Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Τυπε δεν ξερω σιγουρα,μου εδωσε το φεισ μπουκ της και ειδα φωτο και μιλησαμε...
Τυπε δηλαδη τι?παιζει να ειναι αντρας?
παιζει πολλα...δεν θελω να στο χαλασω...δεν εχω τετοιο σκοπο απλα παντα γνωριμιες μεσω διαδικτυου θα πρεπει να σε κανουν πιο πονηρο!
τεσπα διασκεδασε το και εσυ και ουτε γατα ουτε ζημια!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Εάν κάνεις fake προφίλ έχεις 5 - 6 το πολύ γιατι τόσες μπορείς να βρεις και σε μια φάση. Ενα κανονικό προφίλ έχει πιο πολλές φωτο,  από το καλοκαίρι , τον χειμώνα , με άλλους φίλους που είναι και φίλοι στο facebook
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Και εγώ συναγωνιστή πιπινολάτρης είμαι ... αλλά όσες φορές δοκίμασα μεγαλύτερη κατάσταση δεν με χάλασε καθόλου.  Να της πεις να έρθει εκεί δύσκολο , άρα μάλλον πρέπει ή να ξεκουνηθείς και να έρθεις εδώ να κουνηθείς μαζί της ή να την πασάρεις.
Τυπε γιατι οχι να ερθει κανα που σου κου,με ρωτησε αν μενω μονος και διαφορα,εγω ρε τυπε βαριεμαι να ανεβω αθηνα χωρις να εχω και δουλει..
Αν θελει ασ ερθει αυτη να δει την παρελαση την 28η οκτωμβριου... ας ερθει
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Εάν κάνεις fake προφίλ έχεις 5 - 6 το πολύ γιατι τόσες μπορείς να βρεις και σε μια φάση. Ενα κανονικό προφίλ έχει πιο πολλές φωτο,  από το καλοκαίρι , τον χειμώνα , με άλλους φίλους που είναι και φίλοι στο facebook
Τυπε στα παπαρια μου οτι κατσει θα το παλεψω...να περναει και η ωρα..
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Κάλη η ιδέα να έρθει εκεί , έαν μπορείς να την φιλοξενήσεις κιόλας super... Το καλύτερο είναι να της στείλεις μήνυμα στο facebook  να ζητήσεις το τηλέφωνο και να την ρωτήσεις και τι ώρα μπορείς να της τηλεφωνήσεις...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Κάλη η ιδέα να έρθει εκεί , έαν μπορείς να την φιλοξενήσεις κιόλας super... Το καλύτερο είναι να της στείλεις μήνυμα στο facebook  να ζητήσεις το τηλέφωνο και να την ρωτήσεις και τι ώρα μπορείς να της τηλεφωνήσεις...
Τυπε μπορω να φιλιξενησω μονος μενω σε 120τμ σπητι..λες να ζητησω τηλ?απο οτι μου ειπε αυτη μενει μονη της,απο κατω οι γονεις της και απο πανω ο αδελφος της...ρε τυπε θα την καλεσω...τι να λεει...
 

Επισκέπτης
Μορτησα σε παραδεχομαι,ετσι την κοβω και εγω,βεβαια λεει,δεν ειναι μπαζο,και εχω καα στανταρτς...
Μαλακίες.
Το προφίλ έτσι όπως το περιγράφεις πρέπει να είναι το κανονικό της κι όχι fake συν το 37 χρονών,ανύπαντρη..σου είπε και εμμέσως πλην σαφώς την προίκα ..γάμα το θα μπλέξεις.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Τυπε μπορω να φιλιξενησω μονος μενω σε 120τμ σπητι..λες να ζητησω τηλ?απο οτι μου ειπε αυτη μενει μονη της,απο κατω οι γονεις της και απο πανω ο αδελφος της...ρε τυπε θα την καλεσω...τι να λεει...

Φίλε μου ως γνωστών ... εάν δεν βρέξεις κώλο δεν τρως ψάρι,  Άρα στείλε μήνυμα ζήτα τηλέφωνο και χτυπά την ...   Το σίγουρο , είτε ψάχνει γαμπρό είτε δεν ψάχνει είναι ότι οι κραυγές της ηδονής της, θα κάνουν φοβερή αντήχηση στα 120 τμ
Και εγώ παρεμπίπτοντος σε 120 τμ μένω και γενικώς μόνος ... χαίρομαι γιατί βρήκα και άλλον εργένη με ίδια τετραγωνικά γκαρσονιέρα  :dancing:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Μαλακίες.
Το προφίλ έτσι όπως το περιγράφεις πρέπει να είναι το κανονικό της κι όχι fake συν το 37 χρονών,ανύπαντρη..σου είπε και εμμέσως πλην σαφώς την προίκα ..γάμα το θα μπλέξεις.
εεεε? λες? :think:θα διξει,προικα? χαχα στην πετρουπολη... :grin: 
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Μαλακίες.
Το προφίλ έτσι όπως το περιγράφεις πρέπει να είναι το κανονικό της κι όχι fake συν το 37 χρονών,ανύπαντρη..σου είπε και εμμέσως πλην σαφώς την προίκα ..γάμα το θα μπλέξεις.

Όλες οι φίλες μου σε αυτήν την ηλικία είναι και κάθε 15 μέρες γαμιούνται και με άλλον μια που ψάχνουν να παντρευτούν ...  δεν έχει μπλέξει κανένας!!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Πρόσεχε μόνο μην είναι καμία ψυχάκιας ... εκεί μακρυα
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Φίλε μου ως γνωστών ... εάν δεν βρέξεις κώλο δεν τρως ψάρι,  Άρα στείλε μήνυμα ζήτα τηλέφωνο και χτυπά την ...   Το σίγουρο , είτε ψάχνει γαμπρό είτε δεν ψάχνει είναι ότι οι κραυγές της ηδονής της, θα κάνουν φοβερή αντήχηση στα 120 τμ
Και εγώ παρεμπίπτοντος σε 120 τμ μένω και γενικώς μόνος ... χαίρομαι γιατί βρήκα και άλλον εργένη με ίδια τετραγωνικά γκαρσονιέρα  :dancing:
:2funny: :2funny:Τυπε τον χειμωνα ερημωνει το σπητι,το καλοκαιρι σφηζει απο φωνες και βογκητα ηδονης κορασιδων...
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
¨Απλά πρόσεχε , μίλα αρκετά στο τηλέφωνο μαζί της πριν κανονίσεις κάτι ... δεν είναι και τόσο εύκολο  εάν είναι καμένο, να το στείλεις αμέσως πίσω μετά από τόσο ταξίδι. Ξέρεις πως είναι η αίσθηση να περάσει η ώρα για να ξεκουμπιστεί κάποια...
Άπλα εάν μιλήσετε αρκετά στο τηλέφωνο μειώνεις τις πιθανότητες στο ελάχιστο για κάτι άσχημο
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Εγραφε και ένας συναγωνιστής για το badoo και μπήκα, έκανα ένα ψευτοπροφίλ και μου ζήταγε και φωτό. Φυσικά δεν έβαλα και έκτοτε, εδώ και 5-6 μέρες μου στέλνουνε κάθε μέρα μέιλ ότι τα τάδε μέλη (κάτι μουνάρες και καλά) θέλουν να σου μιλήσουν αλλά δεν μπορούν γιατί δεν έχω φωτογραφία  :think: :jerking: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
οταν της ειπα να αλαξουμε φεισ μπουκ μου λεει αν και δεν κανω πολους φιλουσ στο φεισ μπουκ εσενα σε εκτιμησα μου λει...και οντως εχει μολις 62 φιλους..
Τεσπα το θεμα ειναι να μην παει χαμενη...
Αντε τυχερουλη σου φεξε ....... Μονο 62 εχει !!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Περα απο την πλακα κατι τετοια ειναι για γελια οντως !!!!!
Ακου αν και δεν κανω πολλους φιλους ..... εσενα σε εκτιμησα .....  :2funny: :2funny: :2funny:
ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΗΛΑΔΗ .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom