Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Βγηκε καποιος και ειπε οτι ειμαι γρηγορογαμουλης. Αν το σεξ ηταν αθλημα, αυτη η καρικατουρα θα ηταν παγκοσμιος πρωταθλητης στην ταχυτητα.

Προβατινες δεν τρωω πλεον, οταν ειχα πρωτοπερασει τα συνορα ναι, κρατησα τα παλια εθιμο απο το κωριο, αλλα τωρα το ξεπερασα. Φιλε μινιον, φιλετο αλα ντιαβολα, ντερλικωνουμε οι πετυχημενοι αλβαναραδες
Όσα δν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια..
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αλήθεια τα πιστεύεις αυτά; Μάλλον είστε πιο κοντά στο chernobyl και σας επηρεασε η ραδιενέργεια. Βρε ποιος stallion κοκορευεται που γαμαει πουτανες και άνοιξες και thread εδώ μεσα; Αντέ τραβάτε γαμηστε εκεί που πριν το πήρανε ακαποτο. Γλυψτε εκεί που έχει τα φλόκια μ. Και πάρτε τηλ τους φίλους σας όταν περιμένετε να βγω όταν είμαι με την κορασίδα στο δωμάτιο π γουστάρει και να σας διώχνει γιατί είστε μαλακηδες και κρεμοαγαπουληδες; ποτέ ρε σας εχυσε τν πουτσα γυναίκα εκτός από τα όνειρα σας τελευταία φορά; εσείς γαματε για πλάκα και το παίζετε μεταξύ αντράκια ενώ δν μπορείτε να ρίξετε τπτ έξω χωρίς να πληρώσετε. Αντέ κάνα μικρό χαζοβιόλικο να πηδηξετε κάνα δίλεπτο και μετά να σας φτύσει π δεν κτλβ τπτ. Γελαει μαζί σας και παρδαλό κατσίκι επιβήτορες της πλακας
καλα προσεχε τη γυναικα σου τυπε, γιατι με τετοια νοοτροπια φλωρουμπα, μαλλον κανας μαλακας χοντρος με γυαλια εισαι που στο ενα ταμπ το παιζει αντρας στο μπου και στο αλλο βλεπει βιντεο με στραποναρισμα
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
το χαλασες ρε μαν με τα χορευτικα

οταν βλεπω αντρα να σπαει μεσουλα ιδιως με λατιν και τετοια ξερναω απο τα ματια χωρις πλακα

οτι αλλο εκτος απο αυτο ρε μαγκες :vomit:
καλα οταν δεις τι γκομενες μου εχουν κατσει θα αλλαξεις γνωμη

Η σχολή χορου είναι πολύ καλή ενασχόληση. Είτε κάνεις παραδοσιακούς χορούς είτε λάτιν, βοηθάει στο σώμα να χαλαρώσει, στην κίνηση και σίγουρα στην επαφή με το άλλο φύλο αφού υπάρχει συνέχεια σωματική επαφή μέσω των χορευτικών κινήσεων. Λυνεσαι, πώς να στο πω.

Ο κολιός πιο πάνω που σου γράφει ότι πάει σε χορευτικά είναι παπατζής. Δεν πήγε ποτέ του, απλά κοπιάρει ποστ που είδε και του άρεσαν. Άσε να ξέρω καλύτερα. Μην τον παίρνεις στα σοβαρά.
παρε και τον αλλον και ελατε να με δειτε πως θα ριχνω γκομενες ρε τυπε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
καλα προσεχε τη γυναικα σου τυπε, γιατι με τετοια νοοτροπια φλωρουμπα, μαλλον κανας μαλακας χοντρος με γυαλια εισαι που στο ενα ταμπ το παιζει αντρας στο μπου και στο αλλο βλεπει βιντεο με στραποναρισμα
Αλήθεια σε λυπάμαι.. Ότι φοβάσαι και δν κτλβ προσπαθείς να το απαξιώσεις. Ο φίλος σου ελεγε για ταμποναρισμα μεταξύ σας και για σφαλιάρες στα κωλαράκι σας. Έχετε ξεφύγει από τις τσόντες και το κάνετε μεταξύ σας. Μν με μπερδεύεις ότι είμαστε το ίδιο..
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Πού ακριβώς να έρθουμε;
εχω γραψει και που και πως.

και χωρις να ερθετε με λιγο σωστο γκουγκλαρισμα θα βλεπατε οτι αυτα που λεω στεκουν. αλλα εισαι και εσυ κλωνος
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.274
Like
24.238
Πόντοι
6.056
καλα οταν δεις τι γκομενες μου εχουν κατσει θα αλλαξεις γνωμη
δεν αμφιβαλω αλλα εγω δεν μπορω να το βλεπω
τι να σου πω χανει πολυ ο αντρας με αυτα τα σπασιματακια σε καρπους και μεσουλα
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αλήθεια σε λυπάμαι.. Ότι φοβάσαι και δν κτλβ προσπαθείς να το απαξιώσεις. Ο φίλος σου ελεγε για ταμποναρισμα μεταξύ σας και για σφαλιάρες στα κωλαράκι σας. Έχετε ξεφύγει από τις τσόντες και το κάνετε μεταξύ σας. Μν με μπερδεύεις ότι είμαστε το ίδιο..
τυπε βγες απο τη ντουλαπα και παραδεξου το οτι εισαι κροσακιας
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
δεν αμφιβαλω αλλα εγω δεν μπορω να το βλεπω
τι να σου πω χανει πολυ ο αντρας με αυτα τα σπασιματακια σε καρπους και μεσουλα
εχω πολλους φιλους που λενε το ιδιο. για μενα ομως σημασια εχει να στελνω τη μπαλα στο πλεκτο.

ειμαι αφραγκος, ειμαι αλβανος, μουναρες αλλιως δε θα εριχνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
τυπε βγες απο τη ντουλαπα και παραδεξου το οτι εισαι κροσακιας
Τι σημαίνει κροσσακιας; να σου πω είχες γκόμενά κάτω Πατήσια που συγκατοικουσε με μια; φοιτήτριες και οι δύο. γιατί τις είχα γαμησει και τις δύο. Η δεύτερη πολύ λεπτή; η μία με γνώρισε στην άλλη γιατί δν την πηδαγε κάνεις. Και σε είχα πετύχει φυλής όπου σε έδιωξε η τσατσά άρον άρον επειδή ένας stallion πηδαγε. Μήπως βγάζω σκελετούς από τν ντουλάπα;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
αυτο κανανε οι σουηδοι και οι σουηδεζες βγηκαν εξισου ομορφες,

ενω οσες ξανθιες ομορφες αγγλιδες κανανε παιδια με μαυρους βγαλανε παιδια σαν τον ομπαμα.

εγω θεωρω τον ομπαμα ασχημο ενω τα ξανθουλικα παιδια ομορφα.

εσυ πηγαινε κανε παιδια με μαυρη λοιπον να δουμε αν θα βγαλεις γαλανοματικα ομορφα παιδια.
Ξανθά γαλανομάτικα παιδιά = Όμορφα
Μαύρα = άσχημα
Κατά τα άλλα δεν είσαι φασίστας. :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε, εσύ δεν έγραφες ότι έχεις αποτύχει στη ζωή σου και το έχεις ρίξει στα ψυχοφάρμακα γιατί δεν το άντεξες; Κι ότι το έχεις καημό να πετύχεις για να "δείξεις μετά" σε αυτές που σε έφτυναν;
Εσύ τι πετάγεσαι σαν την πούτσα ενώ συζητάμε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ξανθά γαλανομάτικα παιδιά = Όμορφα
Μαύρα = άσχημα
Κατά τα άλλα δεν είσαι φασίστας. :2funny:
γιατι οποιος του αρεσει το ασπρο αντι για το μαυρο
η λεπτη μυτη αντι η φαρδια
το κομψο πιγουνι αντι ο προγναθισμος

ειναι φασιστας και ρατσιστης?

αν ειναι να λεω και εγω σε οσες γκομενες με χυλοπιτιασαν ειστε ρατσιστριες δεν γουσταρετε την μουρη μου,

ΓΟΥΣΤΟ ΕΙΝΑΙ

εσενα σ αρεσει το κοτοπουλο και εμενα το χοιρινο, επειδη διαφωνουμε ο ενας απο τους δυο πρεπει να ειναι φασιστας?
σε θεματα γουστου? ομορφιας?

μια γκομενα που απορριπτει τους κοντους την λες φασιστρια και ρατσιστρια? μια που δεν της αρεσουν οι μαυροι γιατι?

και οι αετοι μου αρεσουν ενω δεν μου αρεσουν οι κροκοδειλοι, ειναι φασιστικο να εχω προτιμησεις????

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ ΦΑΣΙΣΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ.

οποτε αμολλας ενα "φασιστα" κανεις και μια προσωπικη επιθεση και εισαι οκ αντι να παραδεχτεις τα λαθη σου.

παραδεξου το ρε, αν ζευγαρωσεις με νανους θα βγαλεις καλα - ψηλα παιδια που θες ή χειροτερα κοντα? η αναμειξη ειναι καλη ειπες ασχετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Τι σημαίνει κροσσακιας; να σου πω είχες γκόμενά κάτω Πατήσια που συγκατοικουσε με μια; φοιτήτριες και οι δύο. γιατί τις είχα γαμησει και τις δύο. Η δεύτερη πολύ λεπτή; η μία με γνώρισε στην άλλη γιατί δν την πηδαγε κάνεις. Και σε είχα πετύχει φυλής όπου σε έδιωξε η τσατσά άρον άρον επειδή ένας stallion πηδαγε. Μήπως βγάζω σκελετούς από τν ντουλάπα;
Εσυ δεν εισαι ενας τυπος, που η γυναικα του εκλαιγε επειδη τον ειχες 3 ποντους (σε στυση) αλλα δεν ηθελε να σε παρατησει γιατι ηξερε οτι ησουν αδερφη και δεν ηθελε να σε μισησει η οικογενεια σου?

Γιατι ελεγε οτι φαντασιωνεσαι γαμιαδες να σου κανουν τον κωλο ακομα μεγαλυτερο. Ειχες βαλει λεει ενα ολοκληρο μπουκαλι βοτκα, πως το καταφερες ρε τυπε
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ο Σοκολ πινει ακριβο ουισκυ και σπανιως εκλεκτες μπυρες παρεα με την ψητη προβατινα του.
Προβατίνα; Είσαι σίγουρος; Νομίζω ότι μόνον κατσικάκι, βιολογικής εκτροφής και μόνον από μαγαζιά που εμπιστεύεται, τρώει. Έτσι έγραφε παλιά τουλάχιστον. Αν άλλαξε διατροφή τώρα.....
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Προβατίνα; Είσαι σίγουρος; Νομίζω ότι μόνον κατσικάκι, βιολογικής εκτροφής και μόνον από μαγαζιά που εμπιστεύεται, τρώει. Έτσι έγραφε παλιά τουλάχιστον. Αν άλλαξε διατροφή τώρα.....
δε θυμαμαι να εχω γραψει ποτε τιποτα για φαι, αλλα εγω μονο φιλετα τρωω
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Καλά ούτε και που θα σε βρει κανείς έχεις γράψει ποτέ, αλλά δεν το κάνουμε και θέμα.
εχω πει κατω πατησια στο σταθμο, και εχω. δωσει και διαδικασια, αλλα τετοιος στοκος εισαι
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
εχω πει κατω πατησια στο σταθμο, και εχω. δωσει και διαδικασια, αλλα τετοιος στοκος εισαι
Ξέρεις τι λεω εγώ Σοκόλ; Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.
Λες πχ έλα στο Fight C του Γιάννη του Θεοφάνους, στη Βεϊκου στο Γαλάτσι ή στου Γιώργου του Μάλλιου στους Αμπελοκήπους, στην Αμαλιάδος, εκεί πίσω από το President ή στο Μαυρομμάτι το χωριό του, που έμενε και προπονούσε τα τελευταία χρόνια, καλή του ώρα οπου είναι τώρα ή στου Γρηγόρη του Μάλλιου αν το θέλεις, στο Mallios Team Athens ή στη Γλυφάδα που είχε ανοίξει κι εκεί μια συνεργασία ή στο ΜΜAgym στη Βενιζέλου, στο Ν.Ηράκλειο, που είχαν συνεργαστεί με το Μαρτζούκο. Όποιος θέλει έρχεται και ζητάει το Σοκολ.
Tα υπόλοιπα να 'χαμε να λέγαμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
γιατι οποιος του αρεσει το ασπρο αντι για το μαυρο
η λεπτη μυτη αντι η φαρδια
το κομψο πιγουνι αντι ο προγναθισμος

ειναι φασιστας και ρατσιστης?

αν ειναι να λεω και εγω σε οσες γκομενες με χυλοπιτιασαν ειστε ρατσιστριες δεν γουσταρετε την μουρη μου,

ΓΟΥΣΤΟ ΕΙΝΑΙ

εσενα σ αρεσει το κοτοπουλο και εμενα το χοιρινο, επειδη διαφωνουμε ο ενας απο τους δυο πρεπει να ειναι φασιστας?
σε θεματα γουστου? ομορφιας?

μια γκομενα που απορριπτει τους κοντους την λες φασιστρια και ρατσιστρια? μια που δεν της αρεσουν οι μαυροι γιατι?

και οι αετοι μου αρεσουν ενω δεν μου αρεσουν οι κροκοδειλοι, ειναι φασιστικο να εχω προτιμησεις????

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ ΦΑΣΙΣΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ.

οποτε αμολλας ενα "φασιστα" κανεις και μια προσωπικη επιθεση και εισαι οκ αντι να παραδεχτεις τα λαθη σου.

παραδεξου το ρε, αν ζευγαρωσεις με νανους θα βγαλεις καλα - ψηλα παιδια που θες ή χειροτερα κοντα? η αναμειξη ειναι καλη ειπες ασχετε.
Που είπα για ζευγαρώματα με νάνους;

Δε συζητάω άλλο μαζί σου.
Κάνεις report επειδή χάνεις στη λογομαχία και τρώω μήνυμα από συντονιστή.
Ωραίος τύπος είσαι.
Τρέχα στον μπαμπά σου τον Αντισθένη και πες του τα άλλα παιδάκια με πειράζουν.
Μόνο από αυτό καταλαβαίνει κανείς τι άνθρωπος είσαι.
Η συζήτηση τέλος.
Δε μιλάω με μωρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom