Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η γαμαμε η κλανουμε είναι το μότο σ. Ετεροπροσδιορισμος είναι όταν δν πιστεύεις σε σένα (δν είσαι αυτόφωτός) και μέσω των άλλων προσδιορίζεσαι, ότι είσαι κι εσύ γαμιας. Πάντως είσαι multitasking κάνεις πολλά ταυτόχρονα. Για ανέβασε κριτικές από κορασίδες. Αλλά όλες ίδιες είναι τι έχω αναλύσει αλλού.
Χουμοριζω ευκολα, εννοουσα μηπως εγινα πουστρακι και δεν το καταλαβα.
Περιμενα απαντηση οτι τον παιρνω. Συνηθως ετσι γινεται στα θρεντ. :dunno:
Τι κριτικες να ανεβασω; θα γραψω κι εγω το κακομοιρο
αλλα βαριεμαι γιατι οι 5-6 πρωτες δεν περνανε.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
σε παρεπεμψα στο σχολικο βιβλιο και παλι δεν καταλαβαινεις τι παπαρια γραφεις.

η μπανανα που τρως και το σιταρι που τρως και το κοτοπουλο που τρως, ειναι ολα αποτελεσματα αυτου του "φασισμου" που επιλεγαμε και διασταυρωναμε συγγενεις με τα επιθυμητα χαρακτηριστικα εδω και χιλιετιες, αντι με αλλες ποικιλιες.

αλλιως το σιταρι σου θα εβγαζε ουτε τον μισο καρπο και θα πεινουσες.

αλλα οι αγροτες ηταν "ΦΑΣΙΣΤΕΣ" κι οταν εβλεπαν ενα παραγωγικο δεν το ξαναμπασταρδευαν για να γινει ετσι "ευρωστο" οπως νομιζεις
Τι σχέση έχει το καλαμπόκι ρε με τον άνθρωπο;
Καμία.
Ενώ το σκυλί έχει μεγάλη σχέση.
Και όλες οι ράτσες έχουν προβλήματα υγείας. Σαυτό δεν απαντάς γιατί δε σε συμφέρει.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Διαφωνώ στο μπαλάκι β διαλογής υπάρχουν Αλβανοί είναι λίγοι βέβαια που πηδάνε γκομεναρες αλλά είναι οι ίδιοι όμορφοι έχουν το γνωστό αλβανικό αντριλίκι κτλ τώρα για τις φάπες που λες αυτά πολύ παλιά δεν ισχύουν είμαι Αλβανός και οι περισσότεροι είναι τα καλύτερα παιδια
Το ειπες μονος σου αδελφε. "Λιγοι" . Εγω μιλαω για τη μαζα ,τους πολλους. Ξερω κι εγω αλβανους που πηδανε μουναρες(σε λιγο θα βρεθουμε γνωστοι), αλλα ειναι λιγοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι σχέση έχει το καλαμπόκι ρε με τον άνθρωπο;
Καμία.
Ενώ το σκυλί έχει μεγάλη σχέση.
Και όλες οι ράτσες έχουν προβλήματα υγείας. Σαυτό δεν απαντάς γιατί δε σε συμφέρει.
εισαι ρατσιστης και ναζιστης αφου προτεινεις ευγονικη στον ανθρωπο.

και σπισιστης αφου τον ξεχωρισζεις απο τα αλλα ειδη.

απαντησα πολλες φορες οτι ειναι πολυ λιγες οι ρατσες με τα προβληματα που αναφερεις. ενδεικτικα υπαρχουν πανω απο 100 ποικιλιες φυτων και 100 ρατσες ζωων εκτρεφομενα με επιλεγμενες διασταυρωσεις για να μην μπασταρδευτουν με αλλους και εμφανιζουν προβληματα που δεν μας αποσχολουν καποια μπουλντογκ και 5-6 αλλες περιπτωσεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
συμφωνώ πολύ με γραμμή Ζαν είμαι πολίτης του κόσμου πρώτα και μετά Αλβανός και μετά Έλληνας μόλις ανοίξουν τα Τσαρδίκος μας θέλω βόλτα με τντ Sokol ζαν
Οταν γυριζω εδω κι εκει, αισθανομαι πολιτης του κοσμου.
Οταν γαμαω, νιωθω σκληρος Αλβανος.
Οταν κοιταζω την ταυτοτητα με θαυμαζω και παραλληλα ντρεπομαι που ειμαι Ελληνας.

Τα τσαρδια δεν θα ανοιξουν αυτη την χρονια οπως παει η δουλεια.
Βολτα παντως θα παμε. Με μασκες, sms και μαλακιες.

:dunno:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Attention hore είναι.
Αρκετά ασχοληθήκαμε.:wink:
Tρολοκλώνος είναι. Εμείς είμαστε όλη την ημέρα μέσα και όλη την ώρα ασχολούμαστε με τα δύο κλωνάρια και το Σαββίδη και είμαστε και νούμερα, σύμφωνα με τα ποστ του. Εν τω μεταξύ μέτρησα από περιέργεια τα σημερινά ποστς στο τόπικ. 27 ποστς αυτός, 8 πχ εγώ. Και ο μόνος, Ο ΜΟΝΟΣ, που χρησιμοποίησε τις λέξεις Σαββίδης και Χίλτον είναι αυτός. Και κανείς άλλος.
Κατά τα άλλα όλη τη μέρα μέσα και τα νούμερα είμαστε εμείς.
Εννοείται ότι αρκετά ασχοληθήκαμε. Δεν έχει και νόημα πλέον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Peykorytinis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Οταν γυριζω εδω κι εκει, αισθανομαι πολιτης του κοσμου.
Οταν γαμαω, νιωθω σκληρος Αλβανος.
Οταν κοιταζω την ταυτοτητα με θαυμαζω και παραλληλα ντρεπομαι που ειμαι Ελληνας.

Τα τσαρδια δεν θα ανοιξουν αυτη την χρονια οπως παει η δουλεια.
Βολτα παντως θα παμε. Με μασκες, sms και μαλακιες.

:dunno:
Μη λες τέτοια ούτε για αστείο προσωπικά πιστεύω θανοιξουν μια εβδομάδα μετά το Πάσχα και πιστεύω θα δούμε καλύτερες μέρες στο αγαπημένο μας σπορ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom