Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ναι! πινει και ταλισκερ μετα...

ηρθε απο τα κατεργα της αλβανιας και πηδαει ελλεηνιδες και το γραφει στο μπου που ειναι για πουτανες..... αλβανος να ναι η μπουρδελιαρης?

βρειτε ποια παλαμη εχει τις περισσοτερες τριχες και κερδιστε ενα κουτι λουκουμια.


Αυτοι ακριβως ειναι οι Αλβανοι. Απο το τιποτα αναρριχωνται στην κορυφη. Το πως, μας νοιαζει;

ετσι και το καμαρι μας, ο περιβοητος Σοκολ, εφτασε στην επιτυχια.

Και τελικα, σηκωνει μανικια, κατεβαζει παντελονια, πεταει ψωλη, ξεσκιζει τα μουνια

και γουστα ακριβα εχει, γουστα ακριβα!

Εμείς αλλά μάθαμε. Μπαμ μπουμ ο κυνηγός στο δίλεπτο και go. Η κοπέλα ακόμα γελάει μετά τα φλόκια μ να πάει αυτός.

Τι εννοεις; αναφερεσαι στην γνωστη ιστορια με την στενοκωλα ξανθια;

να το πουμε κι αυτο βρε αδερφε.

Βυθισε το τεραστιο παλουκι του στην τρυφερη ροζ σουφρα της και αυτη βογγοντας

σαν μπαλαρινα των αιθερων, τραβηχτηκε απο καυλα και αδειασε το κρεατινο ροπαλο

στο διψασμενο λαρυγγι της.

Ημουν μπροστα και σε θεση να γνωριζω μιας που πλαι του πηδουσα την φιλεναδα της

χαστουκιζοντας τα κωλομερια της δικης του κι αυτος της δικης μου.

Εγω ο ιδιος του εδωσα λιπαντικη κρεμα ως Ελληνας και αυτος ως Αλβανος

γελασε πετρινα, μουδιαζοντας τον χωρο. Να επεμενα;;;


:rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αυτοι ακριβως ειναι οι Αλβανοι. Απο το τιποτα αναρριχωνται στην κορυφη. Το πως, μας νοιαζει;

ετσι και το καμαρι μας, ο περιβοητος Σοκολ, εφτασε στην επιτυχια.

Και τελικα, σηκωνει μανικια, κατεβαζει παντελονια, πεταει ψωλη, ξεσκιζει τα μουνια

και γουστα ακριβα εχει, γουστα ακριβα!



Τι εννοεις; αναφερεσαι στην γνωστη ιστορια με την στενοκωλα ξανθια;

να το πουμε κι αυτο βρε αδερφε.

Βυθισε το τεραστιο παλουκι του στην τρυφερη ροζ σουφρα της και αυτη βογγοντας

σαν μπαλαρινα των αιθερων, τραβηχτηκε απο καυλα και αδειασε το κρεατινο ροπαλο

στο διψασμενο λαρυγγι της.

Ημουν μπροστα και σε θεση να γνωριζω μιας που πλαι του πηδουσα την φιλεναδα της

χαστουκιζοντας τα κωλομερια της δικης του κι αυτος της δικης μου.

Εγω ο ιδιος του εδωσα λιπαντικη κρεμα ως Ελληνας και αυτος ως Αλβανος

γελασε πετρινα, μουδιαζοντας τον χωρο. Να επεμενα;;;


:rockon:
Γιατί μου ακούγεται σαν αλλαξοκωλιδια μεταξύ σας;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Flag-Pins-Greece-Albania.jpg


Και στο γαμησι, αδερφια θα μαστε!

:rockon:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
οι περισσότερες αλβανίδες είναι σαν ανάποδο γαμώτο if you know what i mean...
φίλε ιμιτασιόν αλβανέ πρέπει να βρεις κάτι καλύτερο. το νήμα παραπαίει :grin::confused:
Κοντε ποσο απειρος φαινεσαι με τις γυναικες τελικα απορω με τοσα κολγκιρλ που εχεις παει και προωθείς εδω μεσα δεν εχεις μαθει να διακρινεις τις γυναικες.
Γιατι ρε οι αλβανες ειναι ασχημες?
Ρε μαλακακο τοσες αλβανες κολγκιρλ εχεις παρει αλλο που σου πουλανε το παραθυμι οτι ειναι ιταλιδες η σερβες.
Επειδη εχω παει με αλβανες μια χαρα γυναικες ειναι οχι ολες αλλα πολλες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
μαλλον γιατι δεν επιασες την ψιλη νοτα του χιουμορ
Να σου πω εγώ ωραία ιστορία. Πρώτα από όλα δν χρειάζεται να ετεροπροσδιοριζεσαι στο σεξ μέσω κάποιου άλλου. Είσαι αυτό π λέμε ο άντρας κατσαρίδας.

Με ένα φιλαράκι παίρναμε μια παρτουζα στο γεράκι σε μπουρδελο. Όπως την πηδαγαμε της κάνει άμα πιάσεις το Τζόκερ τι θα έκανες;


Κάνει αυτή ε θα αγόραζα σπίτι θα έκανα οικογένεια και θα σταματούσα. Εσύ του λέει;

Ε θα τον έδινα στο Μπάτμαν. Τόσα χρόνια τν κυνηγάει. Όπως τον είχα μέσα από τα γέλια αυτή Μ έκανε κάτι συσπάσεις και εγινα τούρμπο. Δύο φορές την πηδηξα.

Τώρα να δίνετε χαστουκακια ο ένας στον κωλο του άλλου και να γελάτε δν είναι ιστορία να τν μάθουμε οι υπολοιποι. Σαν κάτι τσόντες στο milfakia ακούγετε π τις βλέπουμε και γελαμε..
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
θηλυκές ρε, θηλυκές με η
έχουν συντηρηθεί...:grin:ναι οι αλβανίδες και οι καρυάτιδες :confused:

ο εν ντρουλ σουλ μουλ κι όπως αλλιώς τον λένε είναι πιο έλληνας από σένα πανάθεμά σε :confused:
Εγω ειμαι πολιτης του κοσμου μαλακακο.
Το οτι ειμαι ελληνας ειναι μονο στα χαρτια
Η γη ειναι ενιαια για ολους αλλο που εμεις τη χωρισαμε με ανοητες γραμμες.
Ναι ξερω θα πολεμησεις του τουρκους για να υπερασπιστεις τον κουλη μπραβο σου,αν σε πιασουν αιχμαλωτο οι τουρκοι κομαντος πες τους να τραβηξουν βιντεο να ανεβασω τσοντα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δασκαλάκο εγώ με 19.3 πέρασα στις πανελλήνιες και βιολογία 20.
Είμαι πολύ πιο αρμόδιος από εσένα που στην ουσία είσαι ένας αποτυχημένος δασκαλάκος.
Έχω βαθιές γνώσεις σε πάρα πολλούς τομείς, χάρη στο λαμπρό μυαλό μου και μεγάλο IQ, που φαίνεται και από την επιτυχία μου στο σχολείο και μετά.
Αν είχες μυαλό δε θα γινόσουν δάσκαλος βιολογίας αλλά γιατρός ή θα δούλευες σε μεγάλη φαρμακευτική ή κάτι τέτοιο.
Αποτυχημένος είσαι και σταμάτα να λες το δάσκαλος βιολογίας σαν να ναι τρόπαιο γιατί δεν είναι.
Αν ήσουν καθηγητής πανεπιστημίου θα άλλαζε το πράγμα, αλλά δεν είσαι.
Στα όνειρά σου μόνο και στο bourdela που τον παριστάνεις. :2funny:
Τύπε, εσύ δεν έγραφες ότι έχεις αποτύχει στη ζωή σου και το έχεις ρίξει στα ψυχοφάρμακα γιατί δεν το άντεξες; Κι ότι το έχεις καημό να πετύχεις για να "δείξεις μετά" σε αυτές που σε έφτυναν;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλά γάμα τη μάνα σου εσύ και την αδερφή σου και μετά έλα δείξε μας τι ωραία παιδιά βγάλατε. :2funny:
αυτο κανανε οι σουηδοι και οι σουηδεζες βγηκαν εξισου ομορφες,

ενω οσες ξανθιες ομορφες αγγλιδες κανανε παιδια με μαυρους βγαλανε παιδια σαν τον ομπαμα.

εγω θεωρω τον ομπαμα ασχημο ενω τα ξανθουλικα παιδια ομορφα.

εσυ πηγαινε κανε παιδια με μαυρη λοιπον να δουμε αν θα βγαλεις γαλανοματικα ομορφα παιδια.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Βιολογιες και μαλακιες σε σαιτ με πουτανες! Τι να πει κανεις;

στα μαθηματα συμπεριφορας ο γιγαντας Σοκολ, διδασκει οτι μετραει μονο η καλη ζωη

κι ο ανδρας να υπηρετειται σε ολα και παντα.

Περιμενω τον μαστερ Σοκολ στην πιατσα με πετσινο μπουφαν καπνιζοντας μουρατι

και φτιαγμενος με ρακη, ετοιμος να ξεσκισουμε τα πουτανακια!


:afro:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.812
Κριτικές
1
Like
5.821
Πόντοι
2.356
Εγω ειμαι πολιτης του κοσμου μαλακακο.
Το οτι ειμαι ελληνας ειναι μονο στα χαρτια
Η γη ειναι ενιαια για ολους αλλο που εμεις τη χωρισαμε με ανοητες γραμμες.
Ναι ξερω θα πολεμησεις του τουρκους για να υπερασπιστεις τον κουλη μπραβο σου,αν σε πιασουν αιχμαλωτο οι τουρκοι κομαντος πες τους να τραβηξουν βιντεο να ανεβασω τσοντα.
αυτος που δε θελει να πολεμησει επικαλειται τον κουλη. αυτος που θελει επικαλειται τη μανα τη γυναικα το παιδι του. για σενα και τον κουλη παντως δε παω. ας σας μαγαρισουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βιολογιες και μαλακιες σε σαιτ με πουτανες! Τι να πει κανεις;

στα μαθηματα συμπεριφορας ο γιγαντας Σοκολ, διδασκει οτι μετραει μονο η καλη ζωη

κι ο ανδρας να υπηρετειται σε ολα και παντα.

Περιμενω τον μαστερ Σοκολ στην πιατσα με πετσινο μπουφαν καπνιζοντας μουρατι

και φτιαγμενος με ρακη, ετοιμος να ξεσκισουμε τα πουτανακια!


:afro:
μαπα το καρπουζι ΤΝΤ. ταλισκερ πινει
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
μαπα το καρπουζι ΤΝΤ. ταλισκερ πινει

Ο Σοκολ πινει ακριβο ουισκυ και σπανιως εκλεκτες μπυρες παρεα με την ψητη προβατινα του.

Καπου καπου κι εγω ως μαθητης αλλα και ακολουθος ενος ανδρικου τροπου ζωης.

Στην πιατσα ομως...ααα...εκει ολα αλλαζουν!

Πινουμε ρακη. Μας κανει ωραιο κεφαλι.

:rockon:
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Δυστυχως πραγματικοτητα,εχω μια γνωστη σχεδον 26 ετων,απο τα Γιάννενα,σχετικα ομορφη,η οποια ειναι εδω και λιγα χρονια με αλβανο,τον οποιον τον γνωρισε σε σχολη χορου ( ηταν μαζι δηλαδη ).
Ετσι γαμαμε πολλοι, και εγω μεσα. Χορευταραδες, μπατσατες, ρουμπες και παει επεσε το γκομενακι
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.812
Κριτικές
1
Like
5.821
Πόντοι
2.356
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Βγηκε καποιος και ειπε οτι ειμαι γρηγορογαμουλης. Αν το σεξ ηταν αθλημα, αυτη η καρικατουρα θα ηταν παγκοσμιος πρωταθλητης στην ταχυτητα.

Προβατινες δεν τρωω πλεον, οταν ειχα πρωτοπερασει τα συνορα ναι, κρατησα τα παλια εθιμο απο το κωριο, αλλα τωρα το ξεπερασα. Φιλε μινιον, φιλετο αλα ντιαβολα, ντερλικωνουμε οι πετυχημενοι αλβαναραδες
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
σχολη χορου? τοσο λουληδες? τοσο αντριλα?
Τυπε, κατσε εσυ, πες στον εαυτο σου οτι εισαι αντρας και ασε με εμενα να χορευω αισθησιακα με τις γκομενες.

Ελεγα για τα γυμναστηρια πριν, το ιδιο συμβαινει και στις σχολες χορου, ερχονται οι αλβανοι και γαμανε τις γκομενες γιατι τολμανε.

Βγαινεις εξω μπουρναζι (προ κοβιντ) στα κουβανεζικα και οι γκομενες ξεροσταλιαζουν. Ξεχνανε και τα πεταχτα αυτια, και το τηγανοκεφαλο και το διαβατηριο.

Και μετα λετε τι φταιει και δε γαματε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ετσι γαμαμε πολλοι, και εγω μεσα. Χορευταραδες, μπατσατες, ρουμπες και παει επεσε το γκομενακι
Αλήθεια τα πιστεύεις αυτά; Μάλλον είστε πιο κοντά στο chernobyl και σας επηρεασε η ραδιενέργεια. Βρε ποιος stallion κοκορευεται που γαμαει πουτανες και άνοιξες και thread εδώ μεσα; Αντέ τραβάτε γαμηστε εκεί που πριν το πήρανε ακαποτο. Γλυψτε εκεί που έχει τα φλόκια μ. Και πάρτε τηλ τους φίλους σας όταν περιμένετε να βγω όταν είμαι με την κορασίδα στο δωμάτιο π γουστάρει και να σας διώχνει γιατί είστε μαλακηδες και κρεμοαγαπουληδες; ποτέ ρε σας εχυσε τν πουτσα γυναίκα εκτός από τα όνειρα σας τελευταία φορά; εσείς γαματε για πλάκα και το παίζετε μεταξύ αντράκια ενώ δν μπορείτε να ρίξετε τπτ έξω χωρίς να πληρώσετε. Αντέ κάνα μικρό χαζοβιόλικο να πηδηξετε κάνα δίλεπτο και μετά να σας φτύσει π δεν κτλβ τπτ. Γελαει μαζί σας και παρδαλό κατσίκι επιβήτορες της πλακας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.274
Like
24.238
Πόντοι
6.056
Τυπε, κατσε εσυ, πες στον εαυτο σου οτι εισαι αντρας και ασε με εμενα να χορευω αισθησιακα με τις γκομενες.

Ελεγα για τα γυμναστηρια πριν, το ιδιο συμβαινει και στις σχολες χορου, ερχονται οι αλβανοι και γαμανε τις γκομενες γιατι τολμανε.

Βγαινεις εξω μπουρναζι (προ κοβιντ) στα κουβανεζικα και οι γκομενες ξεροσταλιαζουν. Ξεχνανε και τα πεταχτα αυτια, και το τηγανοκεφαλο και το διαβατηριο.

Και μετα λετε τι φταιει και δε γαματε
το χαλασες ρε μαν με τα χορευτικα

οταν βλεπω αντρα να σπαει μεσουλα ιδιως με λατιν και τετοια ξερναω απο τα ματια χωρις πλακα

οτι αλλο εκτος απο αυτο ρε μαγκες :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom