Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
Δεν ξέρω αν υπάρχει σχετικό θέμα , αλλά επειδή πλέον σχεδόν όλος ο κόσμος χρησιμοποιεί  το φωτογραφείο βιβλίο (facebook)  σκεφτικά να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα ώστε να ανταλλάξουμε πληροφορίες είτε για τα διάφορες γκόμενες-πουτάνισες που ξέρουμε η που έχουμε πάει ακόμα και για striper .
Η  Ισχύς  εν τη ενώσει  συναγωνιστές
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Υπάρχει αναλογο θρεντ με γνωριμιες στο φορουμ αν ψάξεις...  ;) ;)
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
το είχα δει , αλλα νομίζω οτι ενα αποκλείστικο θρεντ για  facebook δεν υπαρχει , και νομιζω οτι εχει πολυ ψωμι . . .
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
Δεν ξέρω αν υπάρχει σχετικό θέμα , αλλά επειδή πλέον σχεδόν όλος ο κόσμος χρησιμοποιεί  το φωτογραφείο βιβλίο (facebook)  σκεφτικά να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα ώστε να ανταλλάξουμε πληροφορίες είτε για τα διάφορες γκόμενες-πουτάνισες που ξέρουμε η που έχουμε πάει ακόμα και για striper .
Η  Ισχύς  εν τη ενώσει  συναγωνιστές

το είχα δει , αλλα νομίζω οτι ενα αποκλείστικο θρεντ για  facebook δεν υπαρχει , και νομιζω οτι εχει πολυ ψωμι . . .


Βρε α πάενε, με τις μαλακίες!
Τι πα να πει "σχεδόν όλος ο κόσμος χρησιμοποιεί"?  Εγώ π.χ δε το χρησιμοποιώ! Το θεωρώ μαλακία για ανεγκέφαλους.
Σε χαλάει?

Μήπως θα πρεπε να έχουμε και θέμα για Big brother ή Master sef?
Για κάθε μαλακία που έχει "τράβηξη?

Κάτσε και ασχολήσου!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Βρε α πάενε, με τις μαλακίες!
Τι πα να πει "σχεδόν όλος ο κόσμος χρησιμοποιεί"?  Εγώ π.χ δε το χρησιμοποιώ! Το θεωρώ μαλακία για ανεγκέφαλους.
Σε χαλάει?

Μήπως θα πρεπε να έχουμε και θέμα για Big brother ή Master sef?
Για κάθε μαλακία που έχει "τράβηξη?

Κάτσε και ασχολήσου!
εχουμε... :rolleyes:
 

requiem4ad

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Βρε α πάενε, με τις μαλακίες!
Τι πα να πει "σχεδόν όλος ο κόσμος χρησιμοποιεί"?  Εγώ π.χ δε το χρησιμοποιώ! Το θεωρώ μαλακία για ανεγκέφαλους.
Σε χαλάει?

Μήπως θα πρεπε να έχουμε και θέμα για Big brother ή Master sef?
Για κάθε μαλακία που έχει "τράβηξη?

Κάτσε και ασχολήσου!

Οντως υπάρχει για BIG BROTHER. λεγεται Big Brother...η επιστροφη και εχει μεγααααααααααααλη επιτυχια! χαχαχαχαχαχααχ
Anyway ο ανθρωπας εριξε μια ιδεα μην τρελεναισε!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Βρε α πάενε, με τις μαλακίες!
Τι πα να πει "σχεδόν όλος ο κόσμος χρησιμοποιεί"?  Εγώ π.χ δε το χρησιμοποιώ! Το θεωρώ μαλακία για ανεγκέφαλους.
το ότι δεν το χρησιμοποιείς δικαίωμά σου, το να χαρακτηρίζεις τους άλλους είναι μαλακία σου, σε τοποθετεί αμέσως στο χαρακτηρισμό που κάνεις, και κάτι άλλο, μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην λες...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
το ότι δεν το χρησιμοποιείς δικαίωμά σου, το να χαρακτηρίζεις τους άλλους είναι μαλακία σου, σε τοποθετεί αμέσως στο χαρακτηρισμό που κάνεις, και κάτι άλλο, μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην λες...

Κάνεις λάθος, μάθε Ελληνικά πρώτα:

"ΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ" είναι πρόταση που χαρακτηρίζει το facebook, όχι το χρήστη.  Όπως:

"Η ΣΤΡΥΧΝΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ" χαρακτηρίζει το δηλητήριο, όχι τα ποντίκια.

Και ναι, θεωρώ ότι το συγκεκριμένο είναι μαλακία. Μήπως δεν έχω το δικαίωμα να το λέω?

ΠΡΟΦΑΝΩΣ στην κρίση μου θα υπάρχουν και εξαιρέσεις. Άμα έχει 500.000.000 χρήστες παγκοσμίως, δε θα υπάρχουν και μερικοί με εγκέφαλο? Υπάρχουν.

Όπως υπάρχουν και ποντίκια που δε παθαίνουν τίποτα άμα φάνε στρυχνίνη (υπάρχουν).
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
1ον δεν ειναι θρεντ που αφορα τον facebook γενικότερα !!!!
2ον οποιος δεν χρησιμοποιεί το facebook ας κρατησει τα συμπερασματα για τον ευατο του ή τουλαχιστον να αποφεύγει τους χαρακτήρισμους .
Το θεμα ειναι να μοιραστουμε τις εμπειριες μας και να ανταλάξουμε κάμια πληροφορία !!!!!!
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω ειχα φτιαξει λογαριασμο στο φατσοβιβλιο και δεν πολυασχολιομουνα μαλιστα ειχα κανει και 5 φιλους αλλα ξαφνικα ηρθα σε επαφη με πρωην συναδελφους μου που ειχαμε να μιλησουμε 5 χρονια και τοτε καναμε καλη παρεα παλιους συμμαθητες μου που δεν ειχαμε πολλα παρε δωσε και γενικα σιγα σιγα αρχισε να με ψιλοκερδισει το φατσοβιβλιο

αλλα παν μετρο αριστον δεν ειμαι μεσα κανα 8ωρο την ημερα η οποια γκομενα μου αρεσει και ακουσω το ονομα της να παω αμεσως να την κανω αδδ στο φατσοβιβλιο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
το είχα δει , αλλα νομίζω οτι ενα αποκλείστικο θρεντ για  facebook δεν υπαρχει , και νομιζω οτι εχει πολυ ψωμι . . .
τυπε η δημιουργια του φωτοβιβλιου και παρομοιων μαλακιων εσβησε το γνησιο καμακι του mirc,icq
σε αυτα τα 2 εβρισκες την ψωφια που εψαχνες ωστε να ξεχαρμανιασεις
στις μερες μας σου πρηζει τα αρχιδια με καμερες φωτος ποστακια και λοιπα,γιατι βιαζεσαι λεει αφου θα μπορεις να με ξαναβρεις
πιστευω οτι αυτα τα προγραμματα εσβησαν τον γνησιο κυνηγο ψωφιων γκομενων,μπαζων και λοιπων κατηγοριων
γαμω την τεχνολογια μου και την εξελιξη
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
τυπε η δημιουργια του φωτοβιβλιου και παρομοιων μαλακιων εσβησε το γνησιο καμακι του mirc,icq
σε αυτα τα 2 εβρισκες την ψωφια που εψαχνες ωστε να ξεχαρμανιασεις
στις μερες μας σου πρηζει τα αρχιδια με καμερες φωτος ποστακια και λοιπα,γιατι βιαζεσαι λεει αφου θα μπορεις να με ξαναβρεις
πιστευω οτι αυτα τα προγραμματα εσβησαν τον γνησιο κυνηγο ψωφιων γκομενων,μπαζων και λοιπων κατηγοριων
γαμω την τεχνολογια μου και την εξελιξη
χαχα ωραιοςςς :2funny: :2funny: :2funny:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Κάνεις λάθος, μάθε Ελληνικά πρώτα:

"ΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ" είναι πρόταση που χαρακτηρίζει το facebook, όχι το χρήστη.  Όπως:

"Η ΣΤΡΥΧΝΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ" χαρακτηρίζει το δηλητήριο, όχι τα ποντίκια.

Και ναι, θεωρώ ότι το συγκεκριμένο είναι μαλακία. Μήπως δεν έχω το δικαίωμα να το λέω?

ΠΡΟΦΑΝΩΣ στην κρίση μου θα υπάρχουν και εξαιρέσεις. Άμα έχει 500.000.000 χρήστες παγκοσμίως, δε θα υπάρχουν και μερικοί με εγκέφαλο? Υπάρχουν.

Όπως υπάρχουν και ποντίκια που δε παθαίνουν τίποτα άμα φάνε στρυχνίνη (υπάρχουν).


Κ εσυ μαθε αγγλικα,  δεν υπαρχει λεξη sef  :birdman:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Ας μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας!! Το μονο πραγμα στο οποιο χρησιμευει το φαισμπουκ ειναι για να κουτσομπολευεις (κυριως οι γκομενες που καιγονται με τις ωρες και λενε α για κοιτα αυτη παχυνε η αλλη βρικε γκομενο κλπ) και φυσικα για να γνωριζεις πουτανακια!!!!
Τωρα αυτο που λενε ολοι το εκανα για να βρω τους παλιους συμμαθητες μου τι να πω... τι νοημα εχει να εχεις φιλο στο φεισμπουκ το μικρο γιαννακη που παιζατε στο νηπιαγωγειο αφου εχεις να τον δεις στον πραγματικο κοσμο 20 χρονια?  :idiot:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
στην περιπτωση μας η εξευρεση  για πουτανακια ειναι αυτο που ψαχνουμε :))))))
πάντως καλο θα είναι να υπάρξει ανταλαγη πληροφοριων !!!!!!!!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Κ εσυ μαθε αγγλικα,  δεν υπαρχει λεξη sef  :birdman:

Η λέξη "Chef" είναι γαλλική, όχι αγγλική.

Πάντως σωστή η παρατήρηρσή σου. Το "sef" είναι λάθος (και στις δυο γλώσσες).

Λες αυτοί που μαγειρεύουν στην TV να παρεξηγήθηκαν που την έγραψα έτσι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στην περιπτωση μας η εξευρεση  για πουτανακια ειναι αυτο που ψαχνουμε :))))))
πάντως καλο θα είναι να υπάρξει ανταλαγη πληροφοριων !!!!!!!!

επαγγελματιες? η απο την καθημερινοτητα τυπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom