Νέα

Γκόμενες και αυτοκίνητο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_Guts_No_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
εγώ πάντως που έχω την SL500 δεν βάζω μέσα ξέκωλο που να χτυπιέται...μόνο σοβαρή γυναίκα......

μεγάλε τάλε...σκεπάσουυυυυυ...θα κρυώσειςςςς...... :2funny: :2funny: :2funny:

Το είχα πει σε μία 37 για αυτό το αμάξι και μου το είπε, κεφαλοκυνηγό χαχα
Παπούα γίναμε λέμε
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Και μετα απο το γαμησι..τραβηξαν στο πιο ψηλο βουνο..
Εμπαιναν μια-μια στη σειρα..και πηδουσαν απο κατω...
Τοτε...και μονον τοτε..ειχαν συνειδητοποιησει..οτι επρεπε να πληρωθουν πρωτα..!!

Πληρώθηκαν σε είδος
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
και με το παρακατω τις ιδιες αντιδρασεις εβλεπες!!
αλλα εμενα βασικα στα @@@@@@@ γιατι και με αγροτικο θα προσπαθησω να βγαλω γκομενα!!
οπως και εχω βγαλει και με τα ποδια μου!
 

Συνημμένα

  • 0.JPG
    0.JPG
    58,3 KB · Εμφανίσεις: 38

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
α αυτο δεν μ αρεσει θανο... αισχος αισχος... χαχαχα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πληρώθηκαν σε είδος
Ναι τους εμεινε η εμπειρια..
Τροφη για κουτσομπολιο..
Κοιτα να δεις..τι τσαμπα γαμησι παιζει..κι εμεις υποφερουμε στα μαγαζια..δεν εχουμε γυναικες..τσ τσ τσ..!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μπορει να με πουνε ψωναρα μπορει και οχι!!!
μου αρεσουνε τα καλα αυτοκινητα και τα γρηγορα ενοειτε!!!
αλλα ποτε δεν θα το παιρνα για την μοστρα μου και για να χτυπαω γκομενες!!
για πολυ προσωπικους λογους!!!
δεν ντρεπομαι να το πω αλλα εχω γυρισει σπιτι και με opel που κανει διανομες τσιγαρων 2θεσιο και γω βγηκα απο την πισω πορτα(καροτσα δηλ)
μιοα χαρα!! πολυ χαβαλε!!
λες και μεταφερανε σκυλι ειτανε!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγω παντως θανο... μονο το αυτοκινητο το συγκεκριμενο κοιταω αμα λαχει κ το πετυχω στους δρομους... μπορει να ειμαι 50αρης :2funny:


tale ξερεις... ειμαι σοβαρη γυναικα... :2funny:
γνωστόν τοις πάσοι.....το ξέρουν και τα σούρμενα..ολόκληρα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
χμμ... διακρινω μια αμφιβολια στο γελιο σου περι της σοβαροτητος μου... :rolleyes: *P :P
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ναι τους εμεινε η εμπειρια..
Τροφη για κουτσομπολιο..
Κοιτα να δεις..τι τσαμπα γαμησι παιζει..κι εμεις υποφερουμε στα μαγαζια..δεν εχουμε γυναικες..τσ τσ τσ..!!

Αυτό σου λέω. Χάνεις
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
χμμ... διακρινω μια αμφιβολια στο γελιο σου περι της σοβαροτητος μου... :rolleyes: *P :P
ουχί.....άμα αμφιβάλω να πέσει φωτιά να με κάψει........καίγομαι ρεεεε...πυροσβεστική... γρήγορααααααααααααα.........
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Για αυτους που θελουν να περνανε απαρατηρητοι ...

[youtube=425,350]J9NdOlYHoMg[/youtube]
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1

Eγω ειμαι  κομπλεξικος  ..αγαμητος ...και εχω προβλημα με τις Ελληνιδες..

Πηδάω μονο τουριστριες (Ρωσιδες ..)..Εχω Citroen C4.(φοβερό κρατημα..αλλα δεν παει καθολου)..

Eνας γνωστος μου εχει μια SL 300 Cabrio ..Oταν βγαινω εξω μου ερχεται να κανω εμετο με αυτα που βλεπω..



Ερχονται  μαζι με τις μπεκατσες (Απριλιο και φευγουν τον Οκτ)..

 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Για ένα πολύ περιορισμένο χρονικό διάστημα ειχα το ψώνιο με τα αυτοκίνητα. Ξεκίνησε κάπου στα 16 και έκλεισε στα 21-22.

Σπάνια κοιτάζω αυτοκίνητα στο δρόμο. Μόνη εξαίρεση κάποιο κλασσικό.

Μηχανές και αυτοκινητα ειναι ή για να μετακινείσαι ή επειδή γουστάρεις. Τις περισσότερες φορές ένα πολύ καλό αμάξι ή μηχανή καταλήγει στα χέρια κάποιου που προσπαθεί να αναπληρώσει τους λειψούς πόντους του μέσω της κατάθεσης μετρητών. Ντάξει, πρόβλημά τους, στα παπάρια μου. Να'ναι καλα τα παιδια που μας κάνουν και γελάμε.

Πρόσφατα γκομενάκι που κανονίζαμε να βγούμε για καφέ, μου είπε οτι δεν ανεβαίνει ποτέ σε μηχανή. Και αν έχω αμάξι και τι αμάξι.

Της είπα να πάρει το λεωφορείο και να βρεθούμε όπου θέλει.

Δεν ξαναπήρε.

Ρε ουρντ πίσω στα χωριά σας παλιογύφτισσες!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.378
Κριτικές
5
Like
64.781
Πόντοι
12.056
Για ένα πολύ περιορισμένο χρονικό διάστημα ειχα το ψώνιο με τα αυτοκίνητα. Ξεκίνησε κάπου στα 16 και έκλεισε στα 21-22.

Σπάνια κοιτάζω αυτοκίνητα στο δρόμο. Μόνη εξαίρεση κάποιο κλασσικό.

Μηχανές και αυτοκινητα ειναι ή για να μετακινείσαι ή επειδή γουστάρεις. Τις περισσότερες φορές ένα πολύ καλό αμάξι ή μηχανή καταλήγει στα χέρια κάποιου που προσπαθεί να αναπληρώσει τους λειψούς πόντους του μέσω της κατάθεσης μετρητών. Ντάξει, πρόβλημά τους, στα παπάρια μου. Να'ναι καλα τα παιδια που μας κάνουν και γελάμε.

Πρόσφατα γκομενάκι που κανονίζαμε να βγούμε για καφέ, μου είπε οτι δεν ανεβαίνει ποτέ σε μηχανή. Και αν έχω αμάξι και τι αμάξι.

Της είπα να πάρει το λεωφορείο και να βρεθούμε όπου θέλει.

Δεν ξαναπήρε.

Ρε ουρντ πίσω στα χωριά σας παλιογύφτισσες!


This is a good posting  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Για ένα πολύ περιορισμένο χρονικό διάστημα ειχα το ψώνιο με τα αυτοκίνητα. Ξεκίνησε κάπου στα 16 και έκλεισε στα 21-22.

Σπάνια κοιτάζω αυτοκίνητα στο δρόμο. Μόνη εξαίρεση κάποιο κλασσικό.

Μηχανές και αυτοκινητα ειναι ή για να μετακινείσαι ή επειδή γουστάρεις. Τις περισσότερες φορές ένα πολύ καλό αμάξι ή μηχανή καταλήγει στα χέρια κάποιου που προσπαθεί να αναπληρώσει τους λειψούς πόντους του μέσω της κατάθεσης μετρητών. Ντάξει, πρόβλημά τους, στα παπάρια μου. Να'ναι καλα τα παιδια που μας κάνουν και γελάμε.

Πρόσφατα γκομενάκι που κανονίζαμε να βγούμε για καφέ, μου είπε οτι δεν ανεβαίνει ποτέ σε μηχανή. Και αν έχω αμάξι και τι αμάξι.

Της είπα να πάρει το λεωφορείο και να βρεθούμε όπου θέλει.

Δεν ξαναπήρε.

Ρε ουρντ πίσω στα χωριά σας παλιογύφτισσες!
πέστα ρε φίλε.....δηλαδή για να βγάλω γκόμενα πρέπει πρώτα να σκάσω απο 30.000 και επάνω.....βρε δε πηδιώμαστε λέω εγώ...ΟΥΣΤ...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εγώ πάντως πιστεύω ότι το αυτοκίνητο λέει αρκετά για το χρήστη του.

Και επειδή οι γκόμενες κατά κανόνα είναι βούρλα, κάποιοι κάνουν ακριβώς αυτό, μέσω του αυτοκινήτου προσπαθούν να μεταφέρουν μηνύματα στις γκόμενες, πολλές φορές μάλιστα με μεγάλη επιτυχία.

Δεν είναι κακό...

(Enforcer...we share pations for oldtimers?)
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Αλλοι πανε γυμναστηρια,πλακωνονται στην κρεατινη να κανουν μπρατσα για να Γαμησουν.
Αλλοι αγοραζουν ακριβα ρουχα,τρεντυ κουρεματα,σκουλαρικια στα παπαρια για να ειναι ιν και να Γαμησουν.
Αλλοι πανε γηπεδο,ανηκουν σε κοινωνικες ομαδες βιας,ακουνε ιν κομματια και βαφουν τη μαπα τους για να Γαμησουν.
Αλλοι αγοραζουν και χρεωνονται ακριβα αμαξια,συχναζουν σε ακριβα μερη και εχουν υφος μπλαζε για να Γαμησουν.
Αλλοι δειχνουν την επαγγελματικη τους ιδιοτητα,τα ακινητα τους,τις καταθεσεις τους για να Γαμησουν.
Αλλοι πανε με 15 ευρω γαμανε για μιση ωρα και ξεχαρμανιαζουν.

Αναλογιζομενοι ομως το τι γαμησια εριξε ενας 150 κιλος ζαχοπουλος σε μια συμβασιουχο αναρωτιεμαι το εξης..

Οντως δε λεω Γαμας με πολλους τροπους σημερα,παλι καλα!

Ομως ΤΙ γαμας?

Γυναικες with no self respect που ερχονται για την υλικη απολαυση
η
για την ιδια σου την προσωπικοτητα και αξια?

Αν θες το πρωτο,γινε θυμα και τρεχα μια ζωη να βρεις το ψευτικο.
Αν θες το δευτερο,παιξε λοττο και αν σου κατσει θα εχεις μια συντροφο να σου στεκεται μεχρι
το τελος και ιδιαιτερα στις δυσκολες.
Εγω στο τζογο τεινω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom