Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

istorieskavlas

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Στο πολύ καυτό βασικό ερώτημα της πληρωμής ένα έχω να πώ..ΠΟλλές φορές αξίζει να δώσεις κάτι παραπάνω αν στη ζωή σου σαν μαγνήτης κουβαλάς όλα τα μπάζα..Οπότε ..γιατί όχι ?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Στο πολύ καυτό βασικό ερώτημα της πληρωμής ένα έχω να πώ..ΠΟλλές φορές αξίζει να δώσεις κάτι παραπάνω αν στη ζωή σου σαν μαγνήτης κουβαλάς όλα τα μπάζα..Οπότε ..γιατί όχι ?

εγω νομιζω να τα δωσεις σε ψυχολογο για να ανακαλυψεις γιατι τραβας ολα τα μπαζα στη ζωη σου...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εγώ πάντως ούτε τα μπάζα τραβάω! Είμαι τόσο ασχημομούρης και ελεεινός και τρισάθλιος που ακόμη και το πιο μπάζο με φτύνει! Οπότε τι να κάνω? Να τη βγάζω μόνο με  :jerking: Μόνο σε πουτάνες μπορώ να πάω!
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως ούτε τα μπάζα τραβάω! Είμαι τόσο ασχημομούρης και ελεεινός και τρισάθλιος που ακόμη και το πιο μπάζο με φτύνει! Οπότε τι να κάνω? Να τη βγάζω μόνο με  :jerking: Μόνο σε πουτάνες μπορώ να πάω!
ρε φιλε σεβαλιε γιατι δεν φτιαχνεσε λιγο να γινεις ομορφος τοτε? μια ζωη θα πληρωνεις?
 

vassilios

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Η απαντηση ειναι απλη
Πληρωνουμε οχι για να ερθουν στο κρεββατι μας αλλα για να φυγουν αμεσως μετα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ρε φιλε σεβαλιε γιατι δεν φτιαχνεσε λιγο να γινεις ομορφος τοτε? μια ζωη θα πληρωνεις?
Τι να  φτιαχτώ ρε! Για τον πούτσο είμαι! Ότι και να κάνω τα ίδια σκατά θα είμαι! Οπότε ας πληρώνουμε τι να κάνουμε! Δε πειράζει ζω με αυτό!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τι να  φτιαχτώ ρε! Για τον πούτσο είμαι! Ότι και να κάνω τα ίδια σκατά θα είμαι! Οπότε ας πληρώνουμε τι να κάνουμε! Δε πειράζει ζω με αυτό!

:2funny: :2funny: :2funny:

Εισαι η αποθεωση του αυτοσαρκασμου..!!

Αυτα..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για την κατανόηση! Αλλά δεν έδοσα παραγγελία στο Θεό πως να με φτιάξει! Δεν είχα κάνα λόγο, όπως βγήκα βγήκα! Σε όποιους δεν αρέσω ας κάνουν μήνυση στους δικούς μου!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για την κατανόηση! Αλλά δεν έδοσα παραγγελία στο Θεό πως να με φτιάξει! Δεν είχα κάνα λόγο, όπως βγήκα βγήκα! Σε όποιους δεν αρέσω ας κάνουν μήνυση στους δικούς μου!  :2funny: :2funny: :2funny:
φιλε σεβαλιε η πουτσα να συκωνετε και ολα τα αλλα ειναι ευκολα. :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγώ πάντως ούτε τα μπάζα τραβάω! Είμαι τόσο ασχημομούρης και ελεεινός και τρισάθλιος που ακόμη και το πιο μπάζο με φτύνει! Οπότε τι να κάνω? Να τη βγάζω μόνο με  :jerking: Μόνο σε πουτάνες μπορώ να πάω!

Δεν ξέρω αν συμβαίνει αυτό που λες αλλά συμβαίνει είσαι αφοπλιστικός. Σπάνιο. Δεν έχω λόγια.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εγώ πάντως ούτε τα μπάζα τραβάω! Είμαι τόσο ασχημομούρης και ελεεινός και τρισάθλιος που ακόμη και το πιο μπάζο με φτύνει! Οπότε τι να κάνω? Να τη βγάζω μόνο με  :jerking: Μόνο σε πουτάνες μπορώ να πάω!

να γινεις γκευ
θα κανεις παρεα με μοδιστρους κ κομμωτες κ θα σε φτιαξουν καλα
θα σε κανουνε κουκλι ζωγραφιστο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom