Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ποια εμμηνόπαυση μωρέ;
Εδώ παντρεύονται λέμε...
ασχέτως αν τα διαζύγια έχουν πάρει φωτιά...
Παντρεύονται όμως...

γιατί όμως?έχεις αναρωτηθεί τον λόγο?και πού σαι?για να δούμε πόσοι γάμοι θα γίνονται από εδω και πέρα...
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αλήθεια δεν μας είπες τίς απαιτήσεις σου..


Αααα δεν με διαβάζεις μου φαίνεται..





γιατί όμως?έχεις αναρωτηθεί τον λόγο?και πού σαι?για να δούμε πόσοι γάμοι θα γίνονται από εδω και πέρα...

Περισσότεροι από ότι τώρα.. :2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Ποια εμμηνόπαυση μωρέ;
Εδώ παντρεύονται λέμε...
ασχέτως αν τα διαζύγια έχουν πάρει φωτιά...
Παντρεύονται όμως...

Το πρόβλημα είναι ότι παντρεύονται ελλεηνίδες  :uglystupid:, κάποια στιγμή το καταλαβαίνουν  :new_shocked:και έρχεται το διαζύγιο, δυστυχώς αρκετές φορές πολύ αργά όταν υπάρχουν και παιδιά.... :headbang:  
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
εγω γυρω μου βλεπω ευτυχισμενες σχεσεις...ομορφες ...με εμπιστοσυνη....

οχι οτι δεν εχει πουτανες κ μαλακες...
αλλα οχι κ αυτο που περιγραφετε καποιοι...

Σε ποιόν πλανήτη τις βλέπεις αυτές τις μελιστάλαχτες σχέσεις? Και μην πεις στον Ποσειδώνα γιατί θα είναι clopyright
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Το πρόβλημα είναι ότι παντρεύονται ελλεηνίδες  :uglystupid:, κάποια στιγμή το καταλαβαίνουν  :new_shocked:και έρχεται το διαζύγιο, δυστυχώς αρκετές φορές πολύ αργά όταν υπάρχουν και παιδιά.... :headbang:  

Ε.. σκατά αφύπνιση κάνετε τότε.. Πρέπει να εντείνετε τις προσπάθειες για την εκστρατεία κατά των Ελεηνίδων.. :grin:
Αν και μια χαρά χωρίζουν και όσοι παντρεύονται ξένες από ότι βλέπω..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σε ποιόν πλανήτη τις βλέπεις αυτές τις μελιστάλαχτες σχέσεις? Και μην πεις στον Ποσειδώνα γιατί θα είναι clopyright
1,γυρω μου...
2.δεν ειναι μελισταλαχτες.απολυτως νορμαλ ειναι...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
1,γυρω μου...
2.δεν ειναι μελισταλαχτες.απολυτως νορμαλ ειναι...

Μα αν δεν είναι μελιστάλαχτη τότε δεν είναι νορμάλ, είναι ο ορισμός της συνήθειας και της βαρεμάρας :dancing:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το πρόβλημα είναι ότι παντρεύονται ελλεηνίδες  :uglystupid:, κάποια στιγμή το καταλαβαίνουν  :new_shocked:και έρχεται το διαζύγιο, δυστυχώς αρκετές φορές πολύ αργά όταν υπάρχουν και παιδιά.... :headbang:  

για αυτό όσοι έκαναν το λάθος το έκαναν.Κοίτα να δείς,η γενιά των ετών 72-80 θα έχει σοβαρό πρόβλημα στο να παντρευτεί ελληνίδα όπως και το βλέπουμε μπροστά μας να εκτυλλίσεται.Οι σημερινές 28αρες-40αρες πολύ δύσκολα θα σταυρώνουν έλληνα άντρα καθότι τις έχει πάρει πρέφα τί καριόλες είναι από όποια πλευρά και να το πάρει κανείς και θα τις αποφεύγει.Για τις νεότερες γενιές ειλικρινά δε ξέρω γιατί τα παιδιά αυτά έρχονται πραγματικά από τα γενοφάσια τους από άλλο κόσμο...δεν ξέρουμε τί ακριβώς χαρακτήρες και προσωπικότητα θα διαμορφώσουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom