Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
38
Like
157
Πόντοι
0
Τύπε μου, οι τύποι του μπου είναι άκρως ερωτευσιμοι, νεαροί σωματαραδες, εικοσαποντοι! Τα κορίτσια λιώνουν για πάρτη τους και, αν θες το πιστεύεις, τους πληρώνουν και από πάνω.
Προσπαθώ να πάρω την έγκριση για να μοιραστώ ολο το σκηνικό που έζησα με την κοπέλα αλλά επειδή είμαι νέο μέλος δυστηχως δεν μπορώ να ανοίξω δικό μου thread ακόμα...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Προσπαθώ να πάρω την έγκριση για να μοιραστώ ολο το σκηνικό που έζησα με την κοπέλα αλλά επειδή είμαι νέο μέλος δυστηχως δεν μπορώ να ανοίξω δικό μου thread ακόμα...
Εντάξει, μην αγχώνεσαι, εδώ κάνουμε αρκετό πείραγμα μεταξύ μας, καλοπροαίρετα πάντα.

Καλώς μας ήρθες.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Προσπαθώ να πάρω την έγκριση για να μοιραστώ ολο το σκηνικό που έζησα με την κοπέλα αλλά επειδή είμαι νέο μέλος δυστηχως δεν μπορώ να ανοίξω δικό μου thread ακόμα...
Εγώ έχω πολλές εμπειρίες αλλά αν τα γράψω !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Εντάξει, μην αγχώνεσαι, εδώ κάνουμε αρκετό πείραγμα μεταξύ μας, καλοπροαίρετα πάντα.

Καλώς μας ήρθες.
Μας διάβαζε τα τελευταία 10 χρόνια και αποφάσισε σήμερα να κάνει λογαριασμό για να μοιραστεί τις εμπειρίες του μαζί μας :cheesy:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.522
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Έχω και γω κάτι να μοιραστώ μαζί σας. Στεγνώνω τα ρούχα τρεις ώρες, ακόμα είναι υγρά, και σε μια ώρα πρέπει να έχω διακτινιστεί στην άλλη άκρη να την μαζέψω. Τι στο κλιματιστικό τα κρέμασα, τι έξω τα κρέμασα, τι τα τίναξα, πάντα μα πάντα πρέπει να γίνει μαλακια την τελευταία στιγμή.

Ευχαριστώ που με ακούσατε.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.962
Πόντοι
17.785
Έχω και γω κάτι να μοιραστώ μαζί σας. Στεγνώνω τα ρούχα τρεις ώρες, ακόμα είναι υγρά, και σε μια ώρα πρέπει να έχω διακτινιστεί στην άλλη άκρη να την μαζέψω. Τι στο κλιματιστικό τα κρέμασα, τι έξω τα κρέμασα, τι τα τίναξα, πάντα μα πάντα πρέπει να γίνει μαλακια την τελευταία στιγμή.

Ευχαριστώ που με ακούσατε.
Με τέτοια ζέστη και τίποτα?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.980
Like
14.486
Πόντοι
3.656
Έχω και γω κάτι να μοιραστώ μαζί σας. Στεγνώνω τα ρούχα τρεις ώρες, ακόμα είναι υγρά, και σε μια ώρα πρέπει να έχω διακτινιστεί στην άλλη άκρη να την μαζέψω. Τι στο κλιματιστικό τα κρέμασα, τι έξω τα κρέμασα, τι τα τίναξα, πάντα μα πάντα πρέπει να γίνει μαλακια την τελευταία στιγμή.

Ευχαριστώ που με ακούσατε.
Βαλτά στο ηλεκτρικό καλοριφέρ τύπε...λίγο μουχλίτσα θα μυρίζουν μετά αλλά οκ Κλάιν :confused:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.522
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Με τέτοια ζέστη και τίποτα?

Τίποτα, ούτε αεράκι. Θα πάω χωρίς μποξεράκι, δεν έχω άλλη επιλογή. Τα υπόλοιπα στέγνωσαν, μυρίζουν άνοιξη. Σε πέντε λεπτά αλε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
Τίποτα, ούτε αεράκι. Θα πάω χωρίς μποξεράκι, δεν έχω άλλη επιλογή. Τα υπόλοιπα στέγνωσαν, μυρίζουν άνοιξη. Σε πέντε λεπτά αλε.
σιδερωσε τα ρε ακαματη, σε 10 λεπτα θα ηταν ετοιμα :2funny:
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
962
Like
858
Πόντοι
86
Γιατι?Γιατιιι ρωταει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατι ειστε οι περισσοτερες ελεινιδες του κερατα ΚΑΡΑΜΠΑΖΑ χοντροκωλες ανοργασμικες σαβουρες που για να μπορειται να κυκλοφορησεται πρεπει να πατε πρωτα μια επισκεσψη απο τα hondos και παλι δηλαδη σκατα...Ασε που οι περισσοτερες σαβουριτσες νομιζουν οτι τα κιλα τους εχουν και αξια σε χρυσαφι και εχουν μια μυτη μεχρι το ταβανι
Ενώ, αντιθέτως, οι περισσότεροι ελεεινΕΛΛΗΝΕΣ είναι χωρίς περιττά κιλά, μοντέλα, φιτ, στιλάκια, χωρίς προγούλια χωρίς διπλοτριπλοκοιλιές για να χρειάζονται καθρέφτη να την δούνε, πάντα οργασμικοί, ντούροι, ταύροι με εξαιρετικού μεγέθους και πάχους εργαλεία σε αιώνια, ανυπέρβλητη στύση και φυσικά καθόλου για τα μπάζα.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Ενώ, αντιθέτως, οι περισσότεροι ελεεινΕΛΛΗΝΕΣ είναι χωρίς περιττά κιλά, μοντέλα, φιτ, στιλάκια, χωρίς προγούλια χωρίς διπλοτριπλοκοιλιές για να χρειάζονται καθρέφτη να την δούνε, πάντα οργασμικοί, ντούροι, ταύροι με εξαιρετικού μεγέθους και πάχους εργαλεία σε αιώνια, ανυπέρβλητη στύση και φυσικά καθόλου για τα μπάζα.
γυναίκα είσαι?
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.065
Like
6.751
Πόντοι
1.056
Το έχουμε πει τόσες φορές....αλλά μιας και είσαι καινούργια και τεμπέλα....

Όπως λέει και ο παππούς ενός μεγάλου παίχτη....δεν πληρώνουμε για να γαμήσουμε, πληρώνουμε για να φύγουν αφού τις γαμήσουμε.

OK?

Κοινως, για να μην μας ζαλιζετε τα παπαρια! γκεγκε;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
Να γινει και η αντιστροφη ερωτηση; Τι θα γινοταν εαν οι αντρες επαυαν να πληρωνουν για να γ@μησουν και να σπρωχνουν τα ρεστα τους στα νιαμου για να τους κανουν ολα τα γουστα.
Τοτε δεν θα αναγκαζοταν οι γυναικες να το δινουν free χωρις περαιτερω χρεωσεις και σπασουαρ; :sunglasses:
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Πληρωνουν επειδή είναι μαλακες προκειμενου να μην γινουν μαλακες που θα την παιξουν μονοι
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
700
Like
1.182
Πόντοι
206
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
....πληρώνετε....

Καθόλου τσάμπα
(Το τσάμπα τυρί είναι μόνο στη φάκα)

Διότι πάμε όταν και όπως θέλουμε, και με αυτές που θα τρώγαμε delete στον έξω κόσμο.
Εκεί έξω όταν και εφόσον θέλει η άλλη, όπως θέλει κτλ...
Σιγά μην παρακαλάμε κιόλας
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
.
Ενώ, αντιθέτως, οι περισσότεροι ελεεινΕΛΛΗΝΕΣ είναι χωρίς περιττά κιλά, μοντέλα, φιτ, στιλάκια, χωρίς προγούλια χωρίς διπλοτριπλοκοιλιές για να χρειάζονται καθρέφτη να την δούνε, πάντα οργασμικοί, ντούροι, ταύροι με εξαιρετικού μεγέθους και πάχους εργαλεία σε αιώνια, ανυπέρβλητη στύση και φυσικά καθόλου για τα μπάζα.
Η πλειοψηφια δεν ειναι ετσι "φιλεναδα"
Αλλα ουτως η αλλως εσεις δεν κοιτατε εναν ανδρα με ολα αυτα τα προσοντα
Μα ουτε κι εκεινος θα κοιταζε ποτε καποια απο τη δικη σας πλειοψηφια(με τον τροπο που θα θελατε να σας κοιταξει τουλαχιστον)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom