Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Ο ψυχοπαθής δολοφόνος με το πριόνι. Το να λες είσαι κελεπούρι με το όνομα psycho είναι το λιγότερο τρομαχτικό. Φτιάξε καινούριο λογαριασμό με πιο χαριτωμένο όνομα.
Βαριεμαι, εχω χασει πολλες ας χασω μια παραπανω. :P
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μν μπερδεύετε το γυμνό με το ωραίο. Το τι μας καυλώνει που έρχεται γυμνό και περιποιημένο δν πάει να πει ότι έξω θα το προσέχαμε. ¨Τωρα που θα πιάσουν οι ζέστες πηγαίνετε παραλία να δείτε ημίγυμνο και άβαφο. Εκεί ας κάνουμε καμάκι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.172
Πόντοι
27.261
δεν ξερετε τι χανετε, εχω ανακαλυψει ενα εξαιρετο συνοικιακο ζαχαροπλαστειο μέσω αυτού
εδω που μενω τα εχω ολα διπλα μου.
απο το πουθενα τυχερος σε αυτο το κομματι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
σορρυ αλλα με τον καταιγισμο μηνυματων... σε πηδηξα :tooth:

αν και τα εχω ξαναγραψει σε αλλα threads και εχω τσακωθει κιολας, για σενα θα τα ξαναπω που κανουμε και το χαβαλε μας και δε με παρεξηγεις.
αν ηταν κανας αλλος στα @@ μου απλα.

1) ειμαι με την κοπελα μου?
αφοσιωνομαι ΜΟΝΟ σε αυτην και πουθενα αλλου. ουτε ζηλιες, ουτε κομπλεξ, ειμαι ξηγημενος και ειλικρινης απο την αρχη και τη γουσταρω με 1000. γι'αυτο ειναι η κοπελα μου αλλωστε. τα ιδια βεβαια απαιτω και απο αυτην. συζουμε αμα λαχει (το επιδιωκω αν ειναι εφικτο κιολας, γιατι αλλιως ειναι η σχεση με τον καθενα σπιτακι του και αλλιως οταν ζειτε μαζι 24/7), ειμαστε 1 με λιγα λογια και μαλακιες δεν παιζει απο καμια πλευρα. το εννοω απο καμια πλευρα, γιατι εχω τον τροπο μου. και μεχρι στιγμης λειτουργει πιστεψε με.
πουτανες εδω δεν παιζει.

2) ειμαι με γκομενα?
η φαση ειναι free και απο τις δυο πλευρες. ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει, οπως θελει και οποτε θελει. δεν εχω κομπλεξ ουτε κολληματα γι'αυτο επισης, γιατι απλα δεν ειναι η κοπελα μου.
γκομενα και κοπελα ειναι 2 τελειως διαφορετικα πραγματα για μενα. η 2η οχι και τοσο σοβαρο θεμα σαν την 1η.
πουτανες εδω παιζει ανετα.

3) παντρεμενος δεν ειμαι και ουτε προκειται, γιατι απλα ειμαι εναντια στο γαμο. ομως στην εποχη μας πρεπει να εχεις πολλα κιλα @@ και να εισαι πολυ βιδωμενος στα ποδια σου για να κανεις σωστο γαμο-οικογενεια.
αυτο σα γενικη αποψη χωρις πολλα πολλα.
αυτο ομως επισης, ειναι για αλλο Thread.
αν θες γνωμη ομως και γι'αυτο, ειμαι στην 1 με λιγο πιο σοβαρο σκοπο, γιατι εδω μπαινουν και αλλα κολπα στο παιχνιδι.

εχω κανει σχεσεις ολων των ειδων.
και με κοπελες και με γκομενες και με παντρεμενες σε διασταση-γκομενες.

με τις πρωτες ειμασταν παντα σουπερ, αυτοκολλητοι, και ολα τα ροζ συννεφακια που ξερεις φανταζομαι.
χωρισαμε απλα και πολιτισμενα λογω τριβης χρονου μετα απο 2-3 χρονια.
με καμια πρωην κοπελα μου επισης δεν εχω κρατησει επαφες, γιατι το θεωρω ασκοπο.
ο καθενας πηρε το δρομο του, τα ξεκαθαρισαμε και ολα μια χαρα.
στα παλια δε γυριζω προσωπικα. για μενα ειναι ακυρο.

με γκομενες "χωρισαμε", γιατι απλα βαρεθηκαμε τη φαση που ειχαμε και πηγε το συγκεκριμενο χρονο.

με τις παντρεμενες σε διασταση-γκομενες, πανω κατω ιδια φαση οπως με τις απλες γκομενες.
βαρεθηκαμε κοινως.
και εδω παιζει πουτανες επισης.

και για να κλεισω.
οι πουτανες για μενα λογω ελλειψης χρονου (επαγγελματικα), ειναι μια εκτονωση και μια ειδους προπονηση ας πουμε, για τις "κανονικες" γκομενες.
τιποτα παραπανω, τιποτα παρακατω.

πιστευω να σε καλυψα σε ολα... ελπιζω.
Τυπάρα σου ξέρεις ότι σε γουστάρω με 1000 ακόμη κι όταν διαφωνούμε.

Γιατί είσαι άτομο με υψηλό θεωρώ IQ,έχεις φοβερό χιούμορ και γενικά μου δίνεις την αίσθηση από δω πως είσαι και γαμώ τα παρεάκια.

Πάμε παρακάτω

1)Σέβομαι απόλυτα την άποψή σου,είσαι μάγκας και μπράβο σου που καθορίζεις μια γραμμή πλεύσης.

2)Με βρίσκεις σύμφωνο εδώ.Άλλο γκόμενα άλλο κοπέλα.Βασικά ποτέ δεν έδωσα στον εαυτό μου την ευκαιρία να γνωρίσω καλά μια γκόμενα ώστε να διαπιστώσω αν θα ταίριαζε να γίνει κοπέλα μου.
3)Ναι,ναι εναντίον του γάμου φανατικά κι εγώ.

Συνοψίζοντας:Έχεις τις απόψεις σου κάπου συμφωνούμε,κάπου διαφωνούμε,αυτό έλλειπε να ρθω και να σου ασκήσω κριτική μόνο και μόνο επειδή θα ήμουν αντίθετος σε κάποια πράγματα.

Οι πράξεις και τα έργα σου συμβαδίζουν κατά δήλωσή σου.

Έχω ένα σωρό φιλαράκια άλλοι παντρεμένοι με οικογένειες,άλλοι ελεύθερα πουλιά,άλλοι πιστοί,άλλο άπιστοι

Ποτέ δε γύρισα σε κανένα από αυτούς να κρίνω τις επιλογές τους.

So we are cool my man:hi:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Τυπε μου με χαλαει η διασταση λογων εργων.Το γιατι υπαρχει αυτη η διασταση το εξηγησα πιο πανω.
Ουτε φυσικα εκρινα το επαγγελμα της κοπελας ουτε τιποτα.
Βασικα δεν εκρινα.
Εκεινη εκρινε κι εκρινε επιπολαια.
Δε της πεφτει λογος για το τι θα κανει ενας παντρεμενος η ενας δεσμευμενος με το ταιρι του.
Αλλο ελευθερια αποψης αλλο λεω οτι να ναι.
Θες να γινεις κριτης των παντων κυρια μου;Ξεκινα να κρινεις τον εαυτο σου πρωτα και μετα να δειχνεις προς αλλους.
Ελπιζω να εγινα κατανοητος τυπε μου

Δείτε: οι άνθρωποι χωρίζονται σε 3 κατηγορίες:
1.αυτούς που φάσκουν και αντιφάσκουν ολημερίς
2.αυτούς που φάσκουν κατά το ελάχιστο δυνατό, ίσα να πορευτούν λειτουργικώς μέσα στην κοινωνία
3.αυτούς που δεν βρίσκεις αντίφαση ούτε με μικροσκόπιο αλλά διά να το πετύχουν αυτό, διάγουν σε σπηλιές σαν ερημίτες

η δήλωση της Μελίνας εκ πρώτης όψεως χτυπάει συναγερμό κατηγορίας1 :) για να σιγουρευτείτε ότι η λογική σας αντανακλαστική αντίδραση είναισωστή, ορθώς το παραλληλίσατε με αντίστοιχα παραδείγματα άλλων επαγγελμάτων. Το ερώτημα είναι, εντοπίσατε τα σωστά παραδείγματα με τις δέουσες αναλογίες; Για μένα όχι, δεν το κάνατε.
Ερωτά ο τραπεζικός υπάλληλος πώς βγάλατε ένα λογικό ποσό προς κατάθεση; (αν δεν βγει σχετικός αυστηρός νόμος) ; Τσου.
Ερωτά ο πανεπιστημιακός αν αποστηθίσατε το μάθημα με διάβασμα μηνών ή σαν μνημονικός τύπος το παπαγαλίσατε μία μέρα πριν; Τσου.
Ερωτά ο κομμωτής αν έχετε πλύνει μαλλί αν δεν θέλετε λούσιμο και αν κρέμεται μπίχλα ημερών; Τσου.
Ερωτά ο προμηθευτής σας αν η πληρωμή του είναι δανεισμένα λεφτά; Κλπ κλπ
Αν ρωτήσεις τον καθενα εξ αυτων θα σου αραδιαζε ενα μανιφεστο ιδεων του, μια σχηματισμενη κοσμοθεωρια και ιδιως για θεματα που απτονται της εργασιας του, θα ειχε και αρκετα απόλυτη γνώμη. Είμαστε όμως όλοι εμείς, πλην της "αντιφατικης εκδιδόμενης", μια συνεχη αρχη προστασίας ηθικων αξιων; ενας εργαζόμενος που θέτει τους δικους του όρους στην κοινωνία; Αστεία πράγματα :)

Η δεσποινίς θα ήτο ανακόλουθη, αν ήταν ταυτοχρονα με εκδιδομενη, μοναχή σε μοναστήρι. Προφανώς δεν είναι (τουλάχιστον εκτός πλαισίων ενδυμασίας ειδικών στολων για μερακλη πελάτη). Θα ηταν επισης επιλήψιμο να διαβεβαίωνει τον σύντροφο μιας φίλης ότι είναι μαζί για καφέ όσο αυτή τον καθιστά τάρανδο. Πιθανόν σκέφτεστε ότι αυτός που πληρώνει, πρέπει να του χαϊδέονται τα αυτιά. Αν δεν αναφέρεται ρητώς στις υπηρεσίες, το βρίσκω καταχρηστικό εκ μέρους σας.

Τέλος, δεν έχει τόση σημασία αν κάποιος βγάζει τον άρτον τον επιουσιον απο ανθρωπους τους οποιους δεν εκτιμάει (σαν αποψη οχι στην συμπεριφορα της) Σημασία έχει να εκτιμούν οι ίδιοι τον εαυτο τους και με αφετηρια αυτο, κανενα ποστ δεν θα τους κλονίσει. Και επειδή ερημίτης δεν είμαι, συμπάσχω στους κλονισμούς σας, λόγω δικων μου αντιφασεων
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.172
Πόντοι
27.261
Τυπάρα σου ξέρεις ότι σε γουστάρω με 1000 ακόμη κι όταν διαφωνούμε.

Γιατί είσαι άτομο με υψηλό θεωρώ IQ,έχεις φοβερό χιούμορ και γενικά μου δίνεις την αίσθηση από δω πως είσαι και γαμώ τα παρεάκια.

Πάμε παρακάτω

1)Σέβομαι απόλυτα την άποψή σου,είσαι μάγκας και μπράβο σου που καθορίζεις μια γραμμή πλεύσης.

2)Με βρίσκεις σύμφωνο εδώ.Άλλο γκόμενα άλλο κοπέλα.Βασικά ποτέ δεν έδωσα στον εαυτό μου την ευκαιρία να γνωρίσω καλά μια γκόμενα ώστε να διαπιστώσω αν θα ταίριαζε να γίνει κοπέλα μου.
3)Ναι,ναι εναντίον του γάμου φανατικά κι εγώ.

Συνοψίζοντας:Έχεις τις απόψεις σου κάπου συμφωνούμε,κάπου διαφωνούμε,αυτό έλλειπε να ρθω και να σου ασκήσω κριτική μόνο και μόνο επειδή θα ήμουν αντίθετος σε κάποια πράγματα.

Οι πράξεις και τα έργα σου συμβαδίζουν κατά δήλωσή σου.

Έχω ένα σωρό φιλαράκια άλλοι παντρεμένοι με οικογένειες,άλλοι ελεύθερα πουλιά,άλλοι πιστοί,άλλο άπιστοι

Ποτέ δε γύρισα σε κανένα από αυτούς να κρίνω τις επιλογές τους.

So we are cool my man:hi:
τη γνωμη μου λεω απλα φιλε και καποιοι δε θελουν να το καταλαβουν.
αυτο ειναι ολο.
απο ολο αυτο που σου ειπα λοιπον, η ουσια ειναι μονο μια.
γουσταρεις την αλλη? μενεις και τελος.
δεν τη γουσταρεις? τη χωριζεις και πας παρακατω.
δε χρειαζεται ουτε εσυ να χαλιεσαι, αλλα ουτε να γαμας και την αλλη-αλλον.
ολα τα ενδιαμεσα ειναι να'χαμε να λεγαμε και δικαιολογιες εγωϊστικες.
1 + 1= 2 = απλα πραγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koskam

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δείτε: οι άνθρωποι χωρίζονται σε 3 κατηγορίες:
1.αυτούς που φάσκουν και αντιφάσκουν ολημερίς
2.αυτούς που φάσκουν κατά το ελάχιστο δυνατό, ίσα να πορευτούν λειτουργικώς μέσα στην κοινωνία
3.αυτούς που δεν βρίσκεις αντίφαση ούτε με μικροσκόπιο αλλά διά να το πετύχουν αυτό, διάγουν σε σπηλιές σαν ερημίτες

η δήλωση της Μελίνας εκ πρώτης όψεως χτυπάει συναγερμό κατηγορίας1 :) για να σιγουρευτείτε ότι η λογική σας αντανακλαστική αντίδραση είναισωστή, ορθώς το παραλληλίσατε με αντίστοιχα παραδείγματα άλλων επαγγελμάτων. Το ερώτημα είναι, εντοπίσατε τα σωστά παραδείγματα με τις δέουσες αναλογίες; Για μένα όχι, δεν το κάνατε.
Ερωτά ο τραπεζικός υπάλληλος πώς βγάλατε ένα λογικό ποσό προς κατάθεση; (αν δεν βγει σχετικός αυστηρός νόμος) ; Τσου.
Ερωτά ο πανεπιστημιακός αν αποστηθίσατε το μάθημα με διάβασμα μηνών ή σαν μνημονικός τύπος το παπαγαλίσατε μία μέρα πριν; Τσου.
Ερωτά ο κομμωτής αν έχετε πλύνει μαλλί αν δεν θέλετε λούσιμο και αν κρέμεται μπίχλα ημερών; Τσου.
Ερωτά ο προμηθευτής σας αν η πληρωμή του είναι δανεισμένα λεφτά; Κλπ κλπ
Αν ρωτήσεις τον καθενα εξ αυτων θα σου αραδιαζε ενα μανιφεστο ιδεων του, μια σχηματισμενη κοσμοθεωρια και ιδως για θεματα που απτονται της εργασιας του, θα ειχε και αρκετα απόλυτη γνώμη. Είμαστε όμως όλοι εμείς, πλην της μονογαμικής εκδιδόμενης, μια συνεχη αρχη ηθικων αξιων; ενας εργαζόμενος που θέτει τους δικους του όρους; Αστεία πράγματα :)

Η δεσποινίς θα ήτο ανακόλουθη, αν ήταν ταυτοχρονα με εκδιδομενη, μοναχή σε μοναστήρι. Προφανώς δεν είναι (τουλάχιστον εκτός πλαισίων ενδυμασίας ειδικών στολων για μερακλη πελάτη). Θα ηταν επισης επιλήψιμο να διαβεβαίωνει τον σύντροφο μιας φίλης ότι είναι μαζί για καφέ όσο αυτή τον καθιστά τάρανδο. Πιθανόν σκέφτεστε ότι αυτός που πληρώνει, πρέπει να του χαϊδέονται τα αυτιά. Αν δεν αναφέρεται ρητώς στις υπηρεσίες, το βρίσκω καταχρηστικό εκ μέρους σας.

Τέλος, δεν έχει τόση σημασία αν κάποιος βγάζει τον άρτον τον επιουσιον απο ανθρωπους τους οποιους δεν εκτιμάει (σαν αποψη οχι στην συμπεριφορα της) Σημασία έχει να εκτιμούν οι ίδιοι τον εαυτο τους και με αφετηρια αυτο, κανενα ποστ δεν θα τους κλονίσει. Και επειδή ερημίτης δεν είμαι, συμπάσχω στους κλονισμούς σας, λόγω δικων μου αντιφασεων
Ακριβώς και η ιερόδουλος δεν πρέπει να ρωτά τον πελάτη της αν είναι δεσμευμένος ή παντρεμένος λοιπόν.

Προέτρεψα τη Μελίνα να το πράξει για να της αποδείξω πόσο λάθος είναι να κρίνει μεγάλο μέρος των πελατών της, και πόσο τελικά δε την αφορά καθόλου τι θα κάνει ο παντρεμένος με τη σύζυγο.

Δεν έκρινα κανέναν εγώ τύπε μου και δεν έθεσα κανένα όρο.Η Μελίνα το έκανε.

Και μάλιστα δεν είχε τη γενναιότητα να πει ''ναι ρε μάγκα ευθύνομαι κι εγώ,αλλά τι να κάνουμε αυτή είναι η δουλειά μου''


Τούτο θα δήλωνε τουλάχιστον ευαισθησία και μια διάθεση ειλικρίνειας απέναντι στις δικές της απόψεις.

Αντίθετα δεν είχε το σθένος να αναλάβει την ευθύνη που τη φορτώνει η ίδια της η άποψη.

Εγώ ποτέ δε θα ρωτήσω ως τραπεζικός υπάλληλος που τα βρήκες τα λεφτά ή τι έκανες με το μαλλί σου πριν έρθεις στο κομμωτήριο αν ήμουν κομμωτής.

Δε με αφορά όπως δε θα πρεπε να αφορά τη συμπαθή Μελίνα τι κάνουν οι πελάτες της.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Δεν έκρινα κανέναν εγώ τύπε μου και δεν έθεσα κανένα όρο.Η Μελίνα το έκανε.

είναι λάθος να λέτε "όρο" την άποψη κάποιου.Δεν είπε ότι αν γινόταν αρχιερέας σεξουαλικού υπουργείου θα τους έριχνε πόρτα. Είπε ότι δεν θα έκανε το ίδιο στην θέση τους. Θα σας το πω πιο απλά, έστω ότι όλες οι Μελίνες του κόσμου εκλείψουν σαν επάγγελμα, αν απλώνει μπουγάδα απέναντι και ο γείτονας την παίζει πίσω από τις κουρτίνες και το αναπολεί και μετά ενώ εκπληρώνει τα συζυγικά του καθήκοντα, αλλάζει κάτι επί της ουσίας ; Δεν είναι ναρκωτικά ή όπλα ή υιοθεσία παιδιων χωρις κριτηρια, το θέμα, ωστε να τιθεται ζητημα αλλα πιστευει, αλλα φαινομενα διευκολύνει. Η απιστία είναι στο μυαλό του άλλου, άπαξ και του έρθει, σφηνώνεται.

Τέλος είναι γυναίκα, είναι ο ρόλος της να ψάχνει ιδεατές καταστάσεις, μην το υποτιμάτε, είναι κινητήριος δύναμη του σύμπαντος
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
τη γνωμη μου λεω απλα φιλε και καποιοι δε θελουν να το καταλαβουν.
αυτο ειναι ολο.
απο ολο αυτο που σου ειπα λοιπον, η ουσια ειναι μονο μια.
γουσταρεις την αλλη? μενεις και τελος.
δεν τη γουσταρεις? τη χωριζεις και πας παρακατω.
δε χρειαζεται ουτε εσυ να χαλιεσαι, αλλα ουτε να γαμας και την αλλη-αλλον.
ολα τα ενδιαμεσα ειναι να'χαμε να λεγαμε και δικαιολογιες εγωϊστικες.
1 + 1= 2 = απλα πραγματα.
ΟΚ τύπε μου εγώ απλά δε πιστεύω σε έννοιες όπως απιστία κτλ

Θεωρώ πως σήμερα η γκόμενα μου γουσταρε να γαμηθει απο μενα που γουσταρει αλλα μπορει να της ανοιξεη ορεξη και για κατι διαφορετικο.

Δε θεωρω πως μου εκανε πουστια

Για σεξ μιλαμε.Εχυσε αλλου no problem dude

Εχω δωσει προφυλακτικα σε γκομενα μου για να παει στον αλλο.Ηταν μια τυπισσα γαματη πουτα λεγαμε ολα μεταξυ μας.

Ετσι κι εγω παω αλλου.Σημερα εφαγα ξανθια Τεταρτη πεινασα για μελαχροινη.

Αλλη μερα θελω σκινυ αλλη μερα βυζαρου.

Ετσι ολοι περναμε καλα χωρις προβλημα.

Σημαντικο:Το ξεκαθαριζω απο την αρχη αυτο.Δε πουλαω ερωτες η να δωσω αλλες εντυπωσεις μαν.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.172
Πόντοι
27.261
ΟΚ τύπε μου εγώ απλά δε πιστεύω σε έννοιες όπως απιστία κτλ

Θεωρώ πως σήμερα η γκόμενα μου γουσταρε να γαμηθει απο μενα που γουσταρει αλλα μπορει να της ανοιξεη ορεξη και για κατι διαφορετικο.

Δε θεωρω πως μου εκανε πουστια

Για σεξ μιλαμε.Εχυσε αλλου no problem dude

Εχω δωσει προφυλακτικα σε γκομενα μου για να παει στον αλλο.Ηταν μια τυπισσα γαματη πουτα λεγαμε ολα μεταξυ μας.

Ετσι κι εγω παω αλλου.Σημερα εφαγα ξανθια Τεταρτη πεινασα για μελαχροινη.

Αλλη μερα θελω σκινυ αλλη μερα βυζαρου.

Ετσι ολοι περναμε καλα χωρις προβλημα.

Σημαντικο:Το ξεκαθαριζω απο την αρχη αυτο.Δε πουλαω ερωτες η να δωσω αλλες εντυπωσεις μαν.
μα το ειπες μονος σου ΓΚΟΜΕΝΑ.
αλλο η γκομενα σου, αλλο η κοπελα σου.
αρα συμφωνεις μαζι μου :grin:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
είναι λάθος να λέτε "όρο" την άποψη κάποιου.Δεν είπε ότι αν γινόταν αρχιερέας σεξουαλικού υπουργείου θα τους έριχνε πόρτα. Είπε ότι δεν θα έκανε το ίδιο στην θέση τους. Θα σας το πω πιο απλά, έστω ότι όλες οι Μελίνες του κόσμου εκλείψουν σαν επάγγελμα, αν απλώνει μπουγάδα απέναντι και ο γείτονας την παίζει πίσω από τις κουρτίνες και το αναπολεί και μετά ενώ εκπληρώνει τα συζυγικά του καθήκοντα, αλλάζει κάτι επί της ουσίας ; Δεν είναι ναρκωτικά ή όπλα ή υιοθεσία από ομόφυλους το θέμα, ωστε να τιθεται ζητημα αλλα πιστευει, αλλα φαινομενα διευκολύνει. Η απιστία είναι στο μυαλό του άλλου, άπαξ και του έρθει, σφηνώνεται.

Τέλος είναι γυναίκα, είναι ο ρόλος της να ψάχνει ιδεατές καταστάσεις, μην το υποτιμάτε, είναι κινητήριος δύναμη του σύμπαντος
Φιλαρακο μου αυτα κακως τα λες σε μενα.

Εμενα και οι πουτανες μ αρεσουν και οι απιστιες μ αρεσουν και οι μπουγαδες.

Ουτε ειπα πως η πορνεια ειναι κατι κακο.Η Μελινα το ειπε για μεγαλο μερος του πελατολογιου της

Αδιαφορο το θεμα πως αν εξαφανιζοταν η πορνεια δε θα εξαφανιζοταν η απιστια.

Εγω δε θεωρω καν απιστια να πας με ιεροδουλο.Η Μελινα το θεωρησε.

Η Μελινα εκρινε.Η Μελινα μιλησε για κατι που μεσω της δουλειας της δε το στηριζει.

Αυτα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
μα το ειπες μονος σου ΓΚΟΜΕΝΑ.
αλλο η γκομενα σου, αλλο η κοπελα σου.
αρα συμφωνεις μαζι μου :grin:
Συμφωνουμε διαφωνοντας παιχτη μου?

Αυτο σηκωνει μπυριτσα και πατατακια :rockon: :rockon: :rockon:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
το εχω παθει και εγω γαμαει.με εργαζομενη που ημουν αλλα η διαφορα ειναι οτι επειδη η δικια μου εκεινη την περιοδο ξεσκονιζε με την μυτη
καλά, κοτζάμ σύντροφος, δεν της παίρνατε δώρο μια ηλ. σκούπα έστω μία σουίφερ; :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Ο ψυχοπαθής δολοφόνος με το πριόνι. Το να λες είσαι κελεπούρι με το όνομα psycho είναι το λιγότερο τρομαχτικό. Φτιάξε καινούριο λογαριασμό με πιο χαριτωμένο όνομα.
Τσέρνομπιλ, ας πούμε :)
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Άλλο γκόμενα άλλο κοπέλα.Βασικά ποτέ δεν έδωσα στον εαυτό μου την ευκαιρία να γνωρίσω καλά μια γκόμενα ώστε να διαπιστώσω αν θα ταίριαζε να γίνει κοπέλα μου.

Πολυ το αναλυεις. Μια ιδιοτητα εχει αυτη που γαμας. Γκομενα η κοπελα το ιδιο ειναι.
Σιγα μην περιμενουμε τι και πως.
Μολις σου πουλησει μουρη, μουρη, μουρη, αρχιζει καποια στιγμη η συντριβη.
Θα λες θελω να γαμησω αλλη να τρελλαινεται η ποτε θα κανουμε παρτουζα.
Θα τρωει αμφισβητηση στο μαξ, θα της φερνεις αλλες να της πουλας μουρη τι ωραια περνουσαν
θα της λες μιλα τους να πρεσαρεται γιατι θα κολωνει, θα την εχεις καταγαμησει απο παντου
και θα της το θυμιζεις με ολα τα εξτρα παρακαλω, θα τη καρφωνεις στο εδαφος με πατηματα
ποσο θα αντεξει, θα σπασει σαν κλαρακι και θα γονατισει.
Εεε, κι αν δεν γονατισει, την χωριζεις και πας στην καινουργια που θα φροντισεις να ξερει.
Καμια αναλωση. Χαιρετας και φευγεις. Καμια εκδικηση.
Σε καλει πισω; γυριζεις και εισαι ο ιδιος οπως εφυγες η δεν γυριζεις καθολου.
Γενικως δεν αφηνεις τυχον συναισθηματα να σε κανουν υποχωρητικο.
Αυτα ειναι της στιγμης, δεν ειναι κι η μανα των παιδιων σου, τιναζεις ωμο και φευγουν.
Εσυ μονιμως απο πανω. Παιρνεις το πλεονεκτημα και το κανεις αεροστατο.
Δικαιοσυνη και τιποτα αλλο αλλιως καινουργια που ετσι κι αλλιως θα γινει.
Εγω αυτο προτεινω. Ο καθενας οπως την βρισκει.

Υ.Γ Απορω ξανα με οσους παντρευονται. Εθελοντες, ηρωες και μαζοχιστες.
Ε ρε τι εχουμε δει...

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom