Νέα

Γιατί ξυρίζουν το μουνί τους ;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 32K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Εγω μια παρατηρηση θα κανω μονο.

Ανεξαρτητως του αν αισθητικα ειναι ωραιοτερο ενα ξυρισμενο μουνι απο ενα αξυριστο, το θεμα ειναι οτι οι τριχες καποιον σκοπο εξυπηρετουν στο συγκεκριμενο σημειο, κι αυτος ειναι να συγκρατουν καποια μικροβια και να μην καταληγουν μεσα στον κολπο.

Οσο κι αν σας φαινεται περιεργο, οι τριχες εκει κατω συμβαλλουν στην καθαριοτητα του κολπου και δεν την χειροτερευουν.

Εκτος πια αν δεν πλενεται και μενουν τα μικροβια στην τριχα, αλλά αυτο ειναι αλλο θεμα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Εγω μια παρατηρηση θα κανω μονο.

Ανεξαρτητως του αν αισθητικα ειναι ωραιοτερο ενα ξυρισμενο μουνι απο ενα αξυριστο, το θεμα ειναι οτι οι τριχες καποιον σκοπο εξυπηρετουν στο συγκεκριμενο σημειο, κι αυτος ειναι να συγκρατουν καποια μικροβια και να μην καταληγουν μεσα στον κολπο.

Οσο κι αν σας φαινεται περιεργο, οι τριχες εκει κατω συμβαλλουν στην καθαριοτητα του κολπου και δεν την χειροτερευουν.

Εκτος πια αν δεν πλενεται και μενουν τα μικροβια στην τριχα, αλλά αυτο ειναι αλλο θεμα.

Ετσι ακριβώς.
Αυτό λέει και η επιστήμη εάν το ψάξετε περαιτέρω.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.640
Like
3.015
Πόντοι
1.706
Έλεος ρε φίλε, θέλεις να γλείφεις και να σου μπαίνουν στο στόμα;  :vomit:
Ό,τι να ναι λες.
Μπορεί να σου μπει τρίχα από αυτό εδώ;
zA0yt4o.jpg


Σε πληροφορώ ότι το παρακάτω είναι η μπροστά όψη του.
6gfilka.jpg
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
16
Like
1.458
Πόντοι
2.487
Οι κοπέλες γιατί ξυρίζουν το μουνί τους ; Είναι χάλια χωρίς κάποιες τρίχες..

Για εμένα κάποιες - όχι πολλές - τρίχεςμορφαίνουν ένα μουνάκι.

Ντάξει,και εγώ προσωπικά κόβω κάποιες τρίχες με το ψαλίδι,αλλά όχι και ξύρισμα γιατί είναι αποκρουστικό,ειδικά για τους άντρες που κατά κανόνα οι γυναίκες θέλουν τρίχα από αυτούς....

Γι αυτο δν σου παιρνουν πιπα μυστη, επειδη εισαι μες την τριχα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
35
Like
7.246
Πόντοι
3.436
Για εμένα το θέμα δεν είναι πως το θέλει κάποιος, η ξυρισμένο η αξύριστο ότι γουστάρει είναι απόλυτα σεβαστό δεν πίπτει λόγος.
Το θέμα είναι να μπωρει να λειτουργήσει κάποιος επιτυχως κ αποτέλεσματικα κ στην μια περίπτωση κ στην άλλη, δεν είναι τόσο εύκολο μην το βλέπετε απλό.
Για χρόνια από μικρό παιδί ήθελα να είναι ξυρισμένο τελείως αλλιώς αιδιαζα,
πάντα κ σε κανονικές κοπελιές αλλά κ σε εκδιδομενες τύχαινε ξυρισμενο, κάποια στιγμή όμως με κοπελιά όχι εκδιδόμενη μου έτυχε εντελώς αξύριστο, να την έστελνα δεν ήθελα να την προσβαλω οποτε έπρεπε σε δευτερόλεπτα να ξεπεράσω τα κολλήματα μου κ από, μη μου απτου να γίνω σκληρόπυρηνικος...
 

Popopovic

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
197
Like
167
Πόντοι
1
.....μα για να μη κολλάμε ψείρες ρε τυπε .... θέλει και ερώτηση;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.348
Πόντοι
2.356
Καλυτερα ξυρισμενο,η τριχα μου φερνει φταρνισμα στο γλυφομουνι!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
Εγω ιδανικά στο μυαλό μου έχω τα γατάκια των πιο γνωστών πορνοσταρ, αν έχετε παρατηρήσει την τελευταία 3-5ετια έχει γίνει πολύ της μόδας το συγκεκριμένο στυλ. Φυσικά το ιδιο το μουνακι να είναι εντελώς παρκέ γυαλιστερό και ψηλά ψηλά βορείως της κλειτοριδας μια περιποιημένη τριμαρισμενη λεπτή ή και χοντρή γραμμή, τρίγωνο ακόμα και σχετικά πυκνό και πλούσιο αλλά μέχρι εκεί, από clit και νοτίως καράφλα.
:wanker: :wanker: :wanker:

Υγ. Το παραπάνω απόσπασμα είναι copy paste του ιδίου του γράφοντος από το νήμα ελαιοτριβείου στην πλατεία Κύπρου στην Καλλιθέα  :rockon:
Ξέχασα να αναφέρω ότι φυσικά το Α και το Ω είναι η καθαριότητα, δηλαδή εννοείται 1000 φορές να είναι αξύριστο αλλά καθαρό χωρίς μύκητες ψαριλες κλπ αηδίες παρά γλόμπος και βρωμόμουνο απλυτο. Ιδανικό για μένα βέβαια, όπως είπα, trimmed bush αλλά από την κλειτοριδα και κάτω κάθε γυναίκα πρέπει να είναι απόλυτα φαλακρή :wanker:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.139
Πόντοι
506
Taylor Sands born 18 December 1992 in Amsterdam, Netherlands
(1.65m, 55kg) Natural Tits


4trqziw0nlyei6xyqpu2.jpg
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
σπιρτουλη ξυρίζεις και κώλο
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
352
Like
633
Πόντοι
81
Εμενα παντως η τριχωτη μουναρα της Karlee Grey με καβλωνει απιστευτα (βεβαια οκ εκει που πρακτικα πρεπει το εχει ξυρισμενο)

250500_13big.jpg
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.141
Κριτικές
4
Like
9.230
Πόντοι
2.306
Εμενα παντως η τριχωτη μουναρα της Karlee Grey με καβλωνει απιστευτα (βεβαια οκ εκει που πρακτικα πρεπει το εχει ξυρισμενο)

250500_13big.jpg
Τυπε από τα καλύτερα μούνια!!! Ιδανικό ξύρισμα εκεί που πρέπει και θάμνος από πάνω. Γούστα είναι αυτά.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.348
Πόντοι
2.356

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.115
Πόντοι
206
το ξυρισμα και γενικα πλυσιμο-καθαρισμα κτλ, ειναι θεμα υγιεινης. ναι οι τριχες υπαρχουν απο φυσικο τους για να προστατευουν
τη γυρω περιοχη, αλλα απο τη στιγμη που μπορουν κα καθαριζονται καθε μερα, γιατι να το εχουν αξυριστο-θαμνο?
ο θειος μου και η θεια μου που ειναι 60 και 50 χρονων αντιστοιχα, ποτε δεν ειχανε προβλημα αμφοτεροι γιατι ετσι μαθανε
αλλα πιστευετε πως αν παει καποια-ος αντιστοιχα που θα ξερυσμενοι-περιποιημενοι θα πουνε, ααα οχι θελω το θαμνο? (εξαιρουνται φετιχιστες)



αυτηνης ειναι μια χαρα ομορφο περιποιημενο μουνακι
250500_13big.jpg


αντιθετα αυτηνης δεν ειναι καθολου ωραιο μεσα στο θαμνο
URL]]
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.139
Πόντοι
506
Erica Ellyson born 1 October 1984 in Hurley, Mississippi, United States

Penthouse "Pet Of The Month" January 2007, Penthouse "Pet Of The Year" 2008

qzMLrYWby_gSeNPEM8Lag5X1dZEL0BkfNjEAGCyJykKRPOYcxFMpzwafvnUHKYI_fKMm5IcpufuGpGdun2Lq4x2Ieq-I5zM4C4WCsaDhBym03KRfVR7ty9IKnq6yGA83iReLWvWCNUcvJ--UwS0


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom