Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Stavrakos

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εδω εγω σκεφτομαι να πληρωσω για να με γαμησουν (στραπον)
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.675
Πόντοι
8.816
Εγώ με τα καστιγκ της ***** όπως και άλλα παιδιά βρισκόμαστε στη φάση να γαμαμε και να μας πληρώνουν. Πάντως πολλούς από αυτούς που γνώρισα είναι μπουρδελιαριδες κτλ  :heavymetalbig:
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.675
Πόντοι
8.816
Η πορνεια γενικά οφείλεται στην υποκρισία λόγια μεγάλης πορνοσταρ κάπως άσχετο αλλά το θυμήθηκα και το αναφερω
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Νομιζω γιατι πληρωνοντας, επιλεγεις καπια πολυ ομορφη , ερωτικη , πιθανως νεωτερη σου, που δεν θα σου καθοτανε με τιποτα χωρις χρηματα.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Παντα θα πληρωνουμε για να γαμησουμε ,ειτε πουτανες(ιεροδουλες) ειτε τις πουτανες τις γκομενες μας ειτε τις πουτανες τις γυναικες μας.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν ρωτάει "Γιατί γαμάτε;"

αλλά  "Γιατί γαμούν οι άντρες;".

Απαντώ μόνο στο γιατί γαμούν που ρώτησες εσύ.

Διότι είναι γοητευτικό. Αυτό έχω σαν απάντηση. Μισή γραμμή.
Αυτό έχω καταλάβει εγώ σαν άνδρας.

Πάω παρακάτω τώρα...

Πιστεύω ότι όλοι οι νορμάλ άνδρες θέλουν να γαμάνε.
Το γαμήσι για να βγει υπέροχο πρέπει να υπάρχει χημεία (προκάτ κτλ)
αλλά και να μην υπάρχει καπότα. Αλλιώς είναι μέτριο, καλό ή αρκετά καλό.
Αλλά όχι υπέροχο.
Για όλους έτσι είναι σας εγγυώμαι αλλά κυρίως για όσους έχουν μάθει ακάποτα.
Ο πούτσος έχει μνήμη.
Όποιος έχει μάθει ακάποτα, ενδόμυχα είναι καταδικασμένος να το επιδιώκει αλλά και να το κόβει
όταν πάει να γίνει, για λόγους υγείας. Όμως είναι σχετικά δύσκολο να ζήσει κορύφωση.
Αν τον ενοχλεί ακόμα και το ζιβάγκο που του τονίζει το πρόσωπο
πως να αντέξει την καπότα που τον καθιστά αιχμάλωτο;
όποιος έχει μάθει να γαμάει χωρίς καπότα, ξέρει τι πρέπει να κάνει για να φτάσει εκεί
με μια γυναίκα. Και φυσικά να λέει/πράττει ψέμματα. Πολλά και πειστικά.
Ωραίο λοιπόν να ξέρει τι πρέπει να κάνει και μαρτύριο να μην μπορεί να το κάνει
σε κάποιες περιπτώσεις. Π.χ με τις πουτάνες.
Μιλώντας μόνο για΄μένα και χωρίς να μειώσω κανέναν, αισθάνομαι σκουπίδι
όταν δίνω λεφτά για να γαμήσω στο καπάκι.
Ήδη μπαίνω με κόμπλεξ στο δωμάτιο. Άραγε είμαι ο μόνος;
οπότε και κάνω ότι μπορώ για να πάρω αποτέλεσμα με καπότα.
Δυστυχώς με καπότα. Συνοπτικά ο μόνος λόγος που πάω στις πουτάνες
είναι όταν περνάω περίοδο αισχρής ξηρασίας από γκόμενες όπου
και ουδέποτε φόρεσα καπότα. Δεν το μετάνιωσα ποτέ.
Πρόκειται για μαρτύριο, δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ καλά στην πουτανο-φάση.
Κι εκεί αρχίζουν αναγωγές και εσωτερικές συγκρούσεις για να βρεθεί λύση.
Ότι καταλαβαίνει κανείς.
Το καλύτερο είναι ο συνδυασμός γυναίκας, γκόμενας και πουτανών
αλλά δυστυχώς το τρίτο απ'ότι είδα πρόσφατα, δεν πάει καλά από ποιότητα.


 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν γιατι το σεξ για αυτους και ολα τα υπολοιπα αρσενικα ζωα ειναι πολυ δυσκολο.τα παλιοτερα χρονια τα πραγματα ηταν ακομα πιο δυσκολα, σκεφτητε ποσοι ανθρωποι με σωματικα προβληματα γεννιοντουσαν και ποσοι αποκτουσαν απο τους πολεμους που γινονταν συνεχως.

για ολους αυτους τους ανθρωπους το σεξ στα πλαισια οικογενειας δεν υπηρχε γιατι κανεις δεν θα τους εδινε την κορη του. ετσι για να μην υπαρχουν κοινωνικα προβληματα υπαρχουν οι πορνες.

υπολογιζετε οτι στην μεσαιωνικη ευρωπη περιπου το 1/3 των ανθρωπων δεν παντρευονταν ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ.κι οι περισσοτεροι ασφαλως ηταν αντρες. αυτο ειναι ευκολο να το βρουν οσοι ασχοληθηκαν με το θεμα,  γιατι αντιθετα με την κατακτημενη απο τους μογγολους χερσονησο του Αιμου, στην υπολοιπη ευρωπη διατηρηθηκαν τα βιβλια στις εκκλησιες με τις γεννησεις γαμους βαπτισεις κτλ στα χωρια και τις πολεις.
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Μεγάλε τώρα κατάλαβα γιατί διάλεξες αυτό το username.... :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Γιατι δεν θελουν να τους σκοτιζουν τα αρχιδια μετα
και
γιατι θελουν τις υπηρεσιες ενος Επαγγελματια και οχι ενος εμπειροτεχνη
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
υπολογιζετε οτι στην μεσαιωνικη ευρωπη περιπου το 1/3 των ανθρωπων δεν παντρευονταν ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ.κι οι περισσοτεροι ασφαλως ηταν αντρες.

Πώς γίνεται αυτό. Στην μεσαιωνική Ευρώπη ο γκεη γάμος δεν επιτρεπόταν. Άρα αν 1/3 των ανδρών δε παντρευόταν τότε το ίδιο συνέβαινε και με τις γυναίκες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
υπολογιζετε οτι στην μεσαιωνικη ευρωπη περιπου το 1/3 των ανθρωπων δεν παντρευονταν ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ.κι οι περισσοτεροι ασφαλως ηταν αντρες.
Μαθηματικα πώς γινεται να ειναι περισσοτεροι οι ανυπαντροι αντρες απο τις ανυπαντρες γυναικες? Ειδικα σε μια ευρωπη που λογω πολεμων το ποσοστο των ανδρων ηταν μικροτερο απο το ποσοστο των γυναικων?

Ατοπο.
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Μία ακόμα παράμετρος ανάμεσα στις τόσες που 'χουνε προταθεί, είναι ότι οι άντρες πηγαίνοντας με πουτάνες μπορεί να επιλέγουν αυτή που τους αρέσει, αλλά δεν επιλέγονται. Αυτή η προφανής όψη του αγοραίου έρωτα είναι δίκοπη στην ερμηνεία της σα μαχαίρι.

Γιατί αφενός μπορεί ν' απουσιάζουν τα προκαταρκτικά, δηλαδή η συνήθης κοινωνικότητα, που δεν είναι καθόλου διεκπεραιωτική, καθώς δεν προσδίδει μόνο τον χαρακτήρα της σχέσης αλλά και δημιουργεί το μοναδικό κάθε φορά πλαίσιο για την ύπαρξη και τη λειτουργία του πρόσκαιρου είτε μακροβίωτου ζεύγους (το μακροβίωτο το 'παιξα στην τύχη και κέρδισα, υπάρχει όντως σα λέξη),

αφετέρου όμως επισημαίνει και μία απόσπαση από τη σφαίρα της οικειότητας, από τον κόσμο εκείνο των κοινών και μοιραζόμενων αισθημάτων, που προηγούνται της γενετήσιας πράξης.

Στη γενετήσια πράξη οδηγούμαστε πάντοτε μέσα από ορισμένους δρόμους. Οι δρόμοι αυτοί είναι που καθορίζουν τον χαρακτήρα της: ως πράξη, έξω απ' τα συμφραζόμενά της, δε σημαίνει απολύτως τίποτα, δεν διαθέτει καμιά ιδιαιτερότητα, δε θα ξεχώριζε δηλαδή ο άνθρωπος από ένα σκουλήκι αν θέλαμε να μιλήσουμε για το σεξ, τα λόγια σ' αυτή την περίπτωση δεν θα χρειάζονταν, ούτε οι ερωτήσεις, ούτε οι τσακωμοί, ούτε τίποτα.

Αν ο άνθρωπος ένιωθε επαρκής κι ευχαριστημένος με την πράξη αυτή καθαυτή έξω απ' τα συμφραζόμενά της, θα γαμούσε και δε θα μιλούσε.

Εδώ μέσα όμως βρισκόμαστε για να μιλάμε.

Και με το να ότι ο άνθρωπος αρέσκεται να πληρώνει και να γαμάει γιατί έτσι νιώθει εντάξει, αποτίουμε φόρο τιμής όχι στην πράξη αυτή καθαυτή μα στα συμφραζόμενά της.

Δηλαδή στον νταβατζή, στην τσατσά, στην απόσπαση απ' τη σφαίρα της οικειότητας, και λοιπά και λοιπά.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Μαθηματικα πώς γινεται να ειναι περισσοτεροι οι ανυπαντροι αντρες απο τις ανυπαντρες γυναικες? Ειδικα σε μια ευρωπη που λογω πολεμων το ποσοστο των ανδρων ηταν μικροτερο απο το ποσοστο των γυναικων?

Ατοπο.
Εκτός αν υπήρχε κάποιο σύστημα ανάλογο με τα χαρέμια , οπότε κάποιος είχε δέκα και άλλος καμμία ... Δεν λέω ότι υπήρχαν χαρέμια , ούτε γνωρίζω τι γινόταν τότε , απλά κάνω μια υπόθεση.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Απαντώ μόνο στο γιατί γαμούν που ρώτησες εσύ.

Διότι είναι γοητευτικό. Αυτό έχω σαν απάντηση. Μισή γραμμή.
Αυτό έχω καταλάβει εγώ σαν άνδρας.

Πάω παρακάτω τώρα...

Πιστεύω ότι όλοι οι νορμάλ άνδρες θέλουν να γαμάνε.
Το γαμήσι για να βγει υπέροχο πρέπει να υπάρχει χημεία (προκάτ κτλ)
αλλά και να μην υπάρχει καπότα. Αλλιώς είναι μέτριο, καλό ή αρκετά καλό.
Αλλά όχι υπέροχο.
Για όλους έτσι είναι σας εγγυώμαι αλλά κυρίως για όσους έχουν μάθει ακάποτα.
Ο πούτσος έχει μνήμη.
Όποιος έχει μάθει ακάποτα, ενδόμυχα είναι καταδικασμένος να το επιδιώκει αλλά και να το κόβει
όταν πάει να γίνει, για λόγους υγείας. Όμως είναι σχετικά δύσκολο να ζήσει κορύφωση.
Αν τον ενοχλεί ακόμα και το ζιβάγκο που του τονίζει το πρόσωπο
πως να αντέξει την καπότα που τον καθιστά αιχμάλωτο;
όποιος έχει μάθει να γαμάει χωρίς καπότα, ξέρει τι πρέπει να κάνει για να φτάσει εκεί
με μια γυναίκα. Και φυσικά να λέει/πράττει ψέμματα. Πολλά και πειστικά.
Ωραίο λοιπόν να ξέρει τι πρέπει να κάνει και μαρτύριο να μην μπορεί να το κάνει
σε κάποιες περιπτώσεις. Π.χ με τις πουτάνες.
Μιλώντας μόνο για΄μένα και χωρίς να μειώσω κανέναν, αισθάνομαι σκουπίδι
όταν δίνω λεφτά για να γαμήσω στο καπάκι.
Ήδη μπαίνω με κόμπλεξ στο δωμάτιο. Άραγε είμαι ο μόνος;
οπότε και κάνω ότι μπορώ για να πάρω αποτέλεσμα με καπότα.
Δυστυχώς με καπότα. Συνοπτικά ο μόνος λόγος που πάω στις πουτάνες
είναι όταν περνάω περίοδο αισχρής ξηρασίας από γκόμενες όπου
και ουδέποτε φόρεσα καπότα. Δεν το μετάνιωσα ποτέ.
Πρόκειται για μαρτύριο, δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ καλά στην πουτανο-φάση.
Κι εκεί αρχίζουν αναγωγές και εσωτερικές συγκρούσεις για να βρεθεί λύση.
Ότι καταλαβαίνει κανείς.
Το καλύτερο είναι ο συνδυασμός γυναίκας, γκόμενας και πουτανών
αλλά δυστυχώς το τρίτο απ'ότι είδα πρόσφατα, δεν πάει καλά από ποιότητα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.673
Κριτικές
6
Like
11.049
Πόντοι
3.936
Η μετά την κρίση εποχή που το ευρώ έγινε πιο δύσκολο να βγει, ο άντρας άρχισε να κάνει την εξής σκέψη. Γιατί να ρισκάρω πχ. 100e για ένα ραντεβού γνωριμίας, και αν θα μου κάτσει η γκόμενα; Καλύτερα δεν δίνω ένα 20κάκι να πάω κατευθείαν στο δια ταύτα και να μου περισσέψουν τα υπόλοιπα 80e;
Nα σημειωθεί ότι σε χώρα του π.ανατολικού μπλόκ αν κεράσει κάποιος και στο τέλος της βραδιάς δεν του κάτσει..Τότε κάνει φασάρια στην γκόμενα και της λέει: γιατί βγήκες τότε ραντεβού, για να παίξεις και να γελάσεις μαζί μου;  :cool2:
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Απαντώ μόνο στο γιατί γαμούν που ρώτησες εσύ.

Διότι είναι γοητευτικό. Αυτό έχω σαν απάντηση. Μισή γραμμή.
Αυτό έχω καταλάβει εγώ σαν άνδρας.

Πάω παρακάτω τώρα...

Πιστεύω ότι όλοι οι νορμάλ άνδρες θέλουν να γαμάνε.
Το γαμήσι για να βγει υπέροχο πρέπει να υπάρχει χημεία (προκάτ κτλ)
αλλά και να μην υπάρχει καπότα. Αλλιώς είναι μέτριο, καλό ή αρκετά καλό.
Αλλά όχι υπέροχο.
Για όλους έτσι είναι σας εγγυώμαι αλλά κυρίως για όσους έχουν μάθει ακάποτα.
Ο πούτσος έχει μνήμη.
Όποιος έχει μάθει ακάποτα, ενδόμυχα είναι καταδικασμένος να το επιδιώκει αλλά και να το κόβει
όταν πάει να γίνει, για λόγους υγείας. Όμως είναι σχετικά δύσκολο να ζήσει κορύφωση.
Αν τον ενοχλεί ακόμα και το ζιβάγκο που του τονίζει το πρόσωπο
πως να αντέξει την καπότα που τον καθιστά αιχμάλωτο;
όποιος έχει μάθει να γαμάει χωρίς καπότα, ξέρει τι πρέπει να κάνει για να φτάσει εκεί
με μια γυναίκα. Και φυσικά να λέει/πράττει ψέμματα. Πολλά και πειστικά.
Ωραίο λοιπόν να ξέρει τι πρέπει να κάνει και μαρτύριο να μην μπορεί να το κάνει
σε κάποιες περιπτώσεις. Π.χ με τις πουτάνες.
Μιλώντας μόνο για΄μένα και χωρίς να μειώσω κανέναν, αισθάνομαι σκουπίδι
όταν δίνω λεφτά για να γαμήσω στο καπάκι.
Ήδη μπαίνω με κόμπλεξ στο δωμάτιο. Άραγε είμαι ο μόνος;
οπότε και κάνω ότι μπορώ για να πάρω αποτέλεσμα με καπότα.
Δυστυχώς με καπότα. Συνοπτικά ο μόνος λόγος που πάω στις πουτάνες
είναι όταν περνάω περίοδο αισχρής ξηρασίας από γκόμενες όπου
και ουδέποτε φόρεσα καπότα. Δεν το μετάνιωσα ποτέ.
Πρόκειται για μαρτύριο, δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ καλά στην πουτανο-φάση.
Κι εκεί αρχίζουν αναγωγές και εσωτερικές συγκρούσεις για να βρεθεί λύση.
Ότι καταλαβαίνει κανείς.
Το καλύτερο είναι ο συνδυασμός γυναίκας, γκόμενας και πουτανών
αλλά δυστυχώς το τρίτο απ'ότι είδα πρόσφατα, δεν πάει καλά από ποιότητα.

Δε μπορω παρα να συμφωνησω για τα περι καπότας
Γαμαω 20 χρόνια χωρις και μολις παω να βαλω τωρα καποτα μου πεφτει
Σα να μου λεει ο πουτσος Τι μαλακίες είναι αυτες ρε , ουστ !!!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δε μπορω παρα να συμφωνησω για τα περι καπότας
Γαμαω 20 χρόνια χωρις και μολις παω να βαλω τωρα καποτα μου πεφτει
Σα να μου λεει ο πουτσος Τι μαλακίες είναι αυτες ρε , ουστ !!!

Οι περισσότερες πουτανες θέλουν να χύσουμε για να ξαναρθουμε έτσι ώστε να ξαναπληρωθούν. Ασχέτως αν μας βλέπουν ως αγγαρεία. Σίγουρα οι περισσότερες.
Και βάζουν καποτα σε πεσμένη πουτσα εστιάζοντας μόνο στην πίπα ή οποία είναι κι άχρηστη πολλές φορές αφού δεν την κατέχουν. Μόνο οι τεχνιτρες αντιλαμβάνονται ότι και χωρίς πίπα μπορεί να σου γίνει τουφέκι αν φερθουν νορμαλ. Ακόμα κι ορισμένες με ακα τσιμπούκι λένε μαλακιες ότι καυλωνουν
ή ότι τωρα θα δεις πως θα σε φτιαξω κτλ γιατί ηδη ξέρουν ότι δεν μπορούν.
Τελικά μόνο αυτές που μπορούν να κάνουν αυτή την δουλειά επιβιώνουν και φαίνονται στον ισολογισμό που συμφωνούμε όλοι.
Γιατί τελικα μόνο οι καλές εχουν δυνατότητες κι όσες κάνουν μπαμ από την πρώτη φορά ότι θα βελτιωθούν.
Πολλοί αυτό το λέτε χημεία αλλά η χημεία είναι ακόμα πιο μετά.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η μετά την κρίση εποχή που το ευρώ έγινε πιο δύσκολο να βγει, ο άντρας άρχισε να κάνει την εξής σκέψη. Γιατί να ρισκάρω πχ. 100e για ένα ραντεβού γνωριμίας, και αν θα μου κάτσει η γκόμενα; Καλύτερα δεν δίνω ένα 20κάκι να πάω κατευθείαν στο δια ταύτα και να μου περισσέψουν τα υπόλοιπα 80e;
Nα σημειωθεί ότι σε χώρα του π.ανατολικού μπλόκ αν κεράσει κάποιος και στο τέλος της βραδιάς δεν του κάτσει..Τότε κάνει φασάρια στην γκόμενα και της λέει: γιατί βγήκες τότε ραντεβού, για να παίξεις και να γελάσεις μαζί μου;  :cool2:

Δεν ρισκάρεις. Το κατοσταρικο δεν το δίνεις για να γαμησεις την γκομενα. Άσε που πλέον δεν παίζουν κατοσταρικα. Το δίνεις επειδή γουσταρεις και γιατί αν θες να το δούμε ακριβεστατα, δεν θα γαμησεις μονο μία φορά. Και φυσικά θα γαμας ακαποτα. Αλλιώς πως θα εξηγήσεις στον εαυτό σου ότι γουσταρεις; Θα πεις ψέμματα και σε εσένα τον ίδιο; αυτά γίνονται όλα αυτόματα.
Όλοι το νιώθουν πως πάει.
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Οι περισσότερες πουτανες θέλουν να χύσουμε για να ξαναρθουμε έτσι ώστε να ξαναπληρωθούν. Ασχέτως αν μας βλέπουν ως αγγαρεία. Σίγουρα οι περισσότερες.
Και βάζουν καποτα σε πεσμένη πουτσα εστιάζοντας μόνο στην πίπα ή οποία είναι κι άχρηστη πολλές φορές αφού δεν την κατέχουν. Μόνο οι τεχνιτρες αντιλαμβάνονται ότι και χωρίς πίπα μπορεί να σου γίνει τουφέκι αν φερθουν νορμαλ. Ακόμα κι ορισμένες με ακα τσιμπούκι λένε μαλακιες ότι καυλωνουν
ή ότι τωρα θα δεις πως θα σε φτιαξω κτλ γιατί ηδη ξέρουν ότι δεν μπορούν.
Τελικά μόνο αυτές που μπορούν να κάνουν αυτή την δουλειά επιβιώνουν και φαίνονται στον ισολογισμό που συμφωνούμε όλοι.
Γιατί τελικα μόνο οι καλές εχουν δυνατότητες κι όσες κάνουν μπαμ από την πρώτη φορά ότι θα βελτιωθούν.
Πολλοί αυτό το λέτε χημεία αλλά η χημεία είναι ακόμα πιο μετά.

Αυτο που λες οφείλεται στο οτι ελάχιστες καταλαβαίνουν αυτο που λεμε ανδρικός ερεθισμος .Ορισμένες είναι εντελως μα εντελως άσχετες ,νομιζιουν οτι μονο που θα τις δεις γυμνες θα σου γινει καγκελο έτοιμο να χύσει.Και μετα απο κανα 2λεπτο μπορει να σου πουν και το θεικο ᾽Why is he sleeping ?'' .Αυτος είναι τελικα ο λογος που με μια μονιμη παρτενερ και καλυτερο σεξ κανεις και χημεια δημιοργείται με τον καιρο και μαθαινει ο ενας τον αλλο.Πιστευω οτι οι μονοι που πραγματικά  ευχαριστιουνται με μια πουτανα είναι αυτοι που τη βλεπουν σαν κομματι κρεας να αδειασουν τις μπαλες τους....
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτο που λες οφείλεται στο οτι ελάχιστες καταλαβαίνουν αυτο που λεμε ανδρικός ερεθισμος .Ορισμένες είναι εντελως μα εντελως άσχετες ,νομιζιουν οτι μονο που θα τις δεις γυμνες θα σου γινει καγκελο έτοιμο να χύσει.Και μετα απο κανα 2λεπτο μπορει να σου πουν και το θεικο ᾽Why is he sleeping ?'' .Αυτος είναι τελικα ο λογος που με μια μονιμη παρτενερ και καλυτερο σεξ κανεις και χημεια δημιοργείται με τον καιρο και μαθαινει ο ενας τον αλλο.Πιστευω οτι οι μονοι που πραγματικά  ευχαριστιουνται με μια πουτανα είναι αυτοι που τη βλεπουν σαν κομματι κρεας να αδειασουν τις μπαλες τους....

Αν αδειασει κάποιος απλά τα αρχιδια του, το επόμενο λεπτό δεν νιώθει τίποτα.
Μόνο αν σου δώσουν ή έστω πάρεις ουσια αισθανεσαι ωραία για ώρα.
Εμένα όταν μου λένε γιατί δεν βρίσκετε γκομενα με δήθεν απορια για να πιασουμε συζήτηση, το καταπινω γιατί δεν θα φάω ώρα για εξήγηση αλλά αρχίζει να γυαλιζει το μάτι μου. Το θεωρώ τεράστια προσβολή για ολους και ειδικά για το άτομο μου.
Όλοι έχουμε τα αδύνατα σημεία μας, σωστά; Καλυτερα να με εφτυνε μέσα στο στομα. Δεν έχει ιδέα σε ποιον μιλάει και πώς έφτασα μέχρι την γαμημενη πόρτα της. Κάτι που ούτε καν ήθελα.
Και φυσικά τρώει μπαν δια παντός αν μιλήσει ετσι είτε το κάνει με θετικά λογια είτε με αρνητικά λόγια.
Όλη η ιστορία είναι να βρεις κάποιες που από την πρώτη στιγμή θα νιωσεις ότι υπάρχει ουσία στο γαμήσι. Θα τις καταλάβεις γιατί θα λάβεις το 80% της παροχής με την μία. Μετά κλείδωσε η επιτυχία. Το μυστικό είναι να τα θεωρείς όλα δεδομένα στο γαμήσι. Δηλαδή μπαινεις στο δωμάτιο σαν να την ξέρεις 10.000 χρόνια. Αυτή θα πάρει το βάρος να σε κόψει. Εσύ κάνεις οτι νιώθεις. Είσαι ένας αληθινός ψευτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom