Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Επικό :grin: :grin:
Ο υπόλοιπος κόσμος σε θέλει για πολίτη? :confused:
Δεν υπαρχει σε θελει δεν σε θελει.
Ειμαστε ολοι πολιτες της γης,τωρα αν εσυ κοιτας τις ανοητες γραμμες οκ.
Απλα συμφεροντα ειναι στη μεση και ο καθενας χωριζει το κομματι του.
Εδω 2 αδερφια αν κληρονομησουν 10 στρέμματα θα τα χωρισουν στη μεση,ειναι ολα βιολογικης εξελιξης.
Ουτε το σωμα σου δεν σου ανηκει προμοτορα μονο το 11ποντο πουλι σου,θα μου ποιος η ποια θα το θελει.
Τα σεβη μου στον μπαρμπα ποδογλυφτη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εσυ δεν εισαι ενας τυπος, που η γυναικα του εκλαιγε επειδη τον ειχες 3 ποντους (σε στυση) αλλα δεν ηθελε να σε παρατησει γιατι ηξερε οτι ησουν αδερφη και δεν ηθελε να σε μισησει η οικογενεια σου?

Γιατι ελεγε οτι φαντασιωνεσαι γαμιαδες να σου κανουν τον κωλο ακομα μεγαλυτερο. Ειχες βαλει λεει ενα ολοκληρο μπουκαλι βοτκα, πως το καταφερες ρε τυπε
Εσύ πες μας με τα αλλαξοκωλιδια που κάνετε με τα μινιον σου τους Τούρκοσπόρους που ετεροπροσδιοριζονται μέσω ενός ιμιτασιον σκιπταρι ψευτοstallion. Το 3 εκατοστά πως το σκέφτηκες; Μετά από 30 χρόνια χόρτασες και ανακάλυψες το πουλί σου και αυτοπροσδιοριζεσαι από αυτο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Βγηκε καποιος και ειπε οτι ειμαι γρηγορογαμουλης. Αν το σεξ ηταν αθλημα, αυτη η καρικατουρα θα ηταν παγκοσμιος πρωταθλητης στην ταχυτητα.

Προβατινες δεν τρωω πλεον, οταν ειχα πρωτοπερασει τα συνορα ναι, κρατησα τα παλια εθιμο απο το κωριο, αλλα τωρα το ξεπερασα. Φιλε μινιον, φιλετο αλα ντιαβολα, ντερλικωνουμε οι πετυχημενοι αλβαναραδες

Υπεπεσα σε ολισθημα.

Νομιζα οτι τσιμπολογας λιγουλακι για την πουτανια της υποθεσης.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
εχω πει κατω πατησια στο σταθμο, και εχω. δωσει και διαδικασια, αλλα τετοιος στοκος εισαι
Υπαρχει προς την Καλλαρη, κοντα στο Κτελ ενα γυμναστηριο που ειχε και χορο.
Εκτος αν λες αυτο επι της Αχαρνων.
Ο χορος φερνει περισσοτερο μουνι απο το γυμναστηριο.

Παγιο!

:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Που είπα για ζευγαρώματα με νάνους;

Δε συζητάω άλλο μαζί σου.
Κάνεις report επειδή χάνεις στη λογομαχία και τρώω μήνυμα από συντονιστή.
Ωραίος τύπος είσαι.
Τρέχα στον μπαμπά σου τον Αντισθένη και πες του τα άλλα παιδάκια με πειράζουν.
Μόνο από αυτό καταλαβαίνει κανείς τι άνθρωπος είσαι.
Η συζήτηση τέλος.
Δε μιλάω με μωρά.
ειπες το ζευγαρωμα με διαφορετικους κανει καλυτερους απογονους.

οι νανοι ειναι διαφορετικοι.

τα παιδια που θα κανεις μαζι τους ομως δεν θα ειναι καλυτερα.

δεν ξες τι λες φαινεται.

ο αντισθενης με εχει μπαναρει 3 φορες για αυτο αλλαξα 3 φορες ονομα και λογαριασμο.

κατι αλλο για να αλλαξεις κουβεντα και να μην παραδεχτεις την παπαρια που ειπες?

(ηδη σκεφτηκες οτι ειμαι φασιστας, οτι ειμαι ανικανος για ερευνητης -εχω δουλεψει και στην ερευνα λιγο, και τωρα πετας τον αντισθενη ως τι? να μπλεκεις μαναδες στην κουβεντα τετοιος χαμηλου επιπεδου εισαι)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ειχα γνωρισει μια φορα εναν νανο 60 ετων.

Ηταν τοσο κοντος που η καραφλα του μυριζε ποδαριλα!

:dunno:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.208
Like
1.753
Πόντοι
216
Υπαρχει προς την Καλλαρη, κοντα στο Κτελ ενα γυμναστηριο που ειχε και χορο.
Εκτος αν λες αυτο επι της Αχαρνων.
Ο χορος φερνει περισσοτερο μουνι απο το γυμναστηριο.

Παγιο!

:hi:
Στη Γκράβα δαχτυλιάσματα και σβήσιμο πιο πάνω στην "Αλχημεία" ! Θυμήθηκα μια τύπισσα που κυκλοφορούσε με καπαρντίνα και μαύρο γυαλί καλοκαιριάτικο μπουκάροντας σε random λεωφορεία στάση Αγ. Λουκά να κατέβει κέντρο, τεράστια μορφή! :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ξέρεις τι λεω εγώ Σοκόλ; Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.
Λες πχ έλα στο Fight C του Γιάννη του Θεοφάνους, στη Βεϊκου στο Γαλάτσι ή στου Γιώργου του Μάλλιου στους Αμπελοκήπους, στην Αμαλιάδος, εκεί πίσω από το President ή στο Μαυρομμάτι το χωριό του, που έμενε και προπονούσε τα τελευταία χρόνια, καλή του ώρα οπου είναι τώρα ή στου Γρηγόρη του Μάλλιου αν το θέλεις, στο Mallios Team Athens ή στη Γλυφάδα που είχε ανοίξει κι εκεί μια συνεργασία ή στο ΜΜAgym στη Βενιζέλου, στο Ν.Ηράκλειο, που είχαν συνεργαστεί με το Μαρτζούκο. Όποιος θέλει έρχεται και ζητάει το Σοκολ.
Tα υπόλοιπα να 'χαμε να λέγαμε.
ναι ρε τυπε, θα δωσω και τη διευθυνση μου ακριβως. Ειπα τη διαδικασια, ερχεστε, μετα την καραντινα, στελνουμε ΠΜ, συμφωνουμε μερα και ωρα, αν δεν ειμαι εκει, γραφτε ο Αλβανος ειναι μαλακας και ψευτης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπαρχει προς την Καλλαρη, κοντα στο Κτελ ενα γυμναστηριο που ειχε και χορο.
Εκτος αν λες αυτο επι της Αχαρνων.
Ο χορος φερνει περισσοτερο μουνι απο το γυμναστηριο.

Παγιο!

:hi:
Τα ειπα εγω, λιγο γκουγκλ να κανετε βγαινει η ιστορια, ειμαι κοντα σε ενα απο τα δυο. Αλλα οι λυρατες οι κοτες , κοκοκο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εσύ πες μας με τα αλλαξοκωλιδια που κάνετε με τα μινιον σου τους Τούρκοσπόρους που ετεροπροσδιοριζονται μέσω ενός ιμιτασιον σκιπταρι ψευτοstallion. Το 3 εκατοστά πως το σκέφτηκες; Μετά από 30 χρόνια χόρτασες και ανακάλυψες το πουλί σου και αυτοπροσδιοριζεσαι από αυτο
καλα τραβα πηδα την κλειδαροτρυπα της πορτας πισω απο την οποια ειναι η γυναικα σου με τον αλβανο γαμια της, αλλα βαλε και καλτσα γιατι θα παραειναι μεγαλη η κλειδαροτρυπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά θα μας πεις πού να έρθουμε και για ποιο λόγο να έρθουμε; Πες τους τώρα ότι δεν είσαι καν Αλβανός για να τελειώνει το παραμύθι και πες μας τι μας θες.
Προκαλεσαν καποιοι οτι κανενας αλβανος δε μπορει να ριξει γκομενες και να κανουμε διαγωνισμο σε καμακι. εγω μιλησα με ντοκουμεντα κατευθειαν, ειπα τι και πως.

Οπως κανεις δε πηγε Χιλτον, ετσι κανεις δε τολμησε να κοντραρει αλβανο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ειπες το ζευγαρωμα με διαφορετικους κανει καλυτερους απογονους.

οι νανοι ειναι διαφορετικοι.

τα παιδια που θα κανεις μαζι τους ομως δεν θα ειναι καλυτερα.

δεν ξες τι λες φαινεται.

ο αντισθενης με εχει μπαναρει 3 φορες για αυτο αλλαξα 3 φορες ονομα και λογαριασμο.

κατι αλλο για να αλλαξεις κουβεντα και να μην παραδεχτεις την παπαρια που ειπες?

(ηδη σκεφτηκες οτι ειμαι φασιστας, οτι ειμαι ανικανος για ερευνητης -εχω δουλεψει και στην ερευνα λιγο, και τωρα πετας τον αντισθενη ως τι? να μπλεκεις μαναδες στην κουβεντα τετοιος χαμηλου επιπεδου εισαι)
Σκάσε μπουστη.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ναι ρε τυπε, θα δωσω και τη διευθυνση μου ακριβως. Ειπα τη διαδικασια, ερχεστε, μετα την καραντινα, στελνουμε ΠΜ, συμφωνουμε μερα και ωρα, αν δεν ειμαι εκει, γραφτε ο Αλβανος ειναι μαλακας και ψευτης.
Γιατί τύπε μου; Στη ζήτησε κανείς τη διεύθυνσή σου; Σε ρώτησε κανείς που είναι το σπίτι σου; Εκτός κι αν μένεις στο γυμναστήριο μέσα.
Τα υπόλοιπα να 'χαμε να λέγαμε, σε κουβέντα να βρισκόμαστε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Του μπαρμπαπηδουλα αλβανος του εφαγε τη γυναικα και τωρα τους πληρωνει μηνιατικο χαρατσι γ αυτο εδω μεσα εχει τοσο μενος με τον εθνικισμο και τον πατριωτισμο οπως και με την αριστερα.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Γιατί τύπε μου; Στη ζήτησε κανείς τη διεύθυνσή σου; Σε ρώτησε κανείς που είναι το σπίτι σου; Εκτός κι αν μένεις στο γυμναστήριο μέσα.
Τα υπόλοιπα να 'χαμε να λέγαμε, σε κουβέντα να βρισκόμαστε.
Καλα γυρνα τα οπως θες τυπε, οταν αμφισβητεις οτι ο αλβανος ειναι γαμιας, και σου δινεται η ευκαιρια και κανεις πισω, εισαι κοτα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Καλα γυρνα τα οπως θες τυπε, οταν αμφισβητεις οτι ο αλβανος ειναι γαμιας, και σου δινεται η ευκαιρια και κανεις πισω, εισαι κοτα
Εγώ εχω ασχοληθεί με αυτά που λες; Και τα γυρνάω κιόλας; Για βάλε μου το ποστ, που τα γράφω αυτά; Να δούμε και πόσο κότα είμαι.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Δηλαδή εμένα με κάλεσες να έρθω αν τολμάω στα κάτω πατήσια για να σε δω να ρίχνεις γκομενα λαιβ; Βλαμμενο είσαι παιδί μου; Τι ακριβώς θες να κάνεις, πες το καθαρά και αντρίκια. Πες είμαι ο τάδε, θέλω να συναντηθούμε εκεί, στο τάδε σημείο, την τάδε μέρα, για το και το.
μαθε να διαβαζεις το θρεντ, μεχρι τοτε σκασε κλωνε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ εχω ασχοληθεί με αυτά που λες; Και τα γυρνάω κιόλας; Για βάλε μου το ποστ, που τα γράφω αυτά; Να δούμε και πόσο κότα είμαι.
τα μισα ατομα εδω μεσα με κοντραραν για οτι ειπα, εδωσα την ευκαιρια για συναντηση

εσυ απλα πεταχτηκες σαν την πορδη να λες οτι δεν εδωσα και διευθυνση.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Του μπαρμπαπηδουλα αλβανος του εφαγε τη γυναικα και τωρα τους πληρωνει μηνιατικο χαρατσι γ αυτο εδω μεσα εχει τοσο μενος με τον εθνικισμο και τον πατριωτισμο οπως και με την αριστερα.
για να ειμαι δικαιος, ο μπαρμπαπηδουλας δεν εκανε κανενα υποτιμητικο σχολιο για μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom