Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Κάποιες έχουν τις ίδιες κάποιες όχι. Τις δικές μου απόψεις πάντως τις ξέρουν.
Και σχετικά με το θέμα γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν πολλές φορές θέλουν να δοκιμάσουν και κάτι άλλο. Γιατί κακά τα ψέματα στην Ελλάδα η ευχαρίστηση στο sex είναι ακόμα αμαρτία (έλεος) και πολλές κοπέλες δεν κάνουν και πολλά πολλά. Υπάρχουν όμως και οι εξαιρέσεις.  :grin:
Εδω τα λεει ολα συμφωνουμε 1000% ερχεσαι στα λογια μου
 

fallos200

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν ας τα πάρουμε από την αρχή.Οι περίφημοι αρχαίοι Αθηναίοι του Περικλή κλπ. είχαν λύσει το πρόβλημα.Οι γυναίκες σπίτι να κάνουν και να μεγαλώνουν παιδιά (ούτε καν έξω για ψώνια!!)!οι άντρες όποτε γουστάρουν να πηγαίνουν στις εταίρες.Από τότε είχαν καταλάβει το πρόβλημα. Μια μάνα είναι μάνα, δεν είναι αντικείμενο ευχαρίστησης για τον άντρα.Του δίνει άλλη ευχαρίστηση, να του μεγαλώνει τα παιδιά του και την αγάπαγε γι αυτό. Αυτός ήταν ο ρόλος της. Αμ οι μωαμεθανοί?Γιατί έχουν νόμιμο δικαίωμα να έχουν πολλές γυναίκες? Όταν έχει περίοδο μια γυναίκα τι κάνει ο άντρας ? Τον παίζει? Τώρα θα μου πείτε καλά, ένας φαλλοκράτης ακόμα. Δεν πειράζει. Ας ψάξουν οι Ελληνίδες για τον 35-άρη με τη Ferrari και σπίτι στην εκάλη. Όμορφο πλούσιο και νέο.Βρίσκονται ξαφνικά στα 45 τους με την κλιμακτήριο εν όψει και ακόμα τον ψάχνουν...
Σημειωτέον αυτός που τα γράφει  έχουν κόψει φλέβες δεκάδες γυναίκες για να τον κρατήσουν.
Επίσης παρένθεση οι περισσότερες γυναίκες (προς τιμήν τους) ξέρουν και μαζεύονται. Ξέρουν, έχουν το γνώθι σαυτόν. Ένας άντρας 45 ετών σαν εμένα είναι ακόμα γκόμενος, η μεγάλη πλειοψηφία των 45αρων γυναικών ξόφλησαν.Προκλιμακτηριακές.
Ο Ωνάσης έλεγε ότι η καλύτερη διαφορά ηλικίας είναι 15 χρόνια.Τώρα μας βγήκαν κάτι τσόλια που το παίζουν γκόμενες.Η γκόμενα θέλει και προσόντα.Ήμουν καλοκαίρι Βερολίνο και χάζευα τις δίμετρες που πέρναγαν δίπλα μου.Η δικιά μου (όμορφη με τα δεδομένα μιας Ελληνίδας) ομολόγησε ότι η μέση Ελληνίδα απέχει παρασάγγες εμφανισιακά από την μέση Ευρωπαία.Οι πωλήτριες ήσαν μανεκέν!!!Δυστυχώς η μέση Ελληνίδα είναι κοντόχοντρη και κακομούτσουνη.Άρα Ελληνίδα μαζέψου!!!!
Τελειώνοντας και θα επανέλθω γιατί βαριέμαι να κάνω κατήχηση και λειτουργική η μέση Ελληνίδα που που έχει διπλώσει ένα αρσενικό στα σκέλια της πρέπει να βγαίνει κάθε μέρα στο μπαλκόνι να κοιτάζει ψηλά και να λέει ευχαριστώ θεέ που μου έχεις δώσει ένα πούτσο για τα σκέλια μου.Αρκεί να μην είναι χαρτοπαίχτης ,μέθυσος και τεμπέλης.
Όμως δεν το κάνει. Τι κάνει? του σπάει ταρχίδια όπως και η δικιά μου.(Όμορφη πλούσια κλπ).
Ε τι κάνει? Ανοίγει το δρόμο στις ανατολικές δίμετρες.Κι αυτές βέβαια μη ξεγελιέστε αν είχαν μόνιμη δουλειά, σπίτι από τον πατέρα τους κλπ τα ίδια θάκαναν.Γιατί σαν πατέρες την κάναμε και την κάνουμε την μαλακία. Εξασφαλίζουμε τις κόρες μας οικονομικά.Ουσιαστικά τους εξασφαλίζουμε τη ασυδοσία.Η γυναίκα υστερεί βιολογικά.Κάνει παιδιά μέχρι τα 40. Ο άντρας μέχρι τα 70.
Συμπέρασμα: "Η δε γυνή να σέβεται τον άντρα" και όσο δεν τον σέβεται όχι μπουρδέλα και στούντιο αλλά πολλά θα δούμε.
Και πάλι επαναλαμβάνω υπάρχουν γυναίκες με επίγνωση της αποστολής τους στη γη.
Αυτό που λέμε σοφές.Όμως είναι το χέλι σε ένα σακί με φίδια.Αν σας κάτσει τέτοιο χέλι (καιέχει κάτσει σε πολλούς) μη το χάσετε.
Γεννηθήκαμε στη πιο όμορφη χώρα που οι γυναίκες της κάνουν ότι μπορούν για να φέρουν άλλες γυναίκες.
Ίσως είναι η ώρα της μετάγγισης. Μας χρειάζεται μια μετάγγιση γυναικείου πληθυσμού και στην πράξη αυτό έχει γίνει.Αφού δεν το καταλαβαίνουν οι κοντόχοντρες σημερινές Ελληνίδες θα το καταλάβουν σύντομα...
 

Επισκέπτης
ειδικα αν κανουμε και κανενα παιδι πρεπει να μας σεβεστε γτ ειμαστε οι μανες των παιδιων σας!!!!!!  :P :P
Γι αυτό κι εμείς σας σεβόμαστε περισότερο.
Μας πλένετε.
Μας μαγειρεύετε.
Μας μεγαλώνετε τα παιδιά.


Να σας γ____ουμε κιόλας?

Αμαρτία.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
απο ανεκαθεν πληρωνε ενας αντρας για να γαμηση.απο τα αρχαια χρονια ως τα σημερινα.και αυτο διοτι σε ολα τα χρονια τις ζωης τις ανθρωποτητας υπηρχαν πουτανες.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ειδικα αν κανουμε και κανενα παιδι πρεπει να μας σεβεστε γτ ειμαστε οι μανες των παιδιων σας!!!!!!  :P :P

Αυτο πηγεs κι επιασεs κι εσυ....Αμεσωs μην χασειs.....
Ε τοτε θα πρεπει να ισχυει και τ αντιστροφο....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Εγω πληρωνω ομορφες πουτανες  γιατι δεν μπορω  να  ¨ριξω¨  τοσο ομορφη γκομενα .


Σωστος ο παίχτης, μια ομορφη γκόμενα δεν στοιχίζει μόνο σε χρήμα αλλα και σε ψυχική υγεια, στην τελική το αποτελεσμα είναι το ίδιο εαν...

1. Ειναι πολυ ομορφη και στηριζει τις καυλες σου μονο σε αυτό... κοινως δεν σε ακουμπάει οχι πολλα πολλα χαδια, μετρια έως ανυπαρκτη πιπα, ενα πιτσιλισμα με τα ζορια δυο οταν εχει αυτη ορεξη.

2. Σιγουρα γαμιεται και αλλου, δεν προκειτε να το παρεις χαμπαρι ποτε.

3. Εαν ξεμεινεις απο λεφτα μπορει να σου κανει σκηνη ή μουτρα, ασχετα εαν δωσει (κερασει) αυτή.

4. Πρεπει να εισαι και εσυ παντα στην πεννα, πως θα σε παρουσιάζει στον κυκλο της, τι ειπες χυμα θα εισαι... για τολμα!!

5. Γκριιινιααα, ΠΠΟΟΟΛΛΛΥΥ ΓΓΚΚΡΙΙΙΝΙΙΑΑ για μαλακίες.

6. Κωλο, έαν δεις θα πρεπει να την έχεις ποτίσει παρα πολυ.

7. Στην περίπτωση που είσαι στο ζευγαρι εσυ πιο ασχημος από αυτήν ετοιμασου για μια ζωη κόλαση

8. Εαν πάρει κιλά δεν τολμας να πείς κουβέντα, σίγουρα έσυ έχεις κατι τις παραπάνω αρα αδικος κόπος να ανοιξεις συζύτηση

Θα σκεφτώ και άλλα και είνια πολλα ακομή
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μα πως θα ανεβη το ηθικο μας

Δεν την λεs ολη την λεξη σωστα..........οχι το ηθικο...ποιοs το χε.... αυτο!!!
Να την λεs ολοκληρη την λεξη.....Ανηθικο
Νταξει ρε Γιωργη και η Σιλβα δικια μαs ειναι καταλαβαινει τωρα πια...ενηλικη ειναι
Αs τηs πουμε την αληθεια εστω και τωρα
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Σωστος ο παίχτης, μια ομορφη γκόμενα δεν στοιχίζει μόνο σε χρήμα αλλα και σε ψυχική υγεια, στην τελική το αποτελεσμα είναι το ίδιο εαν...

1. Ειναι πολυ ομορφη και στηριζει τις καυλες σου μονο σε αυτό... κοινως δεν σε ακουμπάει οχι πολλα πολλα χαδια, μετρια έως ανυπαρκτη πιπα, ενα πιτσιλισμα με τα ζορια δυο οταν εχει αυτη ορεξη.

2. Σιγουρα γαμιεται και αλλου, δεν προκειτε να το παρεις χαμπαρι ποτε.

3. Εαν ξεμεινεις απο λεφτα μπορει να σου κανει σκηνη ή μουτρα, ασχετα εαν δωσει (κερασει) αυτή.

4. Πρεπει να εισαι και εσυ παντα στην πεννα, πως θα σε παρουσιάζει στον κυκλο της, τι ειπες χυμα θα εισαι... για τολμα!!

5. Γκριιινιααα, ΠΠΟΟΟΛΛΛΥΥ ΓΓΚΚΡΙΙΙΝΙΙΑΑ για μαλακίες.

6. Κωλο, έαν δεις θα πρεπει να την έχεις ποτίσει παρα πολυ.

7. Στην περίπτωση που είσαι στο ζευγαρι εσυ πιο ασχημος από αυτήν ετοιμασου για μια ζωη κόλαση

8. Εαν πάρει κιλά δεν τολμας να πείς κουβέντα, σίγουρα έσυ έχεις κατι τις παραπάνω αρα αδικος κόπος να ανοιξεις συζύτηση

Θα σκεφτώ και άλλα και είνια πολλα ακομή

αρθρογραφεις σε κανενα ανδρικο περιοδικο?????

πολυ ωραια τα γραφεις!!!!! :grin:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Δεν την λεs ολη την λεξη σωστα..........οχι το ηθικο...ποιοs το χε.... αυτο!!!
Να την λεs ολοκληρη την λεξη.....Ανηθικο
Νταξει ρε Γιωργη και η Σιλβα δικια μαs ειναι καταλαβαινει τωρα πια...ενηλικη ειναι
Αs τηs πουμε την αληθεια εστω και τωρα

α ναι μην αγχωνεστε πλεον δεν με σοκαρει τπτ εδω μεσα!!!!!!

εκφραστειτε ελευθερα!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
α ναι μην αγχωνεστε πλεον δεν με σοκαρει τπτ εδω μεσα!!!!!!

εκφραστειτε ελευθερα!!!!!

Ε πωs.......αλιμονο!!!!!!!!!!!   Κοριτσι του site  εισαι και οφειλουμε να σε προσεξουμε
Πρεπει μπροστα σου να ειμαστε τυποι και υπογραμμοι!!!!!  Ασχετο αν.....πισω σου γινεται τηs πουταναs.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο Ωνάσης έλεγε ότι η καλύτερη διαφορά ηλικίας είναι 15 χρόνια.
Κι αυτό λάθος είναι.
Υπάρχει ο παγκόσμιος νόμος (σαν την παγκόσμια σταθερά του coulomb ένα πράγμα) δια του 2  + 7.

Που σημαίνει είσαι π.χ. 40 η γυναίκα πρέπει να είναι 40/2(=20)+7=27

Με ότι ηλικία και να το παλέψεις είσαι πάντα μέσα! :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom