Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
να σου πω την αληθεια,ενα βραδυ δεν νυσταζα κι οταν ημουν στη κεντρικη σελιδα λεω ας διαβασω καμμια κριτικη ετσι για το γαμωτο ρε παιδι μου,να δω τι μπορει να σχολιασει ο καθενας απο μια τετοια εμπειρια!!!! κι επαθα πλακα!!!!  ενας εκθειαζει μια,αλλος τη ριχνει στα ταρταρα!!!!!ειστε περιεργοι τελικα και εσεις!!! :cheesy:

ειναι καθαρα θεμα γουστου και μερικες φορες και την ορεξη της κοπελας,την κουραση κτλ...
αλλα αυτο ισχυει και στις γυναικες.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Συμφωνώ απόλυτα Γιώργο58(σαν μάρκα αυτοκινήτου ακούγεται το παρατσούκλι σου!!!)
μαρουλια θα πεθανω στο γελιο.......
θα στην πη.
Αφου δεν υπαρχη μαρκα αυτ/του το εβαλα να μιαζη αφου το θελετε ,οχι ρε αμτζικ δεν λεω τιποτα
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Θα σου απαντησω εγω... Επειδη για πολλους "νορμαλ", οπως τους χαρακτηριζεις, ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οσο φανταζεσαι το να βρουν μια γκομενα με καλη εμφανιση που να μπορει να συγκριθει με τις γκομενες που πηδανε στα μπουρδελα.

Εγω σε αυτό συμφωνω, οι κοντοχοντρες Ελληνιδες του 1.60cm 75 κιλά κυκλοφορουν σε μεγαλο ποσοστο, θεωρουν τους εαυτους τους νορμαλ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΙΚΟΤΕΡΟ...  νομιζουν οτι ξέρουν απο ΣΕΞ και Έρωτα.
Δεν μπορεις μια κοπελα που ειναι πανω από 60 κιλα να την κουμανταρεις ευκολα στο κρεβάτι, δεν μπορεί να κανει στασεις που εσυ καυλωνεις. Καποτε ειχα μια γκομενα που δεν ηξερε να στηθει στα 4 για πισωκολλητο.. διοτι σαν ευσωμη που ηταν (1.75, 78 κιλα) δεν το ειχε κανει ποτε και ας ηταν 26 χρονων.

Εγω μετά τι φταίω να θελω ωραια κορμια και ψημενες γκομενες, θα μου πεί καποιος
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω σε αυτό συμφωνω, οι κοντοχοντρες Ελληνιδες του 1.60cm 75 κιλά κυκλοφορουν σε μεγαλο ποσοστο, θεωρουν τους εαυτους τους νορμαλ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΙΚΟΤΕΡΟ...  νομιζουν οτι ξέρουν απο ΣΕΞ και Έρωτα.
Δεν μπορεις μια κοπελα που ειναι πανω από 60 κιλα να την κουμανταρεις ευκολα στο κρεβάτι, δεν μπορεί να κανει στασεις που εσυ καυλωνεις. Καποτε ειχα μια γκομενα που δεν ηξερε να στηθει στα 4 για πισωκολλητο.. διοτι σαν ευσωμη που ηταν (1.75, 78 κιλα) δεν το ειχε κανει ποτε και ας ηταν 26 χρονων.

Εγω μετά τι φταίω να θελω ωραια κορμια και ψημενες γκομενες, θα μου πεί καποιος
Οχι ρε φιλε δεν φταις καθολου,αυτο θελουμε ολοι μακρυ ποδι και λιγα κιλα την κανης ευκολα κουμαντο την γυριζης ανετα οπως γουσταρης στην στιγμη
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Εγω σε αυτό συμφωνω, οι κοντοχοντρες Ελληνιδες του 1.60cm 75 κιλά κυκλοφορουν σε μεγαλο ποσοστο, θεωρουν τους εαυτους τους νορμαλ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΙΚΟΤΕΡΟ...  νομιζουν οτι ξέρουν απο ΣΕΞ και Έρωτα.
Δεν μπορεις μια κοπελα που ειναι πανω από 60 κιλα να την κουμανταρεις ευκολα στο κρεβάτι, δεν μπορεί να κανει στασεις που εσυ καυλωνεις. Καποτε ειχα μια γκομενα που δεν ηξερε να στηθει στα 4 για πισωκολλητο.. διοτι σαν ευσωμη που ηταν (1.75, 78 κιλα) δεν το ειχε κανει ποτε και ας ηταν 26 χρονων.

Εγω μετά τι φταίω να θελω ωραια κορμια και ψημενες γκομενες, θα μου πεί καποιος

δωσε και αλλα στο λαο!!! σωστος ειδικα οι κοντοχοντρες που το παιζουν και θεες και υπερανω οτι δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τις αλλες γυναικες δηλαδη ψηλες,αδυνατες και ΟΜΟΡΦΕΣ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οχι ρε φιλε δεν φταις καθολου,αυτο θελουμε ολοι μακρυ ποδι και λιγα κιλα την κανης ευκολα κουμαντο την γυριζης ανετα οπως γουσταρης στην στιγμη

Ελα βρε Γιωργη...Ελα βρε Γιωργη...Απαπαπαπαπα θα σε μαλω--σω!!!!  Εμειs θελουμε το μπαζο γιατι ειμαστε δεμενοι μαζι του................συναισθηματικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ελα βρε Γιωργη...Ελα βρε Γιωργη...Απαπαπαπαπα θα σε μαλω--σω!!!!  Εμειs θελουμε το μπαζο γιατι ειμαστε δεμενοι μαζι του................συναισθηματικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτο το συναισθημα μας εφαγε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτο το συναισθημα μας εφαγε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ειμαστε......αισθηματιεs δεν μπορω να πω........Τι να την κανω την λεπτη την ομορφη την φρεσκια διμετρη πιπινογυναικαρα  μπροστα στην αθωα, ευγενικη, θεοχοντρη και υστερικη  μπαζογρια ??? οεο??..........Σ αυτην την εμετικη παρουσια που θα πρηζει τα @@ρια????..........Σιχαινομαι και που το λεω δλδ...τσ τσ τσ.....Λεπτη ουστ απο δω.....ομορφη α να χαθει...διμετροπιπιναρα α το σιχαμα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ειμαστε......αισθηματιεs δεν μπορω να πω........Τι να την κανω την λεπτη την ομορφη την φρεσκια διμετρη πιπινογυναικαρα  μπροστα στην αθωα, ευγενικη, θεοχοντρη και υστερικη  μπαζογρια ??? οεο??..........Σ αυτην την εμετικη παρουσια που θα πρηζει τα @@ρια????..........Σιχαινομαι και που το λεω δλδ...τσ τσ τσ.....Λεπτη ουστ απο δω.....ομορφη α να χαθει...διμετροπιπιναρα α το σιχαμα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:

Φτου σας να μην σας ματιασω !!!!
Ολα τα διμετρα ,γυμνασμενα παλλικαρια με τα ομορφουλικα προσωπα !!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
:2funny: :2funny: :2funny:

Φτου σας να μην σας ματιασω !!!!
Ολα τα διμετρα ,γυμνασμενα παλλικαρια με τα ομορφουλικα προσωπα !!!!

Προερχομεθα απο ομορφοσογον!!!!!!!!! 
Να το κρυψωμεν αλλωστε?????
Να φανταστειs ο Αλαιν Ντελον  εχει χεστει πανω του :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas662

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
1.Γιατι ακόμα και τα μπάζα το παίζουν γκόμενες και μας τα σπάνε.
2.Γιατι ακόμα και όταν θέλουν να γαμηθούν μαζί σου δεν ξέρουν πως να σε τυλίξουν και σε ξενερώνουν με μαλακίες.
3.Γιατι εσυ κάνεις ακόμα μία φορά τον μαλάκα και της την πέφτεις, ενώ εκείνη καίγεται αλλά σε ξενερώνει ταυτόχρονα.
4.Γιατί απο την επόμενη κιόλας στιγμή αποκτάει δικαιώματα στην ζωή σου.
5.Γιατί όλες κουβαλάνε ένα σωρό προβλήματα τα οποία προσπαθούν να σου φορτώσουν απο την πρώτη κιόλας στιγμή.
6.Και για 100 ακόμα λόγους που βαριέμαι να γράψω τώρα.

Ειμαι 45 και πραγματικά γνώρισα εως τώρα μονο μία ( Βραζιλιάνα ) που άξιζε πραγματικά να ασχοληθώ μαζί της. Τότε πίστεψα ( στα 25 μου ) οτι αφού υπάρχει μια θα υπάρχουν κι άλλες. Λάθος μαγκες μου. Οι Ελληνίδες , όμορφες η άσχημες, είναι απο μυαλό αίσχος.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το ξερω καλε μου ,γιαυτο ξανα φτου - φτου !!!!  :-* :-*

Σιγα καλη μου με τα φτου και φτου σημεριs.....εφαγεs και ρεβυθια....μουρθε ενα υπολλειμα!!!
Ειμαστε ολοι ...αισθηματιεs βρε....παρα τα οσα λεs !!!!
Δωσε μαs καλο βυζ.....εεεεε  καλη ψυχη και θυσια θα γεννουμε
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ta agoria του μπου.....
 

Συνημμένα

  • male-models.jpg
    male-models.jpg
    24,3 KB · Εμφανίσεις: 22

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Kαι που να μαs δειs  και με τιs λαιφ σταιλ γραβατεs μαs........
Οχι παιζουμε!!!!!!
Τι να το κανειs ομωs ρε Σιλβα!!!!!!!!
Φαντασου τωρα ποσεs τουριστριεs πρεπει να εξυπηρετησουμε το καλοκαιρι.....
Δουλειεs με φουντεs!!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Σιγα καλη μου με τα φτου και φτου σημεριs.....εφαγεs και ρεβυθια....μουρθε ενα υπολλειμα!!!
Ειμαστε ολοι ...αισθηματιεs βρε....παρα τα οσα λεs !!!!
Δωσε μαs καλο βυζ.....εεεεε  καλη ψυχη και θυσια θα γεννουμε
38.gif










Καλη διασκεδαση τοτε στον παραδεισο....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.408
Κριτικές
61
Like
42.518
Πόντοι
22.785
μιν κανετε καμακι
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
life διαλεξε!!!!
 

Συνημμένα

  • 7_Girls.jpg
    7_Girls.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 29

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom