Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
ρε ποιόν να ρωτήσουμε?? :2funny: :think:
σου μύριζει κάτι? :think:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εμένα θέλει να βρίσει βασικά κι επειδή του περισσεύει μπόλικο σκατό το ρίχνει και σε σας τους υπόλοιπους.

πρωτογονη γυναικεια τακτικη αμορφωτης ψυχοπαθους/μπάζου

εννοεί: παιδια, ολους μας βριζει ο μαλακας. ριξτε του ενα χεσιμο και συνεχιστε να ασχολειστε μαζι μου οπως κανατε πριν μας διακοψει γιατι ο ψυχιατρος κοστιζει  :2funny:
 

Επισκέπτης
πρωτογονη γυναικεια τακτικη αμορφωτης ψυχοπαθους/μπάζου

εννοεί: παιδια, ολους μας βριζει ο μαλακας. ριξτε του ενα χεσιμο και συνεχιστε να ασχολειστε μαζι μου οπως κανατε πριν μας διακοψει γιατι ο ψυχιατρος κοστιζει  :2funny:
Βασικά εσύ πρωτοασχολήθηκες οταν σχολίασες ποστ μου στην προηγούμενη σελίδα.Αμόρφωτη, ψυχοπαθής  και μπάζο  είναι αυτή που γαμάς καθώς φαίνεται.Και άντε τα υπόλοιπα να τα δεχτώ..το αμόρφωτη όμως δεν σε παίρνει κακομοίρη..
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
με θλίψη βεβαια παρατηρω, οτι υπαρχουν και αρρενες συν-ποστακηδες που βρισκουν σεξυ την ιδέα να μπαζιγαμήσουν ιντερνετικα και επιδιδονται σε γλυωδίες ολκης συνπράτοντας στο δημιουργηθεν αδιέξοδο.

Και εγω με θλίψη βεβαια παρατηρω, οτι υπαρχουν και αρρενες συν-ποστακηδες που βρισκουν ελκυστικη την ιδέα να εξυβρισουν ιντερνετικα και επιδιδονται σε μια απεγνωσμενη/αποτυχημενη προσπαθεια χρησιμοποιησης της ελληνικης γλωσσας ορθογραφικα. :idiot:

Κριμα γιατι καλα ξεκινησες.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καποιος ξυπνησε με νευρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom