Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
θα ηθελα να γραψω τα συμπερασματα μου απο τα σαιτ γνωριμιων
1)πολλες ωρες και δεκαδες μηνυματα και πενιχρα αποτελεσματα..πολλες χοντρες...
2)μια γυναικα που μετραει γιατι να μπει και να ψαχθει στο ιντερνετ??εκτος και αν ειναι απο κανενα χωριο...
3)εαν ειναι να χασω τοσες ωρες να γνωρισω ολες τις χοντες με την ελπιδα να γνωρισω καμμια που μετραει..γιατι να μην παω σε καμμια καφετερια εξαρχεια κλπ η σε κανενα μπαρακι..στην χειροτερη περιπτωση θα πιασω κουβεντα με την σερβιτορα κατι μπορει να γινει...
4)η αναλογια ειναι 1 γυναικα 4 ανδρες..και μια γυναικα με μετριο προφιλ βομβαρδιζετε με 100 μηνυματα την ημερα και βαλε..
μην χανετε τον καιρο σας εχετε πολυ ποιο πολλες πιθανοτητες εκτος ιντερνετ να βρειτε ευκολοτερα και γρηγοροτερο κατι αξιολογο..
5)πιστευω οτι οσοι δηλωνουν οτι εχουν βγαλει γκομενα που μετραει απο το ιντερνετ οι περισσοτεροι ειναι ψευτες κατα κανονα φυσικα..οσοι δηλωνουν ομως οτι εχουν βγαλει πανω απο 2 με 3 γκομενες  που να μετρανε ..μετα απο 2 ζχρονια απασχολησης  και δεκαδες ωρες ειναι σιγουρα ψευτες..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
2008 - 25 = 1983 ..Ασπρε ...τοτε μπαιναμε στο IRC  με ενα 8088 ....με συνδεση ΑΠΘ η ΚΑΤΕΕ ....οι φιλοι τα μοιραζομασταν οποιος ειχε με modem ..και στο ελλας η στο greece ..ειμασταν 25-30 ατομα και στις μεγαλες αργειες 40-50(χριστουγενα πασχα) και τα ποιο πολλα ατομα ηταν φοιτητες που σπουδαζαν αγγλια κλπ ....και θελαν να διαβασουν νεα απο ελλαδα ..
...απλα σε πληροφορω οτι στρατιωτικες βασεις δεν ηταν τα σπιτια μας .....

Ο www και κατ επέκταση το ιντερνετ στη σημερινή του μορφή υπάρχουν απο το 90 και μετά εσεις πως μπαινατε το 83?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ο www και κατ επέκταση το ιντερνετ στη σημερινή του μορφή υπάρχουν απο το 90 και μετά εσεις πως μπαινατε το 83?

Διάβασε ποιό προσεχτικά τι γράφουμε οι παλιότεροι... μπες κ στα links που έγραψα κ θα καταλάβεις... τα πρώτα ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ modems λειτουργούσαν με ταχύτητα μόλις 300 baud και τα χρησιμοποιούσαμε για να συνδεόμαστε μεταξύ μας σε προγράμματα-βάσεις επικοινωνίας που λέγονταν BBS, ο πρόγονος των σημερινών Forum !!! :rockon:


 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ο www και κατ επέκταση το ιντερνετ στη σημερινή του μορφή υπάρχουν απο το 90 και μετά εσεις πως μπαινατε το 83?

Είχαμε ανακαλύψει μια χρονομηχανή, και πηδάγαμε από το 83 στο 98 κατ' ευθείαν.

Παράλληλα πηδάγαμε και γκόμενες του 2000 ενώ ήταν ακόμα 1983.

Γύρω-γύρω Σάββατο και στη μέση Κυριακή.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Είχαμε ανακαλύψει μια χρονομηχανή, και πηδάγαμε από το 83 στο 98 κατ' ευθείαν.

Και το καλύτερο ήταν, ότι επειδή τα modem τότε ήταν πολύυυ αργάαα, απολαμβάναμε το πήδημα ποιό πολύ... :2funny:
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Είχαμε ανακαλύψει μια χρονομηχανή, και πηδάγαμε από το 83 στο 98 κατ' ευθείαν.

Παράλληλα πηδάγαμε και γκόμενες του 2000 ενώ ήταν ακόμα 1983.

Γύρω-γύρω Σάββατο και στη μέση Κυριακή.

ΑΨΟΓΟΣ!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
θα ηθελα να γραψω τα συμπερασματα μου απο τα σαιτ γνωριμιων
1)πολλες ωρες και δεκαδες μηνυματα και πενιχρα αποτελεσματα..πολλες χοντρες...
2)μια γυναικα που μετραει γιατι να μπει και να ψαχθει στο ιντερνετ??εκτος και αν ειναι απο κανενα χωριο...
3)εαν ειναι να χασω τοσες ωρες να γνωρισω ολες τις χοντες με την ελπιδα να γνωρισω καμμια που μετραει..γιατι να μην παω σε καμμια καφετερια εξαρχεια κλπ η σε κανενα μπαρακι..στην χειροτερη περιπτωση θα πιασω κουβεντα με την σερβιτορα κατι μπορει να γινει...
4)η αναλογια ειναι 1 γυναικα 4 ανδρες..και μια γυναικα με μετριο προφιλ βομβαρδιζετε με 100 μηνυματα την ημερα και βαλε..
μην χανετε τον καιρο σας εχετε πολυ ποιο πολλες πιθανοτητες εκτος ιντερνετ να βρειτε ευκολοτερα και γρηγοροτερο κατι αξιολογο..
5)πιστευω οτι οσοι δηλωνουν οτι εχουν βγαλει γκομενα που μετραει απο το ιντερνετ οι περισσοτεροι ειναι ψευτες κατα κανονα φυσικα..οσοι δηλωνουν ομως οτι εχουν βγαλει πανω απο 2 με 3 γκομενες  που να μετρανε ..μετα απο 2 ζχρονια απασχολησης  και δεκαδες ωρες ειναι σιγουρα ψευτες..
θα συμφωνησω στα 4 πρωτα ομως φιλε υπαρχουν και καλες αλλα δυσκολα σου καθονται και σου ψηνουν το ψαρι στα χειλη



warnpmod.gif
 Συνεχόμενα[/URL] βλακώδη posts προκειμένου να μαζέψεις πόντους σε ηλίθιο παιχνίδι!
 

Επισκέπτης
Μια ,ας πουμε συμπαθητικη,ΓΙΑΤΙ , να ψαχτει,μεσω chat??? :think: :think: :think:ΓΙΑΤΙ??? :think: :think: :think:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μα ΔΕΝ ψάχνονται μόνο μέσω chat... απλά όπως κωλοβαράνε ΠΟΛΛΕΣ τα πρωινά στα γραφεία, είναι κ online... ;)

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μα ΔΕΝ ψάχνονται μόνο μέσω chat... απλά όπως κωλοβαράνε ΠΟΛΛΕΣ τα πρωινά στα γραφεία, είναι κ online... ;)

πρωί-πρωί... αρχίσαν τα pm (στο MSN)... άντε να δούμε τι φάση θα παιχτεί αυτή τη βδομάδα ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
θα συμφωνησω στα 4 πρωτα ομως φιλε υπαρχουν και καλες αλλα δυσκολα σου καθονται και σου ψηνουν το ψαρι στα χειλη



με στεναχωρει που δεν συμφωνεις στο 5 ετσι ειναι ακριβως ...ποιο πολλες πιθανοτητες εχεις να σου κατσει κανενα λοττο παρα να βγαλεις καμμια μετρια στο ιντερνετ..χασιμο χρονου τελεια και παυλα.-
 

theoos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
με στεναχωρει που δεν συμφωνεις στο 5 ετσι ειναι ακριβως ...ποιο πολλες πιθανοτητες εχεις να σου κατσει κανενα λοττο παρα να βγαλεις καμμια μετρια στο ιντερνετ..χασιμο χρονου τελεια και παυλα.-

ρε φιλε γιατι εισαι απολυτος ?? Εγω απο ιντερνετ εχω γνωρισει 3 κοπελες που ηταν αρκετα καλές .... Πανω απο τον μεσο ορο απο ολες σε ενα μπαρ. Δεν θελω να πω οτι ειναι καλυτερα να χανεις τον καιρο σου στο νετ για να βρεις γκομενα.Καλυτερα ειναι να βγεις και να πας σε ενα μπαρ. Εγω πιστευω οτι ειναι καθαρα θεμα τυχης !!!
Τωρα αν πιστευεις οτι ειμαι ψευτης δεν μπορω να σε πεισω ...
 

johnyhandsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα να γραψω τα συμπερασματα μου απο τα σαιτ γνωριμιων
1)πολλες ωρες και δεκαδες μηνυματα και πενιχρα αποτελεσματα..πολλες χοντρες...
2)μια γυναικα που μετραει γιατι να μπει και να ψαχθει στο ιντερνετ??εκτος και αν ειναι απο κανενα χωριο...
3)εαν ειναι να χασω τοσες ωρες να γνωρισω ολες τις χοντες με την ελπιδα να γνωρισω καμμια που μετραει..γιατι να μην παω σε καμμια καφετερια εξαρχεια κλπ η σε κανενα μπαρακι..στην χειροτερη περιπτωση θα πιασω κουβεντα με την σερβιτορα κατι μπορει να γινει...
4)η αναλογια ειναι 1 γυναικα 4 ανδρες..και μια γυναικα με μετριο προφιλ βομβαρδιζετε με 100 μηνυματα την ημερα και βαλε..
μην χανετε τον καιρο σας εχετε πολυ ποιο πολλες πιθανοτητες εκτος ιντερνετ να βρειτε ευκολοτερα και γρηγοροτερο κατι αξιολογο..
5)πιστευω οτι οσοι δηλωνουν οτι εχουν βγαλει γκομενα που μετραει απο το ιντερνετ οι περισσοτεροι ειναι ψευτες κατα κανονα φυσικα..οσοι δηλωνουν ομως οτι εχουν βγαλει πανω απο 2 με 3 γκομενες  που να μετρανε ..μετα απο 2 ζχρονια απασχολησης  και δεκαδες ωρες ειναι σιγουρα ψευτες..





θα συμφωνησω και στα 5.

τι να πω και γω που σπαταλησα και πολλα ευρουλακια για χρυσες συνδρομες, δωρακια και τετοιες μ@λ@κιες, για φυκια και μεταξωτες κορδελες. εμ...τετοιο κοροιδο ειμουνα, δεν ηξερα δε ρωταγα.
 

poutSAMURAI

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εεεεεε ξερη κανης αυτο σαητ βλεπο κατι κορασιδια αλλα δεν ξερω αν ηναι πορνηδηα.
ξερετε?
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
εεεεεε ξερη κανης αυτο σαητ βλεπο κατι κορασιδια αλλα δεν ξερω αν ηναι πορνηδηα.
ξερετε?
Αφού υπάρχουν τηλέφωνα στο συγκεκριμένο site, γιατί δεν εμπιστεύεσαι τον εαυτό σου και ρωτάς άλλους? Δεν έχεις παρά να τηλεφωνήσεις για να μάθεις από πρώτο χέρι.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Παιδια θέλω πολυ να βρώ μια πολύ χοντρή. Η γυναίκα μου ειναι χοντρή αλλα κάνει δίαιτα και χάνει κιλά και εγω το ενδιαφέρων για αυτήν
Ξερει κανεις καμμια πολυ χοντρη πουτάνα η κοπελα κανονική
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Η βρετανική υπηρεσία αντικατασκοπείας MI6 υιοθετεί μια νέα προσέγγιση προκειμένου να προσελκύσει νέους ανθρώπους για τη στελέχωση των υπηρεσιών της. Ενώ κατά το παρελθόν η στρατολόγηση γινόταν αυστηρά στο πλαίσιο κορυφαίων πανεπιστημίων, όπως το Cambridge ή το Oxford, οι σύγχρονες τάσεις επιβάλλουν αλλαγή προσανατολισμού και άνοιγμα νέων δρόμων, στους οποίους ήδη βαδίζει η νέα γενιά. Στο πλαίσιο αυτό, η MI6 έχει αναρτήσει αγγελία στο Facebook, απευθυνόμενη με αυτόν τον τρόπο σε ένα ευρύ κοινό νέων, κυρίως, ανθρώπων.

Σχολιάζοντας την κίνηση της MI6, εκπρόσωπος Τύπου του βρετανικού υπουργείου Εξωτερικών δήλωσε ότι "ένας μεγάλος αριθμός καναλιών επικοινωνίας χρησιμοποιείται προς αναζήτηση εργασίας και το Facebook είναι ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα." Σύμφωνα με τις βρετανικές αρχές, οι πράκτορες της MI6 πρέπει να αντανακλούν την κοινωνία στην οποία ζουν.

Η πρωτοβουλία της MI6 δεν είναι βέβαια κάτι καινούργιο. Η εξέλιξη της τεχνολογίας και του διαδικτύου έχει οδηγήσει πολλές εταιρείες και αρκετούς φορείς σε αναζήτηση προσωπικού μέσω ιστοσελίδων κοινωνικής δικτύωσης. Είναι ενδεικτικό ότι ο αμερικανικός στρατός κάνει και αυτός χρήση των εν λόγω υπηρεσιών προκείμενου να επικοινωνήσει με τη νέα γενιά.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
facebook = myspace (= όσα άλλα έχουν τον ίδιο σκοπό, τάχα μου socialization α συγγνώμη, επιτρέψτε μου και μία διόρθωση : PR εννοούσα) = [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΝΥΦΟΠΑΖΑΡΑ[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

moltianni

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες οι εποχες εχουν αλλαξει και πλεον ειναι απολυτως νορμαλ να γνωριζεις γκομενες στο νετ μεσο τσατ η οτιδηποτε αλλο.εχο τεραστια εμπειρια στο θεμα γνωριμιων με σω ιντερνετ.ημουν φοιτητης στο Ηρακλειο και εμπαινα mirc και microsoft chat τοτε.Το αποτελεσμα?Μιλαμε για πολυ μουνι.Μια σουηδεζα ηρθε να μεινει μαζι μου,μια αμερικαιδα ηρθε και μειναμε μαζι καμια βδομαδα,παντρεμενες,χωρισμενες,φοιτητριες,οτι μπορειτε να φανταστειτε.Η πλακα ειναι πως ειμαι παντρεμνος και τη γνωρισα στο ζοο!!!ειχα κανει πολλες σχεσεις αλλα και πολες φιλιες.Γενικα αν εισαι υπομονετικος και με σωστα βηματα κατορθωνεις πολλα.Μακαρι να υπηρχε τοε το myspace kai to facebook.θα ειχα αφησει τα κοκαλακια μου στην Κρητη.Οποιος ενδιαφερεται να του πω για τις ιστοριες μου απο τσατ εδω ειμαι.τι να πρωτοθυμηθω...την αλλη με το πιανο..την αλλη που εχυσα στο οκκινο παντελονι..την αλλη που ειχε υπογλυκαιμια και πρωτο ραντεβου σπιτι μου την ταιζα ντοματα...γαμησε τα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom