαι με υπολογιστές εκτός και ήσουνα σε καμιά στρατιωτική βάση!!!:P:P:P

εγώ πάντως είχα πολλά ραντεβουδάκια από το irc κυρίως.. 2-3ς μου κάτσαν άλλες ήτανε μπάζα και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.. και άλλες  το έπαιζαν αγνές παρθένες με ελαιόλαδο!!

Να πώ και έγω πώς μπορείς να πηδήξεις μια κοπέλα αφού την γνωρίσεις μέσα απο το ιντερνετ..
Λοιπόν μην το παίζεις ποτέ μεγάλος γαμίας κτλπ και ούτε να πείς τπτ .. μίλα της λίγο κάνε κάποιες ερωτήσεις όπου θα σε ρωτήσει και αυτή μετά κάτι.. μην της απαντάς αμέσως πάρε το μσν της μίλα καμία μέρα μαζί της κτλπ.. μετά την δεύτερη μέρα αρχίζει το παιχνίδη .. και καλά είσαι ερωτευμένος μαζί της και μόνο που την είδες δεν έχεις ξανανιώσει έτσι και άλλα ο ένας τρόπος .. ο άλλος να της πείς επειδή δεν θα μπαίνω πολύ στο ιντερενετ θες να μου δώσεις το κινητό σου κτλπ.. αρχίζετε να μιλάτε απο το κινητό την παίρνεις κανένα τηλέφωνο αμα ξέρεις την περιοχή της πές της είμαι γλυφάδα π.χ. θες να πάμε για κανέναν καφέ 50% να σου πεί ναι την γωνρίζεις και άμα ενδιαφέρετε τόσο την πηδάς.. τρίτος τρόπος να την κάνεις να κολήσει λίγο μαζί σου άμα έχει κανένα myspace η τπτ τέτοι παίξε με τπτ φίλες της να λεεί αυτή γιατί αυτός δεν ασχολείται μαζι μου και ασχολείται με την φίλη μου... μετά να της λές πως πέρασες σήμερα και κανένα γεία κτλπ.. λίγο να νομίζει ότι είσαι σημαντικός για αυτή πέταξε της να βγείτε για καφε με τπτ φίλους η για ποτό .. τότε άρχισε το παιχνίδη απο κοντά και πές της ότι την γούσταρες απο την πρώτη στιγμή που την είδες και σε ε΄χω ερψτευτεί και μπλα μπλα μπλα.. έτσι απο το πολύ ψάξιμο όλα και κάποια θα σου κάτσει.. υπάρχουνε πολλές γυναίκες μην κολλάτε.. και πάνω απο όλα ηθικό στο μέγιστο!!!

Υ.Γ. Να πώ ότι άμα δεν έετε και τόσο ωραία φάτσα βγάλτε καμία απο γωνία κτλπ η άμα δεν έχετε φωτογένεια βγάλτε καμία που δεν φένεστε καλά.. και προπάντον άμα θλετε να πηδήξετε μέσα απο το ιντερνετ κοπέλα μην της λέτε πώς είσαι έτσι και πάνω απο όλα και μπάζο να φένεται στην φωτογραφία να την γωνρίσετε απο κοντά γιατί εγώ έτσι την είχα πάθει.. μπάζο απο φωτό καύλα απο κοντά.
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
25 χρόνια αποκλείεται να ασχολισαι με υπολογιστές εκτός και ήσουνα σε καμιά στρατιωτική βάση!!!:P:P:P

2008 - 25 = 1983 ..Ασπρε ...τοτε μπαιναμε στο IRC  με ενα 8088 ....με συνδεση ΑΠΘ η ΚΑΤΕΕ ....οι φιλοι τα μοιραζομασταν οποιος ειχε με modem ..και στο ελλας η στο greece ..ειμασταν 25-30 ατομα και στις μεγαλες αργειες 40-50(χριστουγενα πασχα) και τα ποιο πολλα ατομα ηταν φοιτητες που σπουδαζαν αγγλια κλπ ....και θελαν να διαβασουν νεα απο ελλαδα ..
...απλα σε πληροφορω οτι στρατιωτικες βασεις δεν ηταν τα σπιτια μας .....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
25 χρόνια αποκλείεται να ασχολισαι με υπολογιστές εκτός και ήσουνα σε καμιά στρατιωτική βάση!!!:P:P:P

Νέος, όταν εγώ συναρμολογούσα με το κολλητήρι το πρώτο μου Home Micro σε ΚΙΤ, ένα ZX-80 κ λίγο αργότερα τα πρώτα modem στα 300 baud κι επικοινωνούσαμε μέσω dial-up μέσω BBS... ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΓΕΝΝΗΤΟΣ...

ΔΙΑΒΑΣΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
2008 - 25 = 1983 ..Ασπρε ...τοτε μπαιναμε στο IRC  με ενα 8088 ....με συνδεση ΑΠΘ η ΚΑΤΕΕ....

Αχχ τι μου θύμισες τώρα... τα πρώτα χρόνια του internet στην Ελλάδα... που κάνει δειλά-δειλά τα πρώτα του βήματα... με τις πρώτες συνδέσεις "μοιράζουν" ο ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ με την "ΑΡΙΑΔΝΗ" και από την Κρήτη το Ινστιτούτο Υπολογιστών, ο πρόγονος της σημερινής FORTHNET... (για την ιστορία, η πρόσβαση μέσω ΕΚΕΦΕ στους ιδιώτες κόστιζε 10.000 δρχ/μήνα) !!!

 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
.........telnet skiathos  βζζζζζζζζζζζζ  βζζζζζζζζζζζζζζζ χσσσσσσσσσσσ  οκ ομως να μην ξεφυγουμε απο το θεμα .. αυτα  ειναι για το αλλο θεμα με την 10ετια του 80
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
.........telnet skiathos  βζζζζζζζζζζζζ  βζζζζζζζζζζζζζζζ χσσσσσσσσσσσ  οκ ομως να μην ξεφυγουμε απο το θεμα .. αυτα  ειναι για το αλλο θεμα με την 10ετια του 80

Οποιος δεν έχει γράψει ούτε μια γραμμή κώδικα μηχανής ή basic, δεν έχει φορτώσει πρόγραμμα με το... κασσετόφωνο, δεν έχει ακούσει το σφύριγμα του modem στα 300 bps, μετα στα 1200, μετα στα 2400, μετα στα 4800 και λιγο αργοτερα στα 9600 (ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ μπορούσαν να διαθέσουν τα χρόνια εκείνα 300.000 δρχ για ένα τέτοιο εξάρτημα...) ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΟΧΗ...


 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Νέος, όταν εγώ συναρμολογούσα με το κολλητήρι το πρώτο μου Home Micro σε ΚΙΤ, ένα ZX-80 κ λίγο αργότερα τα πρώτα modem στα 300 baud κι επικοινωνούσαμε μέσω dial-up μέσω BBS... ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΓΕΝΝΗΤΟΣ...

Τον "Άργος",
τον θυμάται κανείς?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τον "Άργος",
τον θυμάται κανείς?

Φυσικά, με σήμα το σκύλο (φτιαγμένο σε asci, αφού ακόμα ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΓΡΑΦΙΚΑ με την σημερινή μορφή που τα ξέρουμε) !!! Kι επίσης την θρυλική "Infonet" το πρώτο multiuser BBS !!!



Για την ιστορία, από την εποχή εκείνη, η μόνη που παραμένει online (μέσω telnet) είναι η Acrobase...
telnet://bbs.acrobase.org:1024


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom