Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Να γινει και η αντιστροφη ερωτηση; Τι θα γινοταν εαν οι αντρες επαυαν να πληρωνουν για να γ@μησουν και να σπρωχνουν τα ρεστα τους στα νιαμου για να τους κανουν ολα τα γουστα.
Τοτε δεν θα αναγκαζοταν οι γυναικες να το δινουν free χωρις περαιτερω χρεωσεις και σπασουαρ; :sunglasses:
Πληρώνουμε γιατί είμαστε μαλακές. Έχω πει ότι ένα 24 Ώρο αν κανένας άντρας δεν κοίταζε καν καμία γυναίκα την άλλη μέρα θα μας παρακαλαγανε .... Αλλα η μουνοδουλιαση δεν κρυβεται
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
έτσι ονειρεύεται τον γκόμενο η κάθε φακλανα. Ρουβά στα νιάτα του με χοντρή πορτοφόλα κιολας
Το θέμα είναι στην ουσία ΚΑΙ πώς ονειρεύεται την γκόμενα ο κάθε "φακλάνης". Αυτός συνήθως, λόγω "φακλανίας" είναι έτοιμος να βάλει γερά το χέρι στην τσέπη, αφού, όχι όλες αλλά τις περισσότερες φορές, έχει απαιτήσεις για παρθενοπιπίνια, λεπτά, όμορφα, δροσερά κλπ κλπ. Το "αγαπώ μια πιτσιρίκα", το έκανε σουξέ ένας τύπος που δεν ξέρω πόσες πιτσιρίκες θα τον γούσταραν (χωρίς να το αποκλείω, και ευτυχώς που είναι έτσι - το εννοώ!).
Υπάρχει, βέβαια, εδώ μια πραγματικότητα: Αφού έχει επικρατήσει κάποιοι να πληρώνουν για να γαμήσουν και ανθεί και αυτή η "αγορά", με το δίκιο τους όσοι πληρώνουν έχουν σωματικές και αισθητικές απαιτήσεις, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ είναι ένα μάτσο χάλια με βάση το ίδιο κριτήριο.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
.

Η πλειοψηφια δεν ειναι ετσι "φιλεναδα"
Αλλα ουτως η αλλως εσεις δεν κοιτατε εναν ανδρα με ολα αυτα τα προσοντα
Μα ουτε κι εκεινος θα κοιταζε ποτε καποια απο τη δικη σας πλειοψηφια(με τον τροπο που θα θελατε να σας κοιταξει τουλαχιστον)
Βλ. παρακάτω απάντησή μου στον koulourakias. Τώρα αν είναι ή δεν είναι έτσι η πλειοψηφία, ούτε εσύ ούτε εγώ έχουμε επίσημες στατιστικές. Συνεπώς έχουμε διαφορετική προσωπική αντίληψη και εμπειρία. Πάντως, κατά την ίδια την λογική σου ούτε η πλειοψηφία των γυναικών είναι έτσι, όπως εντελώς απαξιωτικά τις περιγράφουν οι περισσοτέροι αυτής της ανάρτησης.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
επειδή ανέκαθεν οι γυναίκες όλες ανεξαιρέτως έχουν χρηματικη τιμή,κι ας μην το λένε ανοιχτά,πόσο μάλλον στη σημερινή υπερκαταναλωτικη κενωνία εγώ αν έχω τα φράγκα θα τις παραμερίσω όλες τις φακλανες ας ειμαι και ρετάλι. θα εξαγόρασω το φοβεροτερο μουνι που θα βρω. θα τα φάω για την πάρτη μου για την προσωπική μου ευχαρίστηση, γιατί έτσι με συμφέρει. επαναλαμβάνω χωρίς πεταμένα λεφτά για μάσες,βόλτες, δώρα, φούμαρα κτλ επειδή έτσι επιβάλλει η κοινωνία,να βγάλεις και καλά γκόμενά. Η πουτανα κοστίζει πολύ φτηνότερα στην τελική,είναι πολύ πιο όμορφη και δίνει και μουνι οπότε μου καβλωσει. Εφοσον υπάρχει το χρήμα τα κοινωνικά πρέπει τα χω χεσμενα πατόκορφα. Απλά τα πράγματα.
Με βάση τα χρηστά συναλλακτικά ήθη, ο πελάτης έχει πάντα δίκιο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
Ακριβώς.Μπήκα στο πνεύμα. Ωμός υπολογισμός. Τι με συμφέρει τι δεν με συμφέρει
Πάντως, για να κλείσω κι εγώ, όταν έγραψα ο πελάτης έχει πάντα δίκιο, παρέλειψα κάτι. Ολόκληρη η διατύπωση είναι: "ο πελάτης, Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ, έχει πάντα δίκιο.
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
γιατι πληρωνεις μια φορα ενα χ ποσο και γαμας.

Για να γαμησεις κοπελα που θα βρεις σε καφε-κλαμπ , πληρωνεις πολλες φορες για να σου τραβηξει μαλακια χωρις να βαλει σαλιο , να σου παρει μια απαραδεκτη πιπα και οταν τη γαμησεις να ειναι ξαπλωμενη σαν αστεριας και να περιμενει να χυσεις.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
Γιατί όλες οι γυναίκες ξέρουν ότι όλοι οι άντρες είναι πουλημένοι στο μουνι. εσύ δεν το ξερεις...
Φίλε, άσ'το, είπαμε ότι το κλείσαμε. Αν θέλεις κάτι επιπλέον, όπως και όποιος αλλος/η μας διάβασε, ας στείλεις/ει προσωπικό μήνυμα να συνεχίσουμε από εκεί.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
θα χει και κάμερα το προσωπικό μηνυμα;

μπα, βαρέθηκα πάω για καφε
Σίγουρα όχι. Κάμερα μόνο με όσους/ες έχω συναντηθεί προσωπικά και έχουμε αποκτήσει αμοιβαία εμπιστοσύνη. Αυτό ως γενική πολιτική, συνεπώς δεν είναι προσωπικό.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.065
Like
6.751
Πόντοι
1.056
Για να γαμησεις κοπελα που θα βρεις σε καφε-κλαμπ , πληρωνεις πολλες φορες για να σου τραβηξει μαλακια χωρις να βαλει σαλιο , να σου παρει μια απαραδεκτη πιπα και οταν τη γαμησεις να ειναι ξαπλωμενη σαν αστεριας και να περιμενει να χυσεις.

Ειναι μονες τους, περναει ο καιρος, δεν εχουν εμπειρειες στο σεξ, και μετα απο τοσο κοπο καταληγεις να γαμας μια και να ξενερωνεις..

Μετα σκεφτεσαι, ε ωραια και τι κερδισα; Μια ξινη που δεν ξερει ουτε να γαμιεται!

Το ιδιο εργο ξανα και ξανα.

Χιλιες φορες να εισαι μονος σου, να κανεις οικονομια, να γαμας οποτε θες, και το κυριοτερο να μην εχεις καμια να σου πρηζει τα παπαρια!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Αυτό το τζάμπα κοστίζει παρα πολυ ακριβότερα απ την πουτανα, με τζάμπα βόλτες, τζαμπα μασες, τζάμπα βενζίνες, τζάμπα διακοπές,τζαμπα δώρα, τζαμπα μαλακιες. Όλα τζάμπα είναι αυτά. Και για ποια; για μια κάτω του μετρίου φακλάνα, που νομίζει ότι είναι η πριγκίπισσα Νταϊάνα.Στο τέλος ούτε μουνι Δεν βλέπεις και μένεις με αυτό το πανάκριβο τζάμπα. Η πουτανα κοστίζει πολύ φτηνότερα και δίνει και μουνι οπότε θες. Και Εμφανισιακά μπορεί να είναι 10 κλάσεις ανώτερη.

Γιατί να φάω την ώρα,τα νευρα και το χρήμα μου κυνηγώντας μια σαβούρα, για να δω λίγο σαβουρόμουνο; πάω στα σίγουρα στην αγαπημένη μου πουτανα που είναι μοντέλο.

Συνεχίστε να γράφετε μαλακιες. Το μουνί της κάθε σαβούρας Δεν είναι χρυσό.ουτε καν μπρούτζινο.

Υπάρχουν αρκετοί λόγοι.

Αν είσαι συνέχεια χωρίς γκόμενα,θα σε θεωρούν όλοι περίεργο ή κρυφοαδερφή.

Παρέα.Είσαι 30-35-40,θες να πας διακοπές,κανα ταξίδι,και δεν έχεις κανέναν.Εκεί χρειάζεται η γκόμενα

Επίσης,υπάρχει και ο εγωισμός στη μέση.Αναρωτιέσαι δεν είμαι άξιος να έχω κανονική γκόμενα και πρέπει να πληρώνω συνέχεια;Μετά βλέπεις και τον κάθε βρωμομουσάτο να μοστράρει το γκομενάκι ενώ εσύ γυρνάς σπίτι και τον παίζεις μπροστά στο xhamster.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Πάντως, για να κλείσω κι εγώ, όταν έγραψα ο πελάτης έχει πάντα δίκιο, παρέλειψα κάτι. Ολόκληρη η διατύπωση είναι: "ο πελάτης, Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ, έχει πάντα δίκιο.
Διαφωνώ, καθέτως και οριζοντίως, πάντα όλα μέσα σε ανθρώπινη συμπεριφορά και μεχρι ένα όριο. Το ότι ο άλλος πληρώνει δε σημαίνει ότι μπορεί να φέρεται σαν σκλάβο στον απέναντι του, ούτε να τον μειώνει. Αν θα γίνει κάτι παραπάνω, με συναίνεση, εννοείται.

Φυσικά, ο καθένας έχει τη δική του γνώμη, εγώ παρέθεσα την δική μου.

Αυτά, είναι κουραστικό να γράφω από κινητό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.886
Πόντοι
9.297
ΟΛΟΙ πληρωνουν ...απλώς κάποιοι πληρώνουν με ρευστό όντας συνειδητοποιημένοι για αυτό που κάνουν το οποίο επαρκεί για ενοικίαση μιας γυναίκας η οποία υπερτερεί σε σχέση κόστους / αποτελέσματος.
Υπάρχουν και οι "αθώοι/ αισθηματιες" που πληρώνουν σε είδος για να αγοράσουν μια η οποία μπορεί και να είναι μπαζο η να τους ψήνει το ψάρι στα χείλη.
Διαλέγουμε και παίρνουμε...λίγες αξίζουν μεγάλη επένδυση σε είδος για να είμαστε μαζί μια ζωή.Εξ ου και τα διαζύγια και η βαρετή ,συμβατική συζυγική ζωή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.886
Πόντοι
9.297
Υπάρχουν αρκετοί λόγοι.

Αν είσαι συνέχεια χωρίς γκόμενα,θα σε θεωρούν όλοι περίεργο ή κρυφοαδερφή.

Παρέα.Είσαι 30-35-40,θες να πας διακοπές,κανα ταξίδι,και δεν έχεις κανέναν.Εκεί χρειάζεται η γκόμενα

Επίσης,υπάρχει και ο εγωισμός στη μέση.Αναρωτιέσαι δεν είμαι άξιος να έχω κανονική γκόμενα και πρέπει να πληρώνω συνέχεια;Μετά βλέπεις και τον κάθε βρωμομουσάτο να μοστράρει το γκομενάκι ενώ εσύ γυρνάς σπίτι και τον παίζεις μπροστά στο xhamster.
Δεν χρειάζεται καμμιά γκόμενα να στα πρήζει και να μην ανταποκρίνεται σε κάτι που θα ζητήσεις.
εγώ έχω κάνει υπέροχα ταξίδια χωρίς γκόμενα.
Αν έχεις αυτοεκτίμηση και γούστο πέρα από τις μάζες μια χαρά στέκεσαι μόνος.Τετοοα θέματα "μοναξιάς" έχουν μόνο γκόμενες οι "άνδρες υποτακτικής ψυχολογίας.Οι πραγματικοί άνδρες που περπατάνε και τα σέρνουν αφήνοντας χαράδρες πίσω τους δεν μασάνε από τέτοια.
Κάτι μουσατοι με γυφτοστυλακι και παντόφλες ελκύουν πυροβολημενες γκόμενες με σκουλαρίκια σε φανερά και κρυφά σημεία και μπόλικη δικαιωματιαση...το ένα ναυάγιο τραβάει το άλλο.Στο ύψος μας εμείς....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ειναι μονες τους, περναει ο καιρος, δεν εχουν εμπειρειες στο σεξ, και μετα απο τοσο κοπο καταληγεις να γαμας μια και να ξενερωνεις..

Μετα σκεφτεσαι, ε ωραια και τι κερδισα; Μια ξινη που δεν ξερει ουτε να γαμιεται!

Το ιδιο εργο ξανα και ξανα.

Χιλιες φορες να εισαι μονος σου, να κανεις οικονομια, να γαμας οποτε θες, και το κυριοτερο να μην εχεις καμια να σου πρηζει τα παπαρια!

Αν ο άλλος έχει να βρει γκόμενα χρόνια,θα χύνει και μόνο που θα τη βλέπει στο κρεβάτι του.Πού να ξενερώσει;

Στο να είσαι μόνος σου είπαμε διαφωνούμε,καλές οι πουτάνες...μέχρι την επόμενη γκόμενα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Άστο , επειδή αυτόν τον εγωισμό τον έχω πληρώσει πολύ ακριβά ξέρω τι λέω, για μενα.

Βαριέμαι να αναλύω. το τζάμπα Δεν είναι καθόλου τζάμπα. Ξέρεις πόσα σκάει ο καθέ βρωμομουσατος για να μοστράρει μόνο το γκομενάκι;

Ε άμα είναι τα σκαω για μαλακίες,ας τα σκαω για γκόμενα τουλάχιστον αν μου αρέσει η φάση.Δεν λέμε να τα σκας για μπάζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom