Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 320K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
829
Πόντοι
371
Εγώ πάλι πληρώνω για να γαμήσω μουνάρες που στην πραγματικότητα δε θα την έπεφτα όχι λόγω χαμηλής αυτοεκτίμησης, αλλά λόγω του ότι αυτές οι τόσο όμορφες είναι τοοοσο κακομαθημένες και συνήθως χαζές αφού όλη τους τη ζωή τους ανοίγουν οι πόρτες απλά επειδή είναι όμορφες, που δε θα άντεχα να την ψήσω για να την γαμήσω λόγω αηδίας στο είδος τους.
Υπάρχει και το είδος που και μουνάρες είναι, και κάπως ξύπνιες, αλλά αυτές είναι συνήθως μαθημένες να πηγαίνουν με άντρες με πολλάαα λεφτά, και να κάνουν dolce vita οπότε θα θες μια περιουσία πάλι.
Υπάρχει και η 3η κατηγορία που είναι νορμαλ προσωπικότητας και έξυπνες μουνάρες, οι οποίες είναι σπάνιες και πάλι επειδή είναι έξυπνες δε θα πάνε με κάποιον νορμαλ τύπο, αλλά με κάποιον που θα τους προσφέρει πολύ καλή ζωή (εγώ δεν είμαι αυτός)
 

MoiCaN

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
το πραγματικο ερωτημα δεν ειναι γτ πληρωνουν οι αντρες γιανα γαμησουν αλλα γτ οι γυναικες δεχονται να πληρωθουν για να γαμηθουν..και δεν αναφερομαι τις πουτανες μονο.. με ενα μπουκαλι  ριχνεις γκομενα πια
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
το πραγματικο ερωτημα δεν ειναι γτ πληρωνουν οι αντρες γιανα γαμησουν αλλα γτ οι γυναικες δεχονται να πληρωθουν για να γαμηθουν..και δεν αναφερομαι τις πουτανες μονο.. με ενα μπουκαλι  ριχνεις γκομενα πια

Και σκεψου οτι αυτες που πεφτυν με το μπουκαλι δεν πληρωνονται κιολας στην πραγματικοτητα (αν κ αδιαμφισβητητα πεφτουν ΓΙΑ το μπουκαλι). Η πουτανα βγαζει τα λεφτα της κ παει κ τα χαλαει οπου θελει με οτι παρεα θελει. Οι μπουκαλουδες αναγκαζονται να ανεχονται την παρεα του μπουκαλατου μονο κ μονο για να πιουν 2-3 ποτα...
 

Martina69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το βλέπω ως πληρωμή, είναι απλά χειρονομία ενός κυρίου. Οι άνδρες είναι πραγματικοί.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Εγώ πάλι πληρώνω για να γαμήσω μουνάρες που στην πραγματικότητα δε θα την έπεφτα όχι λόγω χαμηλής αυτοεκτίμησης, αλλά λόγω του ότι αυτές οι τόσο όμορφες είναι τοοοσο κακομαθημένες και συνήθως χαζές αφού όλη τους τη ζωή τους ανοίγουν οι πόρτες απλά επειδή είναι όμορφες, που δε θα άντεχα να την ψήσω για να την γαμήσω λόγω αηδίας στο είδος τους.
Υπάρχει και το είδος που και μουνάρες είναι, και κάπως ξύπνιες, αλλά αυτές είναι συνήθως μαθημένες να πηγαίνουν με άντρες με πολλάαα λεφτά, και να κάνουν dolce vita οπότε θα θες μια περιουσία πάλι.
Υπάρχει και η 3η κατηγορία που είναι νορμαλ προσωπικότητας και έξυπνες μουνάρες, οι οποίες είναι σπάνιες και πάλι επειδή είναι έξυπνες δε θα πάνε με κάποιον νορμαλ τύπο, αλλά με κάποιον που θα τους προσφέρει πολύ καλή ζωή (εγώ δεν είμαι αυτός)
Σωστος φιλε,τωρα σε διαβασα ,προχθες (κυριακη) με πηρε τηλεφωνο φιλος να παμε νεα μακρη για βολτα ,καφε φαγητο,περπατημα παραλια,εφερε και την δικια του (τροπος του λεγειν),μπαζο 10 χρονια μεγαλυτερη του που νομιζει οτι ειναι και ομορφη.Τελος παντων συναντηθηκαμε καναμε βολτες ,καφεδακι μετα φαγητο ,η τυπισα δεν εκανε την παραμικρη κινηση να πληρωσει εστω τους καφεδες ,μας φλομωσε στις  εξυπναδες της ,το κακο ειναι οτι ο φιλος ειναι φανατικος μουνοδουλος (κυριολεκτικα)δεν εχει παει ποτε του μπουρδελο η στουντιο ,νομιζει οτι ειναι ολες ασχημες και μεγαλες ,γελαει και κοροιδευει ολους εμας τους φαν του αγοραιου ερωτα.Προσπαθω να τον πεισω να ερθει μαζι μου εστω μια φορα να δει οτι δεν ειναι οπως τα λεει, αλλα τιποτα,τι να πω ,ορκισμενος μουνοδουλος,φυσικα εμενα δεν με γουσταρει αυτη λογω των αποψεων μου.Ειλικρινα τον λυπαμαι ,γιατι ενω κοροιδευει τους μπουρδελιαρηδες περισσοτερο για τα λεφτα που δινουν ενω ο ιδιος χαλαει τουλαχιστον 5απλασια γαμωντας μια χλαπατσα ,δεν ξυπναει με τιποτα ,μονο για λυπηση ειναι
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Ιστορικα ενα εχω να πω...ακομα και στη "φυση" αμα δειτε πολλα ζωακια κανουν δωρα στο θηλυκο η κανουν αγωνα να τις προσελκυσουν.
Τον "αγοραιο ερωτα" ειδικα τον φανερο και οχι τις "κρυφοβιζιτες" τις εκτιμω οπως παμε σε εναν Γιατρο, Δικηγορο κτλ οσα καλα και στραβα αν υπαρχουν.
Οσο για τον "αγοραιο" ειναι ενα κοινωνικο συμβαν που ουτε θεοι επι γης (Ιησους κτλ) το εβλεπαν με ανοχη χωρις κακη κριτικη.
Στην αρχαιοτητα παντα η "εταιρα" επαιζε τον ρολο απο προγυμναστη σε μαθηματα ως και το "πυθαγορειο θεωρημα αναποδα". ;) Απο κει και επειτα με οσα εχω δει στη δουλεια μου που κατακλυζεται απο γυναικες και τοσο περαστικο κοσμο, μονο ο αγοραιος ερωτας με ηρεμει, με ησυχαζει, υπαρχει ειλικρινεια και ποτε δεν ξερετε αν γνωρισετε μια τετοια ¨"λειτουργο" πολλα θα μαθετε στη ζωη σας.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Εγώ πάλι πληρώνω για να γαμήσω μουνάρες που στην πραγματικότητα δε θα την έπεφτα όχι λόγω χαμηλής αυτοεκτίμησης, αλλά λόγω του ότι αυτές οι τόσο όμορφες είναι τοοοσο κακομαθημένες και συνήθως χαζές αφού όλη τους τη ζωή τους ανοίγουν οι πόρτες απλά επειδή είναι όμορφες, που δε θα άντεχα να την ψήσω για να την γαμήσω λόγω αηδίας στο είδος τους.
Και αυτο μεγαλη κουβεντα,νομιζουν οτι ειναι αντικειμενο ποθου ,οτι καιγονται οι αντρες για να τις κατακτησουν,ενω αν τις παρεις και τις πας σε ενα μπουρδελο  ας πουμε της φυλης , η ενα στουντιο και τους πεις <<κοιτα τι μπορω να γαμησω με ενα εικοσαρικο>> η αντιστοιχο αντιτιμο στο στουντιο,σιγουρα θα καταπιουν την γλωσσα τους.Αν ηξεραν οι γκομενες  , τι κοματια γαμαμε στα μπουρδελα θα μας αντιμετωπιζαν διαφορετικα,βεβαια ειναι καλο που δεν ξερουν,αστες να νομιζουν οτι λιωνουμε για παρτυ τους ,ενω κανουμε παρτουζα με 2 κοριτσια στην φυλης
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?

Είναι ο πιο οικονομικος τροπος...μακραν ;) ;)
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Είναι ο πιο οικονομικος τροπος...μακραν ;) ;)


Τσαμπα?....Ψυχικη οδυνη...αναμονη,,,"γενωμενα κομπλεξ"..."ψυχολογικα σκαμπανεβασματα" και το κοστος φαινεται οχι στο "δαγκωμα" αλλα στο τι χανεις οταν βαλεις δερβεναγα στο κεφαλι σου.
Πολλα που θα αντιμετωπισεις που δεν πληρωνονται με τιποτα ειναι "κομπλεξ απο πρωην", "αναμονη"..και ενα γενικο πρηξιμο.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Ι Απο κει και επειτα με οσα εχω δει στη δουλεια μου που κατακλυζεται απο γυναικες και τοσο περαστικο κοσμο, μονο ο αγοραιος ερωτας με ηρεμει, με ησυχαζει, υπαρχει ειλικρινεια και ποτε δεν ξερετε αν γνωρισετε μια τετοια ¨"λειτουργο" πολλα θα μαθετε στη ζωη σας.
Ακριβως,υπαρχει ειλικρινεια ,ξερεις τι θα αντιμετωπισεις,προγραματιζεις (κατα ενα τροπο) την απολαυση σου
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Ακριβως,υπαρχει ειλικρινεια ,ξερεις τι θα αντιμετωπισεις,προγραματιζεις (κατα ενα τροπο) την απολαυση σου


Εχω δει εγω να χανονται "σπιτια" και συνειδησεις απο κατι που ειχε την εμφανιση του "ταγιερ" και οχι των προκλητικων εσωρουχων . Οσο δε φανταζεσαι.
Δεν ειναι ο προγραμματισμος μονο, η καλη και ευσυνειδητη επαγγελματιας αν τη "κερδισεις" και λιγο στα εξω εχεις να πεις "τι εχανα ο μαλακας τοσο καιρο"..Βεβαια θελει προσπαθεια και να μην σκευτεις εγωιστικα.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Ειναι γιατι ξερεις τι θα παρεις ποσο χρονο και τι θα περιλανβανει τπ μενου
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
"τι εχανα ο μαλακας τοσο καιρο"..Βεβαια θελει προσπαθεια και να μην σκευτεις εγωιστικα.
Το εχω πει πολλες φορες,την εχω πατησει αρκετες φορες,τουλαχιστον τωρα  λεω καλιο αργα παρα ποτε.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Ειναι γιατι ξερεις τι θα παρεις ποσο χρονο και τι θα περιλανβανει τπ μενου

το ακομα παραπερα βημα δεν ειναι μονο να "αδειασεις"...Πολλοι αντρες παραμενουν με σταθερες "επιλογες" ακομα αν και οι 2 τους γερασουν. Εχει σα τη "σοφια τη γατουλα" που την περιμεναν οι "αγαπητικοι" μολις βγηκε απο φυλακη στα 60+ και ολοι αν και πηγαν ως και 70 την "κυνηγουσαν¨ και βγαιναν μαζι....Σημαινει οτι καπου τους βοηθησε, καπου τους σταθηκε...
Ειναι "ερωτες" και αυτοι.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Το εχω πει πολλες φορες,την εχω πατησει αρκετες φορες,τουλαχιστον τωρα  λεω καλιο αργα παρα ποτε.


Και αν καποια σε "δυσσαρεστησει" πας αλλου....ακομα και η πιο "φολα" απο δαυτες δε θα σου στοιχειωσει τη ζωη.
Εγω αυτο που εχω να πω, περαν του "αδειασματος" και η "γνωριμια" να πειτε 2-3 μαλακιες στην εξω ζωη καλο κανουν. τυφλα να χουνε ψυχιατροι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σωστος φιλε,τωρα σε διαβασα ,προχθες (κυριακη) με πηρε τηλεφωνο φιλος να παμε νεα μακρη για βολτα ,καφε φαγητο,περπατημα παραλια,εφερε και την δικια του (τροπος του λεγειν),μπαζο 10 χρονια μεγαλυτερη του που νομιζει οτι ειναι και ομορφη.Τελος παντων συναντηθηκαμε καναμε βολτες ,καφεδακι μετα φαγητο ,η τυπισα δεν εκανε την παραμικρη κινηση να πληρωσει εστω τους καφεδες ,μας φλομωσε στις  εξυπναδες της ,το κακο ειναι οτι ο φιλος ειναι φανατικος μουνοδουλος (κυριολεκτικα)δεν εχει παει ποτε του μπουρδελο η στουντιο ,νομιζει οτι ειναι ολες ασχημες και μεγαλες ,γελαει και κοροιδευει ολους εμας τους φαν του αγοραιου ερωτα.Προσπαθω να τον πεισω να ερθει μαζι μου εστω μια φορα να δει οτι δεν ειναι οπως τα λεει, αλλα τιποτα,τι να πω ,ορκισμενος μουνοδουλος,φυσικα εμενα δεν με γουσταρει αυτη λογω των αποψεων μου.Ειλικρινα τον λυπαμαι ,γιατι ενω κοροιδευει τους μπουρδελιαρηδες περισσοτερο για τα λεφτα που δινουν ενω ο ιδιος χαλαει τουλαχιστον 5απλασια γαμωντας μια χλαπατσα ,δεν ξυπναει με τιποτα ,μονο για λυπηση ειναι

Δεν κατηγορώ ούτε τους σχεσάκηδες,ούτε τους φαν των μπουρδέλων,αλλά αν ο φίλος σου περνάει καλά μ'αυτήν,γιατί ντε και καλά να πάει σε μπουρδέλο;
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Δεν κατηγορώ ούτε τους σχεσάκηδες,ούτε τους φαν των μπουρδέλων,αλλά αν ο φίλος σου περνάει καλά μ'αυτήν,γιατί ντε και καλά να πάει σε μπουρδέλο;

γιατι η φυση λεει οτι ο αντρας ειναι ο κυνηγος και οχι το σκυλακι, οπως και ο "δαιμονας" της..Αν τον ευνουχισει με τον τροπο της εχει τελειωσει το παλικαρι ..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεν κατηγορώ ούτε τους σχεσάκηδες,ούτε τους φαν των μπουρδέλων,αλλά αν ο φίλος σου περνάει καλά μ'αυτήν,γιατί ντε και καλά να πάει σε μπουρδέλο;
Γιατί δεν περνάει καλά. Και ακόμα χειρότερα το έχει αποδεχτεί αυτό και έχει βολευτεί έτσι.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Συναγωνιστές το ερώτημα έχει απαντηθεί κατηγορηματικά. Ο ΣΩΣΤΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ.ΠΟΤΕ.
ΠΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΑΡΧΙΔΙΩΝ.
Οι δε μπαζο ελλεηνιδες αν ξεραν τι θεες γαμας και με δεκαρικο ακομα σιγουρα θα προβληματιζοντουσταν.
Στη δεκαετια του 90 που το μεροκάματο είχε ακομη αξια γαμουσες θεομουνα με 3000 και το μεροκαματο ηταν 10 και 20 και παραπανω μερικες φορες χιλιαδες.
Σε οποιδηποτε σχέση με φολοελλεηνιδα χάνεις πολύ περισσότερα απ οτι κερδιζεις, ειναι βέβαιο.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Συναγωνιστές το ερώτημα έχει απαντηθεί κατηγορηματικά. Ο ΣΩΣΤΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ.ΠΟΤΕ.
ΠΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΑΡΧΙΔΙΩΝ.
Οι δε μπαζο ελλεηνιδες αν ξεραν τι θεες γαμας και με δεκαρικο ακομα σιγουρα θα προβληματιζοντουσταν.
Στη δεκαετια του 90 που το μεροκάματο είχε ακομη αξια γαμουσες θεομουνα με 3000 και το μεροκαματο ηταν 10 και 20 και παραπανω μερικες φορες χιλιαδες.
Σε οποιδηποτε σχέση με φολοελλεηνιδα χάνεις πολύ περισσότερα απ οτι κερδιζεις, ειναι βέβαιο.


Φιλε να σου κανω μια εξαιρεση...οι Ελληνιδες που σημερα φτανουν τα 40+ ως 50 ειχαν αλλη χαρη. Αν και σε πιο περιορισμο εκαναν θαυματα. Ποιος αντρας παγκοσμια δεν θα την επαιζε με μια Βινα Ασικη, μια Κατεριναρα Σπαθη και και..Αλλο ταμπεραμεντο.
Απο Ελληνιδες παντως 1-2 περιπτωσεις στον αγοραιο ξεπερναν τις αλλοδαπες.
Απο κει και επειτα μακρια!


ΥΓ Πεπαρα Τσεσμελη, και με 2000δραχμες επαιρνες και κωλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom