Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν με ξερεις , δεν σε ξερω. Υποφερεις και υποφερω. :P
Αμα μεινω στο ραφι μετα απο 10-15 χρονια θα κατηγορω τους αλβανους που μας παιρνουν τις γυναικες.
Εληξε το θεμα.

Προσωπικα παντως του ειπα να βγουμε. Οπως κι αλλοι.

Επρεπε να τον παρετε με το μαλακο.

Και στον Καλογερο αυτο κανατε ορισμενοι και τωρα δεν αποδιδει το νημα του.

Ντιπ για ντιπ μυαλο;

:dunno:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
οχι βλακα δεν ειναι ολες οι ρατσες σαν το μπουλντογκ που γραφεις.

πηγαινε διασταυρωσε καθαροαιμο κουρσας με πονυ για την ευρωστια που λες να δουμε ποση ζημια θα σε χρεωσουν.

και ΝΑΙ το μπουλντογκ το θελουμε για την εμφανιση που εχει και το προτιμουμε απο τον αγριο λυκο.

στους ανθρωπους λοιπον οταν μας αρεσει η κλωντια σιφερ δεν θα την διασταυρωσουμε με κινεζο για να βγει η επομενη γενια κοντη, με ξανθο ψηλο γιατι ετσι μας αρεσει. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙ , ΑΠΛΑ ΞΑΝΘΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΟΠΩΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.
Όλες οι ράτσες έχουν προβλήματα.
Τα μπάσταρδα είναι πολύ πιο υγιή και έξυπνα.

Φασιστάκο πάρε τις ευγονικές σου παπαριές και πες τα με τους φίλους σου τους νεοναζί.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όλες οι ράτσες έχουν προβλήματα.
Τα μπάσταρδα είναι πολύ πιο υγιή και έξυπνα.

Φασιστάκο πάρε τις ευγονικές σου παπαριές και πες τα με τους φίλους σου τους νεοναζί.
σε παρεπεμψα στο σχολικο βιβλιο και παλι δεν καταλαβαινεις τι παπαρια γραφεις.

η μπανανα που τρως και το σιταρι που τρως και το κοτοπουλο που τρως, ειναι ολα αποτελεσματα αυτου του "φασισμου" που επιλεγαμε και διασταυρωναμε συγγενεις με τα επιθυμητα χαρακτηριστικα εδω και χιλιετιες, αντι με αλλες ποικιλιες.

αλλιως το σιταρι σου θα εβγαζε ουτε τον μισο καρπο και θα πεινουσες.

αλλα οι αγροτες ηταν "ΦΑΣΙΣΤΕΣ" κι οταν εβλεπαν ενα παραγωγικο δεν το ξαναμπασταρδευαν για να γινει ετσι "ευρωστο" οπως νομιζεις
 

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
θηλυκές ρε, θηλυκές με η
έχουν συντηρηθεί...:grin:ναι οι αλβανίδες και οι καρυάτιδες :confused:

ο εν ντρουλ σουλ μουλ κι όπως αλλιώς τον λένε είναι πιο έλληνας από σένα πανάθεμά σε :confused:
Εμενα μου αρεσε το θρεντ. Τωρα ποιον θα υποστηριζω; γιατι τον διωξατε;

:dunno:
Να πω κι εγώ την γνώμη μου μάγκες μια και είμαι Αλβανός που έχω μέγαλωσει Ελλάδα καταρχήν ο Sokol έχει δίκιο στα περισσότερα από μένα τον σεβασμό μου ....η διαφορά είναι ότι τώρα λόγω συνθηκών και ελληνοποιήσεις υπάρχουν αρκετοί Αλβανοί που έχουν γίνει αγαπουληδες και σχεσακηδες ...πχ ο ξάδερφος μου τα έχει με ελληνίδα και την έχει στα ΟΠΑΠ ΟΠΑΠ χωρίς να της χαλάει χατίρι ..υπάρχουν όμως και αυτοί που με την γνήσια αλβανική μαγεία γαμάνε αβέρτα προσωπικά αυτοπροσδιορίζομαι ως mgtow και μπουρδελιαρης συμφωνώ πολύ με γραμμή Ζαν είμαι πολίτης του κόσμου πρώτα και μετά Αλβανός και μετά Έλληνας μόλις ανοίξουν τα Τσαρδίκος μας θέλω βόλτα με τντ Sokol ζαν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εμενα μου αρεσε το θρεντ. Τωρα ποιον θα υποστηριζω; γιατι τον διωξατε;

:dunno:
Φοβήθηκε το στοίχημα. Έστειλε 6 και πήγε μια βόλτα για περπάτημα. Όλο και κάποια θα του τν έπεσε και θα της λέει τν πόνο του που είναι αλβανος και εμείς ρατσιστές και δν τον κτλβ. Τραβά βρες τον μπας και γαμησεις κι εσύ καμμιά minion ετεροπροσδιορισμενε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
σε παρεπεμψα στο σχολικο βιβλιο και παλι δεν καταλαβαινεις τι παπαρια γραφεις.

η μπανανα που τρως και το σιταρι που τρως και το κοτοπουλο που τρως, ειναι ολα αποτελεσματα αυτου του "φασισμου" που επιλεγαμε και διασταυρωναμε συγγενεις με τα επιθυμητα χαρακτηριστικα εδω και χιλιετιες, αντι με αλλες ποικιλιες.

αλλιως το σιταρι σου θα εβγαζε ουτε τον μισο καρπο και θα πεινουσες.

αλλα οι αγροτες ηταν "ΦΑΣΙΣΤΕΣ" κι οταν εβλεπαν ενα παραγωγικο δεν το ξαναμπασταρδευαν για να γινει ετσι "ευρωστο" οπως νομιζεις
Συγκρίνεις την αναπαραγωγή των ανθρώπων με αυτήν των φυτών;
ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.053
Κριτικές
63
Like
46.011
Πόντοι
9.297
Με Αλβανους που βρισκονται Ελλαδα καμια 30 χρονια και μιλαω μαζι τους παραπονιουνται οτι τα παιδια τους ηλικιας 20-25
εχουν γινει σχεσακηδες, δε δουλευουν και κανουν βολτες ολη μερα με τα Beverly. Κοπροσκυλα δλδ.
Οι γυναικες τους δε του πανε πιπα κωλο, την εχουν ψωνισει, κολλησαν ελλεεινιδισμο
Με Αλβανους που βρισκονται Ελλαδα καμια 30 χρονια και μιλαω μαζι τους παραπονιουνται οτι τα παιδια τους ηλικιας 20-25
εχουν γινει σχεσακηδες, δε δουλευουν και κανουν βολτες ολη μερα με τα Beverly. Κοπροσκυλα δλδ.
Οι γυναικες τους δε του πανε πιπα κωλο, την εχουν ψωνισει, κολλησαν ελλεεινιδισμο
Αν εχουν σχεση χωρις δουλεια σημαινει οτι εχουν αρκετα φραγκα (λογω γονιων )για να εντυπωσιασουν γκομενα χωρις δουλεια και ταυτοχρονα εχουν χρονο για να ασχοληθουν με την σχεση τους.Ζουν σαν εισοδηματιες η συνταξιουχοι απο τα 20-25... ζωαρα!Αξιοζηλευτο αυτο...μαλακες ειναι να δουλευουν;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Έχοντας γνωρίσει πολλούς αλβανούς,έχω να πω οτι ,σε γενικές γραμμές απ'όλα έχει ο μπαξές. Αυτό που γουστάρω πάνω τους όμως είναι ότι σε γενικές γραμμές δεν κολώνουν σε τίποτα. Όταν βάζουν κάτι στο μυαλό τους κοιτάνε πως θα το πετύχουν. Όταν ο μέσος μαλακοπίτουρας Έλληνας κάθεται και το υπερ-αναλύει, αυτοί έχουν ξεκινήσει ήδη να κάνουν και τις περισσότερες φορές πετυχαίνουν. Πολλές φορές σε δουλειές τους έχω θαυμάσει και σέβομαι πολλούς απο αυτούς. Γενικά πολύ περισσότερα κιλά αρχίδια απο εμάς.Μεγάλο αρνητικό τους είναι ότι φαπώνουν τις δικές τους και αρπάζονται πολύ εύκολα και γι αυτό στο τέλος ο Έλληνας βγαίνει απο πάνω.
Όσο για το ερώτημα του νηματοθέτη,δεν θα συμφωνήσω. . Κανένα μπαζάκι β' διαλογής ν ασχοληθεί μαζί τους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Να πω κι εγώ την γνώμη μου μάγκες μια και είμαι Αλβανός που έχω μέγαλωσει Ελλάδα καταρχήν ο Sokol έχει δίκιο στα περισσότερα από μένα τον σεβασμό μου ....η διαφορά είναι ότι τώρα λόγω συνθηκών και ελληνοποιήσεις υπάρχουν αρκετοί Αλβανοί που έχουν γίνει αγαπουληδες και σχεσακηδες ...πχ ο ξάδερφος μου τα έχει με ελληνίδα και την έχει στα ΟΠΑΠ ΟΠΑΠ χωρίς να της χαλάει χατίρι ..υπάρχουν όμως και αυτοί που με την γνήσια αλβανική μαγεία γαμάνε αβέρτα προσωπικά αυτοπροσδιορίζομαι ως mgtow και μπουρδελιαρης συμφωνώ πολύ με γραμμή Ζαν είμαι πολίτης του κόσμου πρώτα και μετά Αλβανός και μετά Έλληνας μόλις ανοίξουν τα Τσαρδίκος μας θέλω βόλτα με τντ Sokol ζαν
Να αυτοπροσδιοριστεις με την πεύκα και να κάνεις κουκουνάρια. Το αν γαμας η όχι είναι θέμα χαρακτήρα όχι εθνικότητας. Ως πολίτες του κόσμου και ως σκεπτόμενοι άνθρωποι σας παροτρύνουμε να παίξετε με κουκουνάρια και να σας φάνε οι κουκουβάγιες. Πόσα ψεύτικα προφίλ έχεις κάνει πες μας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Συγκρίνεις την αναπαραγωγή των ανθρώπων με αυτήν των φυτών;
ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;
το κορακι την συγκρινε με τα σκυλια, εκει δεν σε ειδα ευαισθητο. εκει δεν υπηρχε φασισμος... οταν μιλησε πρωτος για ευρωστια σε ανθρωπινη αναπαραγωγη
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για να θελω να βγω με καποιον που γραφει παπαριες στο ιντερνετ. Επειδη γαμαω και πουτανες σημαινει οτι εχω κατι κοινο μαζι του?
Οτιναναι.
Ε, πως θα μου εκανες παραθεση;

:dunno:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φοβήθηκε το στοίχημα. Έστειλε 6 και πήγε μια βόλτα για περπάτημα. Όλο και κάποια θα του τν έπεσε και θα της λέει τν πόνο του που είναι αλβανος και εμείς ρατσιστές και δν τον κτλβ. Τραβά βρες τον μπας και γαμησεις κι εσύ καμμιά minion ετεροπροσδιορισμενε
Εισαι σκληρος. Αλβανος κι εσυ;

:2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Έχοντας γνωρίσει πολλούς αλβανούς,έχω να πω οτι ,σε γενικές γραμμές απ'όλα έχει ο μπαξές. Αυτό που γουστάρω πάνω τους όμως είναι ότι σε γενικές γραμμές δεν κολώνουν σε τίποτα. Όταν βάζουν κάτι στο μυαλό τους κοιτάνε πως θα το πετύχουν. Όταν ο μέσος μαλακοπίτουρας Έλληνας κάθεται και το υπερ-αναλύει, αυτοί έχουν ξεκινήσει ήδη να κάνουν και τις περισσότερες φορές πετυχαίνουν. Πολλές φορές σε δουλειές τους έχω θαυμάσει και σέβομαι πολλούς απο αυτούς. Γενικά πολύ περισσότερα κιλά αρχίδια απο εμάς.Μεγάλο αρνητικό τους είναι ότι φαπώνουν τις δικές τους και αρπάζονται πολύ εύκολα και γι αυτό στο τέλος ο Έλληνας βγαίνει απο πάνω.
Όσο για το ερώτημα του νηματοθέτη,δεν θα συμφωνήσω. . Κανένα μπαζάκι β' διαλογής ν ασχοληθεί μαζί τους.
Στο θέμα δουλειάς θα συμφωνήσω απλά ότι είναι μάπα και ότι να ναι. Στην σκληράδα ίσως σωματικά από τν μέσο Έλληνα λόγω χειρονακτικων εργασιών. Στν χαρακτήρα θα πω μόνο ότι το ψάχνουν και γνωρίζουν νομοθεσίες και δικαιώματα καλύτερα από εμάς κάτι που έπρεπε να κάνουμε κι εμείς αλλα μας έχει φάει το φιλότιμο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εισαι σκληρος. Αλβανος κι εσυ;

:2funny:
Όχι πυργαιος. Τραβάς κάνα ζόρι λόγω καταγωγής ρε φιλαράκι; γιατί πιστεύω ότι εσύ είσαι πίσω από αυτό το thread με ψεύτικα προφίλ. Δν μπορώ να κτλβ τον ετεροπροσδιορισμο σου με χλμ μπουρδελοβίας ζωης
 

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Έχοντας γνωρίσει πολλούς αλβανούς,έχω να πω οτι ,σε γενικές γραμμές απ'όλα έχει ο μπαξές. Αυτό που γουστάρω πάνω τους όμως είναι ότι σε γενικές γραμμές δεν κολώνουν σε τίποτα. Όταν βάζουν κάτι στο μυαλό τους κοιτάνε πως θα το πετύχουν. Όταν ο μέσος μαλακοπίτουρας Έλληνας κάθεται και το υπερ-αναλύει, αυτοί έχουν ξεκινήσει ήδη να κάνουν και τις περισσότερες φορές πετυχαίνουν. Πολλές φορές σε δουλειές τους έχω θαυμάσει και σέβομαι πολλούς απο αυτούς. Γενικά πολύ περισσότερα κιλά αρχίδια απο εμάς.Μεγάλο αρνητικό τους είναι ότι φαπώνουν τις δικές τους και αρπάζονται πολύ εύκολα και γι αυτό στο τέλος ο Έλληνας βγαίνει απο πάνω.
Όσο για το ερώτημα του νηματοθέτη,δεν θα συμφωνήσω. . Κανένα μπαζάκι β' διαλογής ν ασχοληθεί μαζί τους.
Διαφωνώ στο μπαλάκι β διαλογής υπάρχουν Αλβανοί είναι λίγοι βέβαια που πηδάνε γκομεναρες αλλά είναι οι ίδιοι όμορφοι έχουν το γνωστό αλβανικό αντριλίκι κτλ τώρα για τις φάπες που λες αυτά πολύ παλιά δεν ισχύουν είμαι Αλβανός και οι περισσότεροι είναι τα καλύτερα παιδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Αν εχουν σχεση χωρις δουλεια σημαινει οτι εχουν αρκετα φραγκα (λογω γονιων )για να εντυπωσιασουν γκομενα χωρις δουλεια και ταυτοχρονα εχουν χρονο για να ασχοληθουν με την σχεση τους.Ζουν σαν εισοδηματιες η συνταξιουχοι απο τα 20-25... ζωαρα!Αξιοζηλευτο αυτο...μαλακες ειναι να δουλευουν;
Τους ταϊζουν οι πατεραδες τους που δουλευουν οικοδομη και φουρνο. Δεν ειναι κονομημενοι
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Όχι πυργαιος. Τραβάς κάνα ζόρι λόγω καταγωγής ρε φιλαράκι; γιατί πιστεύω ότι εσύ είσαι πίσω από αυτό το thread με ψεύτικα προφίλ. Δν μπορώ να κτλβ τον ετεροπροσδιορισμο σου με χλμ μπουρδελοβίας ζωης
Εσυ μπορει να νομιζεις οτι θες, ετεροπροσδιορισμος τι ειναι;
εκανα κατι που δεν καταλαβα;
στασου γιατι γραφω και στο Αννα πιπινακι και εχω και στην ενημερωση
στενοχωρημενο τον Ισινα να του στεκομαι.

:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εσυ μπορει να νομιζεις οτι θες, ετεροπροσδιορισμος τι ειναι;
εκανα κατι που δεν καταλαβα;
στασου γιατι γραφω και στο Αννα πιπινακι και εχω και στην ενημερωση
στενοχωρημενο τον Ισινα να του στεκομαι.

:hi:
Η γαμαμε η κλανουμε είναι το μότο σ. Ετεροπροσδιορισμος είναι όταν δν πιστεύεις σε σένα (δν είσαι αυτόφωτός) και μέσω των άλλων προσδιορίζεσαι, ότι είσαι κι εσύ γαμιας. Πάντως είσαι multitasking κάνεις πολλά ταυτόχρονα. Για ανέβασε κριτικές από κορασίδες. Αλλά όλες ίδιες είναι τι έχω αναλύσει αλλού.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
το κορακι την συγκρινε με τα σκυλια, εκει δεν σε ειδα ευαισθητο. εκει δεν υπηρχε φασισμος... οταν μιλησε πρωτος για ευρωστια σε ανθρωπινη αναπαραγωγη
Συμφωνώ με την τοποθέτηση, όχι απαραίτητα με τη σύνδεσή της στο θέμα. Και *ευαίσθητη
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
παιδια επειδη τυχαινει να δουλευω παρα πολλα χρονια ασπροπυργο-ελευσινα και εχω γνωρισει παρα μα παρα
πολλους ανθρωπους διαφορετικων εθνικοτητων εχω να παραθεσω μονο οτι οι αλβανοι εν μερει οκ δουλευουν
καλως η κακως πρεπει να το παραδεχθουμε αλλα διαφωνω καθετα με αυτο που προσπαθουν καποιοι να πετυχουν
με τα λεγομενα τους οτι οπου αλβανος και καβλιαρης η οτι οπου αλβανος και η επιτομη του αρσενικου και πολλα αλλα
διασκεδαστικα.ξεκολλατε λιγο γιατι πρεπει να ξερετε οτι η εθνοτικη ομαδα που εκθειαζετε ειναι υπευθυνη για παρα πολλα
ανουσιουργηματα εντος ελλαδικου χωρου και επισης ποσο σοβαρος μπορει να ειναι ενας λαος ο οποιος καπηλευεται απο δω
και απο εκει ιστοριες προκειμενου να πει οτι εχει κατι και αυτος?μεχρι και ο εθνικος τους ηρωας σκεντερμπεης(καστριωτης)
μισος ελληνας μισος σερβος ηταν.συγνωμη αν κουρασα δεν εχω παθει εθνικιστικο παραληρημα αλλα ειναι λιγο προκλητικο
το να γραφουν καποιοι οτι ειναι πιο αντρες απο αλλους λογω καταγωγης.φιλικα παντα απο εναν ποντιο απο καζακσταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom