Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
ελεος εμενα γτ μου την πεφτουν μουναρες ;;; ναι γυναικες εκτος απο τους αντρες σε ολα αυτα τα σαιτς
  εχει κ ασχημες γυναικες εχει κ ωραιες.....αλλα συνηθως εχει μπαζα!!ειναι που θα πεσεις......κ εχει κ αντρες που το παιζουν γυναικες........οποτε τι να λεμε οταν ο αλλος ειναι κρυμμενος πισω απο τον υπολογιστη!!παντως ρε γαμοτο αυτες που δειχνουν πιο γκαυλιαρες συνιθως ειναι λεσβιες.......ιδιως αυτες που εβλεπα με φωτο με ψιλοτακουνα κ ιδαιτερες λεπτομερειες στα δαχτυλακια των ποδιων(που εχω μια συμπαθεια )μετα εβλεπα.....οτι ζητανε γυναικες!!!!!!!!!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Έχει κανεις εμπειρία από ένα site που λεγεται proximeety. Εκεί αν δηλώσεις άντρας βλέπεις μόνο τις γυναίκες και αντίστροφα, δηλ. δεν βλέπεις όλους όσοι είναι μέσα....! Έχω κανει κάτι επαφές (έχω βγει για καφέ) αλλά μέχρις εκεί. Γνωρίζει κάτι κανείς?
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
Έχει κανεις εμπειρία από ένα site που λεγεται proximeety. Εκεί αν δηλώσεις άντρας βλέπεις μόνο τις γυναίκες και αντίστροφα, δηλ. δεν βλέπεις όλους όσοι είναι μέσα....! Έχω κανει κάτι επαφές (έχω βγει για καφέ) αλλά μέχρις εκεί. Γνωρίζει κάτι κανείς?
Το έχω δομιμάσει το proximeety, δύο φορές βγήκα για καφέ, παταγώδης αποτυχία!!!
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βγηκα με μια καριολα σημερα απο ζοο. μα πως την εχουν δει τα μπαζα ρε πουστη μου...
γκομενα την οποια υπο νορμαλ συνθηκες δεν παιζει να την κυκλοφορουσα στο δρομο, αλλα μου το παιζει  δυσκολη και ιστορια. απο την μια να μου λεει εχει κανει παρτουζες, δινει κολους, κτλ και εχει 10 μερες να γαμηθει και θελει να βιασει αντρα απο τις καυλες και απο την αλλη τις χωνομουν να παμε σπιτι και μου το ξεκοβε σπαθι,και δε κανω τετοια και δεν θελω. αλλα αυτο επρεπε να της πω και αυτη ειναι η αληθεια.
ασχολουμαστε με κατι αθλιες γκομενες στα τσατ που εξω στο δρομο την προσπερνουσες αδιαφορα, μπαινεις και στο τρυπακι ασχολεισαι μαζι της επειδη το παιζει καυλιτσα, της χωνεσαι και στο τελος σε γειωνει και το μπαζο!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
βγηκα με μια καριολα σημερα απο ζοο. μα πως την εχουν δει τα μπαζα ρε πουστη μου...
γκομενα την οποια υπο νορμαλ συνθηκες δεν παιζει να την κυκλοφορουσα στο δρομο, αλλα μου το παιζει  δυσκολη και ιστορια. απο την μια να μου λεει εχει κανει παρτουζες, δινει κολους, κτλ και εχει 10 μερες να γαμηθει και θελει να βιασει αντρα απο τις καυλες και απο την αλλη τις χωνομουν να παμε σπιτι και μου το ξεκοβε σπαθι,και δε κανω τετοια και δεν θελω. αλλα αυτο επρεπε να της πω και αυτη ειναι η αληθεια.
ασχολουμαστε με κατι αθλιες γκομενες στα τσατ που εξω στο δρομο την προσπερνουσες αδιαφορα, μπαινεις και στο τρυπακι ασχολεισαι μαζι της επειδη το παιζει καυλιτσα, της χωνεσαι και στο τελος σε γειωνει και το μπαζο!
Την έχουν δει κάποιες για τον απλούστατο λόγο ότι στο zoo είναι άλλοι εκατό που την κυνηγάνε και νιώθει ότι έχει το περιθώριο της επιλογής....
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε με τσαντιζει το γεγονος πως στο δρομο την  απορριπτεις και δε ασχολεισαι καν αλλα μεσα απο τα τσατ αναπογυριζουν οι ρολοι μπουμερανγκ και τρως ενα Χ απο ενα μπαζο
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
ρε φιλε με τσαντιζει το γεγονος πως στο δρομο την  απορριπτεις και δε ασχολεισαι καν αλλα μεσα απο τα τσατ αναπογυριζουν οι ρολοι μπουμερανγκ και τρως ενα Χ απο ενα μπαζο
Φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα.... Φταίει το ότι νομίζει πως έχει απεριόριστη δυνατότητα επιλογής.... Αν σε έβλεπε εκείνη στο δρόμο, χωρίς να νιώθει ότι έχει μία στρατιά αντρών μεταξύ των οποίων μπορεί να διαλέξει μέσω ενός chat,πιθανότατα θα σε παρακαλούσε κιόλας, ενώ τώρα το παραμικρό ελάχιστο ψεγάδι επάνω σου θα της φαίνεται υπερβολικό.... Μην απογοητεύεσαι όμως, δεν υπάρχει λόγος.....
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
απογοητευτηκα γιατι πηγα με την ιδεα  θα γαμησω ευκολα, γρηγορα, χωρις πολλα μπλα μπλα και στο τελος με πηγε για καφε και ακουγα τις μαλακισμενες ιστοριες της. και να ηταν και κανενα καλο μουνι παει στο διαολο
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
απογοητευτηκα γιατι πηγα με την ιδεα  θα γαμησω ευκολα, γρηγορα, χωρις πολλα μπλα μπλα και στο τελος με πηγε για καφε και ακουγα τις μαλακισμενες ιστοριες της. και να ηταν και κανενα καλο μουνι παει στο διαολο
Στις γνωριμίες μέσα από ένα site είναι και αυτά μέσα στο πρόγραμμα... Έχω φάει και εγώ τις φόλες μου, μην ανησυχείς.... Μα έχω περάσει και πολύ καλά κάποιες αρκετές φορές....
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.386
Πόντοι
6.955
Την έχουν δει κάποιες για τον απλούστατο λόγο ότι στο zoo είναι άλλοι εκατό που την κυνηγάνε και νιώθει ότι έχει το περιθώριο της επιλογής....
βγηκα με μια καριολα σημερα απο ζοο. μα πως την εχουν δει τα μπαζα ρε πουστη μου...
γκομενα την οποια υπο νορμαλ συνθηκες δεν παιζει να την κυκλοφορουσα στο δρομο, αλλα μου το παιζει  δυσκολη και ιστορια. απο την μια να μου λεει εχει κανει παρτουζες, δινει κολους, κτλ και εχει 10 μερες να γαμηθει και θελει να βιασει αντρα απο τις καυλες και απο την αλλη τις χωνομουν να παμε σπιτι και μου το ξεκοβε σπαθι,και δε κανω τετοια και δεν θελω.
Φίλε μια άλλη καριόλα που είχα βγει εγώ και αποδείχτηκε χοντρέλο (παιδιά ντρεπόμουν ευτυχώς που δεν την συνάντησα στην Αθήνα) μου έλεγε στο τηλέφωνο πως είναι bi και ξέρει να ικανοποιεί και τα δυο φύλλα και όταν την ρώτησα εαν έχει κανει σεξ με γυναίκα αυτή απάντησε οχι και έβαλε την ουρά στα σκέλια. Ελεος..με τις μαλακιες της καθεμιάς
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν λεω και εγω εχω περασει πολυ ωραια και εχω κανει καλα σκηνικα και σιγουρα θα συνεχισω να ψαχνομαι απο τσατ αλλα με στραβωσε η φαση αυτη γιατι δεν βγαινω αν δε εχω προετοιμασει το εδαφος και σιγουρευτει πως θα παρασω καλα και επεσα εξω
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.395
Πόντοι
4.615
Φίλε μια άλλη καριόλα που είχα βγει εγώ και αποδείχτηκε χοντρέλο (παιδιά ντρεπόμουν ευτυχώς που δεν την συνάντησα στην Αθήνα) μου έλεγε στο τηλέφωνο πως είναι bi και ξέρει να ικανοποιεί και τα δυο φύλλα και όταν την ρώτησα εαν έχει κανει σεξ με γυναίκα αυτή απάντησε οχι και έβαλε την ουρά στα σκέλια. Ελεος..με τις μαλακιες της καθεμιάς
Φίλε μου η καθεμιά κρυμμένη πίσω από έναν υπολογιστή θα σου πει το μακρύ και το κοντό της... Και εγώ ταξίδεψα κάποτε ραντεβού στα τυφλά, και σε νησί μάλιστα, η τύπισσα (παντρεμένη ειρήσθω εν παρόδω) δεν ήταν καμιά γκομενάρα τελικά, μα βλεπόταν τουλάχιστον και πέρασα πραγματικά αξέχαστα....Και η συγκεκριμένη όσα έλεγε, τα έκανε στο ακέραιο...
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ερε τι κυκλοφορει εκει εξω και δεν τις μαζευουν. τα θελει και σας ο κωλος σας ομως. δεν σας ελεγε η μαμα σας οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι;
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
Λοιπόν η σειρά μου να πω τα στατιστικά μου στα site γνωριμιών. Μπαίνω περίπου από το 2000 μέχρι κ τώρα αν και πιο αραιά.
Από το irc που έμπαινα τα πρώτα 5 χρόνια και σίγουρα δεν πρόκειται να δοκιμάσω ξανά την τύχη μου εκεί, το τελικό σκορ μου καμιά 10αριά γκόμενες να πηδήξω, άλλες τόσες πίπα, πολλές ήττες, δηλ να δίνουμε ραντεβού να με βλέπει από μακρυα και να την κάνει με ελαφρά ή να καθόμαστε για καφέ να στέλνει μηνυμα στη φιλη της να της πει τις εντυπωσεις της να το στέλνει καταλάθος σε μένα και να διαβαζω "πωπω,μαυρο χαλι είναι μωρη" (τα μεγαλα Χ) αλλά και άπειρες τηλεφωνικές μαλακίες. Οι γκόμενες από μέτριες ως γαμησέτα,πλεοψηφία χοντρές, και το μόνο θετικό γαμούσες πρώτο ραντεβού και δεν χρειαζόταν να ξαναβγείς. Ένα μόνο γκομενάκι έβγαλα νορμάλ και κάναμε σχέση από εκεί και απορώ τη δουλειά είχε εκεί.
Μία που ακόμα δε μπορώ να ξεχάσω είναι ένα μουνάκι ξανθό,ψηλό,glamuraτο -31χρ, 25χρ εγώ- και μέσα σε 20λεπτά μου έχει δώσει μσν,μου δείχνει φώτο τις με εσώρουχα, και μου λέει πάμε Βόλτα με αμάξι της! Και σκάει με αυτοκίνητο με παίρνει και ξεκΙνάμε. δείχνει πιο σούπερ μωρό από κοντά, η φούστα κοντή να φαίνεται ζαρτιέρα και τα ρέστα. Ο μαλάκας δεν έκανα κράτει και άρχισα άγριο χώσιμο ενώ οδηγάει. Μέγα λάθος κίνηση καθώς μου λεγε να σταματήσω μην τρακάρουμε, αλλά ποιος σταματάει; αποτέλεσμα με αφήνει εκεί όπου με πήρε και πήρα δώρο μαλακία για το σπίτι.
Κάπου που έκανα καλά σκηνικά ήταν με τις pαnafon το chat. Πιτσιρίκες επί το πλείστον και δε μας χαλάει καθόλου. Κάθεται παρτουζα με τον κολλητό μου με μία από αγρίνιο 17χρ και αργότερα με μια 18χρ χοντρουλα από κορυδαλο. Γνώρισα και ένα έκφυλο μουνάκι gothou αλλά έφαγα Χ από κοντά και εκλαιγα τα γκαφρα μου στα απειρα sms που στέλναμε.
Παρακάτω γνωρίζω το zoo. Από οτι έχω παρατηρήσει το κράζετε εδώ οι παλιοί και ίσως με το δίκιο σας,εγω άλλωστε δε είχα την τύχη να γνωρίζω το τότε datingclub. Αλλά από το irc στο zoo υπάρχει διαφορά. Έχουν προφίλ και φώτο δε φοβάσαι μην αντικρύσεις ultra μπάζο,το βασικότερο βλέπεις από που είναι (εποχή irc τώρα και ψήνεται γκόμενα για ποτό αφού μου λέει μένει αμπελόκηπους και τις λέω κοντά μένουμε.αλλάζουμε τηλ και μετά καταλαβαίνω οτί μιλάει για σαλονικα. Και πιο κλασικό ξενέρωμα μιλατε,μιλατε και εκει που παει ωραια η κουβεντα σου λεει μενει εβρο) και στα 3χρόνια έχω γαμήσει 15 μουνιά από μέτρια ως πολύ καλά, λίγα Χ από κοντά λόγω οτι εχω ενα profile και υπάρχει φωτο.
Τρελές παίζουν και εδώ σαφως και δε ξεχνάω ένα όμορφο νιμού bi,ουρολάγνα από Άνοιξη μεριά, λεφτά πολλά κ να βάζει το μικρό  σκυλάκι της να την γλύφει.
Άλλο καλο ηταν μια μικρη από βυρωνα που γουσταρε ξυλο στο προσωπο και φτυσιδια,ενω είχε δοκιμασει παρτουζες,γκομενες  και τα σχετικά αλλά τωρα ηθελε να αράξει μαζι μου-επαιξα τον ρόλο του κοροίδου για μια βδομάδα,την χορτασα και τον πούλΟ.
Ενώ παίζει στο ζοο ανάπηρη που θέλει πούτσο.
Αυτή τη περίοδο παίζω με μια 40αρα ανωμαλιάρα φουλ, ανοιχτες οι cameres να σολάρει αλλα γουστάρει να φοράει και strap on και δε είμαι σε τέτοια φάση.
Από την εμπειρία μου σε αυτά τα site εχω να πω τα εξης. Οποιος βαζει nick του τυπου ψωλαρας, την εχω 23ποντους, καυλιάρης κτλ το μονο που παιζει να γαμησετε είναι κανενα πουστράκι. Οποιος χωνετε με ατακες, χαϊ καυλα,μουναρα μου κτλ μένει με το πουλι στο χερι. Οι αλλοι δε που θα πουν τα στερεότυπα `τι κάνεις´, `από που εισαι´, κτλ ,εχουν την ιδια καταληξη.
Οι γκομενες θελουν να ακουσουν κατι εξυπνο που δε  της το ειπαν οι 10 προηγουμενοι σου. Μπες στο προφίλ της, δες τα χομπυ της, την μουσικη της και παιξε την με αυτά.μην της αναφερεις κουβεντα για σεξ,μην το πας εκει, ετσι κ αλλιώς υποσυνείδητα για αυτο μιλατε και εκει παει το θεμα,απλα κανε της το κλικ.
Ποσες φορες δε μου εχει πει γκομενα "μου αρεσει που δεν μου λες να με γλυψεις κ να με παρεις,ολοι ετσι λενε οι μαλακες" αν σου πει τετοια ατακα γκομενα την εχεις γαμησει στάνταρ. Να σας πω κ ενα καλο παραμυθι οταν θελω να ξεκινησω τα σεξιστικα; της πεταω οταν ερθει η κουβεντα τωρα χωρισα.γιατι; γιατί ειναι ξενερωτη κ δε υπάρχει επικοινωνια. Είναι ομορφη και νομιζει αυτο αρκει.. Και αρχιζω και σολάρω να μιλαω free;της λεω και ξεκινα ιστορια...κοριτσι της γειτονιας,το γουσταρα από παλιά, φαινόταν από το περπατημα στο δρομο και οπως κουνιοταν αλλά και από το σεξυ ντυσιμο της ποσο θερμη θα ηταν στο κρεβατι,της χωνομουν και με τα πολλά τα φτιαξαμε. Όταν εφτασε η ωρα για σεξ επιτελους... απογοητευτικα! Οσο θερμη την εβλεπες,τοσο ξενερα στο κρεβατι. Ρωταει  τον λόγο και λες πχ δεν μου κανε καλη πιπα, δε ξυριζε το νιμού, θα ψαρωσει θα ανεβει αυτοπεποίθηση της και θα λέει αντε ρε εγω τρελενομαι να ρουφαωτο ξυρίζω κάθε μερα το μουνι μου και θα αρχισετε τις ψωλοκουβεντες...
Προσοχη παντού παιζουν μαλάκες με γυναικεία ονομάτα. Αν σας προτεινουν να σας δειξουν φωτο κ εσεις να τον παιζεται στην καμερα ή να στείλετε καρτα για να μιλατε με sms,  θα ειστε μεγαλοι suckers, οι γκομενες που είναι χυμα είναι ελαχιστες και οταν τις βλεπεται με καυλωτικα nick, να σας μιλανε αμεσως και να είναι δοτικες,να εχετε τις αμφιβολιες και μαλιστα μεγαλες.πχ καποια με nick “στομα” -παλι στο zoo- σας λεει για την πιπα της που κανει τελεια και στο τελος οταν κανονιζετε που θα γινει το κονε, σας πετάει είναι αντρας και ξενερωνεις που ανοιχτηκες και αλληλοκαυλωσατε με την πουσταρα.
Μεγάλε είσαι προφέσορας, εύγε!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Επειδή δεν ξέρετε ... ΄δεν μπορείτε να καταλάβετε θα σας πω εγώ σε τι χρησιμεύουν οι φίλοι στο FB ..!!!

Στα περισσότερα μαλακο-παίχνιδα/applιcations/αυνανο-quiz χρειάζεται να στείλεις invites ...

Οπότε αν δεν έχεις φίλους δεν μπορείς να στείλεις πχ 20 σφηνάκια καρπόυζι την ημέρα, ώστε να σου ανοιξει το επόμενο level ... να στέλνεις σφηνάκια ανανα ...

καταλάβατε τώρα???
 

lonaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Το τι γίνεται στα DATE παιδιά δεν λέγεται! Κάθε λογής άτομα... ψάξε ψάξε όμως και αν σε θέλει στο τέλος βρίσκεις αυτό που αναζητούσες μια ζωή!!! Ναι ναι πιστέψτε το... είμαι μαζί του 2 χρόνια και σκοπεύω να παραμείνω για πάντα!!!! :smitten:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Το τι γίνεται στα DATE παιδιά δεν λέγεται! Κάθε λογής άτομα... ψάξε ψάξε όμως και αν σε θέλει στο τέλος βρίσκεις αυτό που αναζητούσες μια ζωή!!! Ναι ναι πιστέψτε το... είμαι μαζί του 2 χρόνια και σκοπεύω να παραμείνω για πάντα!!!! :smitten:

τυχερη :rolleyes:
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
ψιλοασχετο αλλα.... στα date στις καφετερειες στα μπαρ στα κλαμπς στις παραλιες στις συγκοινωνιες στους γαμους στα πανηγυρια, στα μπουζουκια στα super market, παντου παιζει κατασταση, αρκει να υπαρχει διαθεση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom