Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Εμένα απλά μου κάνει εντύπωση το να ψάχνεται τόσο πολύυυυ,εεεε στην Λάρισα δεν βρίσκει άντρες;! :think:

Εκτός αν πια συναναστρέφεται με όλους τους απολιτίκ και στην πρώτη ευγενική κουβέντα έλιωσε!!! :cheesy:

Φίλε αν την έχει από κοντά κανένας νταλικιέρης που την γουστάρει και τις αρπάξεις εμείς δεν φταίμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

τίγκα στους αντρες είναι, και οι περισσότεροι φοιτητές, δεν μπορεί να μην βρίσκει τίποτα, ακόμα και μπάζο να έιναι, υπάρχουν σαβουρογάμηδες πολλοι
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Κανένας νταλικιέρης θα είναι.........................
 

Επισκέπτης
τίγκα στους αντρες είναι, και οι περισσότεροι φοιτητές, δεν μπορεί να μην βρίσκει τίποτα, ακόμα και μπάζο να έιναι, υπάρχουν σαβουρογάμηδες πολλοι
Μα ακόμα και τραβέλω να είναι πάλι όλο και κάτι θα μπορεί να βρει!!! :cheesy:

Οπότε τί είναι;;; :think:

Μάλλον πουτάνα και ψάχνει πελάτες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
να την πω την μαλακια μου βραδιατικα.  ε ρε και να ειναι και μελος στο μπου  χαχαχαχαχαχαχα
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
δε σε πονερευει αυτο ???νεα κοπελα και δεν εχει δυνατοτητα με φιλη φιλο κατι να προσπαθησει??????????????????????
αφου το ειπε η κοπελα δεν ασχολειται.τι πρεπει να ειναι ρεμοσκυλο σαν και εμασ;δεν με πονηρευει γιατι ξερω και αλλα πολλα ατομα που δεν ασχολουνται και εμενα μου φαινεται παραλογο ενω σε αυτουσ λογικο.εξαλλου το ειπε η κοπελα ελα να γνωριστουμε.ακουσε και την φωναρα μου στο τηλ και  :shit:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Άρα πάρε το Εβιτάκι που είναι και ζουμπουρλούδικο!! Φτηνότερα και αποτελεσματικότερα και χωρίς να διανύσεις αποστάσεις. Ζούμε και σε εποχή κρίσης.  :S
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
και χέστηκε?  :think:
 

Επισκέπτης
αφου το ειπε η κοπελα δεν ασχολειται.τι πρεπει να ειναι ρεμοσκυλο σαν και εμασ;δεν με πονηρευει γιατι ξερω και αλλα πολλα ατομα που δεν ασχολουνται και εμενα μου φαινεται παραλογο ενω σε αυτουσ λογικο.εξαλλου το ειπε η κοπελα ελα να γνωριστουμε.ακουσε και την φωναρα μου στο τηλ και  :shit:
Την φωνή του Σάκηηηη έχεις πια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Xέστηκε από χαρά ή φόβο και είπε το ναι!!! :tooth:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
και πιτσιρικασ οταν ημουν μου ειχε τυχει σκηνικο τετοιο η κοπελα ωραια ηταν ηπιαμε τοτε ενα καφεδακι στο καφε διπλο εξαρχεια μου πηρε μια πιπα καλη τοτε μιλησαμε και στο τηλ κανα 2 φορεσκαι ολα οκ.γιατι να ειμαστε καχυποπτοι
 

Επισκέπτης
και πιτσιρικασ οταν ημουν μου ειχε τυχει σκηνικο τετοιο η κοπελα ωραια ηταν ηπιαμε τοτε ενα καφεδακι στο καφε διπλο εξαρχεια μου πηρε μια πιπα καλη τοτε μιλησαμε και στο τηλ κανα 2 φορεσκαι ολα οκ.γιατι να ειμαστε καχυποπτοι
Σεξ δεν;;; :think:

Ρε σεις έτσι θα κάνω και εγώ μου φαίνεται,τηλ στην τύχη!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom