Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?

γιατί δεν το κάνουν τσάμπα οι εκεί έξω. Συνήθως κυκλοφορούν με μια κουλούρα που έχει θέση για πλάκα με όνομα, ίσως το δικό σου, το δικό μου, κι αφού δεχτούν να πέσουν στα 4 προηγουμένως έχουν φάει κι ένα περίδρομο πορτοφόλι.
Οπότε το αγοραίον λύνει την υποκρισία με έναν κάποιο συμβιβασμό ως προς τα χαρακτηριστικά προσέγγισης οικοιότητας και το παιχνίδι πλερώνω, υπηρετείς τις ορέξεις μου (εξαρτάται από την επαγγελματία του είδους η ποιότητα υπηρεσίας)
 

panosssss

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή ξέρεις καμιά να τον παίρνει τσάμπα? Πες διεύθυνση & τηλ γρήγορα..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μαγικο τραγουδακι ...


αφιερωμενο ,σε ολους τους μπουρδελιαρηδες  ;)
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά με αυτά που λέτε έχετε δίκιο και άδικο συγχρόνως.
Μπορεί να υπάρχουν κάποιες που θέλουν ο άντρας να έχει παχύ πορτοφόλι και φυσικά είναι μεγάλη μαλακία να το κάνεις αυτό αλλά δεν είναι όλες έτσι. Σε λίγο θα μας πείτε ότι κόβουμε και διοδία για να μπείτε σπίτι μας. 
Υπάρχουν πάντα οι δύο πλευρές του νομίσματος.

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παιδιά με αυτά που λέτε έχετε δίκιο και άδικο συγχρόνως.
Μπορεί να υπάρχουν κάποιες που θέλουν ο άντρας να έχει παχύ πορτοφόλι και φυσικά είναι μεγάλη μαλακία να το κάνεις αυτό αλλά δεν είναι όλες έτσι. Σε λίγο θα μας πείτε ότι κόβουμε και διοδία για να μπείτε σπίτι μας. 
Υπάρχουν πάντα οι δύο πλευρές του νομίσματος.
Δεν ξερω αν εισαι ελευθερη η παντρεμενη αλλα αυτο  αφορα ποιο πολυ τους παντρεμενους,τι θελω να πω,μολις πας να κανης ερωτα με τον/την συντροφο εκεινη την ωρα αρχειζη η γυναικα θελω το ενα θελω το αλλο και διαφορα αλλα που στο τελος σου τα πρηζη και χανης την ορεξη,και καταληγουμε πολλες φορες στον πληρωμενο για να αποφευγουμε την γκρινια,η και αλλες φορες βρισκεται δικαιολογιες συνεχεια εχω πονοκεφαλο,ειμαι κουρασμενη σημερα αστο για αυριο την αλλη μερα περιοδος και παη λεγωντας
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν εισαι ελευθερη η παντρεμενη αλλα το θεμα αφορα ποιο πολυ τους παντρεμενους,τι θελω να πω,μολις πας να κανης ερωτα με τον/την συντροφο εκεινη την ωρα αρχειζη η γυναικα θελω το ενα θελω το αλλο και διαφορα αλλα που στο τελος σου τα πρηζη και χανης την ορεξη,και καταληγουμε πολλες φορες στον πληρωμενο για να αποφευγουμε την γκρινια,η και αλλες φορες βρισκεται δικαιολογιες συνεχεια εχω πονοκεφαλο,ειμαι κουρασμενη σημερα αστο για αυριο την αλλη μερα περιοδος και παη λεγωντας

Παντρεμένη είμαι αλλά έχω δικό μου πορτοφόλι, όπως πάρα πολλές γυναίκες στις μέρες μας. Δεν περιμένω από τον άντρα μου να μου δώσει λεφτά για να πάρω κάτι. Τα έξοδα του σπιτιού μοιράζονται. Τώρα πονοκέφαλο έχω μόνο στο γραφείο... Όσο για την περίοδο τι να κάνουμε. Έτσι μας έκανε ο Θεός.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Παντρεμένη είμαι αλλά έχω δικό μου πορτοφόλι, όπως πάρα πολλές γυναίκες στις μέρες μας. Δεν περιμένω από τον άντρα μου να μου δώσει λεφτά για να πάρω κάτι. Τα έξοδα του σπιτιού μοιράζονται. Τώρα πονοκέφαλο έχω μόνο στο γραφείο... Όσο για την περίοδο τι να κάνουμε. Έτσι μας έκανε ο Θεός.

Ο συναγωνιστής γιωργος58 δεν εννοεί με το "θέλω" αγορές. Θέλω να πάμε στην βαρετή τάδε παράσταση, θελω να βγούμε με τους φρικτους Παπαπαδακηδες, θέλω να μιλάς έτσι, θέλω να κοιτας αλλιως, θέλω θέλω ...
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Ο συναγωνιστής γιωργος58 δεν εννοεί με το "θέλω" αγορές. Θέλω να πάμε στην βαρετή τάδε παράσταση, θελω να βγούμε με τους φρικτους Παπαπαδακηδες, θέλω να μιλάς έτσι, θέλω να κοιτας αλλιως, θέλω θέλω ...

Επίσης λάθος. Αν θέλει μια γυναίκα να πάει κάπου και ο άλλος βαριέται θανάτου τότε μπορεί να πάρει μια φίλη της να πάει. Και φυσικά είναι λάθος να υποδεικνύουμε στον άλλο πως θα μιλήσει και θα κοιτάξει. Αυτά είναι καρακριτέα και για τις δύο πλευρές. 
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Επίσης λάθος. Αν θέλει μια γυναίκα να πάει κάπου και ο άλλος βαριέται θανάτου τότε μπορεί να πάρει μια φίλη της να πάει. Και φυσικά είναι λάθος να υποδεικνύουμε στον άλλο πως θα μιλήσει και θα κοιτάξει. Αυτά είναι καρακριτέα και για τις δύο πλευρές. 

Εσύ καλά τα λες ... είσαι μάλλον περίπτωση ως λέει και ο συνάδελφος.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παντρεμένη είμαι αλλά έχω δικό μου πορτοφόλι, όπως πάρα πολλές γυναίκες στις μέρες μας. Δεν περιμένω από τον άντρα μου να μου δώσει λεφτά για να πάρω κάτι. Τα έξοδα του σπιτιού μοιράζονται. Τώρα πονοκέφαλο έχω μόνο στο γραφείο... Όσο για την περίοδο τι να κάνουμε. Έτσι μας έκανε ο Θεός.
Μιλαω γενικα για της γυναικες δεν αναφερομαι αποκλειστικα σε μια γυναικα,Πονοκεφαλο μονο στο γραφειο!!!!!!παραξενο, και στο σπιτι εφυγε ο πονοκεφαλος και ολα καλα μπραβο,εισαι ΕΞΕΡΕΣΗ.τα εξοδα οσο και να μοιραζονται παλι οι γυναικες βρισκουν κατι αλλο να ζητησουν? για την περιοδο δεν ειπα κατι αλλο απλα πριν και μετα βρισκεται δικαιολογια
 

Επισκέπτης
Επίσης λάθος. Αν θέλει μια γυναίκα να πάει κάπου και ο άλλος βαριέται θανάτου τότε μπορεί να πάρει μια φίλη της να πάει. Και φυσικά είναι λάθος να υποδεικνύουμε στον άλλο πως θα μιλήσει και θα κοιτάξει. Αυτά είναι καρακριτέα και για τις δύο πλευρές. 

Αν πραγματικά τα πιστεύεις που δεν έχω λόγο να πιστεύω το αντίθετο,πες τα και στις φίλες σου γιατί σίγουρα (χωρίς να τις γνωρίζω) δε συμμερίζονται τις απόψεις αυτές.
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Αν πραγματικά τα πιστεύεις που δεν έχω λόγο να πιστεύω το αντίθετο,πες τα και στις φίλες σου γιατί σίγουρα (χωρίς να τις γνωρίζω) δε συμμερίζονται τις απόψεις αυτές.

Κάποιες έχουν τις ίδιες κάποιες όχι. Τις δικές μου απόψεις πάντως τις ξέρουν.
Και σχετικά με το θέμα γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν πολλές φορές θέλουν να δοκιμάσουν και κάτι άλλο. Γιατί κακά τα ψέματα στην Ελλάδα η ευχαρίστηση στο sex είναι ακόμα αμαρτία (έλεος) και πολλές κοπέλες δεν κάνουν και πολλά πολλά. Υπάρχουν όμως και οι εξαιρέσεις.  :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αν πραγματικά τα πιστεύεις που δεν έχω λόγο να πιστεύω το αντίθετο,πες τα και στις φίλες σου γιατί σίγουρα (χωρίς να τις γνωρίζω) δε συμμερίζονται τις απόψεις αυτές.
Καλα εσυ αγιος ανθρωπος τι δουλεια εχεις εδω το ξερη η ΠΑΠΑΔΙΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:                                                              και λιγο χαβαλε
 

Επισκέπτης
Κάποιες έχουν τις ίδιες κάποιες όχι. Τις δικές μου απόψεις πάντως τις ξέρουν.
Και σχετικά με το θέμα γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν πολλές φορές θέλουν να δοκιμάσουν και κάτι άλλο. Γιατί κακά τα ψέματα στην Ελλάδα η ευχαρίστηση στο sex είναι ακόμα αμαρτία (έλεος) και πολλές κοπέλες δεν κάνουν και πολλά πολλά. Υπάρχουν όμως και οι εξαιρέσεις.  :grin:
Τα κάνουν όλα μέχρι να παντρευτούν.
Μετά μαχαίρι!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom