Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Το τι γίνεται στα DATE παιδιά δεν λέγεται! Κάθε λογής άτομα... ψάξε ψάξε όμως και αν σε θέλει στο τέλος βρίσκεις αυτό που αναζητούσες μια ζωή!!! Ναι ναι πιστέψτε το... είμαι μαζί του 2 χρόνια και σκοπεύω να παραμείνω για πάντα!!!! :smitten:

Δε μου το ελεγες να συγκινηθω πριν παω για χεσιμο να βγουν και καλυτερα?

 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
ψιλοασχετο αλλα.... στα date στις καφετερειες στα μπαρ στα κλαμπς στις παραλιες στις συγκοινωνιες στους γαμους στα πανηγυρια, στα μπουζουκια στα super market, παντου παιζει κατασταση, αρκει να υπαρχει διαθεση..

Πεστα ρε μεγαλε! :thumbsup:
 

dimit29

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
86
Like
180
Πόντοι
0
Γεια σας λεβεντες, ωραιο θεμα. γενικα δεν εχω ασχοληθει πολυ με το θεμα αλλα εχω κανει και εγω οπως καθε συγχρονος νεοελληνας τις προσπαθειες μου στο chat. γενικα η τρελα μου ειναι οι χοντρες. ετσι βρηκα σε ενα chat μια χοντρη (δεν ειναι και δυσκολο!!!) και μιλησαμε κανα δυο φορες και σχετικα γρηγορα μου εστειλε τηλεφωνο...σκεπτομαι για να δουμε...και μετα μου γραφει..."εισαι τυχερος γιατι αυτη την εποχη δεν δουλευω και εχω χρονο να βγουμε για καφε (ενω αν δουλευε η διευθυντρια δεν θα ειχε χρονο)"...τρελενομαι...και φυσικα την εστειλα στον αγυριστο. 
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Γεια σας λεβεντες, ωραιο θεμα. γενικα δεν εχω ασχοληθει πολυ με το θεμα αλλα εχω κανει και εγω οπως καθε συγχρονος νεοελληνας τις προσπαθειες μου στο chat. γενικα η τρελα μου ειναι οι χοντρες. ετσι βρηκα σε ενα chat μια χοντρη (δεν ειναι και δυσκολο!!!) και μιλησαμε κανα δυο φορες και σχετικα γρηγορα μου εστειλε τηλεφωνο...σκεπτομαι για να δουμε...και μετα μου γραφει..."εισαι τυχερος γιατι αυτη την εποχη δεν δουλευω και εχω χρονο να βγουμε για καφε (ενω αν δουλευε η διευθυντρια δεν θα ειχε χρονο)"...τρελενομαι...και φυσικα την εστειλα στον αγυριστο.   

οπως λες πολλες χοντρες
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
ψιλοασχετο αλλα.... στα date στις καφετερειες στα μπαρ στα κλαμπς στις παραλιες στις συγκοινωνιες στους γαμους στα πανηγυρια, στα μπουζουκια στα super market, παντου παιζει κατασταση, αρκει να υπαρχει διαθεση..

Kαι χοντροσχετικό και απόλυτα ΣΩΣΤΟ!  :)
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
και τις περισσοτερες φορες σου ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις, σε πολλους πιστευω εχει τυχει,εχω καταληξει οτι στο κυνηγι καλυτερα καρτερι παρα τρεξιμο..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
και τις περισσοτερες φορες σου ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις, σε πολλους πιστευω εχει τυχει,εχω καταληξει οτι στο κυνηγι καλυτερα καρτερι παρα τρεξιμο..

ποσο καρτερι πια ρε παιδια; και με την τροπο γτ εχω την εντυπωση οτι πρεπει να περιμενεις με ιδιατερο τροπο αλλιως δεν πιανει :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Απλά είσαι ο εαυτός σου. Γίνεσαι "γενικά" ευχάριστος και όποια "κάτσει".

Άλλοτε δουλεύει, άλλοτε όχι.

Στη Β' περίπτωση, απλά επαναλαμβάνεις την επόμενη φορά.

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Απλά είσαι ο εαυτός σου. Γίνεσαι "γενικά" ευχάριστος και όποια "κάτσει".

Άλλοτε δουλεύει, άλλοτε όχι.

Στη Β' περίπτωση, απλά επαναλαμβάνεις την επόμενη φορά.

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!

το να καθεσαι δλδ στα αυγα σου απλα δεν πιανει εε;
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Στατιστικά όχι. :sunglasses:

Κατ' εξαίρεση και μόνο. ;)
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Απλά είσαι ο εαυτός σου. Γίνεσαι "γενικά" ευχάριστος και όποια "κάτσει".

Άλλοτε δουλεύει, άλλοτε όχι.

Στη Β' περίπτωση, απλά επαναλαμβάνεις την επόμενη φορά.

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!
ετσι, χαλαρος..
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
και τις περισσοτερες φορες σου ερχεται απο εκει που δεν το περιμενεις, σε πολλους πιστευω εχει τυχει,εχω καταληξει οτι στο κυνηγι καλυτερα καρτερι παρα τρεξιμο..

Δηλαδη εννοεις οτι δεν χρειαζεται κανεις να το πολυψαχνει.Ερχεται απο μονο του αρκει να δειχνεις ενδιαφερον οταν ερθει εκεινη η στιγμη.Τα λεω καλα? :)
 

BLACK LABEL

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλως σας βρηκα!ειμαι νεο μελος, ειδα το τοπικ και τσιμπισα!

Λοιπον εχω πολλες εμπειριες απο dating sites, και θα θελα να σας πω μερικες

Η αληθεια ειναι οτι το chat - dating , εχει τελειωσει βασικα

Εχω πιασει τη φαση hol-dating club και τοτε οντως ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ειχα ραντεβου - σεξ, αλλα μετριες κοπελες...

εδω και μερικους μηνες ειμαι μελος στο ζοο- ΜΟΥΦΑ ! χαχαχαχαχα
Μπαινω chat με προφιλ-κελεπουρι, μετα απο μιση ωρα αρχιζουν και μου κανουν πριβε 19χρονα κοριτσακια-ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟ, κι απο κατι ΑΓΝΩΣΤΑ ΧΩΡΙΑ , αλλα μιλαμε για πολλες μαζι χαχαχαχαχα!

συμπτωση? δε θα το λεγα...χαχαχα
αλλα...και σε μερες και ωρες αιχμης, μου κανουν πριβε με φωτο(σπανια), ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
και ειναι τα στημενα μπαζακια του ζοο!χαχαχαχαχα ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ, ειναι θεοχοντρες κι εχουν και κατι φωτο σκοτεινες, τραβηγμενες απο κατι παραξενες γωνιες για να μη φαινονται τα χαλια τους!!!χαχαχαχα για κλαμματα ειναι, λυπαμαι τα παιδια που καιγονται εκει μεσα

μερικα καλα προφιλ που εχει μεσα μη τα παιρνετε στα σοβαρα...χαχαχα

επειδη ειμαι πολυ εμφανισιμος, και ειχα αρκετες σχεσεις με πολυ ωραια κοριτσια, το κατεχω το σπορ, και τα πραγματα προχωρουν τακα-τακα, εχω τις τεχνικες, και καταλαβαινω γρηγορα τη μουφα και το στημενο

καποιες τις εκανα να μου στειλουν φωτο μεσ το σαιτ(πρεπει να εισαι πολυ εμπειρος για να τις φτασεις εκει) μετα ...τηλεφωνο...κανω μια μικρη συνομιλια, καταλαβαινω οτι ειναι "εν υπηρεσια" και δε προχωρω, δεν αξιζει αλλωστε. ΚΑΨΙΜΟ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΨΙΜΟ!ΧΑΧΑΧΑ

θα μπορουσα να γραψω πολλεεες...σελιδες με συγκεκριμενες εμπειριες, αλλα σιγα-σιγα!
αμα θελετε ρωτηστε οτι γουσταρετε, για να εχουμε μια χαβαλετζιδικη κουβεντουλα περι μουφο-dating sites....xaxaxaxa....τα λεμε...
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
πολυ γελιο ρε σειρα γιατι τοσο
?
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
απο singles, adult, irc, parea,κλπ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom