Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Ναι μεν αλλά ............

ξέρω τύπο που είναι 1,65
και εμφανισιακά μεταξύ σεφερλή και στηβ ντουζου ........


Του στέλνουν μουνάρες φωτό και του την πέφτουν.

Λεπτομέρεια .
Έχει φωτογραφίες στο σπίτι του, που έχει αντικειμενική 3.000.000

Υ.Γ.Νύχτα είχες επιτυχίες ως μπαρμαν ή αν πηγαίνεις σε γνωστά μαγαζιά.
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΩΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ......
λαλακι εγω δεν ειμαι παπατζας και σιγουρα τα μουνια που εβγαζα σαν μπαρμαν δεν τα βγαζω τωρα σαν ανεργος θνητος δεν το συζηταμε...Εκτος οτι τα πιπινια γουσταρουν μπαρμαν κτλ ειναι κ ποιο ευκολο να πιασεις συζ μιας και ετσι κ αλλιως θα ερθει να σου μιλησει για να παρει ποτο..πετας μια μαλακια κ ειναι ποιο ευκολα απο τι να πας σαν πεφτουλας..τελευταιο μουνι απο εξω χυμα σαν θνητος ηταν περσι τετοια εποχη σε μπατσελορ που εγινε στο μπανανα στο μετς!18αρι πρωτο ετης που ηθελε σχεση..γουσταρε αλλα δεν γαμησα γτ ηθελε σχεση και σε αυτα ειμαι ξεκαθαρος!απο τοτε οτι παιχνιδι εχω κανει απο γενικα απο παρεες γνωστους κτλ η τα στανταρακια τα λιγα που εχω..
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
τυπε και ο μπραν πιτ να εισαι απο 7 και πανω δεν γαμας..και καλες φωτος εχω δικες μου χωρις φωτοσοπ και πιπες..στα 29 μου τις καλυτερες γκομενες 8-9αρια τις γνωρισα στην νυχτα εξω! στο τιντερ στο φαις κτλ...πλεον ειναι δυσκολο γτ?γτ υπαρχει ανταγωνισμος πολυ μεγαλος !κατι πιρφοροι σαν εσενα μαλλον λενε τα γνωστα "πανεμορφη και πουτσες μπλε"..κανεις δεν ειπε οτι δεν γαμας..αλλα οχι αυτα που μας λες!Εχθες μου εστειλε γκομενα απο μονης στο twoo και με ρωτησε απο μονη της τι ψαχνω κτλ 23 μαιων αλλα για τα γουστα μου ειναι ντεκαβλε!Στο λεει ενα ατομο που δουλευε νυχτα(μπαρμαν)εχω δει τι επιτυχιες ειχα στην νυχτα και τι στο φαις!
Τι είναι το φαις;  :think:
 

Athens84

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
  Πολλες φορες γυναικες εκει ηθελαν τηλ σεξ!!1 φορα βγηκα με μια αλοπροσαλη οπου δεν εκανα κατι!!!αλλα ειναι καλο τσατ αν βαλης λεφτα φυσικα!!!Περα αυτο ειναι καθαρα θεμα τυχης!!!αρκη να ειναι καλο το τσατ!! Ο σχεδιασμος ενοω!!παλια ειχα βγαλη στο σταρ τελετεξτ!!οπου εκανα σχεση!αρκετα χρονια!!

Αυτο εχω συμπερανει κ γω...φαινεται καλο chat απλα πρεπει να δινεις το κατιτις για να πεις οτι κανεις δουλεια. Συνηθως δεν το κανω κ "κυκλοφορω" στα free που υπαρχουν αλλα το συγκεκριμενο με τραβηξε λιγο μπορω να πω....ισως επειδη πετυχα κ λιγο περισσοτερες normal συνομιλιες απ'οτι στα υπολοιπα.
Πω πω...το σταρ τελετετξ...τι μου θυμησες τωρα!! χαχα!! Ειχε ωραιες αγγελιες παντως! ;) ;)
Γενικα εποχες 2002-3-4 ηταν τρομερες...ισως εκφερω προσωπικη αποψη αλλα γνωριζα ΚΑΛΟ κοσμο τοτε!!  :rockon: :rockon:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Ναι μεν αλλά ............

ξέρω τύπο που είναι 1,65
και εμφανισιακά μεταξύ σεφερλή και στηβ ντουζου ........


Του στέλνουν μουνάρες φωτό και του την πέφτουν.

Λεπτομέρεια .
Έχει φωτογραφίες στο σπίτι του, που έχει αντικειμενική 3.000.000

Υ.Γ.Νύχτα είχες επιτυχίες ως μπαρμαν ή αν πηγαίνεις σε γνωστά μαγαζιά.
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΩΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ......
:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: ειδικά για το ΥΓ..!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Nαι βγηκε ο ειδημονας τωρα να μας κανει κυρηγμα,μπας και εισαι ο κακομοιρης ο χιτμαν ο παλιος που εγραφε, ο παπαρολογος.
υπερβολη ηταν αυτο που ειπα με με 10% δεν εισαι παχυσαρκος με 15% εισαι υπερβαρος ομως,τωρα εσενα μπορει να σου φαινεται φυσιολογικο να χεις 15% λιπος πρωτον γιατι ετσι σε μαθανε και δευτερον και βασικοτερον γιατι εχεις μαυρα μεσανυχτα,τωρα περαιτερω συζητηση μαζι σου θα ηταν ασκοπη
Χεσε μας με τα δερματοπτυχα και τις μαλακιες σου αυτα τα εκανα πριν 10 χρονια πανε ρουφα το αυγουλακι σου

Βλέπω δε σέβεσαι τον συνομιλητή σου. Το περίεργο είναι που με ειρωνεύεσαι και με λες ειδήμονα, μου λες ότι έχω μαύρα μεσάνυχτα, αλλά συμφώνησες με αυτό που είπα ότι υπερβάλεις με το 10% να θεωρείται κάποιος παχύσαρκος.  Περίεργες σκέψεις κάνεις.  Πάντως στις διορθώσεις σου συμφωνώ. Άλλο παχύσαρκος και άλλο υπερβαρος.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
τυπε και ο μπραν πιτ να εισαι απο 7 και πανω δεν γαμας..και καλες φωτος εχω δικες μου χωρις φωτοσοπ και πιπες..στα 29 μου τις καλυτερες γκομενες 8-9αρια τις γνωρισα στην νυχτα εξω! στο τιντερ στο φαις κτλ...πλεον ειναι δυσκολο γτ?γτ υπαρχει ανταγωνισμος πολυ μεγαλος !κατι πιρφοροι σαν εσενα μαλλον λενε τα γνωστα "πανεμορφη και πουτσες μπλε"..κανεις δεν ειπε οτι δεν γαμας..αλλα οχι αυτα που μας λες!Εχθες μου εστειλε γκομενα απο μονης στο twoo και με ρωτησε απο μονη της τι ψαχνω κτλ 23 μαιων αλλα για τα γουστα μου ειναι ντεκαβλε!Στο λεει ενα ατομο που δουλευε νυχτα(μπαρμαν)εχω δει τι επιτυχιες ειχα στην νυχτα και τι στο φαις!
Εισαι πολύ απόλυτος.

Πιρφοροι σαν εμένα; ξέρεις τι γράφω και με λες έτσι; Τι να σου πω, σε έκοψα για πιο σοβαρό από τον άλλο τον τρόμπα, stelios123456789. Αφού δε σέβεστε το συνομιλητή σας και πετάτε χαρακτηρισμούς χωρίς επιχειρήματα, καλό υπόλοιπο. Κάτσετε να γαματε μια ζωή πουτανες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Aπο 7 και πανω με τα δικα σου δεδομενα φυσικα που ειμαι σιγουρος οτι εισαι μπαζογαμιας,αρα εμεις  στελνουμε ενα γεια και μας κλανουν,ενω εσυ που ειπες απο μονος σου οτι εισαι κοιλαρας μυταρας(δικα σου λογια) τις τρως με 3 μυνηματα επειδη εχεις ωραιες φοτο και μιλας ομορφα  :think:
7 για τα δικά μου δεδομένα είναι μια νοστιμουλα, όχι κανένα θεομουνο, και κανονική σε κιλά. Τίποτα από τα δύο δεν είπα ότι είμαι. Κι αμα δεν ξέρεις που πάνε τα 4, καλα κάνουν και σε κλανουν. Κάτσε να γαμας μια φάλαινα μετά από 500 μηνυμ, όπως λες κι εσύ, με τις κοκκαλιαρικες φωτο που έχεις με το 5% λίπος και το φοβερά πιασάρικο 'γεια' που στέλνεις. Τσιμπα ένα ignore από μένα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
7 για τα δικά μου δεδομένα είναι μια νοστιμουλα, όχι κανένα θεομουνο, και κανονική σε κιλά. Τίποτα από τα δύο δεν είπα ότι είμαι. Κι αμα δεν ξέρεις που πάνε τα 4, καλα κάνουν και σε κλανουν. Κάτσε να γαμας μια φάλαινα μετά από 500 μηνυμ, όπως λες κι εσύ, με τις κοκκαλιαρικες φωτο που έχεις με το 5% λίπος και το φοβερά πιασάρικο 'γεια' που στέλνεις. Τσιμπα ένα ignore από μένα.
Μονος σου πιαστηκες να λες παραμυθια τη μια λες γαμαω απο το ιντερνετ,μετα σου ξεφυγε οτι ειχες να γαμησεις 3 μηνες  :2funny:
Ενω εσυ που ξερεις που παν τα τεσσερα λες  τα τρια απιστευτα μυνηματα που πληρωσες σα χαλβας για να μαθεις, και ολες κανουν ουρα να τις πηδηξεις.
Εφοσον εισαι τοσο χαλβας να πληρωσεις για να μαθεις τα μυνηματα,πλεον ειναι δεδομενο οτι μπαινεις και στο γκρηπουα οπου τα ειδωλα σου,ο κακασχημος νιτρο  :2funny: :2funny:,ο ρανταρ ο σουτερ και τα αλλα ομορφοπαιδα εκει μεσα σου μαθαινουν πουατζιδικα μυστικα.
Ολοι πλεον ξερουν οτι εισαι ενας ψευτης οποτε δεν εχει νοημα να το αρνηθεις  :2funny: :2funny:
 

qsys12

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Να πω και εγω τη δικη μου εμπειρια. Εμπαινα καιρο στο zoo και εκανα αιτηματα φιλιας σε οτι υπηρχε. ποτε δεχοντουσαν ποτε οχι. εχω βγαλει κανα 3αρι γκομενακια απο εκει. ΚΑΙ οι 3 μπαζακια αλλα γαμιοντουσαν καλα. Μια μερα κανω σε μια χωρις φωτο και πιανουμε κουβεντα. Μετα απο αρκετες βδομαδες συνομιλιας εκει μου δινει κινητο και το περναω στο viber. Ηταν μια πολυ ομορφη κοπελα. Τελος παντων κανονιζουμε βγαινουμε. Απο το πρωτο κιολας ραντεβου μου εκατσε χωρις να βαλω και ιδιαιτερο ζορυ απο ψησιμο. Η γκομενα γαμιεται σα το σκυλι και το λεει κιολας και το δειχνει. Απλα θελει υπομονη να βρεθει η καταλληλη
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Όλες όσες βγαίνω και γαμαω είναι εμφανισιακά από 7 και πάνω. Βάλτε μερικές ωραίες φωτογραφίες, έλεος πια. Και στέλνετε τίποτα πιο πρωτότυπο από το "γεια σου τι κάνεις". Όλο να κλαιγεστε ξέρετε ότι δε βγάζεις ποιοτική κοπέλα από ίντερνετ και για να νιώσετε καλύτερα για τη δική σας ανικανότητα, ακυρώνετε τις επιτυχίες των άλλων σαν μπαζωματα.

Το χειρότερο για γυναίκα οποιασδήποτε ηλικίας και "βαθμολογίας" είναι να νιώσει ότι γράφεις τα ίδια και τα ίδια όπως με όλες τις άλλες, εκεί τρελαίνονται. Στα ραντεβουδάδικα, η ατάκα προσέγγισης έχει τη μεγαλύτερη σημασία, ειδικά όσο ανεβαίνουν οι ηλικίες. Η γκάβλα γεννιέται στο μυαλό. Ήγουν, οσο γ΄νεται "προσωποιούμε" τα μηνύματα (και ως συνήθως, αφήνουμε διακριτικά πλην αισθητά υπονοούμενα).

 

teleiosanwmalos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος θα με βοηθησει με 36χρονο Νεοσμυρνιωτικο καυλακι που ψηνω απο το zoo? Καποιος της περιοχης..αν γινεται παρακαλω.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Το χειρότερο για γυναίκα οποιασδήποτε ηλικίας και "βαθμολογίας" είναι να νιώσει ότι γράφεις τα ίδια και τα ίδια όπως με όλες τις άλλες, εκεί τρελαίνονται. Στα ραντεβουδάδικα, η ατάκα προσέγγισης έχει τη μεγαλύτερη σημασία, ειδικά όσο ανεβαίνουν οι ηλικίες. Η γκάβλα γεννιέται στο μυαλό. Ήγουν, οσο γ΄νεται "προσωποιούμε" τα μηνύματα (και ως συνήθως, αφήνουμε διακριτικά πλην αισθητά υπονοούμενα).
Εγώ επειδή δε θέλω να χάνω χρόνο να στέλνω προσωποποιημένα μηνύματα, κάνω copy paste και στα @@ μου αν το καταλάβει. Άμα ρωτήσει αν στέλνω παντού τα ιδια,απανταω "ναι και πάντα πιάνουν ;Ρ". Συνήθως το καταλαβαίνουν μόνο όταν έχω ξαναστειλει στην ίδια από άλλο προφίλ.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Εγώ επειδή δε θέλω να χάνω χρόνο να στέλνω προσωποποιημένα μηνύματα, κάνω copy paste και στα @@ μου αν το καταλάβει. Άμα ρωτήσει αν στέλνω παντού τα ιδια,απανταω "ναι και πάντα πιάνουν ;Ρ". Συνήθως το καταλαβαίνουν μόνο όταν έχω ξαναστειλει στην ίδια από άλλο προφίλ.

Ok, οι τεχνικές ποικίλουν, βασικό πάντως η άλλη να ψάχνεται όντως κι όχι να περνάει απλώς την ώρα της ως να σχολάσει ή ν' αρχίσει το σίριαλ.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Οποτε το μοντέλο ποσο πρέπει να πάρει; 8; Και το 10 παει μονο στη Μις Κόσμος;

Τις μοντέλες τις βάζω από 8 και πάνω (συνήθως).
10ρια βάζω τα τούμπανα γενικώς.

10ρι θεωρούσα την Ελ Μακφέρσον , την Κάρεν Μούλντερ
και τωρινές την Ελίζαμπεθ Ντεμπίκι π.χ.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ επειδή δε θέλω να χάνω χρόνο να στέλνω προσωποποιημένα μηνύματα, κάνω copy paste και στα @@ μου αν το καταλάβει. Άμα ρωτήσει αν στέλνω παντού τα ιδια,απανταω "ναι και πάντα πιάνουν ;Ρ". Συνήθως το καταλαβαίνουν μόνο όταν έχω ξαναστειλει στην ίδια από άλλο προφίλ.
Γιατι ,αμα στειλεις ενα γεια σου,και δε κανεις κοπυ παστε  θα γαμησεις λιγοτερο?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Τις μοντέλες τις βάζω από 8 και πάνω (συνήθως).
10ρια βάζω τα τούμπανα γενικώς.

10ρι θεωρούσα την Ελ Μακφέρσον , την Κάρεν Μούλντερ
και τωρινές την Ελίζαμπεθ Ντεμπίκι π.χ.
Βάλε μια φώτο (από google, όχι προσωπικη), αν θες, από αυτό που βαθμολογείς 8, για να έχουμε μια βάση αναφοράς.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Γιατι ,αμα στειλεις ενα γεια σου,και δε κανεις κοπυ παστε  θα γαμησεις λιγοτερο?
Το 'γεια σου' από πού κι ως που είναι προσωποποιημενο; Αυτο που ξέρω είναι ότι δεν απαντάει στο γεια ούτε μια στις 20. Και λογικό όταν το ινμποξ έχει στουκαρει από άλλες 100 χαιρετουρες. Από την αλλη, αυτές που απαντάνε πιθανόν να είναι καλύτερες 'υποψήφιες'. Προς το παρόν λέω να μείνω με το δικό μου μήνυμα που έχει καλό response rate και να ξεσκαρταρω αυτές που πραγματικά γουστάρουν στο 3ο. Το αν γαμησω το ίδιο με το γεια θα το δω σε επόμενο πείραμα.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
ο Vril έχει εντρυφήσει στο θέμα εις βάθος τελικά. Νιώθω πάντως ότι με τα μιλφ 40+ τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά, είτε είναι κούγκαρ είτε όχι. Υπόψη, μιλάω μόνο για ραντεβουδάδικα κι όχι fb.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom