Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Παιδιά καλημέρα, ακούστε τη δική μου ιστορία αν και φαντάζομαι δεν είμαι ο πρώτος παρ’ολίγον μαλάκας..Διάβασα μια αγγελία στο slando ότι ξαναμένη παντρεμένη ψάχνει γαμιά. Στέλνω mail και μου έρχεται απάντηση φυσικά. Στείλε mail πάρε mail, μου στέλνει κινητό, φουλ ερωτευμένη μαζί μου η δικιά σου χωρίς να με έχει δει ποτέ της..Της λέω έλα msn μου λέει δεν μπορώ δεν είμαι βαμένη.. :idiot:
Για να μην μακρυγορώ όταν τα mail πήγαιν-έλα έφτασαν στα 30, μου λέει ο άντρας μου δεν με γαμάει θέλω να σε δω οπωσδήποτε. Πότε – τότε. Πού θα βρεθούμε της λέω; Ξέρω μου λέει ένα ξενοδοχείο ***. Ok κλείνουμε ραντεβού..
Μπαίνω στο slando και βλέπω ότι η αγγελία της έχει φτάσει κοντά στις 2000 εμφανίσεις και λέω ρε πούστη μου από όλους αυτούς μόνο οι μισοί να της έστειλαν εμένα διάλεξε; Και μου μπαίνουν ιδέες..
Και ψάχνω στο internet για το ξενοδοχείο και βλέπω….. «φιλικό σε ομοφυλόφιλους»!!!
«Της» στέλνω μήνυμα λοιπόν και «της» λέω: «Ευτυχώς ρε κάβλα που έπεσα πάνω σου γιατί στο internet κυκλοφορούν πολλοί πούστηδες». Και ξέρετε τι έγινε?
Την επόμενη ημέρα έμεινε έγκυος και δεν μπορούσε πια να με συναντήσει!! :2funny:
Αυτά και αν και το ήξερα έζησα για μερικές ημέρες μέσα στη θολούρα μου και την μαγκιά μου ότι βρήκα επιτέλους τη μουνάρα που κυκλοφορεί και λέει ελάτε γαμήστε με.. Για αυτό προσοχή μάγκες στις μούφες γιατί είναι πολλές!!
Ελπίζω να μην σας κούρασα με το μακροσκελές μήνυμά μου αλλά επειδή πιάστηκα για τα καλά μαλάκας και γλύτωσα την ατυχή συνάντηση στο τσακ ήθελα να σας το περιγράψω αναλυτικά!!
Εχεις κλεισει τα 15?
 

stavros13

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Τα έχω κλείσει ρε μεγάλε προ πολλού!!! Και επειδή το λες ειρωνικά μην ξεχνάς ότι πολλοί στα 15 τους ήταν ήδη διάσημοι, άλλοι στα 7 και στα 8 τους είχαν γράψει ήδη την πρώτη τους συμφωνία, οπότε δεν είναι θέμα ηλικίας η παρ’ολίγον μαλακία!!! :uglystupid:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον αναφέρεσαι σ' αυτήν την αγγελία  ;)

Και εγώ έστειλα. Έκανε μπαμ ότι είναι πουστρόνι αφού γούσταρε να βρεθούμε απο το 2ο email αλλά και απο τον τρόπο γραφής. Έτσι για το σπορ, "Της" ζήτησα το κίνητο της να μιλήσουμε και έκτοτε σιωπή...  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ρε γμτ  αφου το ξερουνε οτι θα βγει η  αληθεια στη φορα,  επιμενουν να το κανουν......
Μεχρι την ημερα βεβαια που καποιοs δεν θα το παρει στα αστεια,  θα στησει ραντεβου και θ αρχισει την κλωτσοπατιναδα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Τα έχω κλείσει ρε μεγάλε προ πολλού!!! Και επειδή το λες ειρωνικά μην ξεχνάς ότι πολλοί στα 15 τους ήταν ήδη διάσημοι, άλλοι στα 7 και στα 8 τους είχαν γράψει ήδη την πρώτη τους συμφωνία, οπότε δεν είναι θέμα ηλικίας η παρ’ολίγον μαλακία!!! :uglystupid:
Και πιστευεις τοσο ευκολα οτι σου λενε;Κανε και λιγο κρατει.Δουλεψε το στο μυαλο σου.Σκεψου με το πανω κεφαλι και οχι με το κατω.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ρε τυποι πριν καμια ωρα μου την επεσε μια γκομενα στο μπαντου και πιασαμε κουβεντα,απο οτι καταλαβα πρεπει να γουσταρει.
Μου εδωσε και το φεις μπουκ της και καναμε μια πρωτη κουβεντα..
Η τυπισα βεβαια ειναι 37 μεγαλη για τα δικα μου δεδομενα,37 αλλα ομορφη..ανυπαντρη....
επειδη δεν ασχολουμε πολυ με γκομενες απο σαιτς..καμια συμβουλη πως να το χειριστω ουτως ωστε να μην παει χαμενη...?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ρε τυποι πριν καμια ωρα μου την επεσε μια γκομενα στο μπαντου και πιασαμε κουβεντα,απο οτι καταλαβα πρεπει να γουσταρει.
Μου εδωσε και το φεις μπουκ της και καναμε μια πρωτη κουβεντα..
Η τυπισα βεβαια ειναι 37 μεγαλη για τα δικα μου δεδομενα,37 αλλα ομορφη..ανυπαντρη....
επειδη δεν ασχολουμε πολυ με γκομενες απο σαιτς..καμια συμβουλη πως να το χειριστω ουτως ωστε να μην παει χαμενη...?
μοιρασου την...δεν θα παει χαμενη :2funny:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Ρε τυποι πριν καμια ωρα μου την επεσε μια γκομενα στο μπαντου και πιασαμε κουβεντα,απο οτι καταλαβα πρεπει να γουσταρει.
Μου εδωσε και το φεις μπουκ της και καναμε μια πρωτη κουβεντα..
Η τυπισα βεβαια ειναι 37 μεγαλη για τα δικα μου δεδομενα,37 αλλα ομορφη..ανυπαντρη....
επειδη δεν ασχολουμε πολυ με γκομενες απο σαιτς..καμια συμβουλη πως να το χειριστω ουτως ωστε να μην παει χαμενη...?

Πές της ότι κατεβαίνεις για δουλείες στη Αθήνα και θα ήθελες να πάτε για  ένα ποτό στο κέντρο ... εάν την πας και δεν είναι φόλα ξέρεις καλλίτερα από όλους μας πως θα την οδηγήσεις στο  :knockinb:  Εάν δεν σου αρέσει κερνάς τα ποτά και λες ότι πας για ύπνο γιατί έχεις πρωινό ξύπνημα  :dancing:  Περνάει πολύ νορμάλ ότι θα έρθω Αθήνα αλλά επειδή δεν είμαι από εδώ ... δεν έχω παρέα να πάω για κάνα ποτάκι
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Πές της ότι κατεβαίνεις για δουλείες στη Αθήνα και θα ήθελες να πάτε για  ένα ποτό στο κέντρο ... εάν την πας και δεν είναι φόλα ξέρεις καλλίτερα από όλους μας πως θα την οδηγήσεις στο  :knockinb:  Εάν δεν σου αρέσει κερνάς τα ποτά και λες ότι πας για ύπνο γιατί έχεις πρωινό ξύπνημα  :dancing:  Περνάει πολύ νορμάλ ότι θα έρθω Αθήνα αλλά επειδή δεν είμαι από εδώ ... δεν έχω παρέα να πάω για κάνα ποτάκι
quote]Τυπε οχι το γκομενακι λεει,την εχω στο φεις μπουκ.
Τυπε εγω μενω κεφαλονια και ειναι προβλημα,αλλα μου εκανε εντυπωση που ενω ηξερε οτι ειμαι απο κεφαλονια μου την επεσε με την εξης ατακα "γεια σου αλεξανδρε απο την ομορφη κεφαλονια" και μετα ερωτησεις του στιλ μενεις μονος? ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ?
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Πές της ότι κατεβαίνεις για δουλείες στη Αθήνα και θα ήθελες να πάτε για  ένα ποτό στο κέντρο ... εάν την πας και δεν είναι φόλα ξέρεις καλλίτερα από όλους μας πως θα την οδηγήσεις στο  :knockinb:  Εάν δεν σου αρέσει κερνάς τα ποτά και λες ότι πας για ύπνο γιατί έχεις πρωινό ξύπνημα  :dancing:  Περνάει πολύ νορμάλ ότι θα έρθω Αθήνα αλλά επειδή δεν είμαι από εδώ ... δεν έχω παρέα να πάω για κάνα ποτάκι
quote]Τυπε οχι το γκομενακι λεει,την εχω στο φεις μπουκ.


Τυπε εγω μενω κεφαλονια και ειναι προβλημα,αλλα μου εκανε εντυπωση που ενω ηξερε οτι ειμαι απο κεφαλονια μου την επεσε με την εξης ατακα "γεια σου αλεξανδρε απο την ομορφη κεφαλονια" και μετα ερωτησεις του στιλ μενεις μονος? ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ?


Aυτη ήταν παντρεμένη ?  Το 37 στην γυναίκα Ελληνίδα είναι δύσκολο πράγμα φίλε μου...
Το καλό είναι ότι τον παίρνει καδρόνι και στον βγάζει πριονίδι ... αλλά είναι και η τελευταία ευκαιρία να βρει γαμπρό !!  Πάντως γαμάς πανεύκολα ...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ρε κλαρινο οχι ανυπαντρη,καλο μουνι απο πετρουπολη,οταν της ειπα να αλαξουμε φεισ μπουκ μου λεει αν και δεν κανω πολους φιλουσ στο φεισ μπουκ εσενα σε εκτιμησα μου λει...και οντως εχει μολις 62 φιλους..
Τεσπα το θεμα ειναι να μην παει χαμενη...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ρε κλαρινο οχι ανυπαντρη,καλο μουνι απο πετρουπολη,οταν της ειπα να αλαξουμε φεισ μπουκ μου λεει αν και δεν κανω πολους φιλουσ στο φεισ μπουκ εσενα σε εκτιμησα μου λει...και οντως εχει μολις 62 φιλους..
Τεσπα το θεμα ειναι να μην παει χαμενη...
α κοντα μου ειναι...
και που ξερεις αν ειναι γκομενα η καποιος που σου κανει πλακα τυπε?
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Και εγώ συναγωνιστή πιπινολάτρης είμαι ... αλλά όσες φορές δοκίμασα μεγαλύτερη κατάσταση δεν με χάλασε καθόλου.  Να της πεις να έρθει εκεί δύσκολο , άρα μάλλον πρέπει ή να ξεκουνηθείς και να έρθεις εδώ να κουνηθείς μαζί της ή να την πασάρεις.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
α κοντα μου ειναι...
και που ξερεις αν ειναι γκομενα η καποιος που σου κανει πλακα τυπε?

Με 62 φίλους και νορμάλ φώτο δύσκολα , θα μιλήσει και πιο πριν στο τηλέφωνο
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
α κοντα μου ειναι...
και που ξερεις αν ειναι γκομενα η καποιος που σου κανει πλακα τυπε?
Τυπε δεν ξερω σιγουρα,μου εδωσε το φεισ μπουκ της και ειδα φωτο και μιλησαμε...
Τυπε δηλαδη τι?παιζει να ειναι αντρας?
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Πάντως από το facebook δεν γαμάς όπως καταλαβαίνεις ... για να τελεστεί το αδίκημα πρέπει να την συναντήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom