Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
στεναχωρηθηκες που το διαβασες εεε? :cheesy:


εσυ μουνιτσα ποσους γκομενους ειχες που γουσταρες την παρεα τους?
εμενα παντως δεν μου εχει τυχει καμια.Μπορει στην αρχη που ο αλλος κανει promotion του εαυτου του για να σε κερδισει αλλα μετα απο λιγο η απολυτη βαρεμαρα.Εγω μονο μια φιλη ειχα που γουσταρα την παρεα της αλλα εξελιχθηκε σε ερωτικο οπως μου ειπε η ιδια καποια στιγμη κ την κραταγα σε αποσταση για να μην χαλασει η φιλια γιατι περνουσα ωραια οταν καναμε παρεα

ειναι αρκετα δυσευρετος συνδυασμος αυτος που περιεγραψες

στεναχωρεθηκα, καθησα εκλαψα λιγακι σε μια γωνια αλλα το ξεπερασα σημερα....ειμαι ετοιμη για ολα :P :P


εγω γκαντυ καλε μου επειδη δεν ειμαι ιδιαιτερως των σχεσεων και ειμαι πολυ προσεκτικη σε αυτα τα ζητηματα προτιμω 1000000 φορες να ειμαι μονη μου και να κανω σεξακι με κανα φιλαρακι παρα να ειμαι σε μια μετρια σχεση....

γιαυτο και με οσους εχω κανει σχεση γουσταρα πρωτα την παρεα τους και το σεξ τους και μετα κοιταγα ολα τα υπολοιπα....βεβαια υπαρχει το ρισκο απο την πολλη παρεα και το πολυ ταιριασμα να σου εξελιχθει σε σουπα-κολλητηλικι ο γκομενος....μου εχει τυχει μια φορα και εκτοτε ημουν πιο προσεκτικη ;)

αλλα δεν εχει υπαρξει ποτε αντρας με τον οποιο να επελεξα να βγω ραντεβου (ξερεις σαλια μυξες φτασιδια μπαρακια νιαρρρρ και τα λοιπα )
με τον οποιο να επρεπε να ειμαι "Στημενη" προκειμενου να τον κερδισω και φυσικα δε θελω το ιδιο απο τον αλλο!!!!!

απλα να σου πω οτι με ενα παιδι που ημουνα στη μια βδομαδα σχεσης φυγαμε τριημερο και το πρωτο βραδυ τρωγαμε μπακαλιαρο σκορδαλια (μη ρωτας τι και πως ετυχε)
ε ετσι μου αρεσει να ειναι η σχεη ομως...να μου αρεσει η παρεα του αλλου πρωτα και μετα τα υπολοιπα.....απλα ειναι στο χερι της γυναικας μετα το πως θα διατηρησει την ισορροπια στο "ειμαι φιλη-ειμαι γκομενα" :) :) :)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.537
Πόντοι
22.785
ιδεσ που σου απαντισε
επιστιμονικοσ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εψαξα τα τεφτερια μου πριν γραψω....ανοιξα τις διπλωματικες μου....γκουγκλισα...πηρα κατι παλιους καθηγητες.....τι ετσι θα του απανταγα αβλεπι????
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Γιατί οι γυναίκες είναι καριόλες την έχουνε δεί καραψωνάρες και αμα πας να τους τη πέσεις σε περνάνε για λιγούρι.

Για εξηγησε μου απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα;Την επεσες σε καμια και σου πεταξε το ποτο στα μουτρα;Πως καταλαβες οτι σε περασε για λιγουρη;

Επισης εξηγησε μου αμα ειχες αδερφη και ερχοταν ο καθε ασχετος και της την κολλαγε επιμονα πως θα ηθελες να αντιδρασει η αδερφη σου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.537
Πόντοι
22.785
ποσ φενετε ο μορφομενοσ ανθροποσ
απανται επιστιμονικοσ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Για εξηγησε μου απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα;Την επεσες σε καμια και σου πεταξε το ποτο στα μουτρα;Πως καταλαβες οτι σε περασε για λιγουρη;

Επισης εξηγησε μου αμα ειχες αδερφη και ερχοταν ο καθε ασχετος και της την κολλαγε επιμονα πως θα ηθελες να αντιδρασει η αδερφη σου.


εχμ καλα....εννοειται οτι αυτες πηδιουνται αβερτα.....δεν εχεις καταλαβει οτι ευτυχως χαρι στις γυναικες και τις αδερφες των μισων εδω μεσα καταφερνουν και πηδανε οι αλλοι μισοι εδω μεσα? οι υπολοιπες ειναι απλα καριολες και τους αντιμετωπιζουν σα λιγουρια (οχι οτι μπορει να ειναι ας πουμε) :2funny:

δεν ξερω αν ειχες προλλαβει εναν τυπακο που εμπαινε εδω δε θυμαμαι το ονομα του που ειχε ανοιξει και θρεντ νομιζω για το οτι θα σφαξει στο γονατο οποιον μαθει οτι παει με την αδερφη του....οτι δεν αντεχει να την σκεφτεται να κανει πιπες και πισοκολλητα και σεξ γενικοτερα(εχμ...τοτε να ΜΗΝ την σκεφτεσαι ισως?? )

και κατι αλλα τετοια χαριτωεμενα.....


και σε αλλα θρεντ συμπληρωνε οτι ειμαστε ελλεηνιδες επειδη δεν του καθεται γκομενα και να ζησουν τα αλλοδαπα... :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Θα μπω κι εγώ σφίνα. Πιστεύω πως εμείς οι άνδρες είμαστε όντως απογοητευμένοι από την συμπεριφορά των γυναικών αλλά ίσως δεν προσπαθούμε να τις προσεγγισουμε και σωστα. Γι αυτό στρεφόμαστε στην εύκολη λύση "τον πληρωμένο έρωτα".
 

Επισκέπτης
αλλα δεν εχει υπαρξει ποτε αντρας με τον οποιο να επελεξα να βγω ραντεβου (ξερεις σαλια μυξες φτασιδια μπαρακια νιαρρρρ και τα λοιπα )
με τον οποιο να επρεπε να ειμαι "Στημενη" προκειμενου να τον κερδισω και φυσικα δε θελω το ιδιο απο τον αλλο!!!!!

δεν το παω επι προσωπικου για το τι κανει ο καθενας απλα ειναι πολυ δυσκολο να βρεθει το πακετο καλη παρεα καλος γκομενος-α.Κ ναι οι περισσοτεροι ανθρωποι ειναι ψευτικοι κ προσπαθουν να κερδισουν τους αλλους με fake συμπεριφορα ειτε σε ερωτικες ειτε σε φιλικες σχεσεις.Προσωπικα απο το να φαω στη μαπα τον αδιαφορο χαρακτηρα κ τα διαφορα συμπλεγματα που εχει το καθε κοριτσακι στα 20+ χιλιες φορες προτιμω να πληρωσω επαγγελματια.Σε μεγαλυτερες ηλικιες ειναι καλυτερα τα πραγματα γιαυτο κ ειναι το groyp target που προτιμω
 

Επισκέπτης
Για εξηγησε μου απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα;Την επεσες σε καμια και σου πεταξε το ποτο στα μουτρα;Πως καταλαβες οτι σε περασε για λιγουρη;

Επισης εξηγησε μου αμα ειχες αδερφη και ερχοταν ο καθε ασχετος και της την κολλαγε επιμονα πως θα ηθελες να αντιδρασει η αδερφη σου.


ρε φιλε εχεις κορυφαιο αβαταρ.Στο ειπα κ χτες εε?  :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Θα μπω κι εγώ σφίνα. Πιστεύω πως εμείς οι άνδρες είμαστε όντως απογοητευμένοι από την συμπεριφορά των γυναικών αλλά ίσως δεν προσπαθούμε να τις προσεγγισουμε και σωστα. Γι αυτό στρεφόμαστε στην εύκολη λύση "τον πληρωμένο έρωτα".

Και τι να κάνουμε? Τον "παιδοψυχολόγο" και τον κοινωνικό λειτουργό της κάθε Ελλεηνίδας? Αυτές το κάνουν? Αρχίδια! Και μην πει κάποιος ΚΑΠΟΙΕΣ το κάνουν! Το χουμε πει, εξαιρέσεις υπάρχουν ο κανόνας είναι που μετράει...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
δεν ξερω αν ειχες προλλαβει εναν τυπακο που εμπαινε εδω δε θυμαμαι το ονομα του που ειχε ανοιξει και θρεντ νομιζω για το οτι θα σφαξει στο γονατο οποιον μαθει οτι παει με την αδερφη του....οτι δεν αντεχει να την σκεφτεται να κανει πιπες και πισοκολλητα και σεξ γενικοτερα(εχμ...τοτε να ΜΗΝ την σκεφτεσαι ισως?? )

και κατι αλλα τετοια χαριτωεμενα.....


και σε αλλα θρεντ συμπληρωνε οτι ειμαστε ελλεηνιδες επειδη δεν του καθεται γκομενα και να ζησουν τα αλλοδαπα... :2funny:

Ο τυπος που λες ηταν ο Μανωλιος απο την κρητη.

ρε φιλε εχεις κορυφαιο αβαταρ.Στο ειπα κ χτες εε?  :2funny: :2funny:
Ναι,κωλοτουμπατο.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Και τι να κάνουμε? Τον "παιδοψυχολόγο" και τον κοινωνικό λειτουργό της κάθε Ελλεηνίδας? Αυτές το κάνουν? Αρχίδια! Και μην πει κάποιος ΚΑΠΟΙΕΣ το κάνουν! Το χουμε πει, εξαιρέσεις υπάρχουν ο κανόνας είναι που μετράει...

Τσαμπα τον ψυχολογο δε τον κανω. Αν με πληρωσουν ισως. δεχομαι και σε ειδος. :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ο τυπος που λες ηταν ο Μανωλιος απο την κρητη.

οχι ρε ενας που γουσταρε ποδολαγνειες ηταν :P πιτσιρικος :P :P
θα μπορουσε βεβαια να ειναι ο μανωλιος απο την κρητη.....ή ο θυμιος απο το αγρινιο....ακομα κι ο γιγας της κυψελης μη σου πω....


γκαντυ ξερω οτι δεν το πας επι προσωπικου αλλα να σου πω κατι?
για πολλα ζητηματα ενα εξ αυτων και αυτο δεν ενδιαφερομαι περαν του προσωπικου....με ενδιαφερει τι κανω ΕΓΩ  τι κανω σωστα και τι κανω λαθος.....

το γιατι μερικοι δε γαμανε, αλλες δε γαμιουνται ή γενικοτερα υπαρχουν τα χιλιαδες κομπλεξ αναμεσα στα δυο φυλα δε με απασχολει.....με ενδιαφερουν μονο στα πλαισια μιας κοινωνικης συζητησης εδω μεσα και τιποτα παραπανω.....ουτε τις ελληνιδες με ενδιαφερει να αλλαξω (αν ισχυουν σε τοσο μεγαλο βαθμο αυτα που διαβαζω) ουτε τους ελληνες ουτε να δωσω απαντηση σε αιωνια ερωτηματα του τυπου γιατι πατε με πουτανες, γαμανε οι μπραβοι στριπτιτζουδες, τρωτε το σπερμα σας και αλλα τετοια πετυχημενα..... :)

αλλα ναι υπαρχει μια ψευτικη συμπεριφορα απο ολους τις πρωτες φορες την οποια δεν καταλαβαινω....δε σου λεω να βγω με γουρουνοτριχα στο ποδι για να του αποδειξω οτι "ναι ξερεις δεν ειμαστε πορνοσταρ να ειμαστε ολη μερα με ποδι και μνι βιλουδο" αλλα δεν ειναι αναγκη να βγω και σαν την αν νικολ σμιθ και σε κανα μηνα η αν νικολ να του βγει εφη θοδη.....
 

Επισκέπτης
οχι ρε ενας που γουσταρε ποδολαγνειες ηταν :P πιτσιρικος :P :P
θα μπορουσε βεβαια να ειναι ο μανωλιος απο την κρητη.....ή ο θυμιος απο το αγρινιο....ακομα κι ο γιγας της κυψελης μη σου πω....


γκαντυ ξερω οτι δεν το πας επι προσωπικου αλλα να σου πω κατι?
για πολλα ζητηματα ενα εξ αυτων και αυτο δεν ενδιαφερομαι περαν του προσωπικου....με ενδιαφερει τι κανω ΕΓΩ  τι κανω σωστα και τι κανω λαθος.....


το γιατι μερικοι δε γαμανε, αλλες δε γαμιουνται ή γενικοτερα υπαρχουν τα χιλιαδες κομπλεξ αναμεσα στα δυο φυλα δε με απασχολει.....με ενδιαφερουν μονο στα πλαισια μιας κοινωνικης συζητησης εδω μεσα και τιποτα παραπανω.....ουτε τις ελληνιδες με ενδιαφερει να αλλαξω (αν ισχυουν σε τοσο μεγαλο βαθμο αυτα που διαβαζω) ουτε τους ελληνες ουτε να δωσω απαντηση σε αιωνια ερωτηματα του τυπου γιατι πατε με πουτανες, γαμανε οι μπραβοι στριπτιτζουδες, τρωτε το σπερμα σας και αλλα τετοια πετυχημενα..... :)

αλλα ναι υπαρχει μια ψευτικη συμπεριφορα απο ολους τις πρωτες φορες την οποια δεν καταλαβαινω....δε σου λεω να βγω με γουρουνοτριχα στο ποδι για να του αποδειξω οτι "ναι ξερεις δεν ειμαστε πορνοσταρ να ειμαστε ολη μερα με ποδι και μνι βιλουδο" αλλα δεν ειναι αναγκη να βγω και σαν την αν νικολ σμιθ και σε κανα μηνα η αν νικολ να του βγει εφη θοδη.....


ε τοτε ειναι λαθος να ζητας αποψεις κ διαλογο μεσα σενα φορουμ.Εδω ολοι αγνωστα νιΚναμες ειμαστε δεν γνωριζει ο ενας τον αλλο κ το πιθανοτερο ουτε θα γνωριστουν ποτε.Επι προσωπικου συζητησεις να δινεις βαρος στις αποψεις των φιλων σου κ των κοντινων σου ανθρωπων .




για το αλλο με τη γουρουνοτριχα κ το ντυσιμο που ειπες δεν εννοω αυτο.Προφανως οποια ειναι αξυριστη κ απλυτη ειναι ζωο κ αφορα θεματα καθαριοτητας κ αισθητικης.Εγω αναφερομουν σε fake συμπεριφορες...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειπα οτι δε με ενδιαφερει περαν του προσωπικου και οτι εδω κανω μια απλη συζητηση κοινωνικου ενδιαφεροντος....το οτι μιλαω εδω για καποια πραγματα δε σημαινει οτι θα βγω τωρα στο δρομο να πιασω οποια ελληνιδα βρισκω και να της εξηγω τι κανει λαθος και να την φερω στο σωστο δρομο ή τον καθε ελληνα να προσπαθησω να τον πεισω για αλλα πραγματα.....δε με ενδιαφερι κατι τετοιο γιατι ενδιαφερομαι για το τι κανω εγω και οχι οι αλλοι....δεν την εχω δει σωτηρας της σεξουαλικης ζωης των ελληνων....ας κοψουν το λαιμο τους....συζητηση ομως φυσικα και μπορω να κανω....δεν καταλαβαινω που διαφωνεις.....


εγω δε μιλαω μονο για συμπεριφορες....μιλαω για τα παντα......απο το να βγαζει το πορτοφολι να πληρωσει τον πρωτο μηνα και μετα να μην πληρωνει ουτε τσιχλα στο περιπτερο μεχρι το να κυκλοφορει μσε σατεν εσωρουχα και μετα με σωβρακωφανελες....
 

Επισκέπτης
Ειπα οτι δε με ενδιαφερει περαν του προσωπικου και οτι εδω κανω μια απλη συζητηση κοινωνικου ενδιαφεροντος....το οτι μιλαω εδω για καποια πραγματα δε σημαινει οτι θα βγω τωρα στο δρομο να πιασω οποια ελληνιδα βρισκω και να της εξηγω τι κανει λαθος και να την φερω στο σωστο δρομο ή τον καθε ελληνα να προσπαθησω να τον πεισω για αλλα πραγματα.....δε με ενδιαφερι κατι τετοιο γιατι ενδιαφερομαι για το τι κανω εγω και οχι οι αλλοι....δεν την εχω δει σωτηρας της σεξουαλικης ζωης των ελληνων....ας κοψουν το λαιμο τους....συζητηση ομως φυσικα και μπορω να κανω....δεν καταλαβαινω που διαφωνεις.....


εγω δε μιλαω μονο για συμπεριφορες....μιλαω για τα παντα......απο το να βγαζει το πορτοφολι να πληρωσει τον πρωτο μηνα και μετα να μην πληρωνει ουτε τσιχλα στο περιπτερο μεχρι το να κυκλοφορει μσε σατεν εσωρουχα και μετα με σωβρακωφανελες....


παραδειγμα:  ποσοι εδω μεσα το επαιζαν σκληροι αντρες κ γαμιαδες κ αποδειχτηκαν σαλιαρηδες κ μουνοδουλοι με τη συμπεριφορα τους?Σκεψου αυτοακυρωθηκαν μεσω της ιδιας της ιντερνετικης του συμπεριφορας.Σκεψου τι κανουν στην πραγματικη τους ζωη.Εσυ πιο συμπερασμα θα κρατησεις ΑΠΟ τις αποψεις τους?οτι οι ελλεηνιδες ειναι τσουλες κ καρκινωμα της φυσης η οπου δουν μουνι ξεφτυλιζονται κ πεφτουν στα πατωματα?


κ εγω μπορω να σου πω οτι ειμαι ψηλος γυμνασμενος φραγκατος κ προσεγγιζω ωραια τις γυναικες κ στην πραγματικοτητα να ειμαι σκαντζοχοιρος με πατσοκοιλια κ ο τρπος που φλερταρω ειναι να πηγαινω διπλα στις γκομενες με το καγκουροφτιαγμενο ραλυ μου κ να βαραει στα sub woofers η ''τσικουλατα''

Αυτο εννοω οταν λεω οτι βαρυτητα εχει μονο η αποψη οσον σε γνωριζουν.Ολα τα αλλα ειναι αποψεις κ οπως ελεγε κ ο κλιντ Ιστγουντ ''Οι αποψεις ειναι σαν κωλοτρυπιδια ο καθενας εχει απο μια ''  :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ααααααα καλα ναι ετσι οπως το θετεις ναι συμφωνω.....ο Ιστγουντ το ειχε πει αυτο το ιστορικο ρητο? δεν το ξερα :P

αν θυμασαι ομως ανεκαθεν αμφισβητουσα το τοσο νταηλικι την τοση μαγκια και το τοσο μισος που εξεφραζαν ορισμενοι....και ειχα πει μαλιστα οτι με τοσο μισος ειναι σχεδον στανταρακι οτι αυτοι ειναι οι πρωτοι και κατεξοχην μουνοδουλοι που κατηγορουν ;)

τι τα θες....δεν καταλαβαινω γιατι δεν ειναι ειλικρινεις οι ανθρωποι....οκ περαν της πλακας που κανω συνηθως εχω πει και πραγματα τα οποια πιστευω και δεν τα αλλαζω εκτος διαδικτυου....ισα ισα που μεσα απο την ανωνυμια εχεις την ανεση να μιλησεις και πιο ελευθερα για τις αποψεις σου...ακομα και στο διαδικτυο κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας?
 

Επισκέπτης
Ααααααα καλα ναι ετσι οπως το θετεις ναι συμφωνω.....ο Ιστγουντ το ειχε πει αυτο το ιστορικο ρητο? δεν το ξερα :P

αν θυμασαι ομως ανεκαθεν αμφισβητουσα το τοσο νταηλικι την τοση μαγκια και το τοσο μισος που εξεφραζαν ορισμενοι....και ειχα πει μαλιστα οτι με τοσο μισος ειναι σχεδον στανταρακι οτι αυτοι ειναι οι πρωτοι και κατεξοχην μουνοδουλοι που κατηγορουν ;)

τι τα θες....δεν καταλαβαινω γιατι δεν ειναι ειλικρινεις οι ανθρωποι....οκ περαν της πλακας που κανω συνηθως εχω πει και πραγματα τα οποια πιστευω και δεν τα αλλαζω εκτος διαδικτυου....ισα ισα που μεσα απο την ανωνυμια εχεις την ανεση να μιλησεις και πιο ελευθερα για τις αποψεις σου...ακομα και στο διαδικτυο κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας? 


ε ναι στο ιντερνετ ο γιγαντας γινεται νανος κ ο νανος γιγαντας.Καποιος μπορει να τρωει παντοφλα απο τη γκομενα του κ σε ενα φορουμ να το παιζει ο γαμιας της γειτονιας.Αλλος να τρωει φαπες απο το αφεντικο του κ να τον εχουν ολοι στο φτυσιμο κ στο ιντερνετ να εχει κερδισει την αποδοχη για καποιους λογους κ να αισθανεται σημαντικος κ βασιλιας οταν ειναι on line.
Εγω πχ δεν παιρνω σχεδον τιποτα στα σοβαρα απο αυτα που γραφονται στο νετ γιατι δεν μπορω να κρινω αν ο αλλος ειναι αξιοπιστος η απλα καθεται πισω απο το πσ του κ γραφει οτι παπαρια του σκασει στο κεφαλι
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα με παιρνεις?? ε? Ε? ε? :2funny:  :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ααααααα καλα ναι ετσι οπως το θετεις ναι συμφωνω.....ο Ιστγουντ το ειχε πει αυτο το ιστορικο ρητο? δεν το ξερα :P

αν θυμασαι ομως ανεκαθεν αμφισβητουσα το τοσο νταηλικι την τοση μαγκια και το τοσο μισος που εξεφραζαν ορισμενοι....και ειχα πει μαλιστα οτι με τοσο μισος ειναι σχεδον στανταρακι οτι αυτοι ειναι οι πρωτοι και κατεξοχην μουνοδουλοι που κατηγορουν ;)

τι τα θες....δεν καταλαβαινω γιατι δεν ειναι ειλικρινεις οι ανθρωποι....οκ περαν της πλακας που κανω συνηθως εχω πει και πραγματα τα οποια πιστευω και δεν τα αλλαζω εκτος διαδικτυου....ισα ισα που μεσα απο την ανωνυμια εχεις την ανεση να μιλησεις και πιο ελευθερα για τις αποψεις σου...ακομα και στο διαδικτυο κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας?

Υπαρχει μια παλιά ταινία, αγγλική νομίζω, με τίτλο "Vica Versa" (ελεύθερη μετάφραση "αντιστροφή" ως προς τους ρόλους), όπου ο νταής, προς το προσωπικό και ιδιαίτερα το γυναικείο, ιδιοκτήτης ξενοδοχείου καθόταν σούζα όταν εμφανιζόταν η γυναίκα του, η οποία βέβαια τον έσερνε από τη μύτη. Πιστεύω οτι καταγράφει, με πολύ αστείο τρόπο, το τι πραγματικά συμβαίνει στις σχέσεις μεταξύ πολλών ζευγαριών ακόμα και σήμερα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom