Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
Ξέρω περίπτωση γυναίκας που έμεινε έγκυος στα 46 μάλλον με φυσικό τρόπο...φραγκατος δεύτερος σύζυγος ,ξεκούραστη η ίδια με βοήθεια από την μάνα της .Είχε ήδη έναν γιο γύρω στα 20 από τον πρώτο της γάμο .Ούσα ξεκούραστη και φραγκατη το τόλμησε και όλα καλά.
δεν ειπα δεν γινεται, και στα 50 θεωρητικα αν εχει περιοδο, μενει εγκυος (σπανιο).
Δεν βγήκε χαζό το παιδί δηλαδή;
τα ωαρια της ωριμης γυναικας, ειναι σαπια. Το παιδι με λιγη ατυχια, θα βγει απο απλα αρρωστιαρικο/αδυναμο εως καθυστερημενο.

Βαλε και το χασμα 40+ ετων απο τη μανα του, θα ειναι απο αυτα τα σογια που ισως τους δεις στις ειδησεις :2funny:
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
δεν ειπα δεν γινεται, και στα 50 θεωρητικα αν εχει περιοδο, μενει εγκυος (σπανιο).

τα ωαρια της ωριμης γυναικας, ειναι σαπια. Το παιδι με λιγη ατυχια, θα βγει απο απλα αρρωστιαρικο/αδυναμο εως καθυστερημενο.

Βαλε και το χασμα 40+ ετων απο τη μανα του, θα ειναι απο αυτα τα σογια που ισως τους δεις στις ειδησεις :2funny:
Για άρρωστα ή καθυστερημένα παιδιά δεν παίζει μόνο ρόλο η ηλικία της γυναίκας αλλά και του άντρα.
Σε μελέτες για τον αυτισμό παρατηρήθηκε ότι σε πολλά αυτιστικά παιδάκια, ο πατέρας ήταν σε αρκετά προχωρημένη ηλικία.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
Για άρρωστα ή καθυστερημένα παιδιά δεν παίζει μόνο ρόλο η ηλικία της γυναίκας αλλά και του άντρα.
Σε μελέτες για τον αυτισμό παρατηρήθηκε ότι σε πολλά αυτιστικά παιδάκια, ο πατέρας ήταν σε αρκετά προχωρημένη ηλικία.
σαφως. Απλα το εξειδικευσα στη μητερα γιατι το παραδειγμα του αργυροτοξου ηταν θυληκου γενους
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
65
Like
3.346
Πόντοι
7.110
Απαντάω απευθείας στο ερώτημα του θρεντ, παρόλο που το έχουν καλύψει ήδη εδώ κ παραπάνω από δεκαετία. Οι άντρες πληρώνουν για σεξ για τους παρακάτω λόγους, χωρίς απαραίτητα να συντρέχουν όλοι ταυτόχρονα:
1. Πληρώνεις για να φύγει 2.Πληρωνεις γιατι ο χρόνος σου αξίζει περισσότερο 3.Πληρωνεις για να είσαι σίγουρος ότι θα κάνεις σεξ κ ότι δεν θα έχει πονοκέφαλο 4.Πληρωνεις γιατί είναι καλύτερη στο σεξ από οποιαδήποτε σύντροφό σου 5.Πληρωνεις γιατί τίποτε δεν είναι δωρεάν 6.Πληρωνεις γιατί έτσι είναι τα πρωτόγονα ένστικτα, ο άντρας παρέχει κ η γυναίκα αποδέχεται την παροχή 7.Πληρωνεις γιατί δεν χρειάζεται να φας τη συναισθηματική φθορά 8.Πληρωνεις γιατί δεν μπορείς να κάνεις σεξ με καμία χωρίς να πληρώσεις 9.Πληρωνεις γιατί δεν σε έμαθε κανείς πως να πάρεις αυτό που θες χωρίς να πληρώσεις 10.Πληρωνεις γιατί θεωρείς ότι πρέπει να πληρώσεις ενώ δεν χρειάζεται. Τα 8,9,10 είναι διακριτά μεταξύ τους παρόλο που πολλοί θα θεωρήσουν ότι είναι ταυτόσημα. Σκεφτείτε το.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
43 ειμαι και πεταω απο χαρα χαχα
Εχω και τη μηχαναρα μου και γεμιζω τα γκαζια
Μακρια απο μας ο χαρος τυπε
Ουτε στα 50 ουτε στα 60 ουτε στα 70 ουτε στα 80 ουτε στα 90 ουτε στα 100!:headbang2:
Στατιστικα μονο το 3% του πληθυσμου ζει πανω απο 90…τωρα αν νομιζεις οτι θα εισαι ακομη ο Mr Γαμιας στα 60 και 70 …ενταξει..τι να πω….
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.888
Πόντοι
9.297
δεν ειπα δεν γινεται, και στα 50 θεωρητικα αν εχει περιοδο, μενει εγκυος (σπανιο).

τα ωαρια της ωριμης γυναικας, ειναι σαπια. Το παιδι με λιγη ατυχια, θα βγει απο απλα αρρωστιαρικο/αδυναμο εως καθυστερημενο.

Βαλε και το χασμα 40+ ετων απο τη μανα του, θα ειναι απο αυτα τα σογια που ισως τους δεις στις ειδησεις :2funny:
Αυτό θα φανεί μετά από χρόνια...πάντως η συγκεκριμένη ποτέ δεν ήταν πιο άνετη οικονομικά .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απαντάω απευθείας στο ερώτημα του θρεντ, παρόλο που το έχουν καλύψει ήδη εδώ κ παραπάνω από δεκαετία. Οι άντρες πληρώνουν για σεξ για τους παρακάτω λόγους, χωρίς απαραίτητα να συντρέχουν όλοι ταυτόχρονα:
1. Πληρώνεις για να φύγει 2.Πληρωνεις γιατι ο χρόνος σου αξίζει περισσότερο 3.Πληρωνεις για να είσαι σίγουρος ότι θα κάνεις σεξ κ ότι δεν θα έχει πονοκέφαλο 4.Πληρωνεις γιατί είναι καλύτερη στο σεξ από οποιαδήποτε σύντροφό σου 5.Πληρωνεις γιατί τίποτε δεν είναι δωρεάν 6.Πληρωνεις γιατί έτσι είναι τα πρωτόγονα ένστικτα, ο άντρας παρέχει κ η γυναίκα αποδέχεται την παροχή 7.Πληρωνεις γιατί δεν χρειάζεται να φας τη συναισθηματική φθορά 8.Πληρωνεις γιατί δεν μπορείς να κάνεις σεξ με καμία χωρίς να πληρώσεις 9.Πληρωνεις γιατί δεν σε έμαθε κανείς πως να πάρεις αυτό που θες χωρίς να πληρώσεις 10.Πληρωνεις γιατί θεωρείς ότι πρέπει να πληρώσεις ενώ δεν χρειάζεται
Τροφή για σκέψη...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Είμαι με δυσφορία φύλου και σκέφτομαι με αυξημένο ενδιαφέρον τις σεξουαλικώς ισομορφικές καταστάσεις.
κατάλαβα, είσαι γυναίκα. Γυναίκα, τράβα στη κουζίνα σου να πλύνεις κανένα πιάτο και άσε μας ήσυχους.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Το θέμα είναι στην ουσία ΚΑΙ πώς ονειρεύεται την γκόμενα ο κάθε "φακλάνης". Αυτός συνήθως, λόγω "φακλανίας" είναι έτοιμος να βάλει γερά το χέρι στην τσέπη, αφού, όχι όλες αλλά τις περισσότερες φορές, έχει απαιτήσεις για παρθενοπιπίνια, λεπτά, όμορφα, δροσερά κλπ κλπ. Το "αγαπώ μια πιτσιρίκα", το έκανε σουξέ ένας τύπος που δεν ξέρω πόσες πιτσιρίκες θα τον γούσταραν (χωρίς να το αποκλείω, και ευτυχώς που είναι έτσι - το εννοώ!).
Υπάρχει, βέβαια, εδώ μια πραγματικότητα: Αφού έχει επικρατήσει κάποιοι να πληρώνουν για να γαμήσουν και ανθεί και αυτή η "αγορά", με το δίκιο τους όσοι πληρώνουν έχουν σωματικές και αισθητικές απαιτήσεις, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ είναι ένα μάτσο χάλια με βάση το ίδιο κριτήριο.
εαν πιστεύεις οτι οι περισσότεροι που πάνε στα μπουρδέλα είναι κακασχημοι τότε θα πρέπει να δώσεις τα συγχαρητήρια σου σε αυτά τα κορίτσια που όπως καταλαβαίνεις ανέχονται τέτοιους τύπους που εσύ ως γυναίκα που είσαι δεν θα ανεχόσουν ούτε κατα διανοια να τους κοιτάξεις. Επομένως καλά κάνουμε και πάμε στα μπουρδέλα μιας και εκεί υπάρχουν γυναίκες πολύ πολύ ανώτερες από εσένα και από κάποιες ΣΑΝ εσένα.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
9
Like
2.532
Πόντοι
481
Το έχουμε πει τόσες φορές....αλλά μιας και είσαι καινούργια και τεμπέλα....

Όπως λέει και ο παππούς ενός μεγάλου παίχτη....δεν πληρώνουμε για να γαμήσουμε, πληρώνουμε για να φύγουν αφού τις γαμήσουμε.

OK?
Πολυ σωστος
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.065
Like
6.751
Πόντοι
1.056
Απαντάω απευθείας στο ερώτημα του θρεντ, παρόλο που το έχουν καλύψει ήδη εδώ κ παραπάνω από δεκαετία. Οι άντρες πληρώνουν για σεξ για τους παρακάτω λόγους, χωρίς απαραίτητα να συντρέχουν όλοι ταυτόχρονα:
1. Πληρώνεις για να φύγει 2.Πληρωνεις γιατι ο χρόνος σου αξίζει περισσότερο 3.Πληρωνεις για να είσαι σίγουρος ότι θα κάνεις σεξ κ ότι δεν θα έχει πονοκέφαλο 4.Πληρωνεις γιατί είναι καλύτερη στο σεξ από οποιαδήποτε σύντροφό σου 5.Πληρωνεις γιατί τίποτε δεν είναι δωρεάν 6.Πληρωνεις γιατί έτσι είναι τα πρωτόγονα ένστικτα, ο άντρας παρέχει κ η γυναίκα αποδέχεται την παροχή 7.Πληρωνεις γιατί δεν χρειάζεται να φας τη συναισθηματική φθορά

Τα σεβη μου!:hi:

Ειχα στο μυαλο μου να γραψω αλλα δεν ηθελα να χασω χρονο!

Απλα θεωρω οτι χρεαζεται μετρο στις πουτανες, γιατι μετα καλομαθαινεις και δεν ασχολεισαι με καμια κανονικη!
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Επίσης, πληρώνω:
- ΓΙα να είναι φρεσκοπλυμμένη και καθαρή
- Για να ξέρω τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα, κι όχι να το μάθω μετά από 3 ραντεβού με 20 καλέ μη και 'θέλω να το πάμε πιο αργά'
- Γιατί ξέρω πόσο στοιχίζει (τα ραντεβού μπορεί να έρθουν ακριβότερα)
- Γιατί την άλλη μέρα περνώ δίπλα της στο δρόμο και δε χρειάζεται να απολογηθώ γιατί δεν πήρα τηλέφωνο
- Κυρίως γιατί στην πραγματικότητα δε θέλω σχέση με καμία γυναίκα, αλλά μ αρέσει το σώμα τους...
- Τέλος γιατί το σεξ με επαγγελματία είναι ισχυρή φαντασίωση.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Το καλύτερο είναι να πηγαίνεις με ιερόδουλες. Πλέον οι εποχές δεν επιτρέπουν συναισθηματισμούς εκτός αν βγάζεις ΕΥΚΟΛΑ τέτοια χρήματα που δεν σε νοιάζει να τα τρως σε έξοδα που έχουν οι σχέσεις και η δημιουργία οικογένειας.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Τα σεβη μου!:hi:

Ειχα στο μυαλο μου να γραψω αλλα δεν ηθελα να χασω χρονο!

Απλα θεωρω οτι χρεαζεται μετρο στις πουτανες, γιατι μετα καλομαθαινεις και δεν ασχολεισαι με καμια κανονικη!
Δεν έχω ασχοληθεί με καμία κανονική εδώ και 5 χρόνια και δεν το μετάνιωσα.
Μου ερχόταν ακριβότερα και ο μαλακομαγνήτης είχε ένα καταστροφικό αντίκτυπο στην ψυχοσύνθεσή μου.
Επίσης μιας και κοντεύω τα 50, κάθε υποψήφια με έβλεπε ως πατέρα των ήδη υπαρχόντων ή μελλοντικών παιδιών της και πρώτο ραντεβού μου μιλούσε για κατεψυγμένα ωάρια και τσιπούρες και ως γνωστόν με τέτοιες συζητήσεις πέφτει το ηθικό του ανδρός.
Οπότε επαγγελματίες και πάλι επαγγελματίες.
Το σπίτι μου ήταν και είναι και θα είναι κέντρο διερχομένων ωραίων γυναικών.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Το καλύτερο είναι να πηγαίνεις με ιερόδουλες. Πλέον οι εποχές δεν επιτρέπουν συναισθηματισμούς εκτός αν βγάζεις ΕΥΚΟΛΑ τέτοια χρήματα που δεν σε νοιάζει να τα τρως σε έξοδα που έχουν οι σχέσεις και η δημιουργία οικογένειας.
Άντε και τα βγάζεις τα χρήματα, με το 1ο διαζύγιο καταλαβαίνεις γιατί δεν πρέπει πλέον να επενδύεις σε σχέσεις στην Ελλάδα.
Ενώ το κάθε εργαζόμενο κοριτσάκι σέβεται το χρήμα και αν σέβεσαι κι εσύ το κοριτσάκι περνάτε καλά και οι 2.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Δεν έχω ασχοληθεί με καμία κανονική εδώ και 5 χρόνια και δεν το μετάνιωσα.
Μου ερχόταν ακριβότερα και ο μαλακομαγνήτης είχε ένα καταστροφικό αντίκτυπο στην ψυχοσύνθεσή μου.
Επίσης μιας και κοντεύω τα 50, κάθε υποψήφια με έβλεπε ως πατέρα των ήδη υπαρχόντων ή μελλοντικών παιδιών της και πρώτο ραντεβού μου μιλούσε για κατεψυγμένα ωάρια και τσιπούρες και ως γνωστόν με τέτοιες συζητήσεις πέφτει το ηθικό του ανδρός.
Οπότε επαγγελματίες και πάλι επαγγελματίες.
Το σπίτι μου ήταν και είναι και θα είναι κέντρο διερχομένων ωραίων γυναικών.
Αν κάποιος τα βάλει σε excel δεν συμφέρει ΚΑΘΟΛΟΥ να κάνεις ούτε σχέσεις ούτε τέτοια. Το μόνο που μπορείς να ελέγχεις στα σοβαρά είναι να απευθύνεσαι ΜΟΝΟ σε πληρωμένο έρωτα.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
15 χρόνια τώρα έχω ταίσει πολύ κόσμο, επιλεκτικά πάντα, όχι ό,τι κυκλοφορεί., Έχω τα στάνταρντ μου και περνώ καλά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Άντε και τα βγάζεις τα χρήματα, με το 1ο διαζύγιο καταλαβαίνεις γιατί δεν πρέπει πλέον να επενδύεις σε σχέσεις στην Ελλάδα.
Ενώ το κάθε εργαζόμενο κοριτσάκι σέβεται το χρήμα και αν σέβεσαι κι εσύ το κοριτσάκι περνάτε καλά και οι 2.
Σαφώς και έχεις δίκιο - αλλά εαν δεν έχεις ούτε σοβαρό εισόδημα στην Ελλάδα, θα πρέπει να εισαι πολύ μαλάκας, με συγχωρείς για τη λέξη, να μπλέξεις σε σχέσεις και σε δημιουργία οικογένειας.

Αν παρατηρήσεις όσοι έχουν οικογένεια σε αυτήν εμπλέκεται φουλ όλο το συγγενολόι με γονείς να κοιτάνε παιδιά όταν λειπει το ζευγάρι στη δουλεια κλπ Μια αρρωστημένη κατα΄σταση.

Γενικά είναι ΟΛΕΘΡΙΟ ΣΦΑΛΜΑ αν δεν έχεις ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΕΣ οικονομικές δυνατότητες να κάνεις ΣΗΜΕΡΑ οικογένεια.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Αν κάποιος τα βάλει σε excel δεν συμφέρει ΚΑΘΟΛΟΥ να κάνεις ούτε σχέσεις ούτε τέτοια. Το μόνο που μπορείς να ελέγχεις στα σοβαρά είναι να απευθύνεσαι ΜΟΝΟ σε πληρωμένο έρωτα.
Συμφωνώ
Κάποτε σε μια σχέση 4 μηνών, βρήκα ότι είχα ξοδέψει άπειρα γκαφρά για να περάσουμε καλά, οπότε από τότε τα λεφτά πάνε στα όμορφα εργαζόμενα κορίτσια.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Συμφωνώ
Κάποτε σε μια σχέση 4 μηνών, βρήκα ότι είχα ξοδέψει άπειρα γκαφρά για να περάσουμε καλά, οπότε από τότε τα λεφτά πάνε στα όμορφα εργαζόμενα κορίτσια.
Τα ίδια έχω πάθει και εγώ. Τι 4 μήνες μου λες; Σε δυο τρεις βδομάδες τα γαμάς όλα. Και αν δεν το κάνεις "δεν είσαι καλός". Έτσι απλά.
Τώρα, πρόσεξε όμως. Αν βρεις μια κοπέλα με την οποία είστε απο το δημοτικό μαζί κλπ και είναι έτοιμη και είσαι έτοιμος για τέρμα υποχωρήσεις τότε να ρισκάρεις - ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom