Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 320K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

menis_64

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
κουραση.....!!! μεχρι να ψαξεις ποια καριολα θα σου κατσει και πια οχι, πληρωνεις που ξερεις οτι θα σου κατσει στα σιγουρα και δεν εχεις να ανησυχεις για κατι...!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
...ολοι ανεξαρτητως πληρωνουν για να γαμησουν.Απλα εμεις οι μπουρδελιαρηδες το θελουμε γρηγορα και μαλιστα με διαφορετικο παρτενερ.
Εγω προσωπικα ειμαι μπουλης,ασχημος και σχετικα φτωχος.Για εμενα το μπουρδελακι ειναι αυτο που δεν μπορω να εχω με μια γυναικα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα γυρνουσε να με κοιταξει.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
...ολοι ανεξαρτητως πληρωνουν για να γαμησουν.Απλα εμεις οι μπουρδελιαρηδες το θελουμε γρηγορα και μαλιστα με διαφορετικο παρτενερ.
Εγω προσωπικα ειμαι μπουλης,ασχημος και σχετικα φτωχος.Για εμενα το μπουρδελακι ειναι αυτο που δεν μπορω να εχω με μια γυναικα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα γυρνουσε να με κοιταξει.


μη μασας τυπε μου
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.347
Πόντοι
4.746
Ο Ρωσοποντιος τσαγγαρης στην γειτονιά μου μου είπε για τις γυναίκες του ανατολικού μπλοκ:
Οι άντρες στην Ρωσία γαμανε τις γυναίκες και τις δερνουνε. Στην Ελλάδα οι άντρες τις γαμανε και τις πληρωνουνε.
oταν η αληθεια ποναει..  :S
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
μπορεις να τρως καθε μερα το ιδιο φαγητο;
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καμία γυναίκα δεν γαμιέται τσάμπα στην κυριολεξία. Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, ο άντρας είτε θα την πληρώσει απευθείας για να τη γαμήσει, αν είναι επαγγελματίας πουτάνα, είτε αν δεν είναι (και λέγεται κανονική) θα την πληρώσει εμμέσως. Για παράδειγμα, θα της κεράσει τα ποτά στο club, θα βάλει το αυτοκίνητο ή τη μηχανή για να τη μεταφέρει, θα βάλει τα λεφτά του ξενοδοχείου όπου τη γαμάει ή το σπίτι θα είναι δικό του, θα της πληρώσει τις διακοπές, θα πληρώνει το λογαριασμό της καφετέριας του κτλ, θα την παντρευτεί και θα δικαιούται τη μισή του περιουσία μετά το γάμο κτλ. Δεν υπάρχει γυναίκα διατεθειμένη να τα κάνει όλα αυτά αντίστοιχα για έναν άντρα για να φάει έναν πούτσο, πολύ απλά γιατί τον βρίσκει πολύ εύκολα. Αν κάποιος δεν της παρέχει κάτι από τα παραπάνω, τον χωρίζει στεγνά και πάει στον επόμενο πούτσο που της τα παρέχει. Τόσο απλό.

απο ολα αυτα ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ πληρωσει τις διακοπες γκομενας. Και δεν βλεπω τον λογο να της τα πληρωσει. Αν δεν θελει να τα πληρωσει η ίδια ή δεν εχει, τοτε να μην ερθει.

Ρε πατε καλα, πληρωνετε τις διακοπες των μουνιων?? Το εχω ακουσει αυτο και απο εναν αλλο γνωστο μου και του ειπα στα ισα οτι ειναι τελειως λαθος ο τυπος.

Καφεδες εχω πληρωσει (μερικους), γευματα λιγα , ημιδιαμονες ναι (αν και θυμαμαι γκομενα που πληρωεν και αυτη το γαμησι στο ξενοδοχειο) μπουζουκια και κλαμπ ΠΟΤΕ! Αν δεν εχεις γαμιολα να μην βγεις. Να πληρωσουμε κανα καφε, αλλα οχι και τα μπουζουκια ή τις διακοπες της. Να παει να γαμηθει το απενταρο μουνι.

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω διαθεσει πολλα χρηματα σε γκομενες. Αντε κατι καφεδες , κατι λιγα γευματα (ναναι καμια δεκαρια και πολλα σας λεω) , και ορισμενες ημιδιαμονες. Και αρκετη βενζινη....αλλη στην κηφισια και αλλη στην γλυφαδα .....

Προσφατα μου ειπε μια 43αρα χωρισμενη που πηδαγα σπιτι της οτι ολο μεσα στο σπιτι της ειμαστε να την πηδαω και μου ειπε να παμε για κανα δειπνο (υπονοησε να πληρωσω εγω αχαχαχαχαχα δεν σφαξανε)...και της ειπα δεν γουσταρω να τρωω εξω.....εκοψε λασπη η καργια, αλλα στα αρχιδια μου....την εγραψα στο δεξι μου
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ο λογος που πληρωνω σε μπουρδελο είναι.
1 παω κάθε φορα με διαφορετικη κοπελα
2 κανω την ανωμαλια και το βιτσιο μου
3 επιλεγω εγω ποια θα παρω
4 μου αρεσει η τσαρκα
τα αρνητικα που παω σε μπουρδελο
1 χαλαω χρηματα για λιγη ηδονή
2 φοβος για κανα σμν κλπ.
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016
ο λογος που πληρωνω σε μπουρδελο είναι.
1 παω κάθε φορα με διαφορετικη κοπελα
2 κανω την ανωμαλια και το βιτσιο μου/τρωω κανα στροπον στον κωλο
3 επιλεγω εγω ποια θα παρω
4 μου αρεσει η τσαρκα
τα αρνητικα που παω σε μπουρδελο
1 χαλαω χρηματα για λιγη ηδονή
2 φοβος για κανα σμν κλπ.
fixed  ;)
 

John_Bixton

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Ποικιλία  με συνοπτικές  διαδικασίες ο δικός μου λόγος
 

HanSolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
139
Πόντοι
280
Γιατί δεν βρίσκουμε γκομενα κι αν βρούμε τη βαριόμαστε.
 

Baxxter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εκτος οτι ειναι ετσι η κατασταση, διοτι ουτος η αλλος οπως ηδη εχει αναφερθει, αν δεν ειναι εμεσσα ειναι πληρωμη κατα καποιον αλλο τροπο "μη-εμεσσο" ιδιαιτερα με τις Ελληνιδες αλλα με τις γυναικες γενικα επισης. Εμενα προσωπικα με καυλωνει περισσοτερο με το να πληρωσω μια γυναικα, η ενα αγορικι επισης(που δεν εχω βρει μεχρι τωρα αλλα διαβασα διαφορα για Πεδιον του αρεως..:)), εμμεσα για να κανω πραγματα στα οποια συνιθος δεν θα εκανε αυτη διαφορετικα(και παλι ομως υπαρχουν μερικες που χαλανε τη φαση με το οχι ετσι και οχι ετσι κλπ!). Ως Ελληνας δεν εχω και πολλα κοινα με τους περισσοτερους Ελληνες και ετσι λοιπον οχι βεβαια με το 98% των Ελληνιδων. Πως περιγραφεται η πλειοψηφια των Ελληνων;: Καθυστερημενοι, υφος σπαστικο/επιθετικο, δεν αντιλαμβανονται πως εχεις οικονομικη σταθεροτητα/ισορροπια(για αυτο και η χρεοκοπια), νομιζουν οτι η ζωη ειναι "παμε για καφε η ποτο μερα παρα μερα, αεργοι δλδ χωρις χομπι" μη-δημιουργια, αχρηστοι, κακομαθημενοι, τεμπεληδες, θρησκοληπτοι, απληστοι(πολλοι κοιτανε να πουλησουν κατι, αλλα και παλι στον ρολο ως πωλητης δεν κανουνε) και παει λεγοντας. Συμπληρωνουμε για το αλλο φυλο, τις Ελληνιδες δλδ, εχουμε ενα ματσο με υπερβολικο μακιγιαζ, αδαης, να παραμιλανε εμμεσα για οτιδηποτε αλλη στη πραξη τπτ. Πολλες Ελληνιδες εχουν μια σπαστικη συμπεριφορα στο να κανουν τον αντρα να τον κανουν να ζηλεψει κανοντας η λεγοντας διαφορα πραγματα. Παρακανοντας το ωστε να γινει κουραστικο ολο το θεμα. Οι Ελληνιδες ασχολουνται με το να ποζαρουν και γινονται απλα γελοιες, συγκρινοντας Ελληνιδες στο FB και στη πραγματικοτητα και με αλλες πχ ευρωπαιες γυναικες. Οπως ο αντρας ο Grekos θα ποζαρει με μια μοτοσυκλετα η αμαξι στο προφιλ του(για αυτο και υπαρχει αυτη η συμεριφορα). Δεν ειχα ποτε σχεση με Ελληνιδα(σεξ ναι) και ουτε εχω βρει καμια καταλληλη. Περισσοτερο με αλλες εθνικοτητες εχω κανει σεξ, και επισης εχω ζησει(μεγαλωσει) στη Σουηδια και βλεπομοασταν με μια σουηδεζα εκει μια φορα. Και πανω στο σεξ λοιπον με διαφορες(πουτανα και μη) ειχα πολλες φορες κατι αλλο στο μυαλο μου αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια :cheesy:. Αυτη η συμπεριφορα/νοοτροπια παραπεμπει πιο πολυ σε τριτοκοσμικη οσον αφορα τη πλειοψηφια των Ελληνων, και ειναι κριμα αυτο, αλλα αλλαζουν σιγα σιγα τα πραγματα(ναι τα πραγματα, ισως οχι οι υπολοιποι Ελληνες;)).

Ο αλλος εδω διαβασα πληρωσε/νει τις διακοπες(ασε που δεν εχει και λεφτα στη τελικη ας το θεσουμε και ετσι...) :cheesy:.

Δεν υπαρχει διαφορα αναμεσα σε μια γυναικα που τα παιρνει εμεσσα η μη-εμεσσα. Ο εμεσσος τροπος ειναι ο καθαρος τροπος κατα την αποψη μου.

Εχει πλακα οτι ενα φορουμ οπως bourdela.com που επικεντρωνεται σε callgirls/studio/bourdela klp, ειναι απο τα καλυτερα Ελληνικα φορουμ, αν οχι το μοναδικο σχετικα καλο φορουμ με διαφορα θεματα εκτος μπουρδελοτητας. Το insomnia δεν λεει.

:grin:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Προσφατα μου ειπε μια 43αρα χωρισμενη που πηδαγα σπιτι της οτι ολο μεσα στο σπιτι της ειμαστε να την πηδαω και μου ειπε να παμε για κανα δειπνο (υπονοησε να πληρωσω εγω αχαχαχαχαχα δεν σφαξανε)...και της ειπα δεν γουσταρω να τρωω εξω.....εκοψε λασπη η καργια, αλλα στα αρχιδια μου....την εγραψα στο δεξι μου

επρεπε να την πας σε δασακι
 

Baxxter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Και γιατι να μην πληρωσω αν ειναι να περασω καλα??δηλ τι θα τα κανω τα λεφτα??μασουρι για τον αλλο κοσμο?? μια αδυναμια εχουμε ρε παιδια ,ενταξει τσαμπα θα ηταν καλυτερα αλλα με τον εναν η τον αλλο τροπο ο αντρας παντα πληρωνει ,ακομα και αυτος που γαμαει <<τσαμπα>>πρεπει να ειναι εμφανισημος,γυμνασμενος με τροπους, καλοντυμενος και παλι κατι θα χωσει.Τωρα να πας με την κοιλαρα την καραφλα,σκυλομπατηρης χωρις αυτοκινητο και να θες γκομενα ,ε!!! οκ θεμα για ταινια ειναι αυτο (κωμωδια)

:cheesy: ηθελα να σχολιασω το τελευταιο σου σχολιο σχετικα. Τι σχεση εχει ενας καραφλας, η με μαλλια με οτιδηποτε αφορα το θεμα/αλλα οτιδηοπτε γενικα; Και επισης τι σχεση εχει ενα αμαξι με μια γκομενα; Εσυ μιλας για τον εαυτο σου και το γουστο το δικο σου και το 98% των καθυστερημενων Ελληνιδων πολυ απλα :cheesy:. Σε οτι αφορα καραφλα: Το να σου εχουν πεσει τα μαλλια ειναι φυσιολογικο για αλλους αντρες(υπαρχουν και γυναικες που εχουν αραιωση ξερεις) και για αλοους οχι, και εκτος αυτο καραφλας ειναι επισης καποιος που ξυριζει το κεφαλι του ειτε εχει αραιωση η οχι. Αλλα αμορφωτος που εισαι δεν ξερεις βεβαια μερικα πραγματα.

Το να εισαι χοντρος βεβαια και να εχεις κοιλια λες και εισαι εγκυος φυσικα και δεν ειναι φυσιολογικο αλλα ασχημο και ανθυγιεινο. Ο ανθρωπος ειναι οτι τρωει και αν κραταει το κορμη του fit. Αλλα και παλι δεν εχει νοημα με το να μιλας για κοιλαρα ενος αντρα διοτι και στο αλλο φυλο βρισκω πολλες χοντρες. Γιατι; Γιατι πολλοι Ελληνες τρωνε γυρο και γλυκα μερα παρα μερα. Σκυλομπαταρης..; Ελληνας δεν εισαι εσυ; Αρα τι νομιζεις οτι εισαι ο ιδιος, πλουσιος; Αυτοκινητο; Στην Αθηνα και γενικα κανονικα με Scooters θα επρεπε να κυκλοφορουνε οι περισσοτεροι αν τουλαχιστον δεν εχει καποιος οικογενια για να μεταφερει 3-4 ατομα πχ. Ως λογικη και οικονομικη λυση, και ιδιαιτερα σε μια πολη οπως ειναι η Αθηνα κλπ. Το αμαξι ειναι για μακρινα ταξιδια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Προσφατα μου ειπε μια 43αρα χωρισμενη που πηδαγα σπιτι της οτι ολο μεσα στο σπιτι της ειμαστε να την πηδαω και μου ειπε να παμε για κανα δειπνο (υπονοησε να πληρωσω εγω αχαχαχαχαχα δεν σφαξανε)...και της ειπα δεν γουσταρω να τρωω εξω.....εκοψε λασπη η καργια, αλλα στα αρχιδια μου....την εγραψα στο δεξι μου
Τύπε γλυτωσες απο ναρκοπεδιο.
Οταν μια 40αρα, χωρισμενη, αρχισει και ζηταει φαγητά έξω, τοτε προσπαθει να σε βαλει σε τριπακι δεσμευσης.
Δεν το κανει επειδη θελει να της πληρωσεις ενα φαγητο.
Το εχω ζησει και το ξερω. Μια ιδια περιπτωση ειχα ζησει κι εγω, μου ειπε "οχι μονο σεξ, μην εισαι killer, να παμε και καμια βολτα, κανενα φαγητο". Μολις το ακουσα δεν την ξαναπηρα τηλεφωνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom