Νέα

Γιατί ξυρίζουν το μουνί τους ;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 32K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η βάση είναι μία και μοναδική.
Την ξέρετε κι εσείς αλλα αναφερετε κυρίως την υγιεινή.
Ξυρίζουν τα μουνια τους κυρίως γουλί
γιατί δεν θέλουν να σκεφτεί ο άνδρας πως είναι παρατημενες ή έχουν έρθει από καμιά τραχανοπλαγια. Αυτή είναι όλη η ιστορία.
Θέλουν να φαίνονται περιποιημένες κι ενεργές στο θέμα σεξ με κάθε τρόπο.
Παίζει μεγάλο ρόλο γι αυτές να θεωρηθούν ενεργές ή ψαγμένες. Ότι κάτι κάνουν.
Θέμα υγιεινής δεν τίθεται γιατί αν η γυναίκα είναι καθαρή και προσεκτική δεν υπαρχει πρόβλημα. Η τρίχα εκεί παίζει ίσα ίσα κάποιο ρόλο και δεν πρέπει να αφαιρείται εντελως. Εξάλλου τόσα χρόνια πως ήταν αξυριστες η απλώς περιποιημένες και γινόταν μία χαρά το παιχνίδι; δεν υπάρχει ούτε θέμα αισθητικής αν το μουνι είναι περιποιημένο.
Δεν ενοχλείται κανείς εκτός από ελάχιστες φορές που μπορεί να μπει τρίχα στο στόμα του άνδρα ή αντίστοιχα στην γυναίκα από εμάς.
Σιγά το πρόβλημα. Μασας την τρίχα μία φορά και μαζεύοντας σάλιο την φτυνεις στην σουφρα για να ξεκινήσεις κι εκεί προετοιμασία.
Γενικώς όλα αυτά είναι τρίχες κατσαρες.

;)
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Για να τους το τρώμε.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Όπως βολεύει τον καθένα και τη καθεμία
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.789
Πόντοι
4.655
Προσωπικά, γλύφω και ξυρισμένα και τριχωτα μουνάκια, δεν έχω θέμα εάν μυρίζει ωραία.

Η γυναίκα μου το έχει κάνει laser οπότε άμα δω σε τσόντα κανά τριχωτό μουνάκι, με φτιάχνει.

Π
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.453
Like
1.451
Πόντοι
216
Η τρίχα εκεί παίζει ίσα ίσα κάποιο ρόλο και δεν πρέπει να αφαιρείται εντελως. Εξάλλου τόσα χρόνια πως ήταν αξυριστες η απλώς περιποιημένες και γινόταν μία χαρά το παιχνίδι; δεν υπάρχει ούτε θέμα αισθητικής αν το μουνι είναι περιποιημένο.


;)
πραγματι οι τριχες εχουν πολυ σοβαρους λογους που ειναι εκει.
πρωτα πρωτα δεν δυσκολευουν  εντομα να κανουν αυγα μεσα στο ζεστο υγρο μουνακι,
κρατανε φερομονες για να μυριζει ευχαριστα το μουνακι τους εμποδιζουν την επαφηδερματος με δερμα κατα την διαρκεια της επαφης ετσι μειωνονται κατα πολυ οι πιθανοτητες μεταδοσης κονδυλωματων κτλ ειδικα τα κονδυλωματα σε ξυρισμενους καβαλους μεταδιδονται πολυ ευκολα.

παρομοιως και για τις τριχες στις μασχαλες, εαν δεν ειχαμε τριχες εκει θα τριβοταν το δερμα με το απεναντι και θα ειχαμε προβλημα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
πραγματι οι τριχες εχουν πολυ σοβαρους λογους που ειναι εκει.
πρωτα πρωτα δεν δυσκολευουν  εντομα να κανουν αυγα μεσα στο ζεστο υγρο μουνακι,
κρατανε φερομονες για να μυριζει ευχαριστα το μουνακι τους εμποδιζουν την επαφηδερματος με δερμα κατα την διαρκεια της επαφης ετσι μειωνονται κατα πολυ οι πιθανοτητες μεταδοσης κονδυλωματων κτλ ειδικα τα κονδυλωματα σε ξυρισμενους καβαλους μεταδιδονται πολυ ευκολα.

παρομοιως και για τις τριχες στις μασχαλες, εαν δεν ειχαμε τριχες εκει θα τριβοταν το δερμα με το απεναντι και θα ειχαμε προβλημα
εμένα  όταν μακραίνουν πολύ η τρίχες εκεί εγώ τους ερεθισμούς αντίθετα όταν τα κουρεύω με μηχανή πχι ξυράφι και πάντα 1 πόντο σε Μάκρος  τα αφήνο εκεί είμαι κομπλέ !!!! Όσο αναφορά τα αξύριστα μουνια μακρυά βρομάνε πολύ,  πιάνουν μηκυτες , μπορεί να σου χαρακοσουν το πέος κατά την επαφή !!!!κοβουν σαν μαχαίρι και μου το έχει πει γιατρός δεν το λέω εγώ !!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.413
Κριτικές
5
Like
4.217
Πόντοι
606
για τις αξυριστες κωλοτρυπίδες τ εχεις να πεις μουτρο??
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.464
Like
815
Πόντοι
96
Το θέμα είναι να μην συνηθίσεις το φαλακρό μουνάκι.Γιατί μετά άντε να επανέλθεις στους άγριους θάμνους !  :think:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.139
Πόντοι
506
1.68m, 63kg / Natural Tits / Hairy Pussy / Age 18


images
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μια φορά εγλυψα μουνι χωρίς με τρίχες και δε το ξανακάνω. Μόνο ατριχα. Αντε κάνα σχέδιο πάνω απ το μουνι και αν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom