Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Εισαι πολύ απόλυτος.

Πιρφοροι σαν εμένα; ξέρεις τι γράφω και με λες έτσι; Τι να σου πω, σε έκοψα για πιο σοβαρό από τον άλλο τον τρόμπα, stelios123456789. Αφού δε σέβεστε το συνομιλητή σας και πετάτε χαρακτηρισμούς χωρίς επιχειρήματα, καλό υπόλοιπο. Κάτσετε να γαματε μια ζωή πουτανες.
vrill δεν εχω καμια σχεση με τον στελιο κ ουτε τον ξερω...εγω συζ σε λογικα πλαισια ειπα να κανουμε κ ανταλλαξουμε αποψεις η αλλα η προηγουμενη σου απαντηση ηταν καπως...γιαυτο και σε ειπα πυρφορο! :sunglasses:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ο Vril έχει εντρυφήσει στο θέμα εις βάθος τελικά. Νιώθω πάντως ότι με τα μιλφ 40+ τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά, είτε είναι κούγκαρ είτε όχι. Υπόψη, μιλάω μόνο για ραντεβουδάδικα κι όχι fb.
τυπε τις ηλικιες που λες και γενικα απο 40 και πανω ειναι οτι ευκολοτερο...στις ηλικιες που παιζω εγω υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Το 'γεια σου' από πού κι ως που είναι προσωποποιημενο; Αυτο που ξέρω είναι ότι δεν απαντάει στο γεια ούτε μια στις 20. Και λογικό όταν το ινμποξ έχει στουκαρει από άλλες 100 χαιρετουρες. Από την αλλη, αυτές που απαντάνε πιθανόν να είναι καλύτερες 'υποψήφιες'. Προς το παρόν λέω να μείνω με το δικό μου μήνυμα που έχει καλό response rate και να ξεσκαρταρω αυτές που πραγματικά γουστάρουν στο 3ο. Το αν γαμησω το ίδιο με το γεια θα το δω σε επόμενο πείραμα.
συμφωνω εν μερη οτι το "γεια σου" ειναι οτι νανε και πλεον δεν πολυ πιανει ...αρκει να μας πεις τι λες...θα σ που γιατι?γιατι αλλο να πεις οτι κ καλα την εχεις δει απο κοντα κτλ(μουφες) και γενικα τετοιες παπατζες το δεχομαι...αλλα αν λες ευχαριστω για την αποδοχη κ τετοιες πουτσες δικε μ εισαι μεγας πυρφορος..
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Βάλε μια φώτο (από google, όχι προσωπικη), αν θες, από αυτό που βαθμολογείς 8, για να έχουμε μια βάση αναφοράς.

Από celebrities .
8ρι θεωρώ τούτη
emily-blunt-david-letterman-wenn21962930(1)__oPt.jpg


συμφωνείς ;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
τυπε τις ηλικιες που λες και γενικα απο 40 και πανω ειναι οτι ευκολοτερο...στις ηλικιες που παιζω εγω υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος

Οι 40ρες δεν είναι όλες εύκολες.
Ειδικά για μικρότερους.
Μπορεί να φάνε πίτα του τύπου ....


"αγοράκι , είναι η μαμά σου εδώ ή να πω να τη φωνάζουν ; "
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
vrill δεν εχω καμια σχεση με τον στελιο κ ουτε τον ξερω...εγω συζ σε λογικα πλαισια ειπα να κανουμε κ ανταλλαξουμε αποψεις η αλλα η προηγουμενη σου απαντηση ηταν καπως...γιαυτο και σε ειπα πυρφορο! :sunglasses:
Πώς προέκυψε από την προηγούμενή μου απάντηση δηλαδή ότι είμαι πιρφόρος;  :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
συμφωνω εν μερη οτι το "γεια σου" ειναι οτι νανε και πλεον δεν πολυ πιανει ...αρκει να μας πεις τι λες...θα σ που γιατι?γιατι αλλο να πεις οτι κ καλα την εχεις δει απο κοντα κτλ(μουφες) και γενικα τετοιες παπατζες το δεχομαι...αλλα αν λες ευχαριστω για την αποδοχη κ τετοιες πουτσες δικε μ εισαι μεγας πυρφορος..
Εννοείται ότι δεν ευχαριστώ για την αποδοχή και ούτε το έχω κάνει ποτέ. Στα μαυρισμένα δεν κατάλαβα Χριστό τι θες να πεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Από celebrities .
8ρι θεωρώ τούτη
emily-blunt-david-letterman-wenn21962930(1)__oPt.jpg


συμφωνείς ;
9άρι θα την έλεγα, αλλά οκ. Βασικά πριν μπερδεύτηκα και ήθελα να πω να μας δείξεις 7άρι. Αλλά ήδη υποψιάζομαι ότι έχουμε διαφορά μιας μονάδας στην αντίληψή μας περί ομορφιάς.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
9άρι θα την έλεγα, αλλά οκ. Βασικά πριν μπερδεύτηκα και ήθελα να πω να μας δείξεις 7άρι. Αλλά ήδη υποψιάζομαι ότι έχουμε διαφορά μιας μονάδας στην αντίληψή μας περί ομορφιάς.

9ρι θα έλεγα την Ντάριλ Χάνα ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΤΗΣ (πριν 25+ χρόνια, ύψος 1,78 θυμίζω).
2f55e630092c1471327d848f1706c6d9.jpg



κι 7ρι
URL]]
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Πώς προέκυψε από την προηγούμενή μου απάντηση δηλαδή ότι είμαι πιρφόρος;  :think:
με τον τροπο που απαντησες σε εμας τους "γεια σου τι κανεις" το οποιο δεν λεω πλεον εδω και καιρο...αφου δεν λες γεια σου κτλ φανταζομαι οτι θα λες κατι για την ομορφια κτλ απο εκει σε εβγαλα πυρφορο εκτος και αν λες "ειμαι ο βριλλ απο το μπουρδελα ντοτ κομ και γαμαω 7 αρια θες?"
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
9ρι θα έλεγα την Ντάριλ Χάνα ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΤΗΣ (πριν 25+ χρόνια, ύψος 1,78 θυμίζω).
2f55e630092c1471327d848f1706c6d9.jpg



κι 7ρι
http://[URL unfurl="true"]www.insaneintellect.com/wp-content/uploads/2016/01/eva-green-848-1920x1200.jpg[/img[/URL]]
[/quote]λαλακι το γαμησες ρε τυπε...ολες αυτες ειναι μοντελες και δεν τις χτυπας στο τιντερ...εδω μιλαμε για γκομενες της διπλανης πορτας
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Εννοείται ότι δεν ευχαριστώ για την αποδοχή και ούτε το έχω κάνει ποτέ. Στα μαυρισμένα δεν κατάλαβα Χριστό τι θες να πεις.
επιδει δεν ξερω τι λες στις γκομενες παράδειγμα έγραψα!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
με τον τροπο που απαντησες σε εμας τους "γεια σου τι κανεις" το οποιο δεν λεω πλεον εδω και καιρο...αφου δεν λες γεια σου κτλ φανταζομαι οτι θα λες κατι για την ομορφια κτλ απο εκει σε εβγαλα πυρφορο εκτος και αν λες "ειμαι ο βριλλ απο το μπουρδελα ντοτ κομ και γαμαω 7 αρια θες?"
Δεν υπάρχουν μόνο αυτά τα είδη openers. Περιορισμένη φαντασία διακρίνω.  :hi:
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες  πολλα μπορει να πει κανεις  ...
μπορεις επισης να πιαστεις απο κατι που γραφει στο προφιλ της ..
ειναι  πολλες που γραφουν διαφορες παπαριες για να το παιξουν διαφορετικες  η κουλτουριαρες ..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
μαγκες  πολλα μπορει να πει κανεις  ...
μπορεις επισης να πιαστεις απο κατι που γραφει στο προφιλ της ..
ειναι  πολλες που γραφουν διαφορες παπαριες για να το παιξουν διαφορετικες  η κουλτουριαρες ..
Ούτε χάνω το χρόνο μου να διαβάζω προφίλ.

Τελικά έχω καταλάβει ότι σε αυτό που λέτε οι περισσότεροι ότι λίγο ως πολύ κάποιο καλλο έχουν στον εγκέφαλο εχετε απόλυτο δίκιο. Οι πιο πολλές δεν αξίζουν το χρόνο σου εκεί μέσα. Με αφορμή ένα χθεσινό περιστατικό με τη μία που γαμευσα το αποφάσισα ότι για έναν πούτσο είναι και τίποτα παραπάνω. Γι αυτό τυφλό copy paste σε όλο το σύμπαν και πρόταση συνάντησης στο 3ο μήνυμα για πάντα.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Οι 40ρες δεν είναι όλες εύκολες.
Ειδικά για μικρότερους.
Μπορεί να φάνε πίτα του τύπου ....


"αγοράκι , είναι η μαμά σου εδώ ή να πω να τη φωνάζουν ; "

Με μικρότερους πολύ δύσκολα κατά πλειοψηφία. Το χειρότερο, να αισθανθούν αδυναμία από την αρσενική πλευρά (οικονομική, συναισθηματική κλπ.΄) ανεξαρτήτως ηλικίας. Αν βγάλεις έξω καμένες που ψάχνουν απεγνωσμένα "ταίρι", οι (ειδικά κωλπετσοωμένες και με χιλιόμετρα) μιλφ, αφενός ξέρουν ακριβώς τι θέλουν και δεν πρήζουν συκώτια, αφετέρου λακάνε με το πρώτο σχεδόν στοιχείο που διακρίνουν και δεν τους αρέσει.
 

johnm650

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
112
Like
44
Πόντοι
1
Τύποι καλημέρα, θα ήθελα να σας πω κάτι που έμαθα για έναν γνωστό. Σημειωτέον εξ'αρχής για να είμαστε αγαπημένοι. Δεν μπορώ να εξακριβώσω το αληθές των γεγονότων, όμως δεν θεωρώ απίθανο να έχει συμβεί. Όπως γνωρίζετε, κάποιοι εξ'υμών, διαμένω στην επαρχία. Καθ'όσον μιλάμε για πιο κλειστή κοινωνία πρόσωπα και περιοχές δεν αποκαλύπτω, για να μην βρω μπελά.

Στο θέμα:

Γνωστός μου, σκάρτα 40, παντρεμένος (ίσως και με παιδί), παίζει μπαλίτσα στο facebook, με διάφορες γκομενίτσες. Του κάθεται λοιπόν η "καλή". Μιλφόνι, χωρισμένη και ευκατάστατη, με οικεία σε πολύ ακριβή περιοχή της πόλης μου. Το κονέ όπως του είπε η γκόμενα, ήταν στιγνό γαμήσι, μόνο που είχε μια ανωμαλία η τύπισσα. Ο δικός μας, πάνω στην καύλα και στο απρόσμενο της περίπτωσης, δεν ρώτησε ποια είναι η ανωμαλία της τύπισσας. Στο εντάξει, φτάνουν στο κρεβάτι και κάνουν ό,τι κάνουν. Η ανωμαλία της τύπισσας ήταν κοπρολαγνεία. Ξεκινάει να κάνει τα ανωμαλιάρικά της η τύπισσα και με το που την παίρνει γραμμή ο δικός μας, της έκανε την μούρη μελιτζανιά και κανιά δυο παΐδια τα έκανε φιλέτο.

Το αποτέλεσμα:

Ο τύπος τρέχει στα δικαστικά, γιατί η τύπισσα του έκανε μήνυση.

Η θέση μου στο θέμα:

Αν και διατηρώ τις αμφιβολίες μου για το πώς έγιναν, αν έγιναν, όλα αυτά, πιστεύω ότι ο τύπος πήγε σαν το σκυλί στ'αμπέλι. Κατέστρεψε την ζωή του γιατί δεν μπόρεσε να το διαχειριστεί. Η τύπισσα ορθά έπραξε, γιατί ο μαλάκας ο δικός μας, δεν ρώτησε καν τι ανωμαλία είχε η άλλη....

Το ρεζουμέ:

Καλά κάνουμε ό,τι κάνουμε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και στα sites γνωριμιών, αλλά τύποι, κρατάτε την ψυχραιμία σας και παίξτε επαγγελματική μπαλίτσα, όταν σας τύχει το 10 το καλό, γιατί βάσει πιθανοτήτων κάποια στιγμή θα τύχει!
Τέλος, έτι μια φορά αποδεικνύεται ότι σ'αυτού του τύπου τα κονέ, κάτι περίεργο παίζει και πρέπει να πηγαίνεις ψιλιασμένος!
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Ούτε χάνω το χρόνο μου να διαβάζω προφίλ.

Τελικά έχω καταλάβει ότι σε αυτό που λέτε οι περισσότεροι ότι λίγο ως πολύ κάποιο καλλο έχουν στον εγκέφαλο εχετε απόλυτο δίκιο. Οι πιο πολλές δεν αξίζουν το χρόνο σου εκεί μέσα. Με αφορμή ένα χθεσινό περιστατικό με τη μία που γαμευσα το αποφάσισα ότι για έναν πούτσο είναι και τίποτα παραπάνω. Γι αυτό τυφλό copy paste σε όλο το σύμπαν και πρόταση συνάντησης στο 3ο μήνυμα για πάντα.

ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟ  .

ακριβως  για να μη χανεις το χρονο σου τοτε ΠΡΕΠΕΙ  να διαβαζεις προφιλ !
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟ  .

ακριβως  για να μη χανεις το χρονο σου τοτε ΠΡΕΠΕΙ  να διαβαζεις προφιλ !
Σαν τι χρήσιμη πληροφορία λενε τα προφίλ δηλαδή; Αφού και να γράφουν κάτι, κατά 99% μούφα θα είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom