Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 319K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Ρωτάτε γιατι οι ανδρες πληρωνουν για να γαμησουνε. Τι ποιο φυσικό από εναν επιτυχημενο ωριμο ανδρα από το να πληρωνει ομορφες κοπέλες για να περασει ωραια μαζι τους. Εδω μερικοι πληρωνουν για να ΤΟΥΣ γαμησουνε και αλλοι για να τους βαλουν κωλοδαχτυλο την ωρα που "γαμανε" γιατι αλλιως δε τους σηκωνεται...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πολύ σωστή παρατήρηση. Δυστυχώς ΟΧΙ. Οι νεο-Έλληνες είναι ελεεινά λαμόγια και αποτελούν το μίασμα της Ευρώπης.
δεν εχει αλλαξει τιποτα από τον χαρακτηρα μας 2.000 χρονια
ακομη και πλαστο είναι το κειμενο ή παραποιηση απεικονιζει ακριβως την νοοτροπια που και τοτε ειχαν οι αρχαιοι ελληνες και κανανε εμφυλιους με τους ξενους μεσα στην χωρα και για αυτό επινοησαν πρψωτοι την δημοκρατια γιατι κανενας δεν ηθελε αλλους να κανουν ως πιο εξυπνοι το κουμαντο
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ρωτάτε γιατι οι ανδρες πληρωνουν για να γαμησουνε. Τι ποιο φυσικό από εναν επιτυχημενο ωριμο ανδρα από το να πληρωνει ομορφες κοπέλες για να περασει ωραια μαζι τους.

Τύπε πραγματικά. Είναι το πιο λογικό πράγμα. Απλά πληρώνεις και γαμάς θεόμουνα. Τόσο απλά και τόσο εύκολα. Τί κόλλημα έχουν φάει μερικοί είναι φοβερό.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Τύπε πραγματικά. Είναι το πιο λογικό πράγμα. Απλά πληρώνεις και γαμάς θεόμουνα. Τόσο απλά και τόσο εύκολα. Τί κόλλημα έχουν φάει μερικοί είναι φοβερό.

Μα ναι. Εγω παντρεμενος και στα σαραντα θα κυνηγαω ππιπινια να ξεφτιλιζομαι; Ενω με ενα κατοσταρικακι ειμαι αρχοντας, διαλεγω, περναω ζαχαρη και πανω απο ολα, εχω και το κεφαλι μου ησυχο.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Μα ναι. Εγω παντρεμενος και στα σαραντα θα κυνηγαω ππιπινια να ξεφτιλιζομαι; Ενω με ενα κατοσταρικακι ειμαι αρχοντας, διαλεγω, περναω ζαχαρη και πανω απο ολα, εχω και το κεφαλι μου ησυχο.

:hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Τύπε πραγματικά. Είναι το πιο λογικό πράγμα. Απλά πληρώνεις και γαμάς θεόμουνα. Τόσο απλά και τόσο εύκολα. Τί κόλλημα έχουν φάει μερικοί είναι φοβερό.
:thumbsup:
Το σεξ είναι μια βιολογική ανάγκη για έναν άντρα.
Μερικοί έχουν , για κάποιο άγνωστο για μένα λόγο, μια ανάγκη επιβεβαίωσης
Δεν είναι έτσι ρε παιδιά.
Άσε που είναι και σαχλό , όπως λέει και ο Macallan , να κυνηγάς πιπίνια που ούτως ή άλλως πάλι μια μορφή αγοραίου έρωτα είναι...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.521
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
κανεις  ανδρας  δεν αντεχει  να γαμαει το ιδιο  μουνι για τοσα  χρονια  θελει μια αλλαγη
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
:thumbsup:
Το σεξ είναι μια βιολογική ανάγκη για έναν άντρα.
Μερικοί έχουν , για κάποιο άγνωστο για μένα λόγο, μια ανάγκη επιβεβαίωσης
Δεν είναι έτσι ρε παιδιά.
Άσε που είναι και σαχλό , όπως λέει και ο Macallan , να κυνηγάς πιπίνια που ούτως ή άλλως πάλι μια μορφή αγοραίου έρωτα είναι...

:hi:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.521
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
και τα πληρωτεα και τα μη  πληρωτεα  γαμησια  ειναι  οτι αποκτας  εμπεριες  και βλεπεεις  γυναικες   διαφορων εμφανισεων και σωματοτυπου
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Μα ναι. Εγω παντρεμενος και στα σαραντα θα κυνηγαω ππιπινια να ξεφτιλιζομαι; Ενω με ενα κατοσταρικακι ειμαι αρχοντας, διαλεγω, περναω ζαχαρη και πανω απο ολα, εχω και το κεφαλι μου ησυχο.

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Εφαρμόζουμε το νόμο του Picker, γαμάμε τις γυναίκες τους και τσακίζουμε τα λαμόγια. Τα μπουρδέλα ανήκουν σε εμάς.  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
με 200 φορες το χρονο δεν εισαι γαμιας.
εισαι στο μεσο ορο για γαμησια.

Πόσο μαλάκας παίζει να είσαι; 200 φορές το χρόνο είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο. Έλα στο νόμο του Picker να σε ξεφτιλίσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom