Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Και πολύ το αργούσες. ;)
Και εγω ειμαι υπερ του τσατ. Η εμπειρια μου εχει δειξει οτι 9 στις 10 εχουν ΘΕΜΑΤΑ απλα δεν φαινονται στην αρχη. Εβγαινα με μια σχετικα καλη κ αξιολογη. Τσακωθηκαμε και αρχισε να απειλει στα σοβαρα. Μεχρι κ στο σπιτι μου ηρθε κ χτυπαγε κουδουνια γιατι δεν σηκωνα το τηλεφωνο κ φωναζε οτι δεν ειμαι αντρας...χαχαχαχα! Θελει προσοχη!!! Μονο παντρεμενες που ξερουμε τι ρολο βαρανε...
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Και εγω ειμαι υπερ του τσατ. Η εμπειρια μου εχει δειξει οτι 9 στις 10 εχουν ΘΕΜΑΤΑ απλα δεν φαινονται στην αρχη. Εβγαινα με μια σχετικα καλη κ αξιολογη. Τσακωθηκαμε και αρχισε να απειλει στα σοβαρα. Μεχρι κ στο σπιτι μου ηρθε κ χτυπαγε κουδουνια γιατι δεν σηκωνα το τηλεφωνο κ φωναζε οτι δεν ειμαι αντρας...χαχαχαχα! Θελει προσοχη!!! Μονο παντρεμενες που ξερουμε τι ρολο βαρανε...
μου θυμισες πριν λιγο καιρο εναν φιλο που του εστειλε μια γκομενα μνμ κοι του λεει ερχομαι σπιτι σ ξερω που μενεις...δεν την ειχα γαμησει δεν την ειχε παει σπιτι και τσουπ 5 το πρωι ηρθε και χτυπαγε κουδουνια  :orchestra:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
μου θυμισες πριν λιγο καιρο εναν φιλο που του εστειλε μια γκομενα μνμ κοι του λεει ερχομαι σπιτι σ ξερω που μενεις...δεν την ειχα γαμησει δεν την ειχε παει σπιτι και τσουπ 5 το πρωι ηρθε και χτυπαγε κουδουνια  :orchestra:


:o :o :o :o :o
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Στέλιο αγορίνα μου δε σε ξέρω δε με ξέρεις. Δε θα σε κρίνω για το τι είσαι αλλά για το τι λες. Όταν θεωρείς παχύσαρκο έναν άνθρωπο με 10% λίπος τότε ή έχεις πρόβλημα, ή είσαι κόκκαλο ή δε ξέρεις τι σου γίνεται. Το νορμάλ δηλαδή πόσο είναι 5% ? και το καλό είναι 2% και το πρόβλημα πια σε ποια νούμερα αρχίζει στο 1% ?

Επίσης αν ασχολείσαι όπως λες μπορείς να ξέρεις κοιτάζοντας τον εαυτό σου στον καθρέφτη πόσο ποσοστό λίπους έχεις. Στο περίπου όμως. Εδώ με δερματόπτυχα πλαστικά θεωρούνται οι μετρήσεις ανακριβής. Δερματόπτυχα των 500ευρώ και πάλι δεν είναι η πιο σωστή μέθοδος. Το να σου πω τώρα το πως μετράνε και με ακρίβεια δεν έχει νόημα, ούτως η άλλως εσύ κοιτιέσαι και βλέπεις και δεκαδικά ψηφία.

Φιλικά πάντα.  :kissass:
Nαι βγηκε ο ειδημονας τωρα να μας κανει κυρηγμα,μπας και εισαι ο κακομοιρης ο χιτμαν ο παλιος που εγραφε, ο παπαρολογος.
υπερβολη ηταν αυτο που ειπα με με 10% δεν εισαι παχυσαρκος με 15% εισαι υπερβαρος ομως,τωρα εσενα μπορει να σου φαινεται φυσιολογικο να χεις 15% λιπος πρωτον γιατι ετσι σε μαθανε και δευτερον και βασικοτερον γιατι εχεις μαυρα μεσανυχτα,τωρα περαιτερω συζητηση μαζι σου θα ηταν ασκοπη
Χεσε μας με τα δερματοπτυχα και τις μαλακιες σου αυτα τα εκανα πριν 10 χρονια πανε ρουφα το αυγουλακι σου
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Στο 3ο μήνυμα που στέλνεις προτείνεις συνάντηση. Σόρρυ αλλά δε θα σας πω ποια είναι αυτά τα 3 μηνύματα, γιατί θα στέλνουμε όλοι τα ίδια και θα τα ακυρώσουμε. Όταν συμφωνήσει, μέχρι τη μέρα της συνάντησης συνεχίζεις να της μιλάς κανονικά και να χτίζεις οικειότητα, σαν να βγαίνετε ήδη. Εννοείται ότι τρως ΠΟΛΛΑ άκυρα έτσι, αλλά γλιτώνεις πολύτιμο χρόνο με αυτές που θα σου μιλούσαν χωρίς να είχαν ποτέ σκοπό να βγουν μαζί σου. Στο κάτω κάτω η αποδοτικότητα κρίνεται εκ του αποτελέσματος.
Οχι ρε βριλ ολοι κρεμομαστε παλι απο τα χειλη σου να ξαναγαμησουμε οπως τοτε που ειχες 2 στα 10 οπως ελεγες και τελικα αποδειχτηκε οτι γαμας 1 καθε τριμηνο  :2funny: :2funny:,τα 3 μυνηματα ξερω απο που τα βρηκες τα πουλαν στο ιντερνετ,για κατι λιγουρηδες βριληδες  :2funny: :2funny:,που γαμαν μεσω ινερνετ οσο γαμαει και ο κακασχημος νιτρο σα πουα,δηλαδη τη χουφτα τους  :grin:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Έτυχε φέτος να πέσει νεκρα. Πέρυσι είχα γαμησει μέσα σε 3 μήνες 15. Και στα @@μου αν με πιστεύεις ή όχι.
Τωρα με τα 3 μυνηματα θα ξεσκιστεις να γαμας ομως,μη νομιζεις ολοι σε ζηλευουμε,ποιος δε θα θελε να στελνει καθε μερα 500 μυνηματα να του απαντησει μια φαλαινα και να τη πηδηξει κατευθειαν
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ενημερωτικά έχω κανα 2-3 μηνο τιντερ και twoo η εμπειρία μου?οτι λενε και στο χωριο μου...μουνι καλο δεν μπαινει σε τετοια σαιτ!Απο τα καλα τεμαχια γνωρισα περιπου 4 και οταν λεω καλα λεω πιπινια 20-25 ηλικια και με βαθμολογια 6-7 μαξ με αριστα το 10 τα υπολοιπα ειτε εστελνα ειτε εστελναν μνμ ηταν μπαζα κατω του μετριου..τωρα αν ο βριλλ γαμαει αυτα τα μπαζα και ειναι ευχαριστημενος παμε πασο...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
ενημερωτικά έχω κανα 2-3 μηνο τιντερ και twoo η εμπειρία μου?οτι λενε και στο χωριο μου...μουνι καλο δεν μπαινει σε τετοια σαιτ!Απο τα καλα τεμαχια γνωρισα περιπου 4 και οταν λεω καλα λεω πιπινια 20-25 ηλικια και με βαθμολογια 6-7 μαξ με αριστα το 10 τα υπολοιπα ειτε εστελνα ειτε εστελναν μνμ ηταν μπαζα κατω του μετριου..τωρα αν ο βριλλ γαμαει αυτα τα μπαζα και ειναι ευχαριστημενος παμε πασο...
Όλες όσες βγαίνω και γαμαω είναι εμφανισιακά από 7 και πάνω. Βάλτε μερικές ωραίες φωτογραφίες, έλεος πια. Και στέλνετε τίποτα πιο πρωτότυπο από το "γεια σου τι κάνεις". Όλο να κλαιγεστε ξέρετε ότι δε βγάζεις ποιοτική κοπέλα από ίντερνετ και για να νιώσετε καλύτερα για τη δική σας ανικανότητα, ακυρώνετε τις επιτυχίες των άλλων σαν μπαζωματα.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ποτέ μου δεν κατάφερα να ρίξω γκόμενα σε μπαρ. Βασικά μία φορά, και ήμουν τόσο μαλάκας που δεν ζήτησα τηλέφωνο.
Είναι που δεν πηγαίνω σε αυτά τα μέρη, είναι η ψυχολογία του ανταγωνισμού, ότι όλοι πάνε εκει για τον ίδιο σκοπο.

Στα chat πάλι δεν είχα καλές επιτυχίες. Μια-δυο φορες να έριξα γκομενα απο κει.

Αλλά το καλύτερο μου ειναι στο δρόμο. Μια φορά είχαμε πάει να επιστρέψουμε κατι DVD, εγω περίμενα στο αμάξι, περνούσαν δύο πιπινάκια, και τελικα τα πήραμε μαζί. Επεσε ενα φασωμα, και την αλλη μερα εξαφανιζολ.

Σημερα, γκομενακι στο δρόμο που μοίραζε φυλλάδια. Λίγο από δω, λιγο απο κει, κάτι καναμε. Ευελπιστώ να βγούμε και να μην βάλω κανενα αυτογκολ σε τετ-α-τετ όπως συνηθίζω...

Vril, αν είναι έτσι που τα λες, που δεν έχω κανενα λόγο να μην σε πιστέψω, μπράβο σου.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Όλες όσες βγαίνω και γαμαω είναι εμφανισιακά από 7 και πάνω. Βάλτε μερικές ωραίες φωτογραφίες, έλεος πια. Και στέλνετε τίποτα πιο πρωτότυπο από το "γεια σου τι κάνεις". Όλο να κλαιγεστε ξέρετε ότι δε βγάζεις ποιοτική κοπέλα από ίντερνετ και για να νιώσετε καλύτερα για τη δική σας ανικανότητα, ακυρώνετε τις επιτυχίες των άλλων σαν μπαζωματα.
Aπο 7 και πανω με τα δικα σου δεδομενα φυσικα που ειμαι σιγουρος οτι εισαι μπαζογαμιας,αρα εμεις  στελνουμε ενα γεια και μας κλανουν,ενω εσυ που ειπες απο μονος σου οτι εισαι κοιλαρας μυταρας(δικα σου λογια) τις τρως με 3 μυνηματα επειδη εχεις ωραιες φοτο και μιλας ομορφα  :think:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Καριολάκια που στέλνουν αίτημα φιλίας,
ενώ βλέπουν ότι δηλώνω παντρεμένος
και δεν κάνω καμάκι ποτέ σε άγνωστες στο fb


και μιλάμε για καριολίδια που έχουν φωτογραφίες ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ
(τις βρίσκω στο ίντερνετ)


ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ;;
 

Testaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
28
Like
9
Πόντοι
0
Καριολάκια που στέλνουν αίτημα φιλίας,
ενώ βλέπουν ότι δηλώνω παντρεμένος
και δεν κάνω καμάκι ποτέ σε άγνωστες στο fb


και μιλάμε για καριολίδια που έχουν φωτογραφίες ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ
(τις βρίσκω στο ίντερνετ)


ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ;;

Θα ακολουθήσει κάποια στιγμή:
Θέλω να σε ακούσω....αλλά......δεν έχω μονάδες στο κινητό....
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Θα ακολουθήσει κάποια στιγμή:
Θέλω να σε ακούσω....αλλά......δεν έχω μονάδες στο κινητό....

Πως να ακολουθήσει ;
Να κάνω μαζί τους chat ;


Εγώ μόλις μου κάνουν αίτημα φιλίας, τις κάνω block.
 

Testaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
28
Like
9
Πόντοι
0
Πως να ακολουθήσει ;
Να κάνω μαζί τους chat ;


Εγώ μόλις μου κάνουν αίτημα φιλίας, τις κάνω block.

Απάντησα στο τελευταίο σου ερώτημα.
Ααααααν το δεχτείς το αίτημα, είναι θέμα χρόνου.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Απάντησα στο τελευταίο σου ερώτημα.
Ααααααν το δεχτείς το αίτημα, είναι θέμα χρόνου.

και είναι όλες το ίδιο κόλπο ;
και στέλνουν σε όλα τα ανδρικά προφίλ ή διαλέγουν ;;;;
 

Testaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
28
Like
9
Πόντοι
0
και είναι όλες το ίδιο κόλπο ;
και στέλνουν σε όλα τα ανδρικά προφίλ ή διαλέγουν ;;;;

Εμένα ότι άσχετα μου έχουν έρθει με μαιμού φωτό...Τους μιλάω λίγο να δω που το παν...
Καρτούλα...
Τώρα πως διαλέγουν δεν ξέρω.
Μίλα σε καμία πριν την κάνεις μπλοκ και ρώτα την. "πως με βρήκες ομορφούλα; έχουμε κάποιο κοινό γνωστό;"
Μάζευε εμπειρίες πριν κάνεις μπλοκ  :grin:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Όλες όσες βγαίνω και γαμαω είναι εμφανισιακά από 7 και πάνω. Βάλτε μερικές ωραίες φωτογραφίες, έλεος πια. Και στέλνετε τίποτα πιο πρωτότυπο από το "γεια σου τι κάνεις". Όλο να κλαιγεστε ξέρετε ότι δε βγάζεις ποιοτική κοπέλα από ίντερνετ και για να νιώσετε καλύτερα για τη δική σας ανικανότητα, ακυρώνετε τις επιτυχίες των άλλων σαν μπαζωματα.
τυπε και ο μπραν πιτ να εισαι απο 7 και πανω δεν γαμας..και καλες φωτος εχω δικες μου χωρις φωτοσοπ και πιπες..στα 29 μου τις καλυτερες γκομενες 8-9αρια τις γνωρισα στην νυχτα εξω! στο τιντερ στο φαις κτλ...πλεον ειναι δυσκολο γτ?γτ υπαρχει ανταγωνισμος πολυ μεγαλος !κατι πιρφοροι σαν εσενα μαλλον λενε τα γνωστα "πανεμορφη και πουτσες μπλε"..κανεις δεν ειπε οτι δεν γαμας..αλλα οχι αυτα που μας λες!Εχθες μου εστειλε γκομενα απο μονης στο twoo και με ρωτησε απο μονη της τι ψαχνω κτλ 23 μαιων αλλα για τα γουστα μου ειναι ντεκαβλε!Στο λεει ενα ατομο που δουλευε νυχτα(μπαρμαν)εχω δει τι επιτυχιες ειχα στην νυχτα και τι στο φαις!
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Εμένα ότι άσχετα μου έχουν έρθει με μαιμού φωτό...Τους μιλάω λίγο να δω που το παν...
Καρτούλα...
Τώρα πως διαλέγουν δεν ξέρω.
Μίλα σε καμία πριν την κάνεις μπλοκ και ρώτα την. "πως με βρήκες ομορφούλα; έχουμε κάποιο κοινό γνωστό;"
Μάζευε εμπειρίες πριν κάνεις μπλοκ  :grin:
σε εμενα στελνουν και γκει στο στο φαις! :2funny: :2funny:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
τυπε και ο μπραν πιτ να εισαι απο 7 και πανω δεν γαμας..και καλες φωτος εχω δικες μου χωρις φωτοσοπ και πιπες..στα 29 μου τις καλυτερες γκομενες 8-9αρια τις γνωρισα στην νυχτα εξω! στο τιντερ στο φαις κτλ...πλεον ειναι δυσκολο γτ?γτ υπαρχει ανταγωνισμος πολυ μεγαλος !κατι πιρφοροι σαν εσενα μαλλον λενε τα γνωστα "πανεμορφη και πουτσες μπλε"..κανεις δεν ειπε οτι δεν γαμας..αλλα οχι αυτα που μας λες!Εχθες μου εστειλε γκομενα απο μονης στο twoo και με ρωτησε απο μονη της τι ψαχνω κτλ 23 μαιων αλλα για τα γουστα μου ειναι ντεκαβλε!Στο λεει ενα ατομο που δουλευε νυχτα(μπαρμαν)εχω δει τι επιτυχιες ειχα στην νυχτα και τι στο φαις!


Ναι μεν αλλά ............

ξέρω τύπο που είναι 1,65
και εμφανισιακά μεταξύ σεφερλή και στηβ ντουζου ........


Του στέλνουν μουνάρες φωτό και του την πέφτουν.

Λεπτομέρεια .
Έχει φωτογραφίες στο σπίτι του, που έχει αντικειμενική 3.000.000

Υ.Γ.Νύχτα είχες επιτυχίες ως μπαρμαν ή αν πηγαίνεις σε γνωστά μαγαζιά.
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΩΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom