Νέα

Γλειφομούνι σε μπουρδέλο-στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα musician
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Τι λετε τωρα ρε μαλακες σοβαρολογειτε??? :headbang:
προτιμω να πεσω στο βοθρο, παρα γλυψω μουνι τανας....
ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΑΝΑΣ!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τι λετε τωρα ρε μαλακες σοβαρολογειτε??? :headbang:
προτιμω να πεσω στο βοθρο, παρα γλυψω μουνι τανας....
ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΑΝΑΣ!
Της Τατιανας ?
Στο Αρτεμις -βερολινο,σε μια καλοπλυμενη νεα ?
(Παρεμπιπτοντως με ρωτησες για τα αστερια .Αυτα μπαινουν αυτοματα )
Μην φοβασαι τοσο το γλυφομουνι.Αν θελεις, να δεις
το σάϊτ του Center of Disease Control των ΗΠΑ .
 

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Όχι ρε παιδιά γλυφομούνι σε μπουρδέλο.. Εγώ προσωπικά σιχαίνομαι να γλύψω μουνί πουτάνας.:S Γλυφομούνι θα κάνω στην γκόμενα μου μόνο και όχι σε καμια ξεπετα...
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Σωστος ο παιχτησ..Αλλα υπαρχουν και μπουρδελα που η γκομενα ενω σε πιπωνει στο κολλαει στην μαπα  :kissass2:...(ονοματα δε λεμε οικογενειες δεν θιγουμε)...

εγω τοχα παθει αυτο μενα cg. και τις λεω κοπελα μου γυρνα κανονικα και γλυψε το καβλι μου τιναυτα τα πραγματα :2funny: :2funny:

ασε που βρωμαγε ψαριλα :2funny: :2funny:

αλλα και μυρωδατο νατανε σιγα μην το γλειφα. οχι γιατι σιχαινομαι. αν σιχαινομουνα δε θα τη γαμαγα. αλλα γιατι εγω πληρωνω. αν θελει η πουτανα γλυφομουνι να μου δωσει 20 ευρω να της κανω. (το cg 50)  :2funny: :2funny: :2funny:

παντως μαλακια να κραζετε αυτους που το γουσταρουν. στο σεξ ο καθενας κανει οτι του καβλωσει.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ρε συναγωνιστες η ερωτηση ηταν "θα ηθελα να μου πειτε ποιες ωραιες γκομενες σε μπουρδελακι η στουντιο ερχονται πλυμενες ΧΩΡΙΣ λιπαντικά και επιτρεπουν να τους κανουμε γλυφομουνι ???" κ μετα η συζητηση ξεφυγε...τελος παντων
Απαντω για δυο στανταρ περιπτωσεις:Η Ζανα Αγκυρας(βλ το αντιστοιχο κομματι)
κ η Αντριαννα Διδυμου  18ισογειο,που δεχονται κ γλυφομουνι και κανουν ακαποτο(ολη  η Διδυμου κανει  ακαποτο αλλωστε)
και κανουν και γλειφοκωλι (το τσεκαρισα σιγουρα  κ για την Αντριαννα ,γιατι ειχα αμφιβολια)
Η Αντριαννα γλειφει  και δακτυλα ποδιών(εννοειται καθαρα)νομιζω και  η  Ζανα,δεν ειμαι σιγουρος,και την χυνεις παντου οπου γουσταρεις,το κακο  ειναι  οτι  τωρα τελευταια ,οπως το διαπιστωσα και ο  ιδιος αλλα και απο μαρτυριες συναγωνιστων αρχισε και  παιρνει αβερτα αλλοδαπους.ΠΡΟΣΟΧΗ  λοιπον...
 

Επισκέπτης
Όσοι κάνουν γλειφομούνι σε ρδέλα ,
παίζουν και ρώσσικη ρουλέτα με 4-5 σφάιρες σε 6σφαιρο μύλο;
Είναι σχετικά ασφαλέστερο νομίζω !!
 

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Καλά άσε το φαίνεσθαι...
Έχω γλύψει τάνες που φαίνονταν καθαρές και το μουνί τους βρώμαγε σαν ψόφιος αρουραίος. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Eklig/smilie_iek_087.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Kαι ποιος σου λεει ρε φίλε ότι εγω που ειμαι Ελληνοπουλο, δεν εχω κονδυλοματα, συφιλη, ψωρα και αλλες 300 αρρωστιες? Δεν εχει να κανει ρε συ...εγω γουσταρω καργα γλτφομουνι....εδω και 3 μηνες ειμαι χωρις γυναικα....σε πουτανα δεν το κανω ρε φιλε, οσο και να το γουσταρω, για τρεχαματα ειμαστε τωρα?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Έκανα γλυφομούνι σε 2 κωλομπαρο-πουτάνες (1 Κρητικιά+1 Αλβανίδα) :grin: :grin:,μετά από 5-6 ποτά που είχα πιει και τις 2 φορές :2funny: :2funny:.Ήμουν λιώμα και ούτε που καταλάβαινα τι έκανα :rockon:,πάντως το γλυφομούνι μου έχει μείνει από αυτά τα 2 γαμήσια :sunglasses: :knockinb: :zfuck:.Σε κρητικό κωλόμπαρο το σκηνικό που παίχτηκε κύριοι ;) ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Έκανα γλυφομούνι σε 2 κωλομπαρο-πουτάνες (1 Κρητικιά+1 Αλβανίδα) :grin: :grin:,μετά από 5-6 ποτά που είχα πιει και τις 2 φορές :2funny: :2funny:.Ήμουν λιώμα και ούτε που καταλάβαινα τι έκανα :rockon:,πάντως το γλυφομούνι μου έχει μείνει από αυτά τα 2 γαμήσια :sunglasses: :knockinb: :zfuck:.Σε κρητικό κωλόμπαρο το σκηνικό που παίχτηκε κύριοι ;) ;)

σε ποιό πήγες ρε θηρίο;; καν-καν, σπύρο;;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
σε ποιό πήγες ρε θηρίο;; καν-καν, σπύρο;;

Ρε αλήθεια για πες
Παίζει στο Σπύρο παιχνίδι την σήμερον ημέρα ?
Μιλάμε πρίν απο 5-6 χρόνια, είχα δώσει ρέστα στο μαγαζί του Σπύρου. ΜΙλάμε τρελή φάση ! Με έβλεπε ο Σπύρος και ενώ απο τη μία χαιρότανε για τα φράγκα απο την άλλη στράβωνε γιατί του έπαιρνα τα γκομενάκια και τα επέστρεφα μετά απο καμιά ώρα ξεβιδωμένα !  :2funny: Ρε τι φάση ήταν αυτή ! Σπύρος !   :2funny:

Ειδικά μιας Ουκράνας της το χα δώσει στο χέρι ! Μ έβλεπε ο Σπύρος και έλεγε : Φύγε και έλα το μεσημέρι να προλάβουν τα κορίτσια να συνέλθουν !
Τι γέλιο ρε πούστη μου ? Τώρα μου το θύμισες και ακόμα γελάω !
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ρε αλήθεια για πες
Παίζει στο Σπύρο παιχνίδι την σήμερον ημέρα ?
Μιλάμε πρίν απο 5-6 χρόνια, είχα δώσει ρέστα στο μαγαζί του Σπύρου. ΜΙλάμε τρελή φάση ! Με έβλεπε ο Σπύρος και ενώ απο τη μία χαιρότανε για τα φράγκα απο την άλλη στράβωνε γιατί του έπαιρνα τα γκομενάκια και τα επέστρεφα μετά απο καμιά ώρα ξεβιδωμένα !  :2funny: Ρε τι φάση ήταν αυτή ! Σπύρος !   :2funny:

Ειδικά μιας Ουκράνας της το χα δώσει στο χέρι ! Μ έβλεπε ο Σπύρος και έλεγε : Φύγε και έλα το μεσημέρι να προλάβουν τα κορίτσια να συνέλθουν !
Τι γέλιο ρε πούστη μου ? Τώρα μου το θύμισες και ακόμα γελάω !

παίζει..πώς δεν παίζει... αρκεί να ξέρεις να φέρεσαι και να σε ξέρει ο θείος! :grin: :grin:

τώρα έχει κάνει ένα δωματιάκι στο υπόγειο και τις σέρνεις εκεί μέσα... μπλιαχ λέμε :headbang: :headbang: :headbang: η ηπατίτιδα σε όλη την ΑΒ... γμσ τα...

στις γιορτές είχαμε πάει και είχαμε ρίξει τρελό γέλιο..μετά από club, ολόπιωτοι όλοι..10 άτομα να μπαίνουν μέσα στο κωλοχανίο του και να τα κάνουμε τάνα...εγώ κι ο κολλητός μου είχαμε πιάσει μία μολδαβή 19αρα η οποία είχε φάει το χούφτωμα της ζωής της..δεν ξέρω τέρμα παρτολάκι..τι να σου πω..πάντως γούσταρε πολύ...την γάμησε μετά ο κολλητός μου..εγώ με την καμία δεν μπαίνω στο δωματιάκι αυτό..

πιστεύω ότι και τώρα μπορεί να γίνει παιχνίδι..αρκεί να έχεις όρεξη και λίγη καλή παρέα!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τι δωματιάκι ρε συ !
Τότε είχε κάτω στην υπόγα 3-4 δωμάτια που μένανε τα κορίτσα κι εκεί γινότανε το έλα να δεις !

Αμα κατάβω θα περάσω οπωσδήποτε ! Δε θα με θυμάται ο Σπύρος! :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Τι δωματιάκι ρε συ !
Τότε είχε κάτω στην υπόγα 3-4 δωμάτια που μένανε τα κορίτσα κι εκεί γινότανε το έλα να δεις !

Αμα κατάβω θα περάσω οπωσδήποτε ! Δε θα με θυμάται ο Σπύρος! :2funny:

άμα κατέβεις στείλε μου πμ..μπορεί να είμαι κι εγώ κάτω!! ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny:

Το κανάλι της αλεπούς λέμε !  :2funny:

 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Ήμαρτον ρε παιδιά,διαβάζω εδώ πολλά πράγματα αλλά για γλειφομούνι σε πόρνη,ήμαρτον,τι να πώ...τόσο μουνί έξω ρε παιδιά να το κάνετε αυτό,αλλά σε τύπισσες που μπορεί πριν απο εσάς να γαμήθηκαν με 10 άτομα,τι να πώ...
Ακόμα και στις τσόντες ρε τυπάρες,αν παρατηρήσετε,το γλειφομούνι δεν γίνεται πάντα και ποτέ σε παρτούζα...ήμαρτον,τέλος πάντων γερά,μπορούμε και χειρότερα να διαβάσουμε...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
σε ποιό πήγες ρε θηρίο;; καν-καν, σπύρο;;

Αναφέρομαι στο ''ΖΥΓΟ'',πλατεία Σούδας(στο στενάκι μέσα) ;) :2funny:.Την αλβανίδα την λέγανε Εύα(ψιλή,μελαχρινή,σώμα μοντέλου)  :cum: και την ελλινίδα Αναστασία(40αρα ''τελειωμένη'')
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Αναφέρομαι στο ''ΖΥΓΟ'',πλατεία Σούδας(στο στενάκι μέσα) ;) :2funny:.Την αλβανίδα την λέγανε Εύα(ψιλή,μελαχρινή,σώμα μοντέλου)  :cum: και την ελλινίδα Αναστασία(40αρα ''τελειωμένη'')

στα Χανιά εννοείς;; :think: :think: :boobies: :boobies:
 
OP
OP
musician

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Εγω παντως το περασμενο Σαββατο το απογευματακι εκανα ενα φανταστικο και απιθανο γλυφομουνι στην "δεσποινιδα" Αμαντα στο γνωστο Βριλλησου 36 στουντιακι και το ΚΑΤΑ ευχαριστηθηκα...!!!
Και πιστευω και εκεινη...Γιατι σε καποια στιγμη με εσφιξε δυνατα μεσα στα ποδια της και ενω με το αλλο μου χερι χαιδευα την κοιλια και τον αφαλο της, την ενοιωσα να συσπαται κανονικα και παρα πολυ εντονα!!!
Οσο και να προσποιουταν δεν θα το καταφερνε αυτο... Φαινεται ειχαν καιρο να της κανουν και το απολαυσε κι εκεινη κανονικα!!!

Ηταν πεντακαθαρη, μοσχομυριστη και ομολογουμενως ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ!!!

Το "ρισκαρισα" (αν μπορει να πει κανεις κατι τετοιο) αλλα αξιζε τον κοπο... Στο κατω-κατω, δεν θα το εκανα σε οποιαδηποτε γυναικα... ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, αν γνωριζα μια κοπελα σε ενα κλαμπ η καπου εξω στο δρομο και καταληγαμε να κανουμε σεξ το ιδιο βραδυ, η μετα απο 2-3 ραντεβου, ΔΕΝ θα της εκανα γιατι δεν θα ηξερα με ποιους εχει κανει σεξ και τι προφυλαξεις πηρε... ΑΝΤΙΘΕΤΑ ομως, μια Ιεροδουλη τα προσεχει ΠΟΛΥ αυτα και ΠΑΝΤΑ δινει προτεραιοτητα στην υγεια της και για νομικους αλλα και για προσωπικους λογους... ΓΙΑΤΙ μια ιεροδουλη,βαζει πανω απο ολα την λογικη της να δουλεψει και ΟΧΙ την καυλα της, οπως θα εκανε μια αλλη κοπελα εξω κανονικα.... ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ενδιαφέρουσες οι απόψεις που γράφονται. Ο καθένας φυσικά είναι υπεύθυνος για τις απόψεις του και τις επιλογές του. Έχω όμως μια απορία. Πάνω από 5 χρόνια επισκέπτομαι στούντιο. Έχω πάρει δεκάδες κοπέλες. Άλλες εκατοντάδες δεν τις πήρα εγώ, αλλά ή τις πήρε κάποιος γνωστός (ή συναγωνιστής από το σάιτ) ή τις είδα στο σαλόνι και άκουσα τα προγράμματα. Όλες (ΜΑ ΟΛΕΣ )προσφέρουν αυτό το πρόγραμμα. Αν ήταν τόσο επικίνδυνο , δεν θα βρισκόταν μια (έστω μία βρε αδερφέ) που να μην το προσφέρει ? Τί διάολο...όλες δεν θέλουν τη ζωή τους ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom