Νέα

Γλειφομούνι σε μπουρδέλο-στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα musician
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μην ειστε κολλημενοι ολοι στην βρωμιαρα πουτανα της φυλης...εχει και καθαρα στουντιοκοριτσα να τα πιεις στο ποτηρι και που σεβονται τον πελατη απο θεμα καθαριοτητας....

αλλο βεβαια θεμα που δεν θα υποδειξω σε κανεναν τι θα κανει στο μπουρδελο  αν πχ ειναι σιχασιαρης ουτε και θα δωσω παροτρυνση να το κανει καθενας ως πρακτικη απο πλευρας υγιεινης ....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ΠΡΟΣΟΧΗ βέβαια οτι όλα αυτά δεν τα κάνουμε σε 'άγνωστές μας τάνες' αλλά σε τάνες που έχουμε πάει αρκετές φορές
και έχουμε διαπιστώσει οτι είναι 'καθαρές' (πλένονται καλά κ.λ.π.).
Bέβαια, η γνωστή τάνα που έχουμε πάει πολλές φορές και πλένεται καλά αποκλείεται να είναι άρρωστη.
Που 'σαι ρε σκορπιέ και μας έλειψαν οι μαλακίες σου
 

aristouxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
καλο ειναι να μην γινετε αμα στο κοτσαρει ομως στη μαπα η αλλη αντε μετα να κανεις πισω
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
εγώ οταν πετύχω καθαρο φρεσκοξυρισμένο και βλέπω οτι η κοπέλα έχει τη διάθεση τότε εξομολογημένη αμαρτία χωνω μουρη δαχτυλα γλώσσα και γω να μπορουσα να μπω θα εμπαινα...!
 

GDIMAK

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
εχω κανει γλυφομουνι δεκαδες φορες και δεν μου παρουσιαστηκε τιποτα περιεργο ολες τις φορες σε μια συγκεκριμενη πουτανα που την εχω τσεκαρει οτι ειναι προσεχτικη με την παρτυ της  (εχω αναφερθει παλιωτερα σε παρομοιο θεμα)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
καλο ειναι να μην γινετε αμα στο κοτσαρει ομως στη μαπα η αλλη αντε μετα να κανεις πισω
Άμα αναφέρεσαι σε στουντιοκόριτσα, τότε για να στο κοτσάρει στη μάπα σημαίνει ότι έχεις πάρει το πρόγραμμα με 69, άρα έχεις γνώση του τι πας να κάνεις.
Άρα η πρόταση σου είναι άτοπη
:s&m_2:
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Άμα αναφέρεσαι σε στουντιοκόριτσα, τότε για να στο κοτσάρει στη μάπα σημαίνει ότι έχεις πάρει το πρόγραμμα με 69, άρα έχεις γνώση του τι πας να κάνεις.
Άρα η πρόταση σου είναι άτοπη
:s&m_2:
Σωστος ο παιχτησ..Αλλα υπαρχουν και μπουρδελα που η γκομενα ενω σε πιπωνει στο κολλαει στην μαπα  :kissass2:...(ονοματα δε λεμε οικογενειες δεν θιγουμε)...
 

Επισκέπτης
καλα ειναι το σουπερ σιχαμενο θεμα. Στο χωριο μου κανουμε γλειφομουνι για να καυλωσουμε την γκομενα και αυτο οχι παντα. Στο μπουρδελο ποιος ο λογος?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
μην ειστε κολλημενοι ολοι στην βρωμιαρα πουτανα της φυλης...εχει και καθαρα στουντιοκοριτσα να τα πιεις στο ποτηρι και που σεβονται τον πελατη απο θεμα καθαριοτητας....

αλλο βεβαια θεμα που δεν θα υποδειξω σε κανεναν τι θα κανει στο μπουρδελο  αν πχ ειναι σιχασιαρης ουτε και θα δωσω παροτρυνση να το κανει καθενας ως πρακτικη απο πλευρας υγιεινης ....
:thumbsup: :thumbsup:.Ένα γλυφομούνι σε στουντιάκι,το οποίο έχουμε τιμήσει  :knockinb: και ξέρουμε,δεν νομίζω ότι κρύβει κινδύνους :grin:.Τώρα πάλι το μπουρδέλο είναι ειδική περίπτωση και υπό όρους θα μπορούσε να συμβεί κι εκεί με ασφάλεια.Δηλαδή εφόσον ξέρεις ότι οι πάκηδες-αλβανοί-αραπάδες τρώνε πόρτα και η πουτάνα φαίνεται αλλά και είναι καθαρή τότε κάτι μπορεί να παιχτεί.Αλλιώς είναι μεγάλο το ρίσκο :-
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δηλαδή εφόσον ξέρεις ότι οι πάκηδες-αλβανοί-αραπάδες τρώνε πόρτα και η πουτάνα φαίνεται αλλά και είναι καθαρή τότε κάτι μπορεί να παιχτεί.Αλλιώς είναι μεγάλο το ρίσκο :-

Καλά άσε το φαίνεσθαι...
Έχω γλύψει τάνες που φαίνονταν καθαρές και το μουνί τους βρώμαγε σαν ψόφιος αρουραίος.
URL]]
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
καλα ειναι το σουπερ σιχαμενο θεμα. Στο χωριο μου κανουμε γλειφομουνι για να καυλωσουμε την γκομενα και αυτο οχι παντα. Στο μπουρδελο ποιος ο λογος?

κάποιος που δεν έχει σχέση ή δεν το έχει δοκιμάσει...
αυτά νομίζω.... ;)

δε μιλάω για τους μόνιμους κασκαντέρς!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Με ποσους παει την μέρα? Πηγα να το κανω μια φορα αλλα είταν μες την κρεμα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Κι αφού το θέμα είναι για σπατούλιασμα πάρε και το κατάλληλο: http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_070.gif[/img[/URL]]

Και για τους ποδολαγνο-τύπους (άσχετο) αυτό έχει το μενού: [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_039.gif[/img[/URL]]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κι αφού το θέμα είναι για σπατούλιασμα πάρε και το κατάλληλο: http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_070.gif[/img[/URL]]

Και για τους ποδολαγνο-τύπους (άσχετο) αυτό έχει το μενού: [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_039.gif[/img[/URL]]
[/quote]Δωσε και αλλα στο λαο  :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom