Νέα

Γιατί χάθηκε το καμάκι στην Ελλάδα; Χάθηκε ο Έλληνας καμακιάρης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skatharozoumhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 440
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
γιατι χαθηκε το καμακι στην Ελλαδα? χαθηκε ο ελληνας καμακιαρης??
εχει χαθη το καμακι στην ελλαδα γιατι αραγε?πηγαινετε στα ορθαδικα πολυ σπανια να μιλησει καποιος
χαλια παμε :embarrased: :embarrased:
 

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Χάθηκε ο Έλληνας καμακιάρης που την έπεφτε σε 10 και έτρωγε 9 χυλόπιτες. Χάλια πάμε.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Σαλπαρε να καμακισει στις υπερβορειες και ανατολικες θαλασσες. Εκανε το επομενο βημα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
2 οι λόγοι.Γιατί οι γυναίκες έχουν πάρει πλέον αυτές το ρόλο του κυνηγού.Επιλέγουν αυτούς που θέλουν και τους την πέφτουν.Εαν πας εσύ να την πέσεις σε κάποια που δεν σε κοιτάει,πας απλώς να φας τα μούτρα σου.

Και φυσικά,ο δεύτερος λόγος είναι τα κινητά,τα σοσιαλ μίντια κλπ που έχουν κάψει πλέον τους εγκεφάλους όλων.
 
OP
OP
skatharozoumhs

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
2 οι λόγοι.Γιατί οι γυναίκες έχουν πάρει πλέον αυτές το ρόλο του κυνηγού.Επιλέγουν αυτούς που θέλουν και τους την πέφτουν.Εαν πας εσύ να την πέσεις σε κάποια που δεν σε κοιτάει,πας απλώς να φας τα μούτρα σου.

Και φυσικά,ο δεύτερος λόγος είναι τα κινητά,τα σοσιαλ μίντια κλπ που έχουν κάψει πλέον τους εγκεφάλους όλων.
μπραβο φιλε μου και γω ετσι πιστευω
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
2 οι λόγοι.Γιατί οι γυναίκες έχουν πάρει πλέον αυτές το ρόλο του κυνηγού.Επιλέγουν αυτούς που θέλουν και τους την πέφτουν.Εαν πας εσύ να την πέσεις σε κάποια που δεν σε κοιτάει,πας απλώς να φας τα μούτρα σου.

Και φυσικά,ο δεύτερος λόγος είναι τα κινητά,τα σοσιαλ μίντια κλπ που έχουν κάψει πλέον τους εγκεφάλους όλων.

εγω την πεφτω σε οτι μου γυαλισει
μικρα τα ποσοστα επιτυχιας αλλα η εξασκηση σε κανει παντα καλυτερο

μπονους πως οτι γαμας το επελεξες γιατι το γουσταρες
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.729
Like
3.112
Πόντοι
506
πολυ δυσκολο αθλημα που χρειαζεται σωματικα προσοντα

αν εισαι κοντος κ μπουλης γινεσαι ρεζιλι, σε βλεπει η αλλη και γελαει
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Κανόνισα με τον ξάδερφο μου να πάμε σε εμπορικό κέντρο και να καμακώσουμε γκομενες. Τελευταία παραπονιέται ότι δεν του κάθεται ούτε θηλικος ελέφαντας και είπα να τον βοηθήσω μιας και μου είναι εύκολο να πλησιάζω άγνωστες στο δρόμο. Το σκεπτικό είναι απλό. Πλησιάζω το θύμα, της λέω ότι γουστάρω να πάμε για καφέ μια μέρα και ζητάω τηλέφωνο. 10 δευτερόλεπτα υπόθεση και αιφνιδιασμός από κει που δεν το περιμένει. Αν το κάνεις δέκα φορές, παίρνεις θάρρος και οργώνεις μετά.  
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
300
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
Πολύ mega  και Αρναούτογλου βλέπεις χα χα χα
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Μαγκες εγώ καμακώνω αρκετά,αλλά μόνο ξένες..ελληνίδες πολύ σπάνια,για αυτό παίζω κυρίως καλοκαίρι.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πλησιάζω το θύμα, της λέω ότι γουστάρω να πάμε για καφέ μια μέρα και ζητάω τηλέφωνο. 10 δευτερόλεπτα υπόθεση και αιφνιδιασμός από κει που δεν το περιμένει. Αν το κάνεις δέκα φορές, παίρνεις θάρρος και οργώνεις μετά.  

Κι άμα έχεις 0/10,συνεχίζεις;
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Κανόνισα με τον ξάδερφο μου να πάμε σε εμπορικό κέντρο και να καμακώσουμε γκομενες. Τελευταία παραπονιέται ότι δεν του κάθεται ούτε θηλικος ελέφαντας και είπα να τον βοηθήσω μιας και μου είναι εύκολο να πλησιάζω άγνωστες στο δρόμο. Το σκεπτικό είναι απλό. Πλησιάζω το θύμα, της λέω ότι γουστάρω να πάμε για καφέ μια μέρα και ζητάω τηλέφωνο. 10 δευτερόλεπτα υπόθεση και αιφνιδιασμός από κει που δεν το περιμένει. Αν το κάνεις δέκα φορές, παίρνεις θάρρος και οργώνεις μετά.  
όχι φίλε μου,δεν είναι μόνο δεκα δευτερόλεπτα..θέλει να πιάσεις κανένα 10λεπτο κουβέντα με μία κοπέλα,ώστε και να της δείξεις τις προθέσεις σου και να την ελκύσεις..όντως με το να μιλάς με γυναικες αποκτας θάρρος και μετά θές να μιλήσεις με όποια γυναικα δεις και σου αρεσει.. αρκεί να δείχνεις ότι την γουσταρεις και δεν πας με φιλικό σκοπό.
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Εγώ για την πλάκα μου το κάνω. Δεν με ενδιαφέρει το αποτέλεσμα ούτε και να γαμήσω
Κι εγώ ακριβώς το ίδιο..έχω γνωρίσει και μουνάκια που θέλω να ταβάλω κάτω και να τα σκίσω,αλλά κάνω τον χαλαρό,γιατι αν φανώ λιγούρης δεν...
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Κι αν σου κάτσει !!!!!??
Έτσι ακριβώς! Θέλει λίγο προπόνηση μόνο. Παλιά είχα γνωρίσει ένα παλικάρι που έπαιρνε μπακούρια και τους έκανε μαθήματα καμακιού επί πληρωμή σε μπαρ και σε μέρη με γυναίκες. Μια μέρα μου λέει γιατί τότε φοβόμουν να πλησιάζω άγνωστες, πως θα βγούμε έξω και σε όποια μου δείχνει θα πάω να την πέφτω και αν δεν πάω θα του σκάω 5 ευρώ. Αναγκαστικά πήγα και χώθηκα και μου έφυγε και το άγχος να πλησιάζω άγνωστες. Αυτός όμως έπαιζε με μοτίβα και τεχνικές, πράγμα που εγώ το βαριέμαι και δεν το έχω. Μου αρέσει το ξερό πέσιμο και ο αιφνιδιασμός. Μην κάτσω να πιάσω κουβέντα με την άλλη, θέλω σε 20 το πολύ δευτερόλεπτα να τελειώνει το θέμα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
μαγικα κολπα δεν υπαρχουν
practice makes you perfect
και δειτε το καμακι σαν χομπυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
οι ελλεηνιδες εχουν πληρη κοντρολ του παιχνιδιου πλεον. Επιλεγουν εκεινεες αφου στα περισσοτερα μερη οι λιγουρηδες μπακουροι ειναι περισσοτεροι. Οποτε πανε ειτε σε μπαρμαν και ιδιοκτητη μπαρ για το τσμαπα ποτο και γρηγορο γαμισακι , ειτε στον γνωστο γνωστου που ξεριε οτι ισως εχει φραγκα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom