Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Κατά 95% μούφα η υπόθεση. Βλέπω να κλαίς το εισητήριο και τον χρόνο που σπατάλησες να πας ή ακόμα και να μιλάς γι'αυτήν. Ένα 5% όμως είναι να σου βγει λαβράκι. Αυτό πάντα έχουμε στο μυαλό μας και κάνουμε βιαστικές κινήσεις.
 

Επισκέπτης
Κάνε κανέ μπάφους πριν πας κ πιες λίγο,θα βοηθήσει!!! :grin:

 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
συν τησ αλλησ ξεχασα να ενημερωσω 3 φορεσ την βδομαδα απογευμα δουλευει σε φαρμακειο
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Κατά 95% μούφα η υπόθεση. Βλέπω να κλαίς το εισητήριο και τον χρόνο που σπατάλησες να πας ή ακόμα και να μιλάς γι'αυτήν. Ένα 5% όμως είναι να σου βγει λαβράκι. Αυτό πάντα έχουμε στο μυαλό μας και κάνουμε βιαστικές κινήσεις.

Συμφωνω, προτεινω να μη ταξιδευετε ποτε εκτος της πολης σας για να κανετε τετοια γνωριμια. Κατα πασα πιθανοτητα θα φας χιλοπιτα γιατι οι καριολες οι ελλεινιδες δε το δινουν ευκολα τη σημερον ημερα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
συν τησ αλλησ ξεχασα να ενημερωσω 3 φορεσ την βδομαδα απογευμα δουλευει σε φαρμακειο
φανταζομαι δε ξερεις ποιο να πας ενα βραδυ με μουστακι και αναποδη εφημεριδα να παρεις ασπιρινες???
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
γιατί δε της λές να παει σε ενα νετ καφέ με καμια φίλη της, αν δεν ξέρει αυτή σίγουρα θα ξέρει κάποιος άλλος, μην είσαι ευκολόπιστος
κρίμα και τα έξοδα σε εποχες που ζούμε
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
γιατί δε της λές να παει σε ενα νετ καφέ με καμια φίλη της, αν δεν ξέρει αυτή σίγουρα θα ξέρει κάποιος άλλος, μην είσαι ευκολόπιστος
κρίμα και τα έξοδα σε εποχες που ζούμε
επεισης αυτο σημαινει οτι αν αρνηθει ειναι θεμα σοβαρο και το δινει 1.01 οτι ειναι μουφα μεχρι να το φρ;αξει ο οπαπ
 

Επισκέπτης
Αυτή αν είναι γυναικά είναι χοντρή-αγάμητη ή πουτάνα ανεπάγγελτη(στην δεύτερη περίπτωση διπλό προφυλακτικό)!!! :cheesy:

Αν πάλι είναι καμία τραβέλιλα περαστικά σου!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Αρκετά χρόνια πριν έκανα κι εγώ μια παρόμοια γνωριμία. Μιλούσαμε ατέλειωτες ώρες στο τηλέφωνο, κάναμε τηλεφωνικό σεξ και άλλες τέτοιες μαλακίες. Σαν να τα είχαμε δηλαδή. Φωτογραφίες της είχα κανα δυο, αλλά ήταν λίγο "καλλιτεχνικές", ξέρεις, από μακρυά κι έτσι...! ΄Ώσπου εγώ βρήκα μια γκόμενα στην πόλη μου και μετά χαθήκαμε. Παίδες, την είδα στο facebook πρόσφατα και διαπίστωσα ότι είναι τρελό μπάζο η γκόμενα. Φαντάσου λέω να βρισκόμασταν και να έπρεπε να την πηδήξω. Ε ρε γλέντια!!!!!!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
γιατί δε της λές να παει σε ενα νετ καφέ με καμια φίλη της, αν δεν ξέρει αυτή σίγουρα θα ξέρει κάποιος άλλος, μην είσαι ευκολόπιστος
κρίμα και τα έξοδα σε εποχες που ζούμε
αφου τησ ειπα και μου ειπε δεν ασχολειται με fb και τετοια και δε τησ ζαλισα τον ερωτα μετα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αφου τησ ειπα και μου ειπε δεν ασχολειται με fb και τετοια και δε τησ ζαλισα τον ερωτα μετα
δε σε πονερευει αυτο ???νεα κοπελα και δεν εχει δυνατοτητα με φιλη φιλο κατι να προσπαθησει??????????????????????
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Αρκετά χρόνια πριν έκανα κι εγώ μια παρόμοια γνωριμία. Μιλούσαμε ατέλειωτες ώρες στο τηλέφωνο, κάναμε τηλεφωνικό σεξ και άλλες τέτοιες μαλακίες. Σαν να τα είχαμε δηλαδή. Φωτογραφίες της είχα κανα δυο, αλλά ήταν λίγο "καλλιτεχνικές", ξέρεις, από μακρυά κι έτσι...! ΄Ώσπου εγώ βρήκα μια γκόμενα στην πόλη μου και μετά χαθήκαμε. Παίδες, την είδα στο facebook πρόσφατα και διαπίστωσα ότι είναι τρελό μπάζο η γκόμενα. Φαντάσου λέω να βρισκόμασταν και να έπρεπε να την πηδήξω. Ε ρε γλέντια!!!!!!
εδω δεν παιζει τετοιο φιλαρακι.φαινεται σοβαρη η κοπελα
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
αφου τησ ειπα και μου ειπε δεν ασχολειται με fb και τετοια και δε τησ ζαλισα τον ερωτα μετα

λίγο κουλό μου φαίνεται, κι η κουτσή μαρία έχει fb και μάλιστα οχι μόνο ενα λογαριασμο
 

Επισκέπτης
δε σε πονερευει αυτο ???νεα κοπελα και δεν εχει δυνατοτητα με φιλη φιλο κατι να προσπαθησει??????????????????????
Εμένα απλά μου κάνει εντύπωση το να ψάχνεται τόσο πολύυυυ,εεεε στην Λάρισα δεν βρίσκει άντρες;! :think:

Εκτός αν πια συναναστρέφεται με όλους τους απολιτίκ και στην πρώτη ευγενική κουβέντα έλιωσε!!! :cheesy:

Φίλε αν την έχει από κοντά κανένας νταλικιέρης που την γουστάρει και τις αρπάξεις εμείς δεν φταίμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom