Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
βρε τραβα γαμησου παρακατω..
Νουμερο..
Τι να πεις ρε σουργελο στον γιατρο???

Για το καλο σου πηγαινε και περιεγραψε του τη συμπεριφορα σου. Θα σε βοηθησει στο να διαχειριστεις το πονο που εχεις μεσα σου και να αποφυγεις τις ασχημες συνεπειες της συμπεριφορας σου και να ζησεις μια πιο ομορφη ζωη απο αυτη που ηδη ζεις.

Τωρα κανεις μαγκιες και λες αυτα που λες πισω απο ενα πληκτρολογιο χωρις να γνωριζεις καν ποιος ειναι ο ανθρωπος πισω απο την οθονη. Αυτο δειχνει ανωριμοτητα και ανοησια. Αν συνεχισεις να συμπεριφερεσαι ετσι, καποια στιγμη θα κανεις το λαθος να κανεις τα ιδια και στο απο κοντα με καποιον που παλι δεν θα ξερεις και θα μπλεξεις με ασχημες καταστασεις που δεν περιμενες οτι θα ξεφυτρωσουν ξαφνικα στη ζωη σου εξαιτιας της συμπεριφορας σου.

Δεν ειναι κακο ουτε ντροπη να ζητησεις βοηθεια απο καποιον επιστημονα ειδικο πανω στο θεμα. Καλο δικο σου θα κανεις.

Δεν το συνεχιζω αλλο, σου εγραψα καποια πραγματα για το δικο σου καλο και σε συγχωρω διοτι απλα εισαι αρρωστος φιλε. Μπορεις αν το θελεις να γινεις καλα και να ζησεις καλυτερα τη ζωη σου.

Η ζωη ειναι πολυ μικρη να τη σπαταλαμε σε μαλακιες.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ωχ μωρε πουστη κ εσυ..
Μας εγραψες μεχρι κ για το μπουλινγκ που ετρωγες(ακου κ ποιητρια) & για το ακα απαντας σε pm???
Εξυπακουεται πως τον εχωνες ακα..
Σαβουρας εισαι κ εσυ οπως ολοι μας ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΣΤΕ απο πανω με αντιδοτο τυπου φαντα με ανθρακικο..

Ένα point το έχεις!
Για να μαθαίνει λοιπόν και κάτι ο κόσμος αν θέλεις να πηδήσεις ακα πολυχρησιμοποιημένη γκόμενα ή πουτάνα ζητάς πρόσφατες εξετάσεις και προσκομίζεις κι εσύ δικές σου.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Για το καλο σου πηγαινε και περιεγραψε του τη συμπεριφορα σου. Θα σε βοηθησει στο να διαχειριστεις το πονο που εχεις μεσα σου και να αποφυγεις τις ασχημες συνεπειες της συμπεριφορας σου και να ζησεις μια πιο ομορφη ζωη απο αυτη που ηδη ζεις.

Τωρα κανεις μαγκιες και λες αυτα που λες πισω απο ενα πληκτρολογιο χωρις να γνωριζεις καν ποιος ειναι ο ανθρωπος πισω απο την οθονη. Αυτο δειχνει ανωριμοτητα και ανοησια. Αν συνεχισεις να συμπεριφερεσαι ετσι, καποια στιγμη θα κανεις το λαθος να κανεις τα ιδια και στο απο κοντα με καποιον που παλι δεν θα ξερεις και θα μπλεξεις με ασχημες καταστασεις που δεν περιμενες οτι θα ξεφυτρωσουν ξαφνικα στη ζωη σου εξαιτιας της συμπεριφορας σου.

Δεν ειναι κακο ουτε ντροπη να ζητησεις βοηθεια απο καποιον επιστημονα ειδικο πανω στο θεμα. Καλο δικο σου θα κανεις.

Δεν το συνεχιζω αλλο, σου εγραψα καποια πραγματα για το δικο σου καλο και σε συγχωρω διοτι απλα εισαι αρρωστος φιλε. Μπορεις αν το θελεις να γινεις καλα και να ζησεις καλυτερα τη ζωη σου.

Η ζωη ειναι πολυ μικρη να τη σπαταλαμε σε μαλακιες.
παλι υποδειξεις μωρη λουκρητια???
πολυ απλα δεν σε βλεπω καν..
τι να μου πεις ρε χαζουλη?
την προπαιδεια?
εγω την εχω γραψει..
μην ασχολεισαι με νικ που εχουν χτισει το μαγαζι κ περπατανε στην κοψη του ξυραφιου πανω απο μισο αιωνα..
σε καυλαντιζω κ εσυ μου γραφεις γι ανεμοπτερα..
τραβηξου παρακατω..
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
Για τον ιδιο λογο πανε με πουστρακια οι str8 παντρεμενοι κτλ ...... δεν εχουν απαιτησεις κ δε ζητανε τπτ παρα μονο σεξ κ ευχαριστηση ......
σε λιγα χρονια δε θα τις πηδαει κανενας τις γκομενες ετσι οπως το πανε.....
ας προσεχαν για τη στροφη των αντρων σε ......αντρες..... κ υποκαταστατα γυναικων (λολ)
η μιρλα γκρινια μιζερια κ αγ@μι@ αυτα προκαλουν.....
οι γυναικες πλεον ΜΟΝΟ ζητανε χωρις να δινουν αυτα που θελει κ χρειαζετε ενας αρσενικος......
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
[size=40pt]Γαμαμε πουτανες γιατι μετα το χυσιμο μπορουμε να τις διωχνουμε κ συνεπως να μην εχουμε αλλη μια καριολα στην ζωη μας να μας πρηζει τ αρχιδια με τις παπαριες της..[/size]

Το ερώτημα απαντήθηκε.Ας κλειδωθεί το νήμα.
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
ευχαριστουμε str8 φιλε... με αυτη σου την απαντηση μας δικαιωνεις ΟΛΟΥΣ
ΧΑ ΧΑ ΧΑ :)
οποιος καταλαβε καταλαβε ..... λ ο λ ;)
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
Πώς μου ξέφυγε τέτοιο νήμα...

Εμείς οι άντρες γαμάμε επί πληρωμή για πολλούς λόγους. Αλλά κανένας δεν είναι μέσα στους χαζούς λόγους που αραδιάζουν μερικοί πιο πίσω.

Γαμάς επί πληρωμή (υποτίθεται σε συχνή βάση, όχι μία φορά) γιατί

- δουλεύεις από το πρωί ως το βράδυ

- Είσαι κακάσχημος. Και άπλυτος.

- Την έχεις μικρή. Και λεπτή μαζί.

- Διαβάζεις τις κριτικές του μπου. Αυτές με τα πολλά like.

- Προτιμάς τις τρανς (εκεί που συχνάζεις έχει μόνο μία πενηντάρα και τη λένε Μπάμπη)

- Ο σύριζα είναι κυβέρνηση

Η αλήθεια κύριοι είναι μία όμως. Δεν έχεις εμπειρίες ζωής. Και ο μόνος λόγος είναι γιατί από μικρός ήσουν τεμπέλης και χέστης. Και αντί να πάρεις το δίπλωμα για το αμάξι και να βολτάρεις, προτίμησες να πληρώνεις το ταξί εδώ και χρόνια. Με πιάνεις;
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.675
Πόντοι
8.816
εγω δε βρισκω γκομενα για αυτο πεφτω στο αγοραιο σεξ αλλα και να εβρισκα δεν ξερω αν θα το εκοβα τελειως λογικα θα το περιοριζα :think:
 

scorpioxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
O αγοραίος έρωτας σε απαλλάσσει απο κάθε ευθύνη έναντι της εταίρας, και σου στερεί όλες τις απολαύσεις του αληθινού έρωτα. Εχω παίξει για χρόνια το παιγνίδι  της  σχέσης και ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω τι είναι καλύτερο.
Φταίει μάλλον ο ωροσκόπος μου.



javascript:void(0);
 

Nobile

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ να προσθέσω ότι από την μια οι Ελληνίδες ψάχνωνται και από την άλλη για να κάτσουν να τις γαμησεις είναι σαν  να κανείς αίτηση για πρόσληψη στο δημόσιο !!!
Είναι περίπου ίδιες οι πιθανότητες
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Ωχ Παναγια μου.
Το εχουμε επιλυσει το θεμα οταν ο γιατρος ηταν ακομη τζοβενο..
Γαμαμε πουτανες γιατι μετα το χυσιμο μπορουμε να τις διωχνουμε κ συνεπως να μην εχουμε αλλη μια καριολα στην ζωη μας να μας πρηζει τ αρχιδια με τις παπαριες της..

Το ερώτημα απαντήθηκε.Ας κλειδωθεί το νήμα.
Το θέμα όπως σωστά είπαν οι προλαλήσαντες, πρέπει να κλειδωθεί.
Μας αρέσει η ποικιλία και να γαμάμε πολλές γυναίκες. Αγαπάμε τις γυναίκες, τις φροντίζουμε, τις προσέχουμε αλλά δεν μπορούμε να γαμάμε μόνο μία. Είναι στη φύση μας να γαμάμε πολύ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγώ να προσθέσω ότι από την μια οι Ελληνίδες ψάχνωνται και από την άλλη για να κάτσουν να τις γαμησεις είναι σαν  να κανείς αίτηση για πρόσληψη στο δημόσιο !!!
Είναι περίπου ίδιες οι πιθανότητες

Μόλις δουν ότι σε θέλουν κι άλλες,σου κάθονται αμέσως.

Όταν είσαι μόνος στο παίζουν ζόρικες.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
μπηκα απο κιν το μεσημερι οταν ημουν δουλεια και ειδα καποια σχολια
ακολουθει μια προσωπικη εμπειρια .ισως παει και για το θρεντ με τις ελλεινιδες

οταν σπουδαζα τον πρωτο χρονο δεν ειχα βγαλει ακομα διπλωμα αυτοκινητου
επαρχια ημουν πηγαιναμε με ποδια ,γαμαγα φοιτητριες λιγο μεγαλυτερες κανενα χρονο το πολυ,σερβιτορες
πολλα βραδια εριχνα ενα μωρο συμφοιτητρια και αυτη χωρις γκομενο αλλα δεν γουσταρε μιλαγαμε ως εκει
οταν το τριτο εξαμηνο εκανα μια σχεση με μια αλλη φοιτητρια και μερικες μερες μετα ηρθα απο αθηνα με αυτοκινητο μιας και ειχα βγαλει διπλωμα . οταν με ειδε ενα σκαω σχολη με αμαξι (toyota aygo 2014) με κοιταζε αλλιως χωρις να ξερει οτι ειχα σχεση .εγω την κοιτουσα αδιαφορα . ενα βραδυ ημουν για ποτο με την παρεα μου και την δικια μου τοτε και εσκασε μυτη και αυτη με την κολλητη με καρφωνε ωσπου μετα απο λιγο με την δικια μου φυγαμε
ξημερωματα μου στελνει μηνυμα θελω να βρεθουμε ελα σπιτι μου και μαλακιες .ειδε οτι ειχα αμαξι και ηθελε πριν οχι και αφου ειδε και την τοτε σχεση μου εσκασε απο την ζηλια της (την σχεση την εκανα λιγο πριν αρχισω για διπλωμα οδηγησης )
μετα την ξεσκισα μετα απο μερικους μηνες και της ελεγα τι καριολα που εισαι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
μπηκα απο κιν το μεσημερι οταν ημουν δουλεια και ειδα καποια σχολια
ακολουθει μια προσωπικη εμπειρια .ισως παει και για το θρεντ με τις ελλεινιδες

οταν σπουδαζα τον πρωτο χρονο δεν ειχα βγαλει ακομα διπλωμα αυτοκινητου
επαρχια ημουν πηγαιναμε με ποδια ,γαμαγα φοιτητριες λιγο μεγαλυτερες κανενα χρονο το πολυ,σερβιτορες
πολλα βραδια εριχνα ενα μωρο συμφοιτητρια και αυτη χωρις γκομενο αλλα δεν γουσταρε μιλαγαμε ως εκει
οταν το τριτο εξαμηνο εκανα μια σχεση με μια αλλη φοιτητρια και μερικες μερες μετα ηρθα απο αθηνα με αυτοκινητο μιας και ειχα βγαλει διπλωμα . οταν με ειδε ενα σκαω σχολη με αμαξι (toyota aygo 2014) με κοιταζε αλλιως χωρις να ξερει οτι ειχα σχεση .εγω την κοιτουσα αδιαφορα . ενα βραδυ ημουν για ποτο με την παρεα μου και την δικια μου τοτε και εσκασε μυτη και αυτη με την κολλητη με καρφωνε ωσπου μετα απο λιγο με την δικια μου φυγαμε
ξημερωματα μου στελνει μηνυμα θελω να βρεθουμε ελα σπιτι μου και μαλακιες .ειδε οτι ειχα αμαξι και ηθελε πριν οχι και αφου ειδε και την τοτε σχεση μου εσκασε απο την ζηλια της (την σχεση την εκανα λιγο πριν αρχισω για διπλωμα οδηγησης )
μετα την ξεσκισα μετα απο μερικους μηνες και της ελεγα τι καριολα που εισαι

Πολλές φέρονται έτσι, αυτή είναι η γυναικεία φύση, και δεν το λέω για να τις θίξω. Το γενετικό τους συμφέρον είναι να γκαστρωθούν από το καλύτερο αρσενικό που υπάρχει στην περιοχή. Κάποιες, είναι αξιοπρεπείς. Όσες έχω γνωρίσει τέτοιες, είχαν μια πολύ ισχυρή αντρική φιγούρα δίπλα τους και διαμορφώθηκαν έτσι. Πατέρας, αδελφός η και ο πρώτος τους γκόμενος, σε μικρή ηλικία
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.673
Κριτικές
6
Like
11.049
Πόντοι
3.936
O άντρας πληρώνει για να γ@μήσει γιατί δεν έχουμε μάθει τις γυναίκες απο νεαρή ηλικία ότι το γ@μήσι πρέπει να είναι δωρεάν,
και όχι μέσο ανταλλάγματος, επίσης οτι το μουνί δεν είναι το παν και δεν έχει αξία.
Αυτό πρακτικά δεν είναι εφικτό γιατί δεν υπάρχει σύμπνοια μεταξύ των αντρών και έτσι ο καθένας κάνει τα δικά του.
Δηλαδή πυρφορισμός στο φούλ,και αναγκαστικά ακολουθούν και οι υπόλοιποι στο δρόμο του χρηματιστηρίου στις μετοχές του μ@υνιού. Πχ. Όταν έπεσε το π.ανατολικό μπλοκ στις αρχές, το καλό μ@υνί ήταν παντού και τζάμπα, και με ένα χαμόγελο αν ήσουν συμπαθητικός τυπάκος φόρτωνες μ@υνάρες. Μετά άλλαξε αυτό γιατί το μυρίστηκαν οι δυτικοί έδωσαν και τα ρέστα τους και το δωρεάν έγινε χρυσό.
 

kolaraki_gia_olous

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
48
Like
4
Πόντοι
0
εγω ξερω πως ολοι εδω οι κ καλα μουνακιδες λετε λετε τις κραζετε τις βριζετε ΑΛΛΑ πισω απο το ξενερωτω βρωμομουνο τους τρεχετε σα σκυλακια κ αυτες το εκμεταλευωνται σας βαζουν τις σπιτονετε τις παντρευεστε τους κανετε παιδια που οι περισσοτερες ειναι γιδια κ αχρειστες τις κανετε ανθρωπους κ μετα σας εχουν γραμμενους στο μουνι τους σας εχουν μονο για τους τα ακουμπατε κ καλα για το σπιτι κ τα παιδια!!!
ευνουχισμος φουλ απο γυναικες κ πεθερες!!!
κ οι περισοτεροι ειστε ωραια παιδια σας βλεπω εξω πως σας φερονται κ σας λυπαμε!!!
κ εχω φτασει στο σημειο να λεω ΣΟΒΑΡΑ ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ κ γλυτωσα απο δαυτες κ τις μαναδες τους .... ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
εγω ξερω πως ολοι εδω οι κ καλα μουνακιδες λετε λετε τις κραζετε τις βριζετε ΑΛΛΑ πισω απο το ξενερωτω βρωμομουνο τους τρεχετε σα σκυλακια κ αυτες το εκμεταλευωνται σας βαζουν τις σπιτονετε τις παντρευεστε τους κανετε παιδια που οι περισσοτερες ειναι γιδια κ αχρειστες τις κανετε ανθρωπους κ μετα σας εχουν γραμμενους στο μουνι τους σας εχουν μονο για τους τα ακουμπατε κ καλα για το σπιτι κ τα παιδια!!!
ευνουχισμος φουλ απο γυναικες κ πεθερες!!!
κ οι περισοτεροι ειστε ωραια παιδια σας βλεπω εξω πως σας φερονται κ σας λυπαμε!!!
κ εχω φτασει στο σημειο να λεω ΣΟΒΑΡΑ ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ κ γλυτωσα απο δαυτες κ τις μαναδες τους .... ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!

Το να είσαι gay στις μέρες μας είναι μεγάλο ευτύχημα. Σε ζηλεύω
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
O άντρας πληρώνει για να γ@μήσει γιατί δεν έχουμε μάθει τις γυναίκες απο νεαρή ηλικία ότι το γ@μήσι πρέπει να είναι δωρεάν,
και όχι μέσο ανταλλάγματος, επίσης οτι το μουνί δεν είναι το παν και δεν έχει αξία.
Αυτό πρακτικά δεν είναι εφικτό γιατί δεν υπάρχει σύμπνοια μεταξύ των αντρών και έτσι ο καθένας κάνει τα δικά του.
Δηλαδή πυρφορισμός στο φούλ,και αναγκαστικά ακολουθούν και οι υπόλοιποι στο δρόμο του χρηματιστηρίου στις μετοχές του μ@υνιού. Πχ. Όταν έπεσε το π.ανατολικό μπλοκ στις αρχές, το καλό μ@υνί ήταν παντού και τζάμπα, και με ένα χαμόγελο αν ήσουν συμπαθητικός τυπάκος φόρτωνες μ@υνάρες. Μετά άλλαξε αυτό γιατί το μυρίστηκαν οι δυτικοί έδωσαν και τα ρέστα τους και το δωρεάν έγινε χρυσό.

Είσαι αφελής ρε φίλε και φαίνεται ότι έχεις πολλά να μάθεις ακόμη. Άσε τις αμπελοφιλοσοφίες.

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom