Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εγώ πάντως έχω στείλει λάθος sms και ανταλλάξαμε μια-δυο πίπες, αφού πήρε 5-6 μηνύματα να καταλάβω ότι είχα κάνει λάθος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Έχει τύχει και σε μένα να πάρω κατά λάθος ενα περίεργο SMS,
ανταλλάξαμε 3-4 ακομη,
αλλά στο τέλος της (του) έστειλα κάτι παναγίες και έληξε εκει η ιστορία  :grin:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
παιδακια καλησπερα!θελω να μοιραστω μαζι σασ τι επαθα την πεμπτη το βραδυ.ενω ημουν ετοιμοσ να πεσω για υπνο ηρθε ενα sms  στο κινητο μου που ελεγε δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι δεν ειμαι καλα γιατι ειμαι αρρωστη.απανταω μετα απο λιγο και λεω οτι δεν ξερω ποια εισαι αλλα περστικα σου και να γινεισ καλα. μετα μου ηρθε απαντηση συγνωμη για το λαθοσ αλλα εισαι πολυ ευγενικοσ μου λεει.να μην πολυλογω μετα απο μερικα sms η κοπελα με πηρε τηλ μιλησαμε ειναι μιση απο ελβετια μιση απο ελλαδα 26 χρονων νοσηλευτρια και μου ειπε οτι θα ηθελε να με γνωρισει και ποτε μπορω να παω λαρισα.τι λετε  ρε παιδια

Λαρισα?ΚΑΛΑ ΜΑΝΙΚΙΑ!!! :knockinb:

Υ.Γ:Εννοειται συναντηση σε ΚΑΦΕ να την σκαναρεις και οχι σε κλειστο χωρο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγώ πάντως έχω στείλει λάθος sms και ανταλλάξαμε μια-δυο πίπες, αφού πήρε 5-6 μηνύματα να καταλάβω ότι είχα κάνει λάθος  :2funny: :2funny: :2funny:
εγω αυτο το κοπλο το εκανα οταν ημουν φανταρος για να κανω γνωριμιες
ειχα βγαλει και κατι ψωφιες
αλλα οχι τοσο ευκολα
θελει διαδικασια
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
εγω αυτο το κοπλο το εκανα οταν ημουν φανταρος για να κανω γνωριμιες
ειχα βγαλει και κατι ψωφιες
αλλα οχι τοσο ευκολα
θελει διαδικασια

Εγω ειχα στειλει σε μια παντρεμενη,απο τηλεφωνο που μου ειχε πασαρει φιλος,το ΚΑΒΛΙ μου και βγηκαμε.Ηταν μπαζο εν τελει και εστριψα.Τα blind date εχουν ενα ρισκο ΤΥΠΕ :grin:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εγώ πάντως έχω στείλει λάθος sms και ανταλλάξαμε μια-δυο πίπες, αφού πήρε 5-6 μηνύματα να καταλάβω ότι είχα κάνει λάθος  :2funny: :2funny: :2funny:
ναι αλλα εγω ξηγηθηκα απο την αρχη οτι εκανε λαθοσ πολυ ευγενικα καζανοβιστικα με περαστικα και τετοια.και με πηρε τηλ και μιλησαμε
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ναι αλλα εγω ξηγηθηκα απο την αρχη οτι εκανε λαθοσ πολυ ευγενικα καζανοβιστικα με περαστικα και τετοια.και με πηρε τηλ και μιλησαμε

ναι, δεν είπα ότι είναι το ίδιο, ήθελα να πω ότι μπορεί να γίνει  :cheesy:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγω ειχα στειλει σε μια παντρεμενη,απο τηλεφωνο που μου ειχε πασαρει φιλος,το ΚΑΒΛΙ μου και βγηκαμε.Ηταν μπαζο εν τελει και εστριψα.Τα blind date εχουν ενα ρισκο ΤΥΠΕ :grin:
παντα τυπε :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
είχες cu?
γιατί αλλιώς δε συμφέρει
οχι εκανα το εξης
εβαζα αποκρυψη και επερνα στην τυχη νουμερα
αν ακουγα γυναικεια φωνη και σχετικα μικρη κραταγα το νουμερο και εστελνα παντα την επομενη μερα ενα τυπικο μηνυμα γεια σου ελενη τι κανεις π.χ
και ετσι αρχιζε η κουβεντα
οι πιο πολλες δεν μιλαγανε αλλα ειχα πετυχει και μερικες που προχωρησε η δουλεια
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οχι εκανα το εξης
εβαζα αποκρυψη και επερνα στην τυχη νουμερα
αν ακουγα γυναικεια φωνη και σχετικα μικρη κραταγα το νουμερο και εστελνα παντα την επομενη μερα ενα τυπικο μηνυμα γεια σου ελενη τι κανεις π.χ
και ετσι αρχιζε η κουβεντα
οι πιο πολλες δεν μιλαγανε αλλα ειχα πετυχει και μερικες που προχωρησε η δουλεια

ωραίοθ  :rockon:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παντωσ ρε μαλακεσ που μιλαμε στο τηλ με την κοπελα μια χαρα ακουγεται.τωρα αμα ανεβω λαρισακαι δω καμια μπουλντοζα τι να πω
 

megafuck

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τζαμπα χρεωμα φιλε και τα οδοιπορικα για τη λαρισα ακομα και το τηλεφωνο που χρεωνεις για να μιλας
τιγκα στο μουνι ειναι η αθηνα και εσυ ασχολεισε με το τυρι?
εκτος κι αν σουπε οτι ο τσομπανης ο πατερας της εχει τον μισο θεσσαλικο καμπο δικο του
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εμεισ τυπε μου που εχουμε περασει την κωλοκυνθουσ σχολη δε φοβομαστε απο τετοια τυπε μου.εχουμε δει τον χαρο με τα ματια μασ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντωσ ρε μαλακεσ που μιλαμε στο τηλ με την κοπελα μια χαρα ακουγεται.τωρα αμα ανεβω λαρισακαι δω καμια μπουλντοζα τι να πω
τυπε να ειναι μπαζο ειναι το λιγοτερο
μην σου βγει κανας λιλας απο καμια μερια και τρεχεις :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom