Νέα

Γιατί χάθηκε το καμάκι στην Ελλάδα; Χάθηκε ο Έλληνας καμακιάρης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skatharozoumhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 440
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
βασιλια .. καθε διαφορετικη αποψη ειναι και μια ευκαιρια για διαλογο...και οχι για χατηρια δεν εισαι πολιτικος


Ό,τι πεις ! Μαζί σου είμαι .
Για κατουρημένους στραπονιάρηδες , έχεις γράψει ποτέ εδώ κανένα διήγημα ;

Ξέρω έναν ... και θέλω ακούσω ιστορία !!!

Μπορεί να βγω και στη δροσιά να πιώ κανά μαρτίνι , τη θέλω για συνοδευτικό .
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
3
Like
1.843
Πόντοι
496
Ό,τι πεις ! Μαζί σου είμαι .
Για κατουρημένους στραπονιάρηδες , έχεις γράψει ποτέ εδώ κανένα διήγημα ;

Ξέρω έναν ... και θέλω ακούσω ιστορία !!!

Μπορεί να βγω και στη δροσιά να πιώ κανά μαρτίνι , τη θέλω για συνοδευτικό .
Λαθος αιθουσα βασιλια και δεν ειστε για εκπληξεις του ειδους...

Οποτε αν θελετε να μας βοηθήσετε πως ενα καλο παιδι χωρις τα πλουτοι σας μπορει να κανει ποιο ποιοτικο φλερτ μεσα απο ωραίους τροπους που λογικα θα έχετε...
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
3
Like
1.843
Πόντοι
496

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
πως ενα καλο παιδι
Τα καλά παιδιά .... δεν πηδάνε ...........

Αυτή είναι η αρχή.
Είναι όπως για το windsurfing .... η θάλασσα .... χωρίς ... θάλασσα ... δεν παίζεις.
Και χωρίς να γίνεις λίγο κωλόπαιδο ....

δεν παίζεις.

Άλλωστε για το καλό των γυναικών το κάνει (το κωλόπαιδο) .
Μπορεί να ποζάρει .... να πουλήσει φούμαρα .... να πει παραμύθες .... να βρεθεί ... τυχαία κάπου ... και μόνο τυχαίο να μην είναι ........

Όταν την έτσι την βάλει από κάτω ....θα την ακούσει άσχημα και θα γουστάρει !

Τα υπόλοιπα .... είναι άνευ σημασίας.


Πως με κόβεις .... όταν γέροντας .... θα πηγαίνω σε κανά θερμό λουτρό
σε βλαχοχώρι της ουγγαρίας .... δεν θα βρίσκω λες τίποτε βλαχάρες μαγυάρες ....
να τους μάθω το ελληνικό .... "η γυναίκα του τζομπάνη, μόνο το τυρί δεν φτιάνει" ;;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Κάθεσαι και πιστεύεις αυτόν ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΑ ;;;

Οι πικ απ αρτιστς ..... έφτιαξαν μια περίληψη ..... των συμπερασμάτων του καμακιού αιώνων !!!!!!!!!!


Ήμουν άτυχος ... που διάβασα το lay guide ..... στα 24 .....


ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ .... θα είχα γλυτώσει πολύ καριολίκι ..........

θα είχα γαμήσει περισσότερες τσάμπα και πιο εύκολα ....

και ένα .... μικρό ποσό που έφαγα σε πουτάνες τα χρόνια των σπουδών μου ...
θα κράταγε περισσότερο !!!


ΣΩΤΗΡΕΣ ΟΙ pick up artists !!!!!!
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
793
Πόντοι
81
Θεωρητικά πάντα θα έπρεπε να μπορεί να γίνεται φλερτ.
Όταν μιλάμε για ανθρώπους.
Και χώρες.


Καμία σχέση με την εδώ κουβέντα.
Εδώ μιλάμε για έλληνες.
Στην ελλάδα.

Το κάθε ζώον , θα πάει να γαμηθεί με κάποιον από σχολή ... δουλειά .... ή ξάδερφο της κολλητής της ....
ή βαφτισιμιό του πατέρα της κολλητής της .... ή συγχωριανό το καλοκαίρι που θα πάει στο βλαχοχώρι για διακοπές ....

ΚΑΜΑΚΙ ΟΜΩΣ , ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ . ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ . Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΒΡΙΖΕΙ .
Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ .... ΖΗΤΗΣΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ .... ΑΝ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΓΝΩΣΤΟΣ .


Μέχρι εκεί ....
και ντάρι ντάρι στο γυαλό πετούν οι γλάροι ....

και χρόνια χρόνια τριγυρνώ σαν πουλί περιπλανωμενό γιατί η αγάπη μου στην ικαριά ....

και τον καπετανακη που εχει ντουγλα στο μουστάκι ....
και τον πότε βούδα πότε κούδα ....

και στην ψιλή την άμμο την κακαβιά θα κάμω ....
κι η κυρία καβουρίνα ....
Εντάξει τώρα,μην είσαι και τόσο απόλυτος....οι νέες Ελληνίδες έχουν μάθει και να συγχωρούν....ίσως αν της την πέσει κάποιος,στυλ πάπια, δεν ξέρω αλλά αν φάει ξαφνικά μπουκέτο εκεί που περπατάει στην Ερμού δεν θα του κάνει μήνυση.Καλη καρδιά ❤️

 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
345
Like
865
Πόντοι
81
Εσύ αρχικά είσαι από Θεσσαλονίκη, Αθήνα ή επαρχία ρε μάγκα? Πρώτον, είχαμε βγει στο strip club, δεύτερον ποια 800 ευρώ ρε φίλε? Εμείς δουλεύουμε για 650 το μήνα... Πλάκα με κάνεις? 800 ευρώ για 45αρα χωρισμένη? Τρίτον, την συγκεκριμένη κυρία την έχω πετύχει στην Αριστοτέλους με τύπο που ήταν σαν βγήκε από τα Διαβατά. Για αυτό σε ρώτησα από που είσαι?
Με 650€ μηνιάτικο καρντασάκο, όχι 45άρα χωρισμένη δεν βγάζεις, αλλά ούτε ξεπεσμένη γριά στα λαδάδικα...
Μην κοιτάς την εμφάνιση του τύπου που ήταν σαν να βγήκε από τα Διαβατά, κοίτα την τσέπη του. Ή μπορεί να της προσφέρει άλλα πράγματα όπως ασφάλεια, στοργή, κατανόηση...

Με την ευκαιρία, να σε ρωτήσω κάτι; Πίτα στου Βλάστη, έχεις φάει; Ρωτάω γιατί μου μεινε απωθημένο απο την τελευταία φορά που ανέβηκα...
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Κάθεσαι και πιστεύεις αυτόν ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΑ ;;;

Οι πικ απ αρτιστς ..... έφτιαξαν μια περίληψη ..... των συμπερασμάτων του καμακιού αιώνων !!!!!!!!!!


Ήμουν άτυχος ... που διάβασα το lay guide ..... στα 24 .....


ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ .... θα είχα γλυτώσει πολύ καριολίκι ..........

θα είχα γαμήσει περισσότερες τσάμπα και πιο εύκολα ....

και ένα .... μικρό ποσό που έφαγα σε πουτάνες τα χρόνια των σπουδών μου ...
θα κράταγε περισσότερο !!!


ΣΩΤΗΡΕΣ ΟΙ pick up artists !!!!!!
Επειδή είχα διαβάσει αυτή τη μαλακία θυμάμαι είχα γράψει κάτι ατάκες στο κινητό με τα κουμπιά που είχαμε τότε.

Θυμάμαι πέταγα κάτι τέτοια και με είχαν πάρει στο ψιλό οι συμφοιτήτριες. Μακριά από τέτοιες μαλακίες.

...που και ο χρυσός κανόνας να ήταν μπορείς να κοιμηθείς το βράδυ όταν ξέρεις ότι γάμησες επειδή πετάξεις μια μπούρδα;.10ρικο Μεταξουργείο παρά καθυστερημένες προσεγγίσεις και τακτική ακόμη και στο πως θα σεταρεις το πορτοφόλι σου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Ορθώς, και σε μία υποθετική περίπτωση της την πέφτουν όμορφα και ωραία:
-Ένας μελαχρινός κοντός με μούσια και τατουάζ.
-Ένας ξανθός με γαλανά μάτια καλοντυμένος μέτριου αναστήματος.
-Ένας πιο ώριμος trendy ντυμένος με μακρύ μαλλί- ατίθασο νιάτο.
-Ένας κάγκουρας με βερμούδα και t-shirt.
-Ένας κυριλέ με σακάκι καστανός ψηλός.

Ποιος θα ξεχωρίσει από αυτούς;

O 1 και ο 4
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Επειδή είχα διαβάσει αυτή τη μαλακία θυμάμαι είχα γράψει κάτι ατάκες στο κινητό με τα κουμπιά που είχαμε τότε.

Θυμάμαι πέταγα κάτι τέτοια και με είχαν πάρει στο ψιλό οι συμφοιτήτριες. Μακριά από τέτοιες μαλακίες.
Μάλλον δεν είχες πάρει χαμπάρι από όσα διάβασες.
Μόνο ατάκες δεν πρότειναν .

Μεγάλες αλήθειες έγραφαν .

Πχ έγραφαν ....

αν αρνηθεί μία πρόταση για ραντεβού.
ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ. ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΣΜΕΝΟΣ. ΣΕ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟ.
Αν ναυαγούσατε μαζί σε νησί , θα έπεφτε στη θάλασσα να τη φάνε οι καρχαρίες τα σαλάχια και ο κάβουρες,
για να μη γαμηθεί μαζί σου.


ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟ ... ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ.
Και προτείνει δεκάδες και εκατοντάδες φορές στην ίδια ραντεβου ... για να επαληθεύσει τον αϊνστάιν , ότι Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ , ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ.

Άλλη αλήθεια που έλεγε ;;;

ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ .... ΕΣΥ ... ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ... ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ .......

Όποιος το αμφισβητεί αυτό .... είναι καραγκιόζης και μαλάκας.

Αν πετάξει τη μαλακία ... ότι μια φορά ... μία πατόζα 0.15/10 τον πήρε τηλέφωνο ....

είναι ΑΠΛΑ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Μάλλον δεν είχες πάρει χαμπάρι από όσα διάβασες.
Μόνο ατάκες δεν πρότειναν .

Μεγάλες αλήθειες έγραφαν .

Πχ έγραφαν ....

αν αρνηθεί μία πρόταση για ραντεβού.
ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ. ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΣΜΕΝΟΣ. ΣΕ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟ.
Αν ναυαγούσατε μαζί σε νησί , θα έπεφτε στη θάλασσα να τη φάνε οι καρχαρίες τα σαλάχια και ο κάβουρες,
για να μη γαμηθεί μαζί σου.


ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟ ... ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ.
Και προτείνει δεκάδες και εκατοντάδες φορές στην ίδια ραντεβου ... για να επαληθεύσει τον αϊνστάιν , ότι Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ , ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ.

Άλλη αλήθεια που έλεγε ;;;

ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ .... ΕΣΥ ... ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ... ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ .......

Όποιος το αμφισβητεί αυτό .... είναι καραγκιόζης και μαλάκας.

Αν πετάξει τη μαλακία ... ότι μια φορά ... μία πατόζα 0.15/10 τον πήρε τηλέφωνο ....

είναι ΑΠΛΑ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ.

Τύπε με κοροιδεύεις. Ξύπνα.
Έχεις διαβάσει σίγουρα το ίδιο βιβλίο που λέμε;
5000+ χρόνια πολιτισμός οι άντρες γάμαγαν λέγοντας κάνοντας κοπλιμέντα με αρνητικό χαρακτήρα ( δεν θυμάμαι πως στον πουτσο τα έλεγε)?
Μήπως νομίζεις ότι άμα της πεις ιστορία για την πρώη σου που ήταν μοντέλο ή την κάνεις να νιώσει άβολα θα σου ανοίξει τα πόδια;
Έλεος δηλαδή κάπου...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Τύπε με κοροιδεύεις. Ξύπνα.
Έχεις διαβάσει σίγουρα το ίδιο βιβλίο που λέμε;
5000+ χρόνια πολιτισμός οι άντρες γάμαγαν λέγοντας κάνοντας κοπλιμέντα με αρνητικό χαρακτήρα ( δεν θυμάμαι πως στον πουτσο τα έλεγε)?
Μήπως νομίζεις ότι άμα της πεις ιστορία για την πρώη σου που ήταν μοντέλο ή την κάνεις να νιώσει άβολα θα σου ανοίξει τα πόδια;
Έλεος δηλαδή κάπου...
Για αυτό σου λέω ... ότι δεν διάβασες τίποτε.

Τα neghits που λες .... αρνητικά κοπλιμέντα .... ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ;;;
Χαμπάρι δεν έχεις πάρει .

Επίσης ξεκαθάριζε ... ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΡΘΕΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΜΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ....

Ξεκαθάριζε ότι για αυτόν δεν είναι αυτές οι τεχνικές.
Αυτός μπορεί να τον παίζει μέχρι τα 40 και να κάνει κοπλιμέντα ... κάποια θα του κάτσει και ας απολαύσουν τον ικαριώτικο και το ωραία που ναι η νύφη μας ωραία τα προικιά της ..........

ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΗΝ .....


Αν σας αρέσουν τα πανηγύρια τα προξενιά στο χωριό και τα προξενιά από συναδέλφους και συμμαθήτριες .... γιατί γράφετε εδώ ;;;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Όταν με απορρίπτει η γκόμενα της λέω ευχαριστώ για το χρόνο που ξόδεψες μαζί μου και πάω παρακάτω δεν θα κάτσω να σκάσω στην τελική.
Αν είναι σκατόψυχη η τύπισσα της λέω καλό ψόφο κατάμουτρα.
Όταν βλέπω κάτι ψωνισμένες η υφος σάραντα καρδιναλίων τις αποκαλώ ντίβες, πριγκιπέσες η ζώα.
Εγώ προτιμώ να κλάσω μπροστά τους. Από αυτές τις όχι πολύ ηχηρές αλλα που ζεσταίνουν το βρακάκι σου και μολύνουν θανάσιμα την ατμόσφαιρα
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Α δεν έχεις ξαναπάει στο εν λόγω μαγαζί....? Νόμιζα ότι είσαι πελάτης και έχετε μιλήσει κι άλλες φορές με την κοπέλα......
Οχι , απλά την είδα και μου κίνησε το ενδιαφέρον.....
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Οχι , απλά την είδα και μου κίνησε το ενδιαφέρον.....
Πήγαινε λοιπόν για ένα κουρεματάκι, ποτέ δεν ξέρεις...... Οι κομμώτριες συνήθως είναι ακομπλεξάριστες..... Και να μην ενδιαφέρεται, λογικά δε θα σε κάνει να νοιώσεις άσχημα.......
 

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
332
Πόντοι
20
Μάλλον δεν είχες πάρει χαμπάρι από όσα διάβασες.
Μόνο ατάκες δεν πρότειναν .

Μεγάλες αλήθειες έγραφαν .

Πχ έγραφαν ....

αν αρνηθεί μία πρόταση για ραντεβού.
ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ. ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΣΜΕΝΟΣ. ΣΕ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟ.
Αν ναυαγούσατε μαζί σε νησί , θα έπεφτε στη θάλασσα να τη φάνε οι καρχαρίες τα σαλάχια και ο κάβουρες,
για να μη γαμηθεί μαζί σου.


ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟ ... ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ.
Και προτείνει δεκάδες και εκατοντάδες φορές στην ίδια ραντεβου ... για να επαληθεύσει τον αϊνστάιν , ότι Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ , ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ.

Άλλη αλήθεια που έλεγε ;;;

ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ .... ΕΣΥ ... ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ... ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ .......

Όποιος το αμφισβητεί αυτό .... είναι καραγκιόζης και μαλάκας.

Αν πετάξει τη μαλακία ... ότι μια φορά ... μία πατόζα 0.15/10 τον πήρε τηλέφωνο ....

είναι ΑΠΛΑ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ.
Αδερφέ δεν το έχω διαβάσει το βιβλίο αλλά για ποιό λόγο το να σου ζητήσει η γκόμενα το τηλέφωνο δεν θεωρείται σημάδι ενδιαφέροντος (IoI) ; Γιατί να στο ζητήσει αν δεν σκοπεύει και να το χρησιμοποιήσει ή να ανταποκριθεί αν μη τι άλλο σε δικό σου τηλέφωνο/μήνυμα ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom