Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
το πολυ το τικι τικι κανει το παιδι φυστικι γιαυτο ισως
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
chris1982 ποιά είναι αυτή στο avatar σου?
 

BLACK LABEL

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
1. chris1982..............πολυ γελιο γιατι τα σκεφτομαι και... :2funny: αλλα αν σκεφτεις οτι πολλα απειρα παιδακια εκει μεσα νομιζουν οτι θα βρουν γυναικα....για κλαμματα ειναι.


2.mouninja............σου πα, οτι "ειχα πιασει την καλη φαση τοτε με το hol κυριως λιγοτερο το dating club, αλλα τοτε ηταν αθωα τα πραγματα, κι ειχα βγαλει πολλες κι ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ξαπλα, αλλα και παλι σου λεω...μη φανταστεις και τιποτα μοντελα...μετα δεν ειχα καθολου υπολογιστη για χρονια, αλλα εδω και μερικους μηνες βρεθηκα παλι μ'ενα λαπτοπ, κι ειπα να ξαναθυμηθω τις "παλιες δοξες" ....αλλα καμια σχεση σου λεω με τοτε...ΜΟΥΦΑ-ΚΑΨΙΜΟ ειναι τωρα
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
1. chris1982..............πολυ γελιο γιατι τα σκεφτομαι και... :2funny: αλλα αν σκεφτεις οτι πολλα απειρα παιδακια εκει μεσα νομιζουν οτι θα βρουν γυναικα....για κλαμματα ειναι.


2.mouninja............κι ειχα βγαλει πολλες κι ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ξαπλα, αλλα και παλι σου λεω...μη φανταστεις και τιποτα μοντελα.ΜΟΥΦΑ-ΚΑΨΙΜΟ ειναι τωρα
Σε αυτά συμφωνούμε απόλυτα. ;)
Απλά πιστεύω ότι τέτοια sites είναι κυρίως για:
α)όποιον έχει πρόβλημα να γνωρίσει γκόμενα της προκοπής στον έξω κόσμο.
β)για αργόσχολους που βαριούνται μπροστά στο pc και κάνουν χαβαλέ.
Για το ότι έβγαλες πολλές και αυθημερόν :thumbsup: :thumbsup:
 

BLACK LABEL

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
siropiaste απ το parea διαγραφηκα  γιατι δεν αξιζει καν να εχω προφιλ, η αληθεια ειναι οτι εκει ειχα μια περιπτωση που προχωρησαμε ...αλλα ηταν χοντρη κι αυτη ...χαχαχαχα....κι απο νησι...αλλα ηταν ομορφη αν αδυνατιζε θα λεγε...χαχαχα...ηθελε και γαμο, της πουλησα παραμυθι, ξεκαβλωσα τηλεφωνικα, αλλα κολωσα να παω στο νησι και το τιναξα...δε μπορω να τραβηχτω σε νησι μονο με φωτο! αλλα και παλι σου λεω ηταν μια και μονο περιπτωση, κατα τ'αλλα το site ειναι πεθαμενο.μπορω να σου πω κι αλλα για το parea αλλα σιγα-σιγα.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
Συμφωνώ απόλυτα με τον Black Label, έχω και παλαιότερα σχετικά post όπου με άλλα λόγια λέω τα ίδια πράγματα πάνω κάτω. Κάποτε τα πράγματα ήταν καλύτερα, τώρα είναι της πλάκας καταστάσεις. Και ιδίως συμφωνώ και επαυξάνω για το parea, είναι τελειωμένη κατάσταση εντελώς.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
  Το χειροτερο μου ειναι που οι ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ κανουν λογαριασμο στο φατσοβιβλίο!!!

  Μου ερχεται να τους αρχισω στο βρισιμο αλλα ............ κρατιεμαι που ελεγε καποτε και η Παναγιωτοπουλου!!

ΥΓ και το γλυψιμο των μελων προς τους πολιτικους ειναι ακόμα πιο εμετικο!!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Επειδή δεν ξέρετε ... ΄δεν μπορείτε να καταλάβετε θα σας πω εγώ σε τι χρησιμεύουν οι φίλοι στο FB ..!!!

Οπότε αν δεν έχεις φίλους δεν μπορείς να στείλεις πχ 20 σφηνάκια καρπόυζι την ημέρα, ώστε να σου ανοιξει το επόμενο level ... να στέλνεις σφηνάκια ανανα ...

καταλάβατε τώρα???
:huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :think: :think: :S :S :S :S
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
Να μερικα ενδιαφεροντα βιντεακια

[youtube=318,262]wogtTQs8Kzw[/youtube]

*
Παρωδια:

[youtube=425,350]yGtt1-Bb_iY[/youtube]

Ασχετο quote  για να δουμε τα βιντεακια και ναι εγω  θυμαμαι τα ΕΠΩΝΥΜΑ των συμμαθητων αφου μεχρι το Λυκειο παιρναμε παρουσιες καθε μερα απο τον καταλόγο
 

Waaam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Μετά από 30 σελίδες διάβασμα ξύπνησε μέσα μου ο Waaam!

Κι έτσι είμαστε εδώ να θυμούνται οι μεγαλύτεροι και να μαθαίνουν οι μικρότεροι.
Χαίρομαι που βλέπω συνφορουμικούς των κλάσεων 1999-2002, πρυτάνεις τώρα με πλούσιο,
συγγραφικό έργο και παρακαταθήκες στη νεολαία του σήμερα.

Σιγά σιγα θα γνωριστούμε και ίσως η πρυτανεία αποφασίσει να εκπαιδεύσει τους νέους
φορουμοτσατοπολεμιστές, ώστε να είναι ετοιμοπόλεμοι και απτόητοι.

Για την ώρα καλώς σας βρήκα...
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έχω κάνει εξαιρετικές γνωριμίες στο ιντερνέτι  :grouphug:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το καινούργιο τεύχος του περιοδικού GEO έχει σχετικό Αφιέρωμα και είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ (όπως και το DVD που συνοδεύει το τεύχος) :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
facebook δεν εχω κανει και ουτε σκοπευω.....αλλα εχω hi5  :dancing: :2funny:...τοτε αυτο ηταν της μοδας...και η πλακα ειναι οτι τα κοροιδευα κιολας!!εχω κανει και γνωριμια απο κοντα και εχω γαμησει!!
αλλα πλακα πλακα!!καλα χρυσα ολα και η τεχνολογια αλλα με ενα οριο!καλο το ιντερνετ αλλα μην γινουμε και αντικοινωνικοι!μην ξεχασουμε τις παλιες μας συνηθιες!!εχει πλακα να γνωριζεις ετσι στο φλου ανθρωπους και να πινεις καφεδακι απο κοντα ενω την προηγουμενη μερα τα λεγατε πισω απο ενα πληκτρολογιο!το πιο ωραιο θα ναι να κολησεις με καποιον!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.957
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
Λιγο παλιοτερα...netmeeting..της πτνς.. :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom