Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ρε φίλε είσαι τρελος; Μου ζητάς με επιμονή να έρθω στα κάτω πατησια να σε βρω, σε ρωτάω γιατί να έρθω, μου λες «σκάσε» και παραληρείς; Τι ακριβώς προσπαθείς να πετύχεις με αυτή την στάση σου;
ο πιο χαζος ελληνας εισαι εσυ νομιζο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
τα μισα ατομα εδω μεσα με κοντραραν για οτι ειπα, εδωσα την ευκαιρια για συναντηση

εσυ απλα πεταχτηκες σαν την πορδη να λες οτι δεν εδωσα και διευθυνση.
Α, μάλιστα..... Γιατί προ δευτερολέπτων άλλα μας έγραφες. Και "παρεμπιπτόντως", που έγραφες κι εσύ όταν πρωτομπήκες και μετά "εγένετο", που ξανάγραφες εσύ, η αλβανική σου μετάλλαξη, διεύθυνση δεν έδωσες και το Μελισσανίδη ξεπέρασες σε τριπλό ανάποδο άξελ.
Λιγότερο χαζι κι από τον Καλόγερο έχεις. Τουλάχιστον αυτός περνάει καλύτερα από σένα.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
αμα δε καταλαβαινετε δε σας φταιω εγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α, μάλιστα..... Γιατί προ δευτερολέπτων άλλα μας έγραφες. Και "παρεμπιπτόντως", που έγραφες κι εσύ όταν πρωτομπήκες και μετά "εγένετο", που ξανάγραφες εσύ, η αλβανική σου μετάλλαξη, διεύθυνση δεν έδωσες και το Μελισσανίδη ξεπέρασες σε τριπλό ανάποδο άξελ.
Λιγότερο χαζι κι από τον Καλόγερο έχεις. Τουλάχιστον αυτός περνάει καλύτερα από σένα.
ναι, λιγοτερο χαζι και ολη μερα εδω μεσα με την παρτυ μας. η με το σαββιδη ενα χρονο μετα, αιντε ρε νουμερα
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
ειπες το ζευγαρωμα με διαφορετικους κανει καλυτερους απογονους.

οι νανοι ειναι διαφορετικοι.

τα παιδια που θα κανεις μαζι τους ομως δεν θα ειναι καλυτερα.

δεν ξες τι λες φαινεται.

ο αντισθενης με εχει μπαναρει 3 φορες για αυτο αλλαξα 3 φορες ονομα και λογαριασμο.

κατι αλλο για να αλλαξεις κουβεντα και να μην παραδεχτεις την παπαρια που ειπες?

(ηδη σκεφτηκες οτι ειμαι φασιστας, οτι ειμαι ανικανος για ερευνητης -εχω δουλεψει και στην ερευνα λιγο, και τωρα πετας τον αντισθενη ως τι? να μπλεκεις μαναδες στην κουβεντα τετοιος χαμηλου επιπεδου εισαι)
Ποιούς διαφορετικούς μωρέ;
Με ξένους είπα.
Εσύ κόλλησες στους νάνους χωρίς να έχει πει κανείς τίποτα για νάνους.
Το θρεντ είναι για Αλβανούς όχι για νάνους.
Είπα ότι όλοι μέσα μας έχουμε το έμφυτο για το ξένο, γιατί αυτό ανανεώνει το DNA της φυλής, το προστατεύει από εκφυλισμό και αρρώστιες.
Ειδικά παλιότερα που οι άνθρωποι ζούσαν σε χωριά, ήταν όλοι συγγενείς. Οπότε κάνοντας παιδί με κάποιον ξένο τα παιδιά βγαίναν καλύτερα από το να κάνεις παιδί με την ξαδέρφη σου.
Κι εσύ άρχισε για νάνους από το πουθενά. Οι νάνοι και οι νάνοι και οι νάνοι.
Ρε τι άτομα κυκλοφορούν. :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Καλα γυρνα τα οπως θες τυπε, οταν αμφισβητεις οτι ο αλβανος ειναι γαμιας, και σου δινεται η ευκαιρια και κανεις πισω, εισαι κοτα
Ρε κωλο τούμπα συριζαιε.. Μια κάνεις πίσω μια κάνεις μπροστά και μας λες μικροτσουτσουνους. Ουστ ρε π σε διώχνουν και οι τσατσάδες από τα μπου μας το παίζεις γαμιας και ιστορίας. Τι να έρθουμε να δούμε που ρίχνεις γκόμενά ρε. Το μόνο που λες συνέχεια είναι ότι είμαστε μικροτσουτσουνοι και ότι περπατάς και όλες πέφτουν. Μας τα έχεις ζαλίσει. Τουλάχιστον πες και τπτ αλλο π πιστεύεις θα μας τν πεις με το χαζό σου παιδιαστικο τρόπο.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ρε κωλο τούμπα συριζαιε.. Μια κάνεις πίσω μια κάνεις μπροστά και μας λες μικροτσουτσουνους. Ουστ ρε π σε διώχνουν και οι τσατσάδες από τα μπου μας το παίζεις γαμιας και ιστορίας. Τι να έρθουμε να δούμε που ρίχνεις γκόμενά ρε. Το μόνο που λες συνέχεια είναι ότι είμαστε μικροτσουτσουνοι και ότι περπατάς και όλες πέφτουν. Μας τα έχεις ζαλίσει. Τουλάχιστον πες και τπτ αλλο π πιστεύεις θα μας τν πεις με το χαζό σου παιδιαστικο τρόπο.
και εσυ ολο βριζεις γτ ετσι σε μαθανε οι νταβαδες σου
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Σας βαρεθηκα, σταματαω να απανταω στις ρατσιστικες προκλησεις
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Εγώ σε έκανα report. Υβριστικα σχόλια για μάνες απαγορεύονται.
Καλό πουστράκι είσαι κλώνε.
Άντε στη μανούλα σου αγόρι μου.
Εδώ είναι site για άντρες, όχι μωράκια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ποιούς διαφορετικούς μωρέ;
Με ξένους είπα.
Εσύ κόλλησες στους νάνους χωρίς να έχει πει κανείς τίποτα για νάνους.
Το θρεντ είναι για Αλβανούς όχι για νάνους.
Είπα ότι όλοι μέσα μας έχουμε το έμφυτο για το ξένο, γιατί αυτό ανανεώνει το DNA της φυλής, το προστατεύει από εκφυλισμό και αρρώστιες.
Ειδικά παλιότερα που οι άνθρωποι ζούσαν σε χωριά, ήταν όλοι συγγενείς. Οπότε κάνοντας παιδί με κάποιον ξένο τα παιδιά βγαίναν καλύτερα από το να κάνεις παιδί με την ξαδέρφη σου.
Κι εσύ άρχισε για νάνους από το πουθενά. Οι νάνοι και οι νάνοι και οι νάνοι.
Ρε τι άτομα κυκλοφορούν. :2funny:
ουτε εγω ειπα να παντρευτεις την αδερφη σου ή την ξαδερφη σου αλλα μια ομορφη απο την ιδια πολη παρα μια ηλιθια απο αλλου και να κανεις ηλιθια παιδια.

οι ξενοι ειναι ή δεν ειναι διαφορετικοτεροι απο οτι οι συγχωριανοι ρε γελοιε?

και αν οι συγχωριανοι σου ειναι εξυπνοτεροι απο τους αλβανους που την βλεπεις την βελτιωση? που θα κανεις χαζοτερα παιδια????

αυτο που λες για αρρωστιες λογω ποικιλιας στο ειπα ισχυει για μεγαλους πληθυσμους και παρα πολλες γεννιες.

ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ ΚΑΝ.

δεν θα βγαλεις εκφυλισμενα παιδια που θα υποφερουν απο αρρωστιες αν παντρευτεις συγχωριανη σου 5η ξαδερφη σου , ουτε συμπατριωτισσα σου, αντιθετα θα βγαλεις χαζα παιδια αν παντρευτεις χαζη μαμα, ανεξαρτητα αν ειναι αλβανη , αφρικανα ή ελληνιδα.

Ο ΕΚΦΥΛΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 1 ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 1000 , οι αλλοι 999 υπερτερουν (να ειναι εξυπνη, ομορφη, δυνατη, να μην φερει γονιδια κληρονομικων ασθενειων, να ειναι χρυσοχερα, κλπ κλπ)


τα μισα φρουτα που τρως και οι μισες ρατσες ζωων που εκτρεφουμε ειναι απο ζευγαρωμα απο ξαδερφακια ΔΕΝ ΕΚΦΥΛΙΣΤΗΚΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, πχ ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΑΤΣΕΣ ΣΚΥΛΩΝ ΚΑΙ ΑΛΟΓΩΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΠΟΥ ΤΡΩΣ,

επειδη επιλεγαμε να ζευγαρωνουμε ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ με τα ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ χαρακτηριστικα, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΙΑΖΕ Η ΠΟΙΚΙΛΟΤΗΤΑ
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Εγω παντως οσους αλβανους ξερω τρωνε παντοφλα απο την γυναικα τους και βλαστημανε την ωρα και τη στιγμή που της πεταξανε 2 παιδια :2funny::2funny:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
αμα δε καταλαβαινετε δε σας φταιω εγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι, λιγοτερο χαζι και ολη μερα εδω μεσα με την παρτυ μας. η με το σαββιδη ενα χρονο μετα, αιντε ρε νουμερα
Ρε χαζούλη μην παθαίνεις παράκρουση και μην τρελαίνεσαι όταν δεν ξέρεις τι να πεις. Όλη μέρα εδώ μέσα, να μας αποθεώνεις το Σαββίδη, εσύ είσαι. Όλο αυτόν αναφέρεις και όλο γιαυτόν μιλάς. Πριν λίγο για το Χίλτον μας έγραφες. Ούτε το κωλοβράκι του ο Τζούλιαν να ΄σουνα, τέτοια πρεμούρα.
Οπως κανεις δε πηγε Χιλτον, ετσι κανεις δε τολμησε να κοντραρει αλβανο
Τη στιγμή που όλοι μιλάνε για τα Πατήσια, γιατί αισθάνθηκες την ανάγκη να γράψεις για Χίλτον, εσύ μονον ξέρεις. Τι καημό κουβαλάς βρε δύσμοιρε......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σας βαρεθηκα, σταματαω να απανταω στις ρατσιστικες προκλησεις
Εδώ προσπαθούμε να σου εξηγήσουμε πόσο μαλακας είσαι με ωραίο τρόπο και όλο γράφεις μαλακιες. Εσύ μας βρίζεις και μας λες ρατσιστές ενώ ξεκίνησες αυτό το ρατσιστικό thread. Εντάξει μας είπες μικροτσουτσουνους και οι γυναίκες ολονων μας πηδιουνται με αλβανούς ασύστολα τον έχουμε μικρό είμαστε χοντροί έχουμε μυωπία είμαστε ρατσιστές τι άλλο; καλύτερα να εξαφανιστεις γιατι στην χώρα σ δν σε θέλουν εδώ σε λέμε μαλάκα με αυτά π λες και αφού δν ζεις πλέον σε σπηλιά αυτό π σε προσδιορίζει είναι το πουλί σου π σ λένε οι πουτανες πόσο μεγάλο είναι για να τελειώσεις πιο γρήγορα να σ πάρουν τα φράγκα και πάνε στον αγαπητικό τους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και να σε προλάβω ξέρω τι θα πεις. Είμαι μικροτσουτσουνους τν δικιά μου την πηδανε τώρα 50 Αλβανοί είμαι πουστρα κτλ. 12χρονο μπεμπέ π του πήραν το γλυφιτζουρι.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τα ειπα εγω, λιγο γκουγκλ να κανετε βγαινει η ιστορια, ειμαι κοντα σε ενα απο τα δυο. Αλλα οι λυρατες οι κοτες , κοκοκο

Μεγιστε Σοκολ εκει μενω. :rockon:
Γειειειειειειειτονακι μου, που λεει (ελεγε δηλαδη κι ο Πουλοπουλος)
Το μεσημερι πηρα 1 + 1 cheddar bacon στα goodys και (πλαστικες) πατατουλες
με την προσφορα της κοσμοτε απο πορνονουμερο που εχω και ειναι ταυτοποιημενο
σε καποιον που παιζει να βρισκεται σε αλλη ηπειρο τωρα.
Ας ειναι καλα (αν δεν τον εχουν φαει τα λιονταρια). :2funny:

Παιρνω ψωμι απο πατριωτη σου στην Καλλαρη που ξερει το ψωμι οσο λιγοι
και πιτσα απο το μικρο μαγαζι (ας μην κανω διαφημιση).

Στα ΑΒ πας καθολου στο τερμα; προβατινα εχει ο τυπος στο τερμα Καλλαρη
κοντα στο βενζιναδικο με κοντοσουβλια κτλ τα παντα ολα.
Γι αυτο σου ειπα πριν προβατινα. Να τρωγαμε. Οντως μενω εκει.

Ειχα κανει και καμακι πιο πριν για να μην ξεμενω ποτε.
Πηδαω μια ταμια τωρα απο αλυσιδα σουπερ μαρκετ εκει κοντα.
Ακαποτα βεβαια, ετσι; και οπως παντα σπερμα λαρυγγι και τα ρεστα κουτελο.

Τιμη μου που εισαι κοντα μου!

:hi:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.994
Κριτικές
8
Like
34.039
Πόντοι
6.536
Ρε χαζούλη μην παθαίνεις παράκρουση και μην τρελαίνεσαι όταν δεν ξέρεις τι να πεις. Όλη μέρα εδώ μέσα, να μας αποθεώνεις το Σαββίδη, εσύ είσαι. Όλο αυτόν αναφέρεις και όλο γιαυτόν μιλάς. Πριν λίγο για το Χίλτον μας έγραφες. Ούτε το κωλοβράκι του ο Τζούλιαν να ΄σουνα, τέτοια πρεμούρα.

Τη στιγμή που όλοι μιλάνε για τα Πατήσια, γιατί αισθάνθηκες την ανάγκη να γράψεις για Χίλτον, εσύ μονον ξέρεις. Τι καημό κουβαλάς βρε δύσμοιρε......

Attention hore είναι.
Αρκετά ασχοληθήκαμε.:wink:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
ουτε εγω ειπα να παντρευτεις την αδερφη σου ή την ξαδερφη σου αλλα μια ομορφη απο την ιδια πολη παρα μια ηλιθια απο αλλου και να κανεις ηλιθια παιδια.

οι ξενοι ειναι ή δεν ειναι διαφορετικοτεροι απο οτι οι συγχωριανοι ρε γελοιε?

και αν οι συγχωριανοι σου ειναι εξυπνοτεροι απο τους αλβανους που την βλεπεις την βελτιωση? που θα κανεις χαζοτερα παιδια????

αυτο που λες για αρρωστιες λογω ποικιλιας στο ειπα ισχυει για μεγαλους πληθυσμους και παρα πολλες γεννιες.

ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ ΚΑΝ.

δεν θα βγαλεις εκφυλισμενα παιδια που θα υποφερουν απο αρρωστιες αν παντρευτεις συγχωριανη σου 5η ξαδερφη σου , ουτε συμπατριωτισσα σου, αντιθετα θα βγαλεις χαζα παιδια αν παντρευτεις χαζη μαμα, ανεξαρτητα αν ειναι αλβανη , αφρικανα ή ελληνιδα.

Ο ΕΚΦΥΛΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 1 ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 1000 , οι αλλοι 999 υπερτερουν (να ειναι εξυπνη, ομορφη, δυνατη, να μην φερει γονιδια κληρονομικων ασθενειων, να ειναι χρυσοχερα, κλπ κλπ)


τα μισα φρουτα που τρως και οι μισες ρατσες ζωων που εκτρεφουμε ειναι απο ζευγαρωμα απο ξαδερφακια ΔΕΝ ΕΚΦΥΛΙΣΤΗΚΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, πχ ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΑΤΣΕΣ ΣΚΥΛΩΝ ΚΑΙ ΑΛΟΓΩΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΠΟΥ ΤΡΩΣ,

επειδη επιλεγαμε να ζευγαρωνουμε ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ με τα ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ χαρακτηριστικα, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΙΑΖΕ Η ΠΟΙΚΙΛΟΤΗΤΑ
Τι λες ρε φίλε που είναι καλύτερα.
Το μπουλ ντογκ δηλαδή που έχει χίλια προβλήματα και ούτε να γαμήσει δε μπορεί αν δε του παιξεις μαλακία, είναι καλύτερο από τον αγέρωχο λύκο;
Αυτά τα λένε κάτι ανώμαλοι σαν κι εσένα που γουστάρουν να τραβάνε μαλακία στα σκυλιά και μετά λένε ότι κάνουν και επάγγελμα εκτροφέα :2funny:
Κτηνοβάτη ε κτηνοβάτη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εξαφανίστηκε ο σοκολάτας. Χαμός από τις γυναίκες στα Πατήσια έπειτα από το thread αυτό. Θα γεμίσουμε αδέσποτα σοκολατοπουλα καθώς οι πανταχού γυναίκες έχουν κατακλύσει τα πέριξ επειτα απο τα νέα για σκιπταρι stallion. Μιλάμε η μαλάκια σε όλο της το μεγαλείο..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εχω σταματησει να διαβαζω τις παπαριες του thread , το μονο που εχω να πω οτι μας κλανετε τα αρχιδια οι αλβανοι. Στα λογια ολοι γαμανε.
Οταν ερθει η ωρα κανετε τουμπεκι ψιλοκομμενο σε αυτους που δεν σας παιρνει.

Οι Αλβανοι ειναι ενας ζεστος και φιλοξενος λαος που διαπρεπουν στο παγκοσμιο στερεωμα.

Γαμανε σαν λιονταρια τις δικες μας που κανουν κρα για Αλβανικο παλαμαρι

και ελκουν ολες τις γυναικες διοτι ειναι σφιχτες και δημιουργημενοι ανδρες που εμπνεουν σεβασμο.

Να μην ξεχναμε ποσο μονιασμενοι ειναι μεταξυ τους.

Καποιοι αλλοι μενουν με την μανα τους ολοκληροι μαντραχαλοι σε ενα διαμερισμα

ποσταρωντας με μια λερωμενη φανελα, μασωντας τοστ και δειχνουν dick pic στο omegle

μηπως χυσουν οθονη.

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εξαφανίστηκε ο σοκολάτας. Χαμός από τις γυναίκες στα Πατήσια έπειτα από το thread αυτό. Θα γεμίσουμε αδέσποτα σοκολατοπουλα καθώς οι πανταχού γυναίκες έχουν κατακλύσει τα πέριξ επειτα απο τα νέα για σκιπταρι stallion. Μιλάμε η μαλάκια σε όλο της το μεγαλείο..

Εμενα μου αρεσε το θρεντ. Τωρα ποιον θα υποστηριζω; γιατι τον διωξατε;

:dunno:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι λες ρε φίλε που είναι καλύτερα.
Το μπουλ ντογκ δηλαδή που έχει χίλια προβλήματα και ούτε να γαμήσει δε μπορεί αν δε του παιξεις μαλακία, είναι καλύτερο από τον αγέρωχο λύκο;
Αυτά τα λένε κάτι ανώμαλοι σαν κι εσένα που γουστάρουν να τραβάνε μαλακία στα σκυλιά και μετά λένε ότι κάνουν και επάγγελμα εκτροφέα :2funny:
Κτηνοβάτη ε κτηνοβάτη
οχι βλακα δεν ειναι ολες οι ρατσες σαν το μπουλντογκ που γραφεις.

πηγαινε διασταυρωσε καθαροαιμο κουρσας με πονυ για την ευρωστια που λες να δουμε ποση ζημια θα σε χρεωσουν.

και ΝΑΙ το μπουλντογκ το θελουμε για την εμφανιση που εχει και το προτιμουμε απο τον αγριο λυκο.

στους ανθρωπους λοιπον οταν μας αρεσει η κλωντια σιφερ δεν θα την διασταυρωσουμε με κινεζο για να βγει η επομενη γενια κοντη, με ξανθο ψηλο γιατι ετσι μας αρεσει. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙ , ΑΠΛΑ ΞΑΝΘΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΟΠΩΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom