Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Τύποι καλημέρα, θα ήθελα να σας πω κάτι που έμαθα για έναν γνωστό. Σημειωτέον εξ'αρχής για να είμαστε αγαπημένοι. Δεν μπορώ να εξακριβώσω το αληθές των γεγονότων, όμως δεν θεωρώ απίθανο να έχει συμβεί. Όπως γνωρίζετε, κάποιοι εξ'υμών, διαμένω στην επαρχία. Καθ'όσον μιλάμε για πιο κλειστή κοινωνία πρόσωπα και περιοχές δεν αποκαλύπτω, για να μην βρω μπελά.

Στο θέμα:

Γνωστός μου, σκάρτα 40, παντρεμένος (ίσως και με παιδί), παίζει μπαλίτσα στο facebook, με διάφορες γκομενίτσες. Του κάθεται λοιπόν η "καλή". Μιλφόνι, χωρισμένη και ευκατάστατη, με οικεία σε πολύ ακριβή περιοχή της πόλης μου. Το κονέ όπως του είπε η γκόμενα, ήταν στιγνό γαμήσι, μόνο που είχε μια ανωμαλία η τύπισσα. Ο δικός μας, πάνω στην καύλα και στο απρόσμενο της περίπτωσης, δεν ρώτησε ποια είναι η ανωμαλία της τύπισσας. Στο εντάξει, φτάνουν στο κρεβάτι και κάνουν ό,τι κάνουν. Η ανωμαλία της τύπισσας ήταν κοπρολαγνεία. Ξεκινάει να κάνει τα ανωμαλιάρικά της η τύπισσα και με το που την παίρνει γραμμή ο δικός μας, της έκανε την μούρη μελιτζανιά και κανιά δυο παΐδια τα έκανε φιλέτο.

Το αποτέλεσμα:

Ο τύπος τρέχει στα δικαστικά, γιατί η τύπισσα του έκανε μήνυση.

Η θέση μου στο θέμα:

Αν και διατηρώ τις αμφιβολίες μου για το πώς έγιναν, αν έγιναν, όλα αυτά, πιστεύω ότι ο τύπος πήγε σαν το σκυλί στ'αμπέλι. Κατέστρεψε την ζωή του γιατί δεν μπόρεσε να το διαχειριστεί. Η τύπισσα ορθά έπραξε, γιατί ο μαλάκας ο δικός μας, δεν ρώτησε καν τι ανωμαλία είχε η άλλη....

Το ρεζουμέ:

Καλά κάνουμε ό,τι κάνουμε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και στα sites γνωριμιών, αλλά τύποι, κρατάτε την ψυχραιμία σας και παίξτε επαγγελματική μπαλίτσα, όταν σας τύχει το 10 το καλό, γιατί βάσει πιθανοτήτων κάποια στιγμή θα τύχει!
Τέλος, έτι μια φορά αποδεικνύεται ότι σ'αυτού του τύπου τα κονέ, κάτι περίεργο παίζει και πρέπει να πηγαίνεις ψιλιασμένος!

Η μαγκιά πληρώνεται, εδώ και κάποιες δεκαετίες, η όποια κοινωνία προσπαθεί να διαφυλάξει τα μέλη της από το να δέρνονται από πιο χειροδύναμους. ¨Οσο για το θέμα, όταν η άλλη σου λέει θέλω πήδημα αλλά υπάρχει κι ένα βίτσιο που δε σου λέω, μάλλον πρέπει να ψυλλιάζεσαι ακραία γούστα
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
αυτη πρωτα τον εχεσε κ μετα του εφαγε κ ολα τα φραγκα του κ τον εκανε κ βουκινο
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Σαν τι χρήσιμη πληροφορία λενε τα προφίλ δηλαδή; Αφού και να γράφουν κάτι, κατά 99% μούφα θα είναι.

ειναι μερικες  που θελουν μονο γυναικες ... λεσβιες γαρ ! ,
αλλες θελουν ζευγαρια ....
αλλες γραφουν πως θελουν .......σχεση και ... σοβαρα ... :2funny:
αλλες θελουν ψηλο ...
αλλες συγκεκριμενη η λικια και στατους ..
κλπ κλπ κλπ ....
γιατι να μπαινεις στο κοπο  να στελνεις τζαμπα  μυνηματα στη καθε μαλακισμενη ενω μπορεις να κανεις ενα ξεσκαρταρισμα ;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αυτό ισχύει για όλες τις γυναίκες ρε φίλε.


Με όποιο τρόπο κι αν τις γνωρίσεις.
Αν είναι έτσι, την κάτσαμε :S Μια ζωή εργενη και καζανοβα με βλέπω. :P

Πάντως αναρωτιέμαι με τον υπόλοιπο κόσμο πως γίνεται όλοι αυτοί να κάνουν μακροχρόνιες σχέσεις που κρατάνε χρόνια. Είτε ανέχονται περισσότερα πράγματα από μένα, είτε πιάσανε τον παπά από τα @@...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ειναι μερικες  που θελουν μονο γυναικες ... λεσβιες γαρ ! ,
αλλες θελουν ζευγαρια ....
αλλες γραφουν πως θελουν .......σχεση και ... σοβαρα ... :2funny:
αλλες θελουν ψηλο ...
αλλες συγκεκριμενη η λικια και στατους ..
κλπ κλπ κλπ ....
γιατι να μπαινεις στο κοπο  να στελνεις τζαμπα  μυνηματα στη καθε μαλακισμενη ενω μπορεις να κανεις ενα ξεσκαρταρισμα ;
Ναι, στο twoo αυτό που έτσι κι αλλιώς δε σε αφήνει να στείλεις  :2funny:
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Αν είναι έτσι, την κάτσαμε :S Μια ζωή εργενη και καζανοβα με βλέπω. :P

Πάντως αναρωτιέμαι με τον υπόλοιπο κόσμο πως γίνεται όλοι αυτοί να κάνουν μακροχρόνιες σχέσεις που κρατάνε χρόνια. Είτε ανέχονται περισσότερα πράγματα από μένα, είτε πιάσανε τον παπά από τα @@...

ποσα ζευγαρια βλεπεις που ειναι μαζι ειναι σαν να μην ειναι ..;  ουτε ενα χαμογελο και ουτε καν αγκαλιαστοι σε μια παραλια ..
δυστυχισμενοι ειναι ... και ζουν απο συμφερον πλεον μαζι .
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ποσα ζευγαρια βλεπεις που ειναι μαζι ειναι σαν να μην ειναι ..;  ουτε ενα χαμογελο και ουτε καν αγκαλιαστοι σε μια παραλια ..
δυστυχισμενοι ειναι ... και ζουν απο συμφερον πλεον μαζι .
Το οποίο συμφέρον ποιο λες ότι είναι; Γιατί χρήμα δεν υπάρχει πια...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
γιατι  δε σε αφηνει ; εμενα στο  Badoo δεν με αφηνει .. και  το εκοψα .
Στο twoo, άμα δεν ταιριάζεις με τα δικά της ηλικιακά ή φυλετικά κριτήρια δε σε αφήνει να στείλεις, εκτός κι αν πληρώσεις.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Στο twoo, άμα δεν ταιριάζεις με τα δικά της ηλικιακά ή φυλετικά κριτήρια δε σε αφήνει να στείλεις, εκτός κι αν πληρώσεις.

ε καλα  ναι .
καλο ειναι αυτο . αν η αλλη ζητα απο  35 εως 50 και  εσυ  εισαι 30  , τοτε γλιτωνεις χρονο !
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ε καλα  ναι .
καλο ειναι αυτο . αν η αλλη ζητα απο  35 εως 50 και  εσυ  εισαι 30  , τοτε γλιτωνεις χρονο !
Ναι οκ, αλλά μπορεί να το έχουν για να μη δέχονται τόσα μηνύματα ή για να ξεσκαρτάρουν τους χορηγούς, γιατί άμα κάποιος εκτός αυτού του ηλικιακού διαστήματος στείλει, πάει να πει ότι πλήρωσε, άρα το φυσάει το παραδάκι. ;)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
και μονο που συζουν μαζι και γλιτωνουν νοικια ειναι μεγαλο αβανταζ για  πολλους ..
Αυτό πάλι πού το πας; :S Ξέρω δύο στη δουλειά που συζούν και είναι κάτω από 30... Ο άλλος σκέφτεται έχω συγκάτοικο που θα του ρίχνω κι έναν μπούτσο που και που.  :2funny: Προσωπικά, 1000 φορές να νοικιάζω μια τρύπα, παρά να ανέχομαι μια καργιόλα που θα μου κάνει τα @@ πλανήτες, δε θα μου κάθεται όποτε θέλω και θα με αναγκάζει να τρώω στη μάπα τα κατοικίδια της. Κάτι άλλους τύπους όμως που έχουν την ίδια γκόμενα από το Λύκειο ή το πρώτο έτος της σχολής και μένουν με τους γονείς τους δεν τους καταλαβαίνω...
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Ναι οκ, αλλά μπορεί να το έχουν για να μη δέχονται τόσα μηνύματα ή για να ξεσκαρτάρουν τους χορηγούς, γιατί άμα κάποιος εκτός αυτού του ηλικιακού διαστήματος στείλει, πάει να πει ότι πλήρωσε, άρα το φυσάει το παραδάκι. ;)


μηνυματα ΟΛΕΣ εχουν πολλα πιστεψε με....
αν δεν ενδιαφερονται  ηλικιακα πολυ χλωμο  να  προχωρησουν ( εκτος τις βιζιτες βεβαια...)
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό πάλι πού το πας; :S Ξέρω δύο στη δουλειά που συζούν και είναι κάτω από 30... Ο άλλος σκέφτεται έχω συγκάτοικο που θα του ρίχνω κι έναν μπούτσο που και που.  :2funny: Προσωπικά, 1000 φορές να νοικιάζω μια τρύπα, παρά να ανέχομαι μια καργιόλα που θα μου κάνει τα @@ πλανήτες, δε θα μου κάθεται όποτε θέλω και θα με αναγκάζει να τρώω στη μάπα τα κατοικίδια της. Κάτι άλλους τύπους όμως που έχουν την ίδια γκόμενα από το Λύκειο ή το πρώτο έτος της σχολής και μένουν με τους γονείς τους δεν τους καταλαβαίνω...



τωρα δικαιωνεται ο νομος του Picker !!! :rockon:

:2funny:
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
και μονο που συζουν μαζι και γλιτωνουν νοικια ειναι μεγαλο αβανταζ για  πολλους ..

Δεν είναι μόνο το μισό νοίκι, είναι μισά ΔΕΚΟ, τηλεφωνίες, νετ κλπ. τώρα πια και λίγα φορολογικά. Η συμβίωση πάλι είναι ένα μεγάλο αγγούρι (και με τα καλά του πάντως), όχι μόνο ερωτικά, ειδικά όταν τα οικονομικά είναι στενεμένα (πχ., δουλεύει μόνο ένας από τους 2).
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
μηνυματα ΟΛΕΣ εχουν πολλα πιστεψε με....
αν δεν ενδιαφερονται  ηλικιακα πολυ χλωμο  να  προχωρησουν ( εκτος τις βιζιτες βεβαια...)

Σε ηλικίες πάνω αππο 35 (ενδιεκτικό νούμερο ένεκα εμεπιρίας), το ηλικιακό είναι πρώτο στη σειρά κριτήριο, για πάρα πολλούς λόγους. Αν η άλλη ψάχνεται για πηδήματα με πιτσιρικάδες (σχετικά με την ηλικία της), βάζει εξαρχής χαμηλότερο κάτω όριο. Αυτό που αποφεύγουν περισσότερο οι "σιτεμένες", ειδικά με παιδιά, είναι να μπλέξουν με παιδαρέλια (που υπάρχουν σε όλες τις ηλικίες φυσικά)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεν είναι μόνο το μισό νοίκι, είναι μισά ΔΕΚΟ, τηλεφωνίες, νετ κλπ. τώρα πια και λίγα φορολογικά. Η συμβίωση πάλι είναι ένα μεγάλο αγγούρι (και με τα καλά του πάντως), όχι μόνο ερωτικά, ειδικά όταν τα οικονομικά είναι στενεμένα (πχ., δουλεύει μόνο ένας από τους 2).
Και αυτούς που έχουν την ίδια γκόμενα από το Λύκειο ή τη σχολή και μένουν με τους γονείς τους, πώς τους εξηγείς ρε τύπε; :S

Προσωπικά, ΟΛΕΣ όσες έχω πηδήξει δεν υπήρχε περίπτωση να κάτσω μαζί τους και να μη δω ένα ελάττωμα που να με ενόχλησε. Είτε ότι έκαναν άθλιο κρεβάτι, είτε ότι ήταν psycho... Υπήρξαν και κάποιες που με σούταραν αυτές γιατί είχαν προσδοκίες για πιο σοβαρό.  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom